poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

Witam, jeśli ktoś widział dziś (tj. 08.05.2012r) około godz. 19.30 stłuczkę na parkingu przy Galerii "Stokrotka" od strony Al. Piłsudskiego - proszę o informacje. Nagroda za wskazanie sprawcy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

o a co się stało ???




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

Zapytaj taksiarzy albo sprawdź zapis z kamery na rondzie. Numer konta podam później :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

jaka jest nagroda?

:) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

100 zł nagrody. Czarna Honda Civic VI, na tablicach FNW, stała zaraz przy wyjeździe z parkingu na Piłsudskiego. Uderzona w prawy bok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

stokrotka też ma kamerki patrzące na parkingi ( ja za darmo )

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

No wlasnie, a co z kamerami monitoringu? Jak nie ze stokrotki, to moze cos ze skrzyzowania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

Będzie dziś sprawdzane...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

Monitoring stokrotki - hahaha :) Pewnie w tym miejscu kamera nie obejmuje, bo jest wyzej umieszczona, itp. Znam to z autopsji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

A jak już złapie to za cholere tablic nie rozczytasz, a i ciekawe czy chociaz kolor auta albo jego marke, ale powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

Kamera ze stokrotki zarejestrowała 3 auta, które parkowały obok mojego w tym czasie. Złożyłem wniosek do centrali w Lublinie o udostępnienie nagrania, gdyż policji zajmie to ze 2 miesiące, a mi tydzień ;)

Co za tępakiem trzeba być by uciekać z miejsca zdarzenia, teraz dostanie maksymalny mandat za spowodowanie kolizji i maksymalny za ucieczkę z miejsca zdarzenia, nawet 1000 zł i 20 pkt

hehe ta szkoda nie jest tyle warta, ale będzie miał za swoje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

Kamil0 skoro odtworzyli Ci nagranie, to czyżby nr tablic rejestracyjnych nie było widać tych trzech aut?? Jesli nie widać to faktycznie szukanie igły w stogu siana - powodzenia :) Co więcej, gdyżby na nagraniu nie było widać, kto przyrysowuje Ci samochód, że napisałeś, ze trzy auta parkowały obok Twojego?? Jeśli nie widać to co Ci te nagrania?? Chcesz dowód dla sprawcy to pośpiesz się, bo samochód już może dawno u lakiernika stoi :) Chyba, że masz podany konkretny model auta i nr tablic to policja od ręki się tym zajmie :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

No właśnie zajmie się :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

Kamil chyba przesadziłeś z tymi punktami, owszem za kolizję i 6 pkt i 500 zł dostanie, ale z ucieczkę z miejsca zdarzenia? To kolizja, a nie wypadek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

za 100 to się możesz na mnie popatrzeć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

Pewnie któryś BLM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

a czemu BLM?? co tym masz do BLM?? uwazasz ze ktos kto jest ze wsi jest gorszy?? a ja wiem zeraczej kasiasci i wyksztalceni ludzie przenoosza sie teraz na wies z dala od smrodu i gwaru miejskiego. i jezdza BLM.
A MOZE TO TY MU PUKNALES SAMOCHOD>?? DLATEGO PROBUJESZ ODWROCIC OD SIEBIE UWAGE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

zamknonc papy bo jusz sie rzygac chce tym fszystkim .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

Widząc wyczyny BLM strzelam że to jeden z tych potomków którzy mają za nic innych na drodze oraz na parkingach czy to obijanie samochód lub dzikie popisówki i manewry na ulicach miast i łatwo ich rozpoznać a ty panda idź na drzewo bo ci czopek z dup& strzeli z tej zazdrości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

sie hesla nie spinaj bo pikawa ci stanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stłuczka pod stokrotką - nagroda dla świadków!

niechcący przyku.r.wiłem w twoją krype na wstecznym bo sie zapatrzyłem na dwie fajnie świnie co tamtędy truchtały ajm sory a spieszyłem się więc wiesz rozumiesz :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org