sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wakacje za granicą

Ktore biuro i gdzie byście polecili wyjechac na wakacje za granicę? Egipt? Chorwacja? ...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje za granicą

W Łomży godna polecenia jest Gilda. Ja rezerwuję zazwyczaj przez internet, najczęściej Alfa Star. A miejsce w zależności od tego, co chcesz na tych wakacjach robić. Chorwacja jest piękna, Turcja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje za granicą

już pisałem, powtórzę raz jeszcze Acapulco Travel , bo fajne dziewuchy, kompetentne i miłe, ale najważniejsze jest to, ze kilka razy do roku latają na inspekcję hoteli, zwiedzają, zatem na ich wiedzy można polegać

tymczasem pozdrawiam moje ulubione biuro

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje za granicą

a jak jest z Grecją? tak właśnie planuje w tym roku albo Grecja albo może Bułgaria...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje za granicą

A jakie rejony Grecji cię dokładnie interesują?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje za granicą

A był ktos moze w Egipcie w Hurghadzie? mi zalezy przede wszystkim na pieknych widokach, by mozna bylo odpoczac ale rowniez zwiedzic co nieco

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje za granicą

W Egipcie byłem jedynie w Tabie. Widoki piękne są, gorzej ze zwiedzaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje za granicą

tak? a czytalam opinie na temat Taby i prawdopodobnie tam mozna zwiedzic Betlejem, itp. a W ktorym hotelu byłes?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje za granicą

Jeśli interesują cię wycieczki poza granice Egiptu, to tak. Byłem na jednodniowej w Jerozolimie - fantastyczne przeżycie. Wiem, że można też pojechać na dłużej i wtedy jest zwiedzanie Betlejem itp. Kwestia wybrania odpowiedniej opcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje za granicą

A pamietasz moze jaka jest cena takiej dodatkowej wycieczki ? Wiem ze to zalezy od osob ktore sa za nia odpowiedzialne, ale chcialabym sie zorientowac, bo nie jestem zdecydowana, czy jechac do nudnego pieknego miasta z ktorego szybko mozna sie dostac w miejsca ktore zawsze chcialam zobaczyc( np ta Jerozolima, betlejem,...), czy lepiej wyjechac do hotelu polozonego np w wczesniej wspomnianej Hurghadzie gdzie mozna sie pobawic itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje za granicą

dobrze pojechać do Hurghady, Sharmu, Marsa Alam, Taby, zależy tylko co chcesz zwiedzić, przecież za 1 razem wszystkiego nie zobaczysz, a Egipt jest całorocznym kierunkiem, zawsze można znaleźć dobrą cenę. Mi osobiście bliższa jest Hurghada, hotele po prostu bajka, jeśli rafy- to Sharm, Marsa Alam.
Ja byłem w Jungle aqua park, z chęcią bym tam wrócił :)

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje za granicą

Biuro Tomi Tourist jest najlepsze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje za granicą

Witam . Byłem w Hurghadzie w zeszłym roku w hotelu Yungle . Sam hotel bardzo nam się podobał. W czasie pobytu wykupiliśmy cztery wycieczki. Jedna całodniowa na
pustynię i do wioski beduinów ( polecam ) , druga zwiedzanie Hurghady ( proszę uważać na przewodników którzy dorabiają jako naganiacze ) , trzecia wycieczka to wyprawa na rafę koralową i pływanie łodzią podwodną , czwarta wyprawa to całodniowa wyprawa do Luksoru ( warto chociaż podróż długa 400km w jedną stronę ) . Cen wycieczek nie pamiętam dokładnie ale porównując inne kraje to byliśmy mile zaskoczeni . W sklepach ceny podobne do naszych lub niższe . Z wyjazdu byliśmy zadowoleni szczególnie z hotelu który był z aqua parkiem a my mieliśmy ze sobą dwójkę dzieci .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje za granicą

Zależy od tego, co chcesz zobaczyć. Jeśli Jerozolimę - Taba pasuje, jest blisko. Ja również nurkuję i interesowały mnie rafy - tam są świetne. Ale żeby zwiedzić Egipt to raczej wszędzie daleko - do Kairu, Luxoru. I możesz zapomnieć o wieczornej zabawie, wyjściu gdzieś - o rozrywkę w tym znaczeniu w tym rejonie trudno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje za granicą

Ok dziekuje bardzo za wszystkie informacje:) jednak chyba zostane przy mojej pierwszej mysli o Hurghadzie. Mam nadzieje ze wybiore cos korzystnego i wroce w pelni usatysfakcjonowana...oraz pieknie opalona;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje za granicą

O to ostatnie bym się nie martwił ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje za granicą

Myślę, że Chorwacja robi spore wrażenie. Byłam kiedyś z rodzicami, niedługo wybieram się sama ;) Akurat znalazłam tutaj http://wpieknyrejs.pl/ sporo informacji o ciekawych i pięknych miejscach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje za granicą

Mi się marzy znowu Antalya.. Eh, co za piękne miejsce... Żeby mieć na wakacje, trzeba wpierw sobie zarobić. W tym roku chyba tylko pozostaje pożyczyć pieniądze https://www.coolfinance.pl/pozyczka-na-dowod jest sporo opcji, porównań i artykułów, które są pomocne w podejmowaniu decyzji. Polecam przede wszystkim Antaylę :)

Poprawne planowanie pozwala powstrzymać podrzędne przeprowadzenie pracy.
https://www.coolfinance.pl/pozyczki-pozabankowe
Plan awaryjny to podstawa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje za granicą

A ja polecam Polskę :) Ostatnio byliśmy w Trójmieście (jak na to miasto jest sporo atrakcji http://sanhaus-apartments.pl/atrakcje/w-okolicy ) W tym roku zdecydujemy się chyba na góry :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wakacje za granicą

MontyPython napisał(a):

> A ja polecam Polskę :) Ostatnio byliśmy w Trójmieście (jak
> na to miasto jest sporo atrakcji
> sanhaus-apartments.pl/atrakcje/w-okolicy ) W tym roku
> zdecydujemy się chyba na góry :)

Też lubię wakacje w Polsce, tym bardziej przez covid.
Ale...zakochana jestem w podróżach po Europie. Już drugi raz wybieram się z tym biurem na wakacje: https://wakacjezagranica.eu/o-nas/








Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org