czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tort - cukiernia

Witam!
Gdzie najlepiej zamówić tort na rocznice ślubu dla rodziców? Którą cukiernie polecacie i jaka jest cena takiego tortu z napisem? Z góry dziękuje za wszelkie informacje!
Pozdrawiam serdecznie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Ja zawsze tort biorę w okruszku :) Wszystkie torty, jakie jadłam z tej piekarni były na prawdę przepyszne :) ! Nie wiem jaka jest cena, bo to zależy jaka wielkość tego tortu itp :) Musisz sie zorientować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Jeśli chcesz najlepszy to Cendrowscy na Legionów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

okruszek,cendrowscy lub sklep ABC na legionów,sa to torty zamawiane
z Zambrowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Polecam Cendrowskich....z kolei w ABC torty smakują jak mydło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Większej bzdury nie czytałam od dawna--torty z Zambrowa jak mydło?--to naj... cukiernia pod słońcem.Cena tortu jest zależna od wagi--z napisem--32 zł /kg--zamawiałam na 9.05 syna ur.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

mała77...SIE NIE ZNA :) nie zwracajmy uwagi na to co pisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

mała to ty jadłaś mydło,ze piszesz ze torty smakuja jak mydlo hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. ŻAL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Cukiernia Weronika i oczywiście Rafaello

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Jesli chodzi o Łomze to tylko raz zamawialam tu tort na 1 urodziny dziecka wlasnie w ABC, ładnie wygladal ale mi nie smakowal i tani nie byl, mala77 ma racje a powyzej to chyba zareklamowac chca:-)

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Niestety ale ta mała ma rację. Chyba, że ktoś nie kosztował tych specjałów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Każdy ma inny gust i smak, jednym smakuje, a innym nie... więc nie znajdziesz tutaj odpowiedzi na swoje pytanie:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

tylko torty z cukiernik Cendrowskich na legionow są na poziomie. Nie polecam tylko tego czekoladowego bo to lipa kupe kosztuje a tej prawdziwej masy czekoladowej to ma tylko w środku mały krążek reszta to jakas piana o konsystencji ptasiego mleczka. Najlepszy jest zwyczajny czarny smietanowy z wisniami .

Sarama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

a ja polecam na nowogrodzkiej cukiernie torty pyszne niz w abc i u cendrowskich chyba ze ktos lubi mocno nasączone i bez smaku:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

U Cendrowskich są naprawdę b.dobre :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

A ja mam osobę która robi smaczne torty w domu. Lepsze niż w jakiejkolwiek cukierni. I bierze 25 zł za kg. Jak ktoś chce to mogę podać nr telefonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Ja również mam kontakt do osoby , która robi przepyszne torty w domu , smaczne bez zbędnych ulepszaczy .

Nadzieja jest ryzykiem , które trzeba podjąć....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

oburzonamama,maja000...mam prawo wyrazić swoją opinię...maja000 idiotko tak się mówi w przenośni dziecko... tylkol i kobiecyinstynkt miło,że ktoś podziela moją opinię...ja też zamówiłam Synkowi tort w styczniu na 2-gie urodzinki,autko zygzak i po prostu nie nadawał się do jedzenia...maja000 nie życzę sobie uwag w moją stronę,bo ja dzieckiem nie jestem i pamiętaj,że internet nie jest anonimowy ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

mi też torty z ABC nie smakują - jadą chemią na odległość, okropność.

W miarę dobre torty mają w pierkani-cukierni Zalewska przy SP 10 na Kołłątaja, i tanie - chyba 25 zł/kg :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Podaj więc jakiś namiar na tę osobe co robi domowe torty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Ja polecam cukiernicze na Nowogrodzkiej :) na rocznice polecić mogę (bo sama bralam) w ksztalcie serca oblany takim zelem czerwonym był piękny i pyszny!!!! Wiem tez ze robią w masie cukrowej rożne torty a wyglądają genialnie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Cendrowscy albo Rafaello cukiernie

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

mala77 sama jestes idiotko!!! i mnie nie strasz,bo akurat sie nie boje. zegnaj mydlana IDIOTKO haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Torty i Cendrowscy ?? Smietana i woda, troche biszkoptu i ulepszacze, a kosztuje ze hohoho szkoda gadac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

zgadzam się z dianaxx
Polecam cukiernie Weronika przy ul.Chabrowej mega dobre torty i cena jest całkiem przystepna i wszystko możesz sobie wybrać ;) Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

ja tez zamawiałam w abc auto zygzag na urodziny syna zapłaciłam 70 zł było to dwa lata temu i był nie smaczny nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

ja co roku na urodziny córki zamawiam w Abc torty i jak na mój gust są pyszne i mają orginalne i ładne kształty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Ja też polecam cukiernie Weronika, duży wybór i przystępna cena:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

cendrowscy lub weronika,b.pyszne!

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Nr telefonu do osoby, która robi domowe torty - 505556229

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Ja piekę sama torty zwykłe i artystyczne takie jak aparat Canon 5D, traktor Zetor czy pełne kwiatów cukrowych (storczyki, róże, kalie itp.) wszystko od początku do końca samodzielnie. Odrobina chęci i w tych czasach można zrobić wszystko samemu, bo jest Internet, a tam jest wszystko......hmmm tylko chęci tam nie znajdziemy ;) Zrobię tort dla każdego,bo to kocham i lubię robić.

piekę torty artystyczne i zwykłe oraz ciasta (uwielbiam to)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Dla mnie najlepszy tort z Zambrowa pyszny i wszystkie dekoracje do zjedzenia .Natomiast z okruszka dekoracje są nie do zjedzenia, chyba ze coś się zmieniło od 7 m-c.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Mi smakują w ABC torty (a właściwie Anna Zambrów) oraz cukiernia na Nowogrodzkiej róg z Wyzwolenia, Cendowscy -zawsze i wszędzie!!!! Okruszek- ciasto było tak nasączone, że nie dało rady na patere przenieść -za mokre, Weronika -za słodkie. Na Kołłątaja w cukierni -znowu za suche biszkopty - ale to było 1,5 roku temu.

Jest tyle cukierni, że każdy może znaleźć swój ulubiony tort według własnych potrzeb i upodobań -niestety metodą prób i błędów, trzeba spróbować kilku i dokonać wyboru :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Aha 70-80 zł to cena za jakieś 2,5 kg tortu dodajmy, a za kg trzeba dać od 26-35 zł/kg - w zależności od kształtu i dekoracji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Tort Royal od Cendrowskich.... Mmmmmmm..... Pyyyyyycha!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

jeszcze nie było takiej cukierni co by wszystkim smakowało

ja tem lubie od Cendrowskich ,Weroniki innymi też nie gardze

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

uuuu nie ma jaK to od karwoskich sa najlepsze inne sie umywaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Polecam cukiernie Okruszek , tort 3 kg około 100 zł bądź cukiernię Weronika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

nigdy okruszek! robią nie taki smak jak sie zamawia a do tego torty sa "brzydkie" a moze lepiej to ujme piszac ze sa nieudane :) a dla dzieci to juz wogole masakra ... odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

polecam cukiernie u egzorcysty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

lomzyk dobrze loda robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

ABC NA LEGIONOW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Polecam również ABC na ulicy Legionów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Ja bardzo lubię ich wypieki https://e-torty.pl/do/page/cukiernie za to,że smakują jak domowe. Nieraz goście nabrali się,że to mój własny wyrób

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

A ja polecam janluka.pl official website

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Jesli szukasz figurek na tort warto zajrzeć na https://sklep.polmarkus.com.pl/figurki-na-tort. Oferta jest bardzo bogata i atrakcyjna cenowo. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. My własnie przeglądamy figurki bo szukamy czegoś na tort weselny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

następne asy typu trolle z czego figurki zrobione jaki skład pewnie cała tablica mendelejewa i 2 nowe nieznane pierwiastki które powstały z połączenia. Zapomnieli dodać że nie trzeba świeczek bo i tak dobrze świeci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Skąd taka zgryźliwość?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Odezwał się troll

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Jak najbardziej na temat zadałem pytanie : Z czego figurki są zrobione???? Nie zgryżliwość tylko konkretne pytanie by wiedzieć co się je. Na każdym produkcie spożywczym jest etykieta skoro coś polecasz to daj też konkretny opis byśmy wiedzieli co kupujemy. W innym przypadku jesteś zwykłym naciągaczem co wkleja reklamy a nie zna produktu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tort - cukiernia

Smigacz to troll.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org