czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ubrania dziecięce

Gdzie w Łomży można kupić ubrania dziecięce (wiek przedszkolny i wczesny szkolny).
Wiem o sklepach wójcik, 5-10-15, hot oil, cocodrillo i young reporter. Czy są jeszcze jakieś?
W takich jak fartlandia i inne dziecięce ubrania są niestety tylko dla niemowlaków, więc o takich proszę nie pisać.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania dziecięce

Hala Targowa, Małachowskiego 2 w wenątrz budynku jest sklep dla dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania dziecięce

W Pepco dużo osób kupuje. Wiem, że można tam wybrać sporo rzeczy. Jest o wiele taniej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania dziecięce

Sklep Karolinka, naprzeciwko szpitala. Mają teraz likwidację sklepu, więc ceny są sporo niższe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania dziecięce

A nie lepiej kupić w sieci? Będzie taniej, większy wybór... A jak już kupisz, to poczytaj jak dbać o ubranka http://w-sumie.com.pl/jak-dbac-o-ubranka-dzieciece/ Na pewno się przyda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania dziecięce

landecki spadaj z ta nachalna reklamą wiesniaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania dziecięce

w Venedzie masz tez sklepy z ubrankami dla dzieci :)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania dziecięce

Oczywiste jest, iż spojrzenie na ten temat wymaga pewnej i rozległej wiedzy. Nie działajmy jednak zbyt pochopnie.

Warto pamiętać o jednym: nadmiar słodyczy potrafi w końcu zemdlić. Nadmiar doskonałości również.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubrania dziecięce

Gdzie kupujecie ubrania dla chłopców?
No i ile wydajecie na dziecko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org