piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sklep oriflame

Czy w Łomży jest sklep z kosmetykami Oriflame?

elle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep oriflame

jest, jeden jest na kazańskiej od strony Piłsudskiego, zaraz za przystankiem, ale w poniedziałki jest chyba zamknięty i nie wiem jak w piątki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep oriflame

A w Polonezie? Kiedyś chyba był.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep oriflame

Nie ma sklepów ORIFLAME - to na ul. Kazańskiej, to biuro O.

Wsklepach i na bazarkach nie można sprzedawac produktów tej firmy.

Gdyby ktoś chciał cos z Oriflame ( kosmetyki, akcesoria, artykuly dekoracyjne, produkty Wellness, art. dla dzieci, itd. ) to zapraszam na mój profil .

Jest tam link do aktualnego katalogu, z którego mozna złożyc zamówienie i też zarejestrować się do klubu - tzn. zostac konsultantem - wpis do niczego nie zobowiazuje, nie ma limitow zamowien, wymaganych terminow itd., a od już mozna zacząc pracowac , bo warto) .





.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep oriflame

ta firma kiedys tak sie zachwalala ze nawet sie nie reklamuja....jak widac wszystko sie zmienia :) a ich produkty sa....za drogie porownujac do jakosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep oriflame

Sa dobrej jakosci, poza tym jest sporo kosmetyków przecenionych (np. z 28zł na 16zł )- warto przejrzeć katalog ...

" To w Szwecji, ojczyźnie Oriflame, gdzie nieskazitelnie piękna przyroda na każdym kroku zapiera dech w piersiach, narodziła się idea naturalnych kosmetyków - znaku rozpoznawczego naszej marki.

Naszą pasją jest tworzenie wyjątkowych kosmetyków specjalnie dla Ciebie. Dokładamy wszelkich starań, aby wybierać najlepsze składniki, które gwarantują najwyższą jakość naszych produktów.

Starannie selekcjonujemy składniki i poddajemy je rygorystycznym testom pod kątem bezpieczeństwa, czystości i jakości. Wszystkie składniki stosowane w naszych produktach spełniają międzynarodowe wymogi i normy jakości.

Korzystamy jedynie ze składników pochodzących ze sprawdzonych źródeł. Nasze relacje z dostawcami opieramy na wieloletniej współpracy i zaufaniu i dbamy o to, aby działali oni zgodnie z przestrzeganymi przez nas standardami. Surowce stosowane w produkcji naszych kosmetyków są dokładnie badane pod kątem pochodzenia i czystości przez zespół wykwalifikowanych ekspertów.

Oto zasady, jakimi kierujemy się, wybierając składniki naszych produktów:

Składniki pochodzenia roślinnego
Szanujemy prawa natury i wybieramy te składniki pochodzenia roślinnego, które zapewniają skuteczne działanie i całkowite bezpieczeństwo stosowania.




Organizmy modyfikowane genetycznie (GMO)
Nasze produkty nie zawierają w swoim składzie organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO) ani ich pochodnych.

Ekstrakty organiczne
Stosujemy organiczne ekstrakty z roślin pochodzących z certyfikowanych plantacji i upraw ekologicznych.

Świadomość środowiskowa
Wybieramy składniki, które cechuje minimalny negatywny wpływ na środowisko naturalne i nie korzystamy z surowców pochodzących od zagrożonych gatunków roślinnych i zwierzęcych. "



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep oriflame

Kazańska 4 jest tu biuro i możesz zamówić kosmetyki

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep oriflame

U mnie kupisz ze specjalną zniżką, niedostępną u innych konsultantek :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep oriflame

dużo konsultantek daje zniżkę :)

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep oriflame

A nie wiem ... czy wogóle któras - ja 'oddaje' klientom aż 20% swojej prowizji .

W razie czego kosmetyki mogę dowiezc (mieszkam w Łomży), wiec wtedy 0 zł za przesyłke.

oriflame.1@wp.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep oriflame

Można kupować przez neta przecież

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep oriflame

Można jak najbardziej. Konkretnie przez Klub konsultantek .

Bedzie pewnie mozliwośc kupienia kosmetyków firmy Oriflame przez serwis allegro, aczkolwiek kupując tam nigdy nie macie pewnosc, ze kosmetyki są nowe , z nowym terminem ważności i zapakowane fabrycznie.

Tak więc polecam kupowac właśnie przez główny sklep Oriflame albo od konsultantek.

https://4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org