wtorek, 24 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do motorowerowców, i skuterowców

Witam, mam pomysł aby zoorganizowac zjazd motorowerowcow i skuterowcow i pojezdzic razem przez miasto i wgl, albo jakas ustawke mala?

Jestem jaki jestem, i nikt mnie nie zmieni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Zlot kosiarek...

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

przejedziecie się tymi wuwuzelami mi pod blokiem, to osobiście was pościągam z tych pierdziawek, jest lato, ludzie okna otwierają i wk*rwiają te wasze wuwuzele wydechowe, nie wiem czemu ma to służyć, ale mnie drażni i nie wzbudza podziwu, chyba że głupie małolaty to moczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Pf, od 50 trzeba zaczac i te kosiarki sa lepsze niz siedzenie na dupie w domu..

This is Sparta! ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

I ogolnie sie zastanowcie : xx

Jestem jaki jestem, i nikt mnie nie zmieni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Lato jest od jazdy jednoslacowcami, a jak maja jakies parchy glosne to nie moja wina, ma mam cichego 4 suwa

This is Sparta! ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

a pozatym kto na full okno otwiera jak mamy lato zjeban* i zimno jest?

This is Sparta! ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

a kto zamiast normalnego wydechu ma wuwuzele, czemu to ma służyć ? specjalnie gamoniom dają te skutery, żeby się pozabijali bo ich w domu nie kochają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

ja mam normalny wydech xD nowke z z salonu motorower kupilem w niedziele tamta. a pojazd musi byc glosny jak np. scigaczemi choopery

This is Sparta! ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

A jakby kazdy myslal jak ty ze sie pozabijaja to by kazdy na dupie siedzial i nic nie robil...

This is Sparta! ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

kupił motoro-rowerek i zwariował, myśli że cały świat złapał za jaja, co Ty mi tu porównujesz ścigacza i choopera do spierd0l0nych skuterków, co wyją na całe osiedle, bo zanim przez nie przejedzie to zdąży wkurw|ć wszystkich mieszkańców...

wolę siedzieć na dupie, niż robić sobie wstyd na takim gniocie, podrośnij, odłóż i kup coś porządniejszego, bo na tej wuwuzeli nawet nie zdążysz spier*olić jak Ci ktoś kiedyś w kask zaje8ie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

a nie lepiej, zebrać paru koleszków, wziąć piłkę i pograć sobie na boisku ? Bo jak czasami patrze jacy otyli jeżdżą na tych pierdziawkach, to aż mnie przeraża. Trochę ruchu a nie rozwozić swoje tyłki na tych kosiarkach :P!!!



pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

lepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Najgorsi są ci gimnazjaliści, co robią hałas, jakby nie wiadomo na czym jechali, aż uszy muszę przytykać. Jak kto chce se powarkotać, to niech na trasie gdzieś se popyrkocze, a nie po mieście czy pod oknami popisówki przed małolatami uskutecznia. Powiem w sekrecie, młodociani motorniczy, takie małe skuterko-motorki wcale wam chluby przed dziewczęcymi oczyma nie przynoszą, uwierzcie, a jeśli się jakiejś to podoba - odpuśćcie ją póki czas. Co innego, jak ktoś ma pięknego potwora, czopera albo harleya, ale tacy umieją się zachować i nie szpanują tak bardzo, a jeśli już - przynajmniej robią to skrycie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Ścigacze wydają z siebie normalny dźwięk, jak na motor przystało, natomiast skutery dźwięk kosiarek. Zróbcie zlot rowerami. Poruszacie się troszeczkę. Na zdrowie i wam i innym wyjdzie. Przynajmniej nikt nie będzie wariował od pierdów kosiarek :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

tak się spinacie bo pewnie większośc z was to spod świateł ze skuterami przegrywa. Dobry skuter to kosztuje tyle co pewnie te wasze samochody. A dźwięk kosiarki to może miec kosa spalinowa a nie skuter, po prostu większośc to 2 suwy i mają głos podobny do kosiarki ale mi ten głos jak najbardziej odpowiada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

zlot skuterow chyba dlugo nad tym myslales heh

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

a ci o co chodzi? Ze niby dlaczego długo nad tym myślał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Patrze że Czesia żal ściska że go jak on powiedział kosiarki biorą poprostu zazdrości a sam sie wozi jakaś samarą lub coś w tym stylu. NIech powie w którym miejscu mieszka to specjalnie tam przyjade z kolegami i sobie powarczymy jakby to on powiedział albo wgl ma jakiegos Chinola z Tesco i zazdrosci ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Te pierdziawki trochę są przewalone,ogłuchnąć czasem można,ale jak już są to niech młodzi jeżdżą i tak im nikt nie zabroni.
Tylko i na takich skuterkach pamiętajcie o w miarę dobranym stroju,nie musi być nie wiadomo co, w końcu prędkości nieduże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Szymek1997 jednoślady mnie wcale nie interesują, a jak kiedyś Ci p!erdolnę w ten hełm z chińczyka, to żebyś cioto na skargę nie leciała z płaczem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Jak chcesz miec zlot skuterami to czesto cos sie dzieje na orlenie za torami a pomysl nie jest zly co komu przeszkadza ze ktos jezdzi skuterem i jest halas jak jestescie tacy madrzy to wejdzie sobie na internert i popatrzcie tuning samochodow i tez robia halas jak nie wiadomo co. Jestem za

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

jest różnica między ryknięciem, a pierdnięciem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Lepeiej jezdzic skuterem a nie polonezem co sie ledwo turla po drodze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

taki polonez przeżyje 100 takich chińskich zabawek, i do tego trzeba mieć prawo jazdy, a nie pozwolenie od mamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Czesio ty sie najwiecej odsywasz a nawet takiej chinskiej zabawki nie miales i nie masz a nie kazdy jezdzi chinska zabawka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

a kto o chinczyku mówi, ja chinczyka nie mam i bym cię Czesio odstawił i trzeba miec kartę motorowerową a nie pozwolenie jakies od mamy to jak nie wiesz to się nie udzielaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

oj czesio czesio biedaku po pierwsze nie jezdze chinolem ani nie mam chełmu tlyko kask i napewno nie chiński z tesco jak to bys ty mial . To dawaj pierdolnij tylko szkoda ze ja nic nie poczuje . Patrzac poprostu zazdrosci . A czesio to taki kozak który pewnie sie tylko z kolezkami pokazuje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Kozak on ma swoj gang i swoje zloty na hulajnoce odpychanej przez noge

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

hulajnoce dzieci wy nauczcie sie ortografi i przepisow ruchu drogowego

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

przepisy to akurat znamy bo przynajmniej ja posiadam kartę motorowerową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

o cie ch*j oni mają kartę motorowerową, no rzeczywiście jest czego zazdrościć pajacom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

ty pewnie prawa jazdy nie masz to masz i czym zabłysnąc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

tak mam za to kryształową kulę i wiem wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

tylko ze ci na skuterach lepiej znaja przepisy ruchu drogowego niz polowa jezdzacych samochodami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

25mati123

nie powiedziałbym... Wyprzedzanie z prawej strony, zmiana pasa bez kierunkowskazów, lub na ciągłej i wiele innych to raczej nie jest cecha kogoś kto zna przepisy... Zwłaszcza osoby młode, które jeszcze nie posiadają prawo jazdy, jak i często karty motorowerowej, by jeździć takim skuterem, więc nie wiem czemu tak twierdzisz...

Po za tym to jest denerwujące, jak przejeżdża Ci taka osoba pod blokiem i jeździ w kółko po kilkanaście razy aż mu się znudzi... Mam motor, lubię nim jeździć, ale jeżdżę gdy tylko potrzebuje gdzieś jeździć, a nie bez sensu w jedną i w drugą stronę. Z resztą te osoby o tym się przekonają dopiero jak za własne pieniądze będą tankować....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

A co to ci przeszkadza czy za swoje tankuja czy nie sam byles kiedys mlody i moze nie doznales takiego dziecinstwa jak ci co tak jezdza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Jakby za swoje tankowali, to by tak w kółko nie jeździli i nie denerwowali ludzi... Jak tankuje im ktoś to nie szanują tego i jeżdżą ile wlezie...

PS: Ja ciągle pozostaję młody :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

I Cie to nic nie obchodzi tankuje ile chce i jezdzi ile chce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Czyli mam rozumieć, że tankują Ci rodzice. Jeździsz i denerwujesz ludzi po osiedlach... A teraz wyobraź sobie, że ktoś ma małe dziecko (nie daj boże chore) i ono potrzebuje snu. I Ty tak sobie jeździsz pod tym domem, to na pewno rodzice tego dziecka bardzo się cieszą, jak Ty swoim skuterkiem hałasujesz i nie dajesz spokojnie spać dziecku... Ale Ciebie to wogóle nie obchodzi, bo Ci rodzice zalali paliwa i Ty musisz to wyjeździć. najlepiej od razu... Nie mam nic do osób, które jeżdżą do pracy, albo tylko tam gdzie muszą, ale większość osób przyzna mi rację, że tacy ludzie, którzy jeżdżą w kółko na jednej ulicy nie są mile widziani u nas na drogach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

jak się wyprzedza z prawej to nic bo na jednym pasie mogą byc dwa pojazdy obok siebie na raz. A motorowerzyści łamią o wiele mniej przepisów od kogoś kto kieruje samochodem. A nawet jak i rodzice dają kasę na paliwo to co że sobie jeździmy jak ci coś przeszkadza to zatkaj uszy i już. Jak ktos sobie chce to może jeździc i całe wakacje pod twoim domem na full manecie i nic mu nie zrobisz bo to jest legalne. A że ciebie to denerwuje to tylko i wyłącznie twój problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Przemku :) drogi 14-latku. Z prawego pasa sie nie wyprzedza. Lewy pas jest od wyprzedzania. Dwa pojazdy moze i moga byc obok siebie, ale nie wyprzedzanie z prawej. Az boli gdy jakis kierowca leci sobie 50km/h lewym pasem, a ktos kto chce przycisnac musi go wyprzedzac prawym.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

"ak się wyprzedza z prawej to nic bo na jednym pasie mogą byc dwa pojazdy obok siebie na raz."
kto ci tak powiedzial??
Wyprzedzanie z niewłaściwej strony lub bez zachowania bezpiecznego odstępu - art. 24 ust. 2 - 5 = 200zl.
przynies mamie i tacie taki mandacik i jestem ciekaw ile 15-sto zlotowek na paliwo dostaniesz nastepnym razem. i nie wychylaj sie nastepnym razem, tym bardziej, ze nie masz racji.

moze ja malo mam tutaj do gadki, chociaz prawko na motor mam, ale skutery sa dobre do jazdy, ale tylko z fabryki do huty na zyletki.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

mi o to chodziło że na jednym pasie prawym mogą jechac 2 pojazdy obok siebie na raz a nie że np. ja jadę lewym a ktoś musi mnie wyprzedzac prawym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Drogi przemku. Widać, poczekaj aż trochę podrośniesz, założysz rodzinę i będziesz miał małe dzieci. Dopiero się przekonasz, że takie osoby jak Ty naprawdę denerwują, a najgorsi są Ci którym te 50km/h nie wystarcza i przerabiają swoje skutery, które bzyczą jeszcze głośniej. A spróbuj się zapomnieć chwilę i tak jeździj po godzinie 22, to gwarantuje Ci, że ktoś na pewno po policję zadzwoni... Z resztą sąsiad dzwonił w dzień i patrol przyjechał do nas szukał gościa co w kółko jeździł... Wiek mniej więcej ten sam co Ty, a założę się również, żeTy też nie posiadasz karty motorowerowej (chociaż na to policja chyba nie patrzy)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

kartę motorowerowa posiadam bo ją można od 13 lat zrobic na teście miałem 19 na 20 pkt. A przecież nawet jak i bym jeździł po 22 to mi nic policja nie zrobi po mój wydech nie przekracza norm prawnych a mam wymieniony na sportowy tylko że z homologacją. Nawet jak by znaleźli tego co twój sąsiad dzwonił na policję no to co mu zrobią, nic bo przecież nie jest zabronione jeżdżenie w kółko po osiedlu bo tym krzywdy nikomu nie zrobisz a jak ktoś nie lubi dźwięku skutera to jest jego problem. A za brak posiadania karty motorowerowej jest sprawa w sądzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Hehe, wypowiadają się tylko ludzie którzy nie wiedzą co to jednoślad, 50-tka to wtajemniczenie do raju motocyklistów. :O

This is Sparta! ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Ja w maju tego roku zdawalem 20 na 20 hehe, jeden z 3 z full pkt. A jeżeli glosnosc twojego wydechu nie przekracza normy to moga go pocalowac w dupe, moze jezdzic w kolko kolo osiedla i tyleee. Ale chyba nikt nie jest taki natretny ze caly czas w jednym miejscu hehe, za orlenem jest plac manewrowy bylem tam, bo kolega chcial mnie tam zabrac, czasem tam stuntuja, ale nudno tak na okolo jezdzic, wole w miescie i okolicach, we 2 kolegow dobrze sie jezdzi. A co do chinoli, jak ktos szanuje to bedzie mu sluzyl, dobrze dotrze i nie bedzie gazowal :O oraz innych rzeczy (co kazdy powinien wiedziec) . Wiecie kto jezdzi ta aprilia sr zielona, malowana pędzlem? xD

This is Sparta! ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Olewajcie dalej policję, a potem się nie zdziwcie, że Was zatrzymał... Sąsiad zgłaszał, patrol przyjechał do mieszkania sąsiada i sąsiad wszystko im opowiedział, więc nie wiem czemu uważacie, że to problem sąsiada, jak przyjęli jego zgłoszenie, patrol przyjechał, a potem zaczął szukać... Przecież jeśli nie uznali by za wykroczenie, to przez telefon już by przekazali, ze to się nie zalicza do tego by wzywać patrol...

VipeR01 nie zdziw się, ale właśnie jest kilku takich natrętów co potrafią nawet ponad godzinę w kółko jeździć. No i czytaj dokładnie, jak napisałem wyżej jeżdżę tylko tam gdzie potrzebuję, a nie od końca ulicy do końca ulicy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Przemek za jeżdzenie wokół bloku może być ukarany! Pewien małolat mojego sąsiada jeździł tym odkurzaczem i babka z naprzeciwka sie wkurwiła i zadzwoniła po policję i co 100zł mandatu !!! a tez miał tłumik co spełnia normy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

ja bym takiego mandatu nie przyjął i sprawa do sadu i każdy kto jeździ w kółko ją wygra bo nie ma przepisu który temu zabrania a poza tym w sądzie można powiedziec że się boi jechac na miasto i na razie cwiczy się jazdę obok swojego miejsca zamieszkania i sprawa była by wygrana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Przemku, idz moze lepiej pojezdzic na tym skuterze. Ja na Twoim miejscu nie marnowalbym czasu na rozmowy, tylko smigal skuterkiem i za pare lat wspominal stare dobre czasy. To bedzie najrozsadniejsze. Szerokosci :)

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

kto wam takich glupot naopowiadal, ze mozna sie jezdzic wokol bloku bo sie czlowiek boi?
a slyszeliscie o zabraniu uprawnien do kierowania pojazdem?
lepiej sie czyms takim nie zaslaniaj.
a chociazby zaklocanie porzadku publicznego, jesli byloby to po 22 to dodatkowe zakl. ciszy nocnej.

owszem powiedz, ze nie przyjmiesz, tylko nie zdziw sie, jesli bedzie pozew zbiorowy wobec takiej osoby jak ty i kazdy przyzna, ze robisz to umyslnie (czyt. specjalnie) i wtedy otworzysz buzke i nic nie powiesz wiecej, a tatus zaplaci mandacik plus koszta sadowe

nikt nikomu nie broni jezdzic, ale z umiarem i glowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Autor: przemek98 (---.204.60.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 21-07-12 11:46

mi o to chodziło że na jednym pasie prawym mogą jechac 2 pojazdy obok siebie na raz a nie że np. ja jadę lewym a ktoś musi mnie wyprzedzac prawym.


Nie chcę już się kłócić, ze nie znacie przepisów drogowych, więc tylko wkleję coś, a sam wywnioskuj to co napisałeś...

Kierującemu motorowerem zabrania się:

jazdy po jezdni obok innego uczestnika ruchu (art.33 ust.3 pkt.1)
jazdy bez trzymania co najmniej jednej ręki na kierownicy oraz nóg na podnóżkach (art.33 ust.3 pkt.2)
czepiania się innych pojazdów (art.33 ust.3 pkt.3)
jazdy bez kasku ochronnego (art.40 ust.1)
przewożenia pasażera, który jest w stanie nietrzeźwości, w stanie po spożyciu alkoholu lub innego środka działającego podobnie (art.45 ust.2 pkt.2) lub bez hełmu ochronnego (art.40 ust.1)
korzystania z telefonu wymagającego trzymania słuchawki (art.45 ust.2 pkt.1)


A po za tym jeżdżąc w kółko często większość nie patrzy również na przepisy (np: zawracanie na ciągłej przed skrzyżowaniem, brak sygnalizacji manewrów itp.) a do tego Przemku policja już może przyjechać i mandat wlepić, a jeżdżący w kółko na pewno nie wjeżdżają na skrzyżowanie i nie czekają, aż inni uczestnicy wykonają swój manewr zgodnie z pierwszeństwem... A w sądzie już by wytłumaczenie nie przeszło, że ćwiczysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

kolego kamikadze20063

cytujesz stare przepisy! Jak już chcesz cytować prawo o ruchu drogowym to szukaj tekstu jednolitego będą tam wszystkie zmiany!
Cytat:

Kierującemu rowerem lub motorowerem zabrania się:
1) jazdy po jezdni obok innego uczestnika ruchu, z zastrzeżeniem ust. 3a;
3a. Dopuszcza się wyjątkowo jazdę po jezdni kierującego rowerem obok innego roweru lub motoroweru, jeżeli nie utrudnia to poruszania się innym uczestnikom ruchu albo w inny sposób nie zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego.

Wyprzedzanie z prawej strony jest dozwolone!
Cytat:

10. Dopuszcza się wyprzedzanie z prawej strony na odcinku drogi z wyznaczonymi pasami ruchu, przy zachowaniu warunków określonych w ust. 1 i 7:
1) na jezdni jednokierunkowej;
2) na jezdni dwukierunkowej, jeżeli co najmniej dwa pasy ruchu na obszarze zabudowanym lub trzy pasy ruchu poza obszarem zabudowanym przeznaczone są do jazdy w tym samym kierunku.


Ja osobiście radze wszystkim, którzy pouczają innych aby zastanowili się nad swoim postępowaniem na drodze. Młodszym kolegom doradzam pokorę bo posiadanie 19 pkt na 20 z testu nie mówi o tym jakim się jest kierowcą. Tu trzeba lat praktyki i setki tysięcy przejechanych kilometrów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

No tak ale np. podkręcasz obroty i chcesz sprawdzic czy jest dobrze a nie musisz sie na tym znac i mozesz sprawdzac jezdzac 20 razy kolo bloku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Tutaj sprawa rozbija się o uciążliwość czegoś takiego. I to jest karalne. Tak samo jak odbieranie prawa do wypoczynku, które jest chronione prawem i zakłócanie miru domowego. I niekoniecznie musi to być w czasie trwania ciszy nocnej!

Po drugie maksymalny dopuszczalny hałas dla silnika do 125 ccm to bodaj 94dB i warto to sprawdzić z tabliczką znamionową. Mówienie o homologacji na swój wydech nic wnosi bo trzeba sprawdzić czy ta homologacja obowiązuje w Polsce a nie np na Tajwanie!

Po trzecie naprawy na parkingach są zabronione i nie wolno ich wykonywać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Nie czytałem całego tematu ale sam pomysł zlotu takich kosiarek to dramat dla ludzi mieszkających w pobliżu w/w imprezy. Era tych całych skuterów to ani początek z przygodą na moto ani koniec z rowerem, to raczej neutralna sprawa. Osobiście wolałbym rower, a jeżeli chcecie zaczynać przygodę na moto to polecam coś poważniejszego. Nie żebym nie szanował ludzi śmigających na skuterach ale to po prostu męczy uszy każdego kto jest zmuszany do słuchania wypierdku tych maszyn...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Hehe prawo się nam ukłoniło, oczywiście, że po 22 jest cis:-) z nocna... ale w dzien mozemy np. szperac przy naszym pojezdzie i probowac go jezdzac w kolko. Dzisiaj chyba ladnie bedzie to sobie pojezdze :)

This is Sparta! ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Te konto to VipeReK jakby co, cos mi sie konto bugnelo, a co do czego Zenit, ciesze się,że szanujesz ludzi, motorower to wstęp do motoryzacji, moim zdaniem bo w skuterze dajesz gazu, hamujesz, dajesz kierunki i tyle. A tak to zmieniasz biegi i wgl. pozycja motocyklisty ktora jest wygodna. Ale jak ktos usaza ze skutery sa fajne, to tez dobrze. Nie sa zle na pewno, tylko kto jak woli. Jak zobaczylem post Czesia o wuwuzelach to malo co nie spadlem z krzesla :o

This is Sparta! ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Te konto to VipeReK jakby co, cos mi sie konto bugnelo, a co do czego Zenit, ciesze się,że szanujesz ludzi, motorower to wstęp do motoryzacji, moim zdaniem bo w skuterze dajesz gazu, hamujesz, dajesz kierunki i tyle. A tak to zmieniasz biegi i wgl. pozycja motocyklisty ktora jest wygodna. Ale jak ktos usaza ze skutery sa fajne, to tez dobrze. Nie sa zle na pewno, tylko kto jak woli. Jak zobaczylem post Czesia o wuwuzelach to malo co nie spadlem z krzesla :o

This is Sparta! ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Sry za multipost, ale moze porozmawiamy o czyms innym niz prawie?

This is Sparta! ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

@refresh

This is Sparta! ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Zenit ale troche pomysl jezeli ktos zdal na karte motorowerowa i ma np. 13 lat ja mam oczywiscie 16 lat i ktos sobie jezdzi skuterem bo nie ma czym bo rodzice mu nie kupia motoru o wiekszej pojemnosci to jezdzi na poczatku skuterem a potem jak sie juz bardziej zapozna z przepisami i bedzie starszy to rodzice mu kupia cos lepszego. Sam jak byles maly nie jezdziles od razu duzym rowerem z dwoma kółami tylko zaczynales od malego roweru z 4 kołkami. Tak samo jest z tym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Kolego VipeR01 przed 22:00 też możesz dostać mandat za zakłócanie! Jeżdżenie w około bloku może być uciążliwe dla innych i w dzień. A to, jak już pisałem wcześniej, też jest karalne!

Ja zaczynałem od komara i jeździło się bez celu po okolicy więc to rozumiem. Uważam, że to dobra szkoła jazdy. Tyle, że trzeba zrozumieć też innych. Czasami warto się zastanowić czy przypadkiem wydech nie jest za głośny i to poprawić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

wybaczcie...ale ja tez sie wtrace.
przykladowa sytuacja...wypadek i dzieciak skuterem jechal i w nim uczestniczyl, czyli potem powie, ze mial 15 na 20 punktow? albo, ze dopiero sie uczy?nosoba na drodze ma juz znac przepisy, a nie sie uczyc
co jakis czas w word jest egzamin i widac ile osob zdaje, maly procent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

No tak ale co jak zda na karte i jezdzi po raz pierwszy po ulicy skuterem to co ma na pola jechac to sie nigdy nie przyzwyczai do roznych sytuacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

przeciez proste, po 22 to cisza nocna :O

This is Sparta! ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

No a z liczba pkt to tez prawda, lata praktyki trzeba hehe

This is Sparta! ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

Wgl, znalezli sie Ci co pisza "to jest karalne", co moze jakis prawnikow tu trzeba co? Masakra.. To nie temat o prawie : xx

This is Sparta! ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

@Ref

Piszcie cos xD

This is Sparta! ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do motorowerowców, i skuterowców

co jedziesz na skuter eheh pojezdzic kolo blokow ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org