piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tabletki

witam. gdzie mogę kupić tabletki nasenne bez recepty takie mocniejsze ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tabletki

Nie kupisz bez recepty. Jedynie co możesz to poeksperymentuj z ziołowymi. Ale nie wiem czy ci pomogą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tabletki

Krowa i po problemie. śpisz do rana bez recepty. Tylko zaopatrz sie jeszcze w mleko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tabletki

a jakie można przedawkować ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tabletki

a po co tabletkami.. uzyj czegos innego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tabletki

Obawiam, się, w jakim celu potrzebujesz te leki. Jeżeli ma to związek z chorobą to idź lepiej do lekarza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tabletki

jakie można ptrzedawkować... Daj sobie spokój...

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tabletki

Rysio, super wiadomość. Chcąc Ci pomóc, długo szukałem, ale w końcu znalazłem. Całe opakowanie, i pisze że: działanie rewelacja. Tylko że, etykieta w jednym miejscu jest naderwana i odczytałem tylko-na ...anie. Więc równie dobrze mogą one być na sranie, a nie spanie. No ale cóż, od czegoś musisz zacząć i zrobić pierwszy krok. Ryzyko istnieje zawsze i wszędzie, najwyżej zwalisz się w gacie.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tabletki

Desperado co co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tabletki

po takich najmocniejszych nawet, ale bez recepty, jak przedawkujesz to mozesz miec co najwyzej sranie lub zyganie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tabletki

ogloszenia24.pl sa na receptę nawet wpisz zadzwoń i zobacz ;) nie wiem czy do końca jest to legalne ale masz spróbuj ;p

tyton

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org