czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
negresco deweloper

witam
co sadzicie o firmie deweloperskiej NEGRESCO??
czy jest ktos kto kupil od nich mieszkanie i jest zadowolony??
ile maja za metr??
czy preferuja kredyt RODZINA NA SWOIM.
WIDZE ZE NA RAZIE Z CALEGO BLOKU WIEJSKIEJ JEST SPRZEDANYCH TYLKO 2 MIESZKANIA.
moze jest jakas inna firma lepsza w lomzy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

Bo wszyscy pamietają jak wyglądał ten budynek przed przeprowadzonym zabiegiem kosmetycznym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

a to nie jest nowy blok?? bo na zdjeciach wyglada jak nowy. jest tez projekt mieszkan to tez maja juz uklad tych wnetrz nowych, przestrzennych. z aneksem kuchennym maja podziemne garaże.
wejdz zobacz na ich strone moze pomylily ci sie bloki??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

www.developmentlomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

W Lomzy chyba tylko frajerzy placa po 2000-3000 tys za m2 mieszkania,moim zdaniem 1000zl to max na te miasto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

Oczywiście, za 1000 złotych kupisz tu komfortową ziemiankę, albo garaż!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

...naturalnie do remontu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

Wpm,to jeszcze długo,długo z mamusią pomieszkasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

Wyremontowany budynek na WIEJSKIEJ nie jest od Negresko. Budują nowe mieszkania na Ogrodowej, Kolegialnej i Wiosennej. Chyba też Dworna. Sprawdź ofertę na ich stronie http://www.negreskodom.pl

Co do cen, proponuje najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

Zenek mylisz się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

zaraz zadzwonie i zapytam wtedy zobaczmy kto sie myli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

blok jest nowy budowany od podstaw dopiero stawiaja. cena za metr mniej wiecej 3800 za metr. plus za gazar 30 tys .albo miejsce parkingowe chyba z podziemiach 10 tys.
jeszcze zastanawiam sie jakie ceny ma zacharzewski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

zacharzewski ma duzo mniejsze. duza konkurencja dla negresko. 3450 za metr. negresko zeby mu sie mieszkania sprzedawaly powinien zmniejszyc ceny. bo nikt nie kupi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

Raczej się nie pomyliłem.

Jeśli mowa o tej odremontowanej kamienicy http://www.youtube.com/watch?v=Zh2r29t69SY - to na pewno nie jest od negresko.
Negresko buduje za tą kamienicą, a to jest już ulica Kolegialna.
January - zadzwoń i dopytaj.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

Masakra 3800 za metr pustej ściany!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

3800? W takiej cenie można kupić 3-4 letnie mieszkanie i to wyposażone w meble. Takie ceny na Łomżę to jakieś przegięcie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

Zacharzewski w planowanym do budowy budynku mieszkalnym przy Reymonta chce już 4000 pln. za metr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

coś sie komuś pomyliło bo ten blok na wiejskiej nie należy do negresco, tylko do jakiegoś innego dewelopera. negresko ma kamiennice na pięknej i sprzedane już wszystkie mieszkania



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

pisalam ze negresko bedzie budowal blok na ul. kolegialnej / wiejskiej.
dzwonilam do nich i pytalam o blok. jest juz w trakcie budowy. mozna zobaczyc.
w na samej wiejskiej stoi inny blok jesli o to chodzi.

a jesli chodzi o zacharzewskiego tez dzwonilam ma stawiac blok albo juz powoli stawia i sprawdzal mi cena za metr 3450 zl. u niego mozna brac kredyt RODZINA NA SWOIM podobno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

Chyba jeszcze nasi deweloperzy się nie zorientowali co się dzieje na rynku nieruchomości w Polsce jeśli mają dalej ceny z 2008 roku. A może nasze lokalne społeczeństwo jest aż tak naiwne;). Generuje popyt to jest i podaż.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

a wedlug ciebie jakie teraz powinny byc ceny za metr?? chodzi oczywiscie o deweloperskie mieszkania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

To nie naiwność, ale raczej życiowa potrzeba! Ludzie dorastają, zakładają rodziny i chcą mieszkać "na swoim". Każesz im czekać, aż mieszkania potanieją?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

4feeter nikomu nic nie każe, bo każdy ma swój rozum i tak jak mówisz różne potrzeby. Z tych potrzeb właśnie jest ten popyt bo ekonomicznie to nie ma żadnego uzasadnienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

Jezeli chodziloby o Kalisz nie Lomze to tanie mieszkania mozna kupic u dewelopera Novum (ich strona pod tym linkiem: http://novum-developer.pl/ ), chociaz widzac zasieg ich inwestycji podejrzewam ze w Lomzy niedlugo tez bedzie mozna cos od nich zdobyc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

W moim przypadku chciałem naprawdę szybko sprzedać moje mieszkanie, dlatego zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanego mi skupu nieruchomości - https://walor-nieruchomosci.pl/ . Formalności załatwiliśmy bardzo sprawnie, a gotówke otrzymałem praktycznie od razu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: negresco deweloper

W sumie gdy chodzi o sam zakup mieszkania to jest to bardzo ważna decyzja ale mnie także bardzo interesowało to co decyduje o wyborze lokalizacji o nowej inwestycji. Poniekąd bardzo fajnie o o takich sprawach napisano w https://ronson.pl/blog/jakie-sa-najwazniejsze-czynniki-decydujace-o-wyborze-lokalizacji-nowej-inwestycji-mieszkaniowej/ i ja bardzo chętnie takie wpisy czytam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org