piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy ktos biega

Szukam informacji dla początkujących biegaczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

ŁOMZA -PIĄTNICA NA POCZĄTEK 2 RAZY DZIENNIE A PO MIESIĄCU ŁOMŻA -KOWNO CODZIENNIE..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

na poczatek pol h 3 razy w tyg pozniej mozesz przejsc do godziny 3 razy w tyg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

OK, dzięki. znalazłem tez strone jak-biegac.pl podają tam system treningowy dla początkujących biegaczy. muszę sobie teraz jakieś buty sprawić. mozecie coś polecić, tylko nie mam za duzo kasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

nike pegasus 32

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

Nike Running, do biegania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

Ja dopiero zaczynam ... I w sumie to mecze marszo-biegi.

titan gel


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

sorry ja nie w temacie ..... chodzę po wodzie....

... Lekarz kazał przytakiwać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

Ja zaczęłam biegać w tamtym roku. Bieganie działa o wiele korzystniej! W tamtym roku się przełamałam i już nie mogłam przestać. Początki trudne były, tak że trochę biegłam jak nie mogłam to szybki marsz i po miesiącu już kondycja nie ta sama!! Ale nie jest łatwo początkującemu dlatego ja sporo czytałam o tym tutaj http://www.gminachorzele.pl/jak-zaczac-biegac-porady-dla-poczatkujacych/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

Nigdy nie biegałam dla przyjemności to nie dla mnie, moja kondycja jest fatalna. Ale mój brat czasem biega i miał fazę, że robił to kilka razy w tygodniu pokonując kilka kilometrów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

bieganie uspokaja i wycisza maksymalnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

ja biegałem przez 15 lat, ale z racji wieku [50+] to już przeszedłem na spokojne spacery po parkach i lasach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

Bieganie jest ok ,ale dziwie się ludziom biegającym po mieście przy najbardziej ruchliwych ulicach. Ani to przyjemne ,ani zdrowe.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

Szczerze powiedziawszy to nie zwracam aż takiej dużej uwagi na to czy biegnę szybko czy wolno. Jak biegam to zdarza mi się raz biegać wolno, potem przyspieszam, potem zwalniam.Jak jestem zmęczona to po prostu idę sobie wolnym spacerkiem. NIe powinno się sobie narzucać zbyt duzych wymagań, zbyt długich dystansów. Szczególnie na początku.
Przez to mozna się zrazić do biegania. Jest to bardzo czesto popełniany bład przez początkujących biegaczy.

Dla poprawy kondycji zastanawiam sie również nad zapisaniem się na elektrostymulację
https://xbodypoland.com/urzadzenia-do-cwiczen-ems/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

Autor: kasja (---.sprintdatacenter.net)Data: 20-11-20 08:46

Ograniczeń jest wiele i dlatego dobrze znać swoje potrzeby i poświęcić czas na odpowiedź na pytania, które zadałem na początku.

Kasja rozumiem że rano jesteś facetem a wieczorem kobietą?
A przez cały dzień trollem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

Ja biegam codziennie. To jest wspaniała sprawa. O ruch trzeba dbać. To jest rzecz po prostu wspaniała!
_____________________________
https://samo-dzielni.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

Dobromil -

Bieganie jest ok ,ale dziwie się ludziom biegającym po mieście przy najbardziej ruchliwych ulicach. Ani to przyjemne ,ani zdrowe.

Pomysłowo.

Ktoś kto ma czas biegać tylko wieczorem, biegnąc wzdłuż głównych ulic czuje się bezpieczniej.. powietrze faktycznie różne jest szczególnie jesienią i zimą ale ludzie biegają z różnych powodów....I czasem nie gra to istotnej roli...

Niektórzy bo chcą utrzymać kondycję, inni dopiero ja poprawić, inni chcą zrzucić trochę, dla innych jest to relaks, inni rozładowują stres, są także ludzie dla których codzienny bieg jest tym co trzyma ich przy życiu bo tak zaczęli wychodzić z depresji... dlatego nie oceniajmy innych jeśli nie krzywdzą nikogo niech robią to co lubią😊

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

Biegamy razem z mężem i kupiłam mu tu https://sklepiguana.pl/meskie-buty-do-biegania-e81507h-black-white-e81507h-black-white-peak najlepsze buty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

Ja też Paola. Rozpadły się po kilku tygodniach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

Ja biegam codziennie. To jest po prostu coś wspaniałego. Kocham z czegoś takiego korzystać.
___________________________
Prace licencjackie i magisterskie z Pielęgniarstwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

Hej, ja biegam i to regularnie, ale jak za oknem pogoda nie rozpieszcza to warto poznać zalety biegania na bieżni[/url bo może się okazać, że odpowiedź na pytanie siłownia czy ćwiczenia w domu okaże się oczywista. Na szczęście w sieci można znaleźć sporo poradników jak powinny wyglądać treningi w domu więc każdy znajdzie wskazówki jak efektywnie i skutecznie wykonać trening w domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

Sumiennie coraz więcej :) Tyle z rad :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

Ja codziennie biegam. Dzięki temu świetnie wyglądam!!
_________________
http://zielonatablica.pl/prace-inzynierskie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

A co chciałbyś wiedzieć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

Ja codziennie biegam. To jest mój ulubiony sport. Kocham takie rzeczy!
___________________________
Tematy prac magisterskich z Socjologii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

myślę że ilu użytkowników form tyle opinii ja np jestem zwolennikiem biegania, jeśli trening na siłowni to polecam buty na bieżnię jeśli natomiast bieg w terenie to moim zdecydowanym faworytem są buty do biegania brugi dobra jakość w przystępnej cenie zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych biegaczy. Chociaż kwestii odchudzania moja znajoma stawia na rower i zaskoczyłem się że są takie rowery romet retro bo wcześniej nie wiedziałem że można takie kupić. Ostatecznie z tego co pamiętam wybrała miejski model ale kilometry lecą i spalane kalorie również:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

Do biegania przydaje się na pewno dobrej jakości odzież. Teraz taka pogoda, że bez kurtki ani rusz. Polecam sprawdzić modele dostępne tutaj: Producent odzieży sportowej. Mam kilka ciuchów od nich i są rewelacyjne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy ktos biega

Są profesjonalne portale i media, które są skupione tylko na bieganiu. Tak ja to obecnie widzę!!
______________________
Blog o pracach dyplomowych - Pedagogika

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org