niedziela, 17 lutego 2019 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobre kosmetyki

Gdzie w Łomży znajdę markowe kosmetyki do makijażu? Chodzi mi o coś bardziej wyszukanego bo potrzebuję na prezent. Nie chcę kupować nic w ciemno na allegro bo lepiej jest dotknąć, obejrzeć. Proszę o porady

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: dobre kosmetyki

Perfumeria Paryska na ul.Mazowieckiej.

Perfumeria Paryska to juz nie jest taka dobra jak byla !!! co za samo reklama

Je­den po­całunek mężczyz­ny może złamać całe życie kobiety.

Vichy ma bardzo dobrej jakości podkłady. Używam ich od dłuższego czasu i praktycznie nie wyobrażam już sobie stosowania żadnych innych ;) Nie wysuszają skóry, sprawiają, że jest znacznie ładniejsza, nawilżona. I co najważniejsze bardzo dobrze kryją wszelkie niedoskonałości. Polecam zamawiać przez internet ponieważ jest taniej. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.

hm na małachowskiego jest taki mały sklep kosmetyczny, mają tam ciekawe kosmetyki ;)

never give up!

Markowe,ale o jaką firmę konkretnie Ci chodzi i jakie to mają być kosmetyki?

Przepraszam , do makijażu polecam Maybelline bardzo dobrej jakości kosmetyki chyba że szukasz czegoś z wyższej półki to może Max factor-koleżanka używa i chwali.

najlepsze sa rimmela kosmetyki

Gienia_Smoliwąsowa

Hildegard Braukmann. Nazwa pewnie nic ci nie mówi - to niemiecka marka, ale głównie chodzi tutaj o fakt, że to kosmetyki naturalne w niskich cenach - trudno o takie w Polsce, a tym bardziej skuteczne. Przy mojej wrażliwej cerze - idealne, ale wiadomo, kwestia dopasowania pod siebie.

rituals cosmetics, rewelacja

onaion

W internecie kupisz dużo taniej, i jest większy wybór niż stacjonarnie. Ja zamawiam w https://kontigo.com.pl/ gdzie mają fajne ceny i dużo znanych marek, warto sprawdzić.

Ja ostatnio byłam bardzo zadowolona z klejów do rzęs https://lauravito.pl/przedluzanie-rzes/kleje-do-rzes To profesjonalne kleje do przedłużania rzęs , przeznaczone do salonów kosmetycznych. Przetestujcie same!

Z bardzo dobrych marek to na pewno - https://fridge.pl
Ale mam sprawdzone trzy kosmetyki i tutaj widziałam efekty. Przede wszystkim chodzi o ich balsam do ust, po którym widziałam naprawdę dużą zmianę. Kolejna pozycja to krem chroniący skórę dziecka, no i jeszcze na dokładkę perfumy dont follow me - moim zdaniem zapach mistrzostwo świata, ale oczywiście - zależy od tego, jakie odpowiadają wam klimaty.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0