niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
naprawa ford focus

potrzebuję wtrysków i pompy do forda focusa tdci delp.
mogą być używane.

A może ktoś wie gdzie tanio je zregenerują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa ford focus

Toś się wpakował w te tdci,ogółem współczuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa ford focus

Koszt całej naprawy to około 5500 pln, regeneracja z nadaniem kodów i czyszczenie całego układu.

Tanio się tego nie da to nie bosch.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa ford focus

za tyle to ja powymieniam prawie wszystkie części na nowe w swoim dwudziestolatku i jeszcze by zostało :D a buda zdrowa to i jeszcze następne 10 lat by przejeździł.
jeździłbym i jeździł a z takich marnych focusów mogę się śmiać że stoją w warsztatach, a takie przypadki znam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa ford focus

Ford g..no wort.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa ford focus

Ford g..no wort ale jeździsz nim jak LORD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa ford focus

Jaki LORD chłopie...,nim się jedzi?bardziej to stoi w warsztatach i kasę się traci.
Jak LORD to ja sobie mogę jeździć starym w ładnym stanie mercedesem W124 ale nie tymi śmierdzącymi plastikami w środku.Do czego to się nadaje?
Co to za samochód że w jednorazową naprawę trzeba 3-5tys.zł wydawać.
Zresztą trzeba zawsze być świadomym i przygotowanym na zakup,niektórych może i stać na marnowanie kasy.
Czasem się zastanawiam co to będzie,bo ta nowa era samochodów to o tyłek potłuc i to wszystkie marki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa ford focus

ford gówno wort ;) stoi tylko na podwórku mój tdci

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa ford focus

najlepszy silnik jaki kiedykolwiek byl w fordach to 1,8 DOHC 16V benzyna, konkretnie mam na mysli mondeo mk1,kto mial auto z tym silnikiem potwierdzi moją tezę 115 kucyków wystarcza do normalnej jazdy. pozdro dla wlascicieli FORDÓW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa ford focus

Ja mam forda i nie narzekam. Co prawda benzyna, ale nigdy za naprawe tyle kasy nie płaciłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org