czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
fotograf na slub

witam poszukuje dobrego fotografa na slub.
Mozecie kogos polecic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Polecam dobrego kamerzystę i fotografa w jednym ;)
Z Jedwabnego :) naprawde warto !!!
Super nagranie i zdjęcia śliczne !!!
:):):):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Najlepszy jest Mariusz Patalan z Łomży http://www.patalan.pl/ jak go wybierzesz to powiedz że od Krisa masz namiary . Będzie taniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

http://kamilzieba.flog.pl/

TEN FOTOGRAF NAPRAWDĘ JEST GODNY POLECENIA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

W ogóle nie bierz pod uwagę tych z Jedwabnego. Ślimaki jakich mało na spotkanie nie wzięli żadnych zdjęć. Poza tym plener u nich liczy się na ujęcia, Pan mówił że tak do 15 zdjęć bo więcej mu się nie chce bo to duży koszt i tyle pracy, no chyba że w studio będziecie chcieli w Jedwabnem, to nie ma problemu, zrobi kilka zdjęć, tylko żeby nie jeździć nigdzie. Poza tym 700 zł za samą cześć kościelną to myślę że jest bardzo dużo. Jeżeli chodzi o ich kamerę to nie wypowiem się, ale firma ta sama.

Ja polecam Bogusława Nowackiego, albo jak ktoś może sobie pozwolić to pan Paweł Garbulski lub Folga, to już jest wyższa szkoła!

Poszukaj na forum było kilka tematów założonych na ten temat. Bardzo dużo propozycji było podanych.
Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

... większośc jest dobra w tym co robi, kwestia gustu...
widzieliśmy zdjęcia p. Andrzeja Lesiaka, jakość i ujęcia rewelka.
Decyzja do Państwa Młodych,.
ma swoją stronę www.andrzejlesiak.pl tel. 600 302 382

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Kamerzysta i fotograf w jednym?? Haha to na pewno zrobi i super film i wspaniałe zdjęcia...



A może po prostu wynająć tylko kamerzystę a potem zdjęcia robić ze stopklatek? Taniej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

może tutaj zajrzyj
http://fotolomza.home.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

http://www.photoblog.com/olszewski/2010/07/14/artur--magda.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Ja polecam Pana Zdzisława Folgę. Zdjęcie robione przez tego Pana są zupełnie inne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

super zdjęcie to jakiś terminator albo ma dwie pary oczu
a ty maturzysta najlepiej porozmawiaj ze znajomymi którzy mieli
fotografa na weselu bo tu się ludzie reklamują - no i dobrze
bo ktoś reklamował jakiegoś fotografa z jedwabnego że jest dobry
a mała czarna ma inne zdanie -czyli negatywne
jak tak będziesz szukał to możesz trafić na takiego terminatora jak na zdjęciu

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

ja równiez Mariusza Patalana polecam! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

A ja polecam dać komus z rodziny / znajomemu dobry aparat i zrobi jeszcze lepsze zdjecia niz te fotografy z nazwy.Nie ma co wydawać pieniedzy na takie glupoty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Krzysiek Serafiński świetne zdjecia ;) Polecam:) Kiedys sama go zatrudnię :)

=)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

ja również polecam Bogusława Nowackiego zdjęcia bomba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Witam
Zerknij do mnie , może Wam się spodoba. Miałem ostatnio wesele w Łomży , jest na blogu kilkanascie zdjęć: www.kamilzieba.flog.pl

Na stronce masz więcej: www.kamilzieba.flog.pl/pf/


Mam jeszcze 6 wolnych terminów więc jak Wam sie spodoba to być moze coś wymyślimy jeżeli termin będzie wolny ( ten rok)
Jeżeli przyszły to lipiec i czerwiec mam 3 wolne terminy.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------------------------
Fotograf na Twój ślub
www.kamilzieba.flog.pl/pf/
e-mail: kamil.zieba@onet.pl
gsm: 511 53 53 25


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Nowe zdjecia już wkrótce
Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------------------------
Fotograf na Twój ślub
www.kamilzieba.flog.pl/pf/
e-mail: kamil.zieba@onet.pl
gsm: 511 53 53 25


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

https://www.facebook.com/Barbachowski

POLECAM!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

a ja nie polecam mlodego pana ktory mieszka kolo bawelny. tam z domkow jednorodzinnych po prawej stronie. kiche mi odwalil. chyba nie retuszowal nawet zdjec?? bylam chora i mialam pod oczami spuchniete mowilam mu o tym. ale na zdjeciach nie zmienil nic. wstydze sie pokazywac niektorych zdjec.
poza tym wybralam go dlatego ze mial ladne zdjecia na swojej stronie. ja chcialam wszystkie na plazy na pisaku. a ze dwa ewentualnie w zieleni.
ok umowilismy sie na konkretny dzien. mowi ze pojedziemy do dorozdowa.
( ja sobie pomyslalam ze dlatego tam jedziemy najpierw bo tam blizej niz na plaze - na plaze ok 20 km.) porobil nam ze troche zdjec. w koncu zbieramy sie do wyjscia. ja mowie do niego a na ta plaze?? a on ze nie pojedzie bo mu sie aparat zepsuje bo jest wiatr. i tak na sam koniec dowiedzialam sie ze zdjec dla ktorych jego wybralam nie bede miala. tylko sama zielen. a na tym mi zalezalo najmniej. jest niepowazny umawia sie na cos a potem aparatu zaluje. niech se kupi lepszy. nie polecam go.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Modart studio , POLECAM :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Ale chyba widziałaś mniej więcej jakie zdjęcia wykonał? nie widziałaś braku usuniętych mankamentów które wskazałaś??

------------------------------------------------------------------------------------
Fotograf na Twój ślub
www.kamilzieba.flog.pl/pf/
e-mail: kamil.zieba@onet.pl
gsm: 511 53 53 25


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

ja mu na sesij mowilam ze mam worki pod oczami. myslalam ze takie cos usunie i nikt mu sie musi mowic ze to sie nie podoba.
ale przeciez tez mowilam ze chce na plazy a tego nie bylo. trzbabylo wczesniej powiedziec ze nie zawsze mozna takie zdjecia robic.
tez masz taki wrazliwy aparat??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

bo moze ja sie nie znam??w kazdym razie pisze swoja opinie. nie jestem zadowolona w pelni ze zdjec. tym bardziej ze wszystkie byly w zieleni.
jeszcze w drozdowei trzeba placic za wejscie. dowiedzialam sie o tym dopiero przed wejsciem .dobrze ze mielismy przy sobie pieniadze. ale to najmniej wazne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Dziecko mi nie śpi to odpiszę ;)
Za wejście do Drozdowa ostatnio ja płaciłem bo głupio mi było młodych obciążać :)
Jeżeli chodzi o aparat to korpusy mam uszczelnione wiec piasek mi nie straszny ;) i większej głupoty nie słyszałem ,żeby zdjęc nie zrobić bo "piasek" popsuje mi aparat :)
Gratulację inwencji panu fotografowi ;)

------------------------------------------------------------------------------------
Fotograf na Twój ślub
www.kamilzieba.flog.pl/pf/
e-mail: kamil.zieba@onet.pl
gsm: 511 53 53 25


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

panda więc napisz kim on jest jeśli się reklamuje w internecie to jego dane
możesz podać żeby się na niego nienaciąć bo nieznam na bawełnie fotografa
pozatym to na swoje strony internetowe to nikt niepokaże złych fotek
dlatego najlepiej porozmawiać ze znajomymi którzy mieli fotografa
ja tak wybierałem bo bardzo dużo było ładnych zdjęć na stronach
i ciężko się zdecydować było który lepszy i w dobrej cenie

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

KAMIL to mnie pocieszyles.

nie polecam go i nie wybralabym tego fotografa drugi raz.

jak jest tak jak piszesz to czy mozliwe jest z specajlnie mi tak powiedzial bo mu sie nie chcialo jechac?? to mialo byc na wydmy w Wiznie.

moze faktycznie ma zly aparat?? ale i tak go nie polecam. jak bym miala jeszcze raz jakakolwiek sesje robic to zapytalabym sie o aparat.
bo chyba taki ktory jest wrazliwy na piach nie jest za dobrej jakosci???

po drugie kazal nam sie polozyc na trawie oczami w slonce. maz nie dal rady z otwartymi oczami mial mocno scisniete powieki. i to widac na zdjeciach. masakra. i ja glupia sie na to zgodzilam.

wszystkie zdjecia w zieleni a ja nie chcialam takich od poczatku. jak pisalam wczesniej wybralam go bo ladne zdjecia mial na plazy.
poza tym nie chcialam miec wszystkich zdjec w dorzdowie bo moja szwagierka tam miala. bez sensu. ale moglam byc bardziej stanowcza.


moze jak temu fotografowi powie sie konkretnie co sie chce i jak ma byc i nie ma mowy zeby bylo inaczej to nie bedzie az tak zle.

ale ja mam zle doswiadczenie i juz bym go nie wziela. czlowiek madry po szkodzie.

i nie wiem czy moge publicznie po tym co napisalam o nim podac jego dane. jeszcze mnie poda do sadu ze go oczerniam?? nie znam sie na tym??

napisalam ze koles mieszka na bawelnie na koncu lomzy w tych domkach po prawej stronie. nie przy samej ulicy. trzeba wjechac w osiedle domkow.

mlody chlopak.
czy ktos go wybierze czy nie to juz wasza sprawa. JA NIE POLECAM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Wiesz, nie wiem czemu tak powiedzial :/
Ja zazwyczaj lubie skoczyć z parą w kilak miejsc dla urozmaicenia no i dla świeżości dla mnie bo ile można robić zdjęc na fortach , Bonie i takich tam??:)
Jeżeli chcesz to mogę spróbować Ci pomóc usunąc te "worki" pod oczami na kilku zdjeciach :)

Jeżeli chcesz to pisz.
Adres masz w stopce .
Pozdrawiam.

------------------------------------------------------------------------------------
Fotograf na Twój ślub
www.kamilzieba.flog.pl/pf/
e-mail: kamil.zieba@onet.pl
gsm: 511 53 53 25


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

nie juz dzieki. w albumie sa i nic tego nie zmieni.
mozliwe ze mu nie chcialo sie jechac. szkoda ze wtedy tego nie wiedzialam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Zawsze możesz zamówić sobie drugi album ;)
A jeżeli jest wklejany to zwyczajnie wklejasz nowe zdjęcie.
:)

------------------------------------------------------------------------------------
Fotograf na Twój ślub
www.kamilzieba.flog.pl/pf/
e-mail: kamil.zieba@onet.pl
gsm: 511 53 53 25


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

nie no dzieki. szkoda kasy na poprawki. jak ty bys poprawil jak nie mam odbitek tylko same zdjecia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Ja polecam Bartosza Zalewskiego. Młody, ale zdolny fotograf :) Znajdziesz go na facebooku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Panda, odezwij sie na pocztę to coś pokombinujemy ;) nie wszystkie ale ze 20 szt. mogę poprawić :)

------------------------------------------------------------------------------------
Fotograf na Twój ślub
www.kamilzieba.flog.pl/pf/
e-mail: kamil.zieba@onet.pl
gsm: 511 53 53 25


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

bo ja mam tylko 20 z pleneru. na razie i tak to niemozliwe bonie bedzie mnie w polsce dlugi czas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Ok, więc jak coś to daj znać.
Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------------------------
Fotograf na Twój ślub
www.kamilzieba.flog.pl/pf/
e-mail: kamil.zieba@onet.pl
gsm: 511 53 53 25


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

:D

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

panda19833 wiesz nie żle ściemniasz bo wiesz akurat ja zajmuje się foto z tamtych stron i znajomy mi mówił że jakaś dziwna osoba pisze głupoty na necie ( że niby to ja) jak jest to wiary godne co napisałaś podaj link do tego gościa co ci robił foty (wcześniej ktoś pisał) żeby ludzie wiedzieli o kogo konkretnie Ci chodzi i żeby nie wybrali niby tego złego i możesz wrzucić swoje żeby ludzie ocenili- dziwny ten świat jak się ma tak małolat hehhehe pozdr Krzysiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

calkiem mozliwe ze to o ciebie chodzi .ja nie klame i pisze ze takie ja odnioslam wrazenie. mowilam ze chce na plazy zdjecia a zostalam zaciagneta w zielone. i skoro piszesz ze ja jestem malolata to ty tez bo tak sie sklada ze jestes w moim wieku moze nawet mlodszy. jesli o ciebie chodzi.
a na forum moge pisac co chce nie rzucam tu nazwiskami ani zadnymi danymi.
i pisze ze mozliwe ze to tez moja wina bo moglam sie nie zgadzac definitywnie na zdjecia w zieleni.
w kazdym razie nie wzielabym znowu tego fotografa.

takze pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

weszlam na twoja strone krzysztof serafinski tak?? nie to nie chodzi o ciebie.
niech kolega w blad nie wprowadza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

to jest pewnie pomyłka a fama poszła. ;( może jest więcej Krzysztofów - jak możesz to wyślij mi swoje zdjęcie ślubne na maila , kokubus@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

barbachowski polecam jest super profesjonalny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Zawsze można powtórzyć plener jesli sukienka jest ok ;)

------------------------------------------------------------------------------------
Fotograf na Twój ślub
www.kamilzieba.flog.pl/pf/
e-mail: kamil.zieba@onet.pl
gsm: 511 53 53 25


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

nie bede wysylala zdjec swoich na maila. a czemu myslisz ze ja o jakims krzysku pisalam?? przeciez ja zadnych imion ani nazwisk nie wymienialam.
z teszta twoje zdjecia sa ladne z tego co widzialam. pozdrawiam i juz wiecej komentarzy na ten temat nie wrzucam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub


panda19833 , CO ZA WIEŚNIARA !

" Re: fotograf na slub
Autor: panda19833 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14-05-12 23:06

... ja nie klame ... " NIE KŁAMIĘ !
i ty mówisz , że masz WYSOKIE wykRztałcenie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

hej, poszukuje KAMERZYSTY na wesle ktory nakreci mi film lustrzankami. Nie jestem z lomzy ale z okolic. Slyszalam ze modart studio robi takie coś ,niestety nie maja na stronie zadnych filmikow weselnych,moze ktos moze sie w tej sprawie wypowiedziec?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

troche to podejrzane ze panda19833 nie chce sie podzielic tym zlym fotografem. w sumie teraz to juz kliku mozna pod to podpiac. A moze to poprostu taki zamiar zeby nabrudzic ?

jak by ktos szukal fotografa, nie drogo to zapraszam do siebie.

Pozdrawiam

Kaminski-Foto
www.kaminski-foto.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Witam wszystkich!
Chciałabym z całą odpowiedzialnością polecić fotografa z Łomży - Pawła Garbulskiego. Właśnie odebraliśmy od niego albumy i zdjęcia i są super! Pełen profesjonalizm i przemiła współpraca. Śmiało można się decydować! Cena bardzo przystępna jak na taką świetną obsługę i satysfakcjonujące efekty.
Więcej informacji na jego stronie internetowej:http://garbulski.pl/

Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

MODART Studio.

https://pl-pl.facebook.com/ModartStudio

Sprawdzeni. POLECAM



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

kalinka_malinka, czyżby pan paweł miał mało zamówień na przyszły (szybko zbliżający się) rok?
Czy dopiero zaczyna przygodę z kamerą że musisz odkopywać stare tematy żeby go zareklamować?

Ludzie (większość) nie są idiotami.
Lepiej zainwestuj w dobrą reklamę parę złotych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Ja podczas własnego ślubu korzystałam z usług tego fotografa- sprawdź ofertę. Zdjęcia wyszły przepięknie. Otrzymałam je w ładnie ozdobionym albumie. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

ja uważam, że o wiele lepszy od kamerzysty jest profesjonalny fotograf, kamerzysta to tylko łazi za Tobą, ma pretensję jak go szturchniesz i zagląda Ci do talerza. Strasznie denerwujące.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Dobry fotograf musi być kreatywny. Kto chce mieć znów takie same nudne zdjęcia? Liczy się inwencja i umiejętność współpracy z młodą para. Odpowiedniego fotografa znalazłam tutaj- sprawdź ofertę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Zgadzam się. Sama właśnie organizuje ślub i poszukuje fotografa. Oferty, które otrzymuje są niezadowalające.
Najśmieszniejsze są ceny \"za dojazd\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

fotografia-slubna.lomza.pl

lub

fb:
https://www.facebook.com/fotograf.slubny.SlawekGradowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Ja osobiście proponowałbym zobaczyć zdjęcia jakie robi. To jest podstawa. Bez tego to nie ma co się nad kimś zastanawiać. Proponuje: http://www.pw-fotografia.pl/

--
Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej.
`Albert Einstein

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Najlepiej przejrzeć zdjęcia jakie mają na stronie czy coś. W ciemno nie ma co zamawiać fotografa bo nie bedziemy zadowoleni. Polecam http://www.m-fotografia.pl/, rzetelna i profesjonalna firma, nie oszukująca klientów, jak to w tych czasach często się zdarza niestety.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

Decydując się na fotografa musimy dokładnie przejrzeć portfolio,zdjęcia wykonane przez fotografa i uzyskać też opinie. Dlatego ja zanim podjęłam decyzję o wynajęciu fotografa z tej listy- http://www.fotografia-slubna.pl/ najpierw poczytałam o nim, oglądałam zdjęcia i pytała o opinie na forach. A że opinie są dobre to jestem pewna że decyduję się na profesjonalistę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na slub

My fotografa na weselu mieliśmy tylko od robienia zdjęć, które dostaliśmy w wersji cyfrowej. Resztą zajęliśmy się sami, czyli zamówiliśmy sobie album, np. taki, jak tutaj kliknij tutaj i wklejaliśmy zdjęcia, które były dla nas największą pamiątką. Myślę, że każdy z tego jest teraz zadowolony. Chcemy jeszcze takie albumy dokupić, aby zrobić prezent rodzicom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org