sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PLAY

od 2 dni przychodza mi smsy- ustawienia Wap nieaktualne, zaraz dostaniesz smsa z ustawieniami- nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze w ciągu tych 2 dni przyszło chyba z 15 takich smsow. Też tak macie? Nie wiecie CO się dzieje i jak to zablokować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY

podejżewam ze zmieniasz kartę sim co jakiś czas lub tel loguje dano kartę co chwile tylko w takich przypadkach przychodzą takie sms-y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY

Nie przejmuj się :)
One są tylko po 6.99 zł. :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY

nie, karty nie zmieniałem ani razu. Jeżeli to karta i logoWanie to czemu dopiero od 2 dni tak się dzieje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY

dziwne, ale mi w takiej chwili forum to byłoby ostatnie miejsce o którym bym pomyślał. zgadnij co by było na pierwszym.... oczywiście telefon na Obsługę Klienta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY

A ja zamiast dzwonić na obsługę przeszedłem się do salonu. I jako pierwsze, wymienili mi kartę sim, czego przez telefon by mi raczej nie zrobili. Jak narazie nic się nie dzieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY - gwarancja

Witam.
Ja miałbym pytanie trochę na inny temat,lecz też wiążący się z Play.
Czy ktoś korzystał z usług gwarancyjnych w Play? Padł mi głośnik od rozmów i bym oddał go na gwarancje,ale jeśli będą tylko problemy to wole sam go wymienić.
Może ktoś miał już "przyjemność" korzystania z gwarancji w Play i podzieli się ze mną swoimi wrażeniami?
Z góry wielkie dzięki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY

jeśli chodzi o reklamacje to szybko działają ale jeśli to z Twojej winy nie będą tego robić,ale zawsze możesz wysłać nic nie tracisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY

Ja oddawałem kiedyś telefon na Starym Rynku, naprawa bez problemów. Ogólnie obsługa się sporo poprawiła ostatnio, jak kupiłem pakiet internetowy, a potem zmieniłem taryfę (na kartę) - to wg. zasad pakiet się kasuje, ale zgłosiłem to na reklamację i oddali kasę (pakiet za 3zł, a oddali 5 :P ).

Co do tych SMSów, trzeba zwyczajnie odwiedzić salon i to zgłosić, coś na pewno wymyślą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY

No skoro poszedł mi głośnik to nie jest z mojej winy raczej.
No nic dzięki wielkie za opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY

A jeszcze jedno,jak naprawiają telefony to robią tylko to co wpisane,np jak u mnie głośniczek i nic więcej,czy też np wgrają nowe oprogramowanie,zmienią panel itp. Bo w orange się domyślili i przy naprawach na gwarancji u moich znajomych wymieniali panele na nowe:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PLAY

To pewnie zależy od modelu telefonu i serwisu. Czasami części są połączone z obudową i wymieniają cały element (tak jest często przy naprawach wyświetlaczy, nawet w przypadku laptopów).

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org