piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Gdzie fajnie i dobrze uczą?
Gdzie są najtańsi?
Ile czasu trwa nauka i od kiedy się zaczyna "rok szkolny" ?

Którą polecacie i dla czego?

berni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Wg mnie bardzo dobrze uczą w Alma Mater, ale czy "fajnie" dla mnie to pojęcie względne. Poziom był w porządku i byłam zadowolona, że babeczka wymagała bardzo dużo. Prace domowe zawsze, klasówki po każdym rozdziale, ale wcześniej dobre przygotowanie, rozmaite handout-y, itp. I wiadomo testy sprawdzające wiedze takie większe semestralne i końcowo roczne :)

Czy sa najtansi - nie wiem. Z każdym poziomem płaciłam trochę więcej, bo wiadomo droższe podręczniki i ćwiczenia, ale i poziom robi swoje.

Ja przeważnie miałam około 120 h na rok, czasem trochę więcej, czasem mniej. (Najmniej 115 h najwięcej około 128 h), ale to jest uzależnione od poziomu. A rok szkolny zaczyna się w październiku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Wielkie dzięki za odpowiedź. Powiedz mi jeszcze tylko, jakie są koszta takiej nauki w tej szkole?
Powiem szczerze, że też o tej szkole myślałem, ale chciałem poznać jeszcze opinię innych.

berni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Jak wcześniej wspomniałam wszystko zależy od poziomu i zniżek jakie masz (od długości kontynuuacji, czy masz tam kogoś - mamę, tatę, rodzeństwo co chodzi na kurs, a może jest to twój drugi kurs). Ceny od około 1200 zł do nawet na ostatnim poziomie 1500, a może 1600 zł :)

A co do tam lektorek, są dwie wg mnie rewelacyjne i bardzo wymagające, ale jak dla mnie najlepsze p. Ludmiła i drugiej zapomniałam imienia (taka wysoka szczupła długie ciemne włosy).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Moja corka chodziła do EEC na Legionow przy centrum handlowym 4+ i jestem bardzo zadowolony. Małe grupy niedrogo i efekty w ocenach dziecka w szkole.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Tyle, że ja mały już nie jestem ;)
Szukam szkoły w której dobrze czują się 30-latki ;)

berni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

W Alma Mater są grupy dla dorosłych, tylko np. ja miałam raz taką sytuację, że nie było na moim poziomie grupy wiekowej i chodziłam z osobami o 10 lat młodszymi (gimnazjalistami i licealistami) :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

zależy do czego Ci potrzebny język. jeżeli chcesz płynnie mówić to polecam Educo albo Linguo - obie szkoły specjalizują się w nauczaniu dorosłych metodą Direct (metoda konwersacyjna, zbliżona do Callan'a ale wzbogacona o gramatykę), grupy są zazwyczaj 6 osobowe, jednak lekcja trwa 50 min.
http://www.linguo.com.pl/
http://educo.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Drogi Berni,
czuję się wywołana do tablicy w związku z czym odpowiadam na zadane pytania

Gdzie fajnie i dobrze uczą?
W BA! Przyjdź do naszego biura i przekonaj się sam. Ale na początek sprawdź oferty pozostałych szkół, łatwiej będzie nam się rozmawiało. Dodatkowo popytaj znajomych - to też istotne źródło wiedzy. Bez obaw, uczymy dużo dorosłych osób, również tych 50+

Gdzie są najtańsi? ceny
Nie cena powinna być wyznacznikiem a jakość za jaką przyjdzie tobie zapłacić. Ceny są różne w przedziałach 650-999-1300-1430-2000 na pewno coś sobie dopasujesz. Porównując ceny kursów zwracaj uwagę na liczbę godzin w danym kursie, promocje, łączenia rabatów.

Ile czasu trwa nauka i od kiedy się zaczyna "rok szkolny" ?
British Academy rozpoczyna 1 października, kończymy na przełomie maja i czerwca.

Którą polecacie i dla czego?
British Academy - bo jesteśmy najlepsi :)

Zapraszam do kontaktu, jesteśmy profesjonalną szkołą, od 11 lat prowadzimy kursy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Mamy też duże doświadczenie w kursach biznesowych skierowanych do kadr łomżyńskich firm i instytucji.

Nie chcąc przedłużać pozdrawiam pracowników konkurencji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

ale bezczelna reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Audrey - bezczelna to jesteś TY!
Założyłem temat, bo interesuje mnie nauka języka. Po to jest to forum, żeby PYTAĆ! Dziwi mnie jedna rzecz, że nie miałaś nic do powiedzenia, a się odezwałaś. Jak to się nazywa... - TROLLING?

British Academy Łomża - Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Na pewno zrobię tak jak mówisz. Popytam wszędzie i popytam u Was ;)
Do zobaczenia!

berni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Berni z tego co się orientuję w tym EEC prowadzą i kursy dla starszych ale musisz się o warunki juz sam dowiedziec. Ja byłem z nich zadowolony postępy dziecka były widoczne. Grupy nieduze i mozliwosc indywidualnej nauki tez. A co do british academy to ze bardziej rozreklamowani nie znaczy ze są dobrzy czy lepsi o tym decydują nauczyciele i ich fachowosc oraz umiejętnosci nauczania. Zyczę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

British Academy ma tylko duże banery;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Berni, bylabym wdzieczna za info gdybys znalazl cos ciekawego. Jestem bardzo zainteresowana tematem:)) A moze znacie kogos kto prywatnie, niedrogo udziela lekcji??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Monia55

Jeśli jesteś zainteresowana prywatnymi lekcjami, odezwij się na mój e-mail: korepetycjezjang@gmail.com.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

przedstawiciel szkoły nie jest obiektywny, aby wskazywać najlepszą szkołę. Tak więc zgadzam się - bezczelna reklama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Darck popieram;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Berni jak chcesz to zobacz monia ty tez. Polecam z doswiadczenia: www.szkolajezykowaeec.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

A co sądzicie o tej szkole??

LCE LOGOS CENTRUM EDUKACYJNE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Od sądzenia to jest sąd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Oj, aleś ty śmieszny...
Pytam tych, którzy mieli jakąkolwiek przygodę z ta szkolą....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

widocznie nikt nie przeżył tej przygody;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Języki obce to coś co lubę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

lubię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

ja zacząłem już z Linguo. Fajna atmosfera i książki za darmo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Hej, ja osobiście słyszałam dobre opinie na temat http://elsinore-angielski.katowice.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Jeśli nie możesz znaleźć żadnej szkoły językowej, może zajrzysz na ten blog https://lincoln.edu.pl/warszawa/blog/jak-porozumiec-sie-w-restauracji/ ? Dowiesz się tam na przykład jak rozmawiać w restauracji, albo w sklepie.. Do wyboru masz język angielski, niemiecki , włoski, hiszpański i francuski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

polecam bardzo dobrą szkołę językową w Łomży www.britishacademy.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Przyjacielu, jeśli nadal próbujesz znaleźć dobre miejsce do nauki języka obcego, jedynym miejscem, które poleciłbym ci, jest strona https://livexp.com/pl/skills/english . Na tej stronie znajdziesz dobrego nauczyciela i nauczysz się języka obcego. Dlaczego nie spróbujesz? Jestem pewien, że na pewno będziesz zadowolony z wyniku końcowego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza szkoła języków obcych w Łomży.

Linguo, albo Linguo, tylko Linguo!





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org