wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobry logopeda dla dziecka!!!

witam.poszukuję dobrego logopedy dla 4 latka .prywatnie czy na nfz aby był dobry.kogo polecacie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

Czerwinska z Kraski, czasami przyjmuje prywatnie, możesz zadzwonić 602890126

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

polecam panią Joannę Piaścik - przyjmuje prywatnie, także w domu klienta
nr tel. 600665725

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

a powiedzcie mi proszę ile biorą za wizytę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

cena do uzgodnienia, w zależności ile spotkań trzeba będzie odbyć
najlepiej dzwonić bezpośrednio i wszystkiego dowiadywać się u źródła :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

to prawda, jedni biorą mniej inni więcej więc ciężko określić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

Tutaj można poczytać opinie na temat wielu logopedów http://www.znanylekarz.pl/logopedia . Opinie są dość wiarygodne, myślę, że warto się z nimi zapoznać przed wizytą ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

Witam którego logopedę możecie polecić dla dziecka półrocznego -dziecko jest po operacji podniebienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

Również podłączam się do pytania o dobrego logopedę. Temat sprzed 1,5 roku, więc może ktoś ma świeższe informacje - który logopeda jest godny polecenia, ma dobre podejście do dziecka i jaki jest koszt wizyty prywatnej, bo jak się domyślam na NFZ nie ma co liczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

Polecam dr.Antoni Balejko
jeden z najlepszych Polskich logopedów.


oficjalna strona
http://www.balejko.prv.pl/
.
Brukowa 7Białystok(85) 745-55-36

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

Troszkę daleko jeździć 2x w tygodniu do Białegostoku do logopedy ;) Ale dzięki za info.

Może ktoś jeszcze poleci logopedę w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

Ponawiam temat. Logopeda dla 4 latka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

Dominika - ja chodziłam z dzieckiem do Centrum Ego na ul. Dmowskiego, do pani Cecylii Pawczyńskiej, wiem, że przyjmują tam też inni logopedzi. Tylko to sporo cenowo wychodzi :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

ja znam tego logopedę dla dzieci http://www.medico-brain.pl/logopedia-terapia-dzieci.html

Myśl i działaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

A w przedszkolu do którego chodzi dziecko nie ma logopedy? ( jeśli chodzi oczywiście ).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

maniaxxx - proszę Cię! Poziom logopedii w przedszkolu, do którego chodzi moje dziecko to dno i wodorosty, a nawet poniżej. Pani logopeda w przedszkolu wprost zaszkodziła w rozwoju mowy mojego dziecka, a nic nie pomogła. Gdybym miała tylko na nią liczyć to już prędzej sama bym coś wymyśliła, porażka.
Nie wiem, czy wszędzie tak jest, mam nadzieję, że nie. Ale moim zdaniem zawsze warto chociaż skonsultować dziecko z innym logopedą, bo może się niestety okazać, że problem jest poważniejszy niż się początkowo wydaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

Polecam p. Cecylię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

polecam pania Skołozdrzy na sybirakow tel 508063150 moje dziecko z podejrzeniem spektru autyzmu do niej chodzilo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

A czy ta pani Skołozdrzy przyjmuje na Nfz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

nie w łomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

A ile bierze za wizyte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

W Ego p.J.Szczepocka. ( lub ewentualnie Cecylia Pawczyńska )
Nie polecam logopedy w szpitalu ( która została tu wymieniona wyżej ), wizyta trwa 15monut i jeszcze w tym szasie formalności - czyli wpisywanie w książeczce rumowskiej porady lekarskiej ( czy jakiejś tam bo ta pani przecież lekarzem nie jest ) i umawianie na kolejną wizytę. Czas wizyty skraca się wtedy co najmniej o 1/3. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Strata czasu i zachodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

Mamcia - mam dokładnie takie samo zdanie o logopedzie w szpitalu. Szkoda czasu i zachodu. Zwłaszcza, że wizyty umawiane są średnio co 1,5-2 miesiące. Śmiech. Dziecko potrzebuje logopedy min. 1x w tygodniu, najlepiej częściej. Raz na dwa miesiące to zawracanie głowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

P. logopeda przez pół godziny nie nawiązała kontaktu z dzieckiem. Nie wykazała się elementarną kreatywnością. Uparcie pytała 5-latka o ilustrację. Nie zaproponowała żadnej zabawy. Po 30 min zainkasowała 45zł,(za stracony czas). Uważam, że to była porażka p. logopedy. Dziecko sepleni, ale prawidłowo się rozwija. Uważam, że zawodowa przyzwoitość i kompetencje tej pani nie są na najwyższym poziomie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

Todzia - o której logopedzie piszesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

To jak już koleżanka wyżej poleciła kogoś z Warszawy to ja ze swojej strony mogę dać namiar na ośrodek Logos ( na targówku ). Bardzo dobrzy specjaliści, wyprowadzili moje dziecko z dość ciężkiej wady wymowy także śmiało polecam. Wiem, że mają też psychologów a czasem połączenie takich terapii też okazuje się niezbędne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry logopeda dla dziecka!!!

Witam polecam https://humanicus.pl/logopedia-i-neurologopedia-rzeszow/17 moja córcia zaczęła ładnie mówić już po kilku zajęciach. Poprawa jest. Teraz ma 5 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org