wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lomzynski biznes

jak wyglada lomzynski biznes?

czy firmy zatrudniajace na umowy smieciowe lub na czarno mozna nazwac biznesem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

tak taka jest polityka PO więc niema woatpliwości to jest biznes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

Z tego co mi wiadomo to umowy śmieciowe były i za koalicji przykościelnych polityków,więc się nie błaźnij.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

co Wy macie do tzw "umów śmieciowych"? czy wierzycie we wszystko co tylko podadzą Wam na tacy w propagandowych mediach? czy wierzycie w każde piękne słowo jakiegoś zakłamanego polityka, który nawet nie ma pojęcia jakie są formy zatrudnienia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

Za poprzednich koalicji też były umowy śmieciowe ale nie aż tyle:

O dzieło. zlecenie,staże, interwencyjne, o pracę na część etatu i one
wszystkie psują rynek pracy a zwłaszcza staże bo można je odbyć na normalnej umowie o pracę!
Chociaż w Łomży nie ma czegoś takiego jak rynek pracy!




www.abantonino.blog.onet.pl Szukasz pracy zobacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

Miejsce w którym można zainwestować na 2% dziennie:



Posłuchaj w piątek o 20-stej tego:

oto link:http://bit.ly/zwsF6Y a potem zarejestruj się tu:


http://adv.justbeenpaid.com/?r=kJ9LIgVzx0 i inwestuj.

Oto link z objaśnieniami do rejestracji:
http://partnerski.net/jss/krok-po-kroku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

Re: lomzynski biznes..

... Sakro Biznes sakra mętny i sakra mentalny

Święty - nietykalny wieczny bezgraniczny i nieobliczalny zło dziejski i zło czynny ...

...biznes morderczej religijności obłudy i zakłamania skażony zdeprawowaną wiarą promieniujący radioaktywnością porażającą - paraliżująca ducha prawdy - owocujący skarłowaciałymi owocami zło dziejskiego życia społecznego i aborcją życia Bożego ...

... jakie się w tym społeczeństwie poczęło za sprawą Ojca Świętego którego zasługą jest ostatnie blisko 20 lat suwerennej działalności Polskiego Zarządu Watykańskiej Korporacji na suwerennie religijnej Ziemi Łomżyńskiej



POZYTYW i NEGATYW Prawdy WIARY ...

... oraz człowiek który jak Bóg przykazał dał świadectwo Tej Prawdy na której zrobiono Największy Interes w dziejach naszej cywilizacji

i ful wypas świadectw Handlowania tum czego niema na sposób Ludzki i Boski handlując życiem Bożym tak jak handlowało się żywym towarem i środkami trwałymi nie mówiąc od duperelkach zwanych dewocjonaliami.

Na Ziemi Łomżyńskiej Bóg jest na sprzedaż i wszytko co do niego należy nawet społeczeństwo które ponosi koszty społeczne niespołecznych wydatków na "prywatne" inwestycje Szefów tutejszego religijnego supermarketu z siedzibą w Pałacu przy ulicy Sadowej w Łomży gdzie Oni żyją jak świnie w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem " Folwark Zwierzęcy "


Zrobili Jaskinię Zbójców z Domu Bożego - ...

... tak o Nich ( księżach Kapłanach - Biskupach ) mówi Bóg w Piśmie świętym ...

... a Jezus daje przykład tego zło dziejskiego zło czynnego zło tego interesu w Ewangeli nie tylko w przypowieści o Winnicy

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

To może ja coś napiszę. Witam wszystkich.

Nie znam zupełnie rynku łomżyńskiego i za bardzo mnie nie interesuje, ale wiem, że ludzie mający fach w ręku na pewno radę sobie dadzą i mogą negocjować warunki zatrudnienia.

Umowy "śmieciowe" same w sobie nie są złe i już sama nazwa ma przypisany negatywny wydźwięk, chociaż sama w sobie zła nie jest.

To na jakiej zasadzie dwoje ludzi zobowiązuje się do świadczenia pracy i sposobu płatności jest tylko i wyłącznie sprawą między pracownikiem i pracodawcą. W momencie podpisania umowy obie strony godzą się na te warunki.

Tzw. umowa "śmieciowa" jest źle postrzegana, ale przez Instytucje bankowe, które niechętnie udzielają takiemu pracownikowi kredytu zaufania.
Pracownik traci, bo nie może kupić np. mieszkania, ale to już problem klient - bank.

Nie widzę absolutnie żadnego uzasadnienia, żeby na pracodawcy wymuszać sposób zatrudniania pracownika.
Jakby pracownicy nie godzili się na te warunki, pracodawcy nie wychodziliby z takimi propozycjami.

Ideałem by było, gdyby państwo w ogóle nie wpierniczało się w takie sprawy.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

jak tam markac znalazles wreszcie ta fuche w szkole ??? i jak tam paliwko czy na rower sie przesiadles??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

W odniesieniu jak wyże i jeszcze wyżej jak zawsze i wszędzie - wyżej juz nie można w odniesieniu nie tylko do wypowiedzi jaka reprezentuje tu cyt.
Autor: markac
(---.wifi-spot.pl)
Data: 26-04-12 13:04

To może ja coś napiszę. Witam wszystkich.

Nie znam zupełnie rynku łomżyńskiego i za bardzo mnie nie interesuje, ale wiem, że ludzie...

(...) To na jakiej zasadzie dwoje ludzi zobowiązuje się do świadczenia pracy i sposobu płatności jest tylko i wyłącznie sprawą między pracownikiem i pracodawcą. W momencie podpisania umowy obie strony godzą się na te warunki. (...)

(...) Nie widzę absolutnie żadnego uzasadnienia, żeby na pracodawcy wymuszać sposób zatrudniania pracownika.
Jakby pracownicy nie godzili się na te warunki, pracodawcy nie wychodziliby z takimi propozycjami.

Ideałem by było, gdyby państwo w ogóle nie wpierniczało się w takie sprawy.


___________________________________________________________



taa...


Nie znając sytuacji dajesz wyraz temu co się Tobie wydaje że jest złudnie twierdząc mówisz cyt. "wiem, że..."




Otóż dając opór Twojej złudnej wiedzy którą sam się oszukujesz przed ludźmi wychodząc na (do wiadomości redakcji) własną szkodę żyjesz tym zakłamaniem jakie sobą reprezentujesz być może nawet czerpiąc z tego własne egocentryczne i doraźne niespołeczne korzyści



Powiem Tobie że mam inne zdanie na ten temat które trzymam w swojej szufladzie jako...

... autentyczny zapis Wyroku w imieniu Rzeczypospolitej wydanym przez Sąd Apelacyjny w Białymstoku który to zdanie wypowiedział po tym jak się wyłączyli z tej sprawy Sędziowie Łomżyńscy (?)




taa...

Zapewne Twoim zdaniem jest inaczej niż brzmi uzasadnienie prawomocnego Wyroku Sadu.

Zapewne Twoim zdaniem dal ludzi takich jak Ty cyt. "Ideałem by było, gdyby państwo w ogóle nie wpierniczało się w takie sprawy".

To Twoje słowa a raczej pragnienie żeby zło dzieje mogli działać bez przeszkód tak jak ...

... Arcy Kapłani - Arcy Pasterze - Arcy Biskupi ...

... wyjęci z pod prawa i swej zło czynnej bezgranicznej zło dziejskie nieobliczalnej społeczno ekonomicznej i ...

... i bezkarnej aktywności która doprowadziła bez przeszkód do zabicia życia społecznego Bożego Ciała Jezusa nie tylko w Jerozolimie i nie tylko na Golgocie.


POZYTYW i NEGATYW (NIE) Prawdy WIARY


Kto jest Kim - Kto jest Kto -...

... kto i do kogo w tym obłędzie szatańskiego religijnego - cywilizacyjnego relatywizmu podąża ?



O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

Do Mr_Andrzej.

Nie muszę mieć pojęcia o biznesie łomżyńskim, żeby wypowiadać się na temat rodzajów umów i tego jakie relacje powinny obowiązywać między pracodawcą i pracownikiem.

Jeśli już mam wypowiedzieć się w tym temacie, to powiem, że moim znajomym dość dobrze prowadzi się biznes w Łomży. Panie w okienkach US i ZUS także są miłe i pomocne, czego sam doświadczyłem.

Są dofinansowania dla chcących założyć swój własny biznes, są zniżki na ZUS dla osób zakładających pierwszą działalność gospodarczą.
Załóżcie firmę i zatrudniajcie na umowy bezterminowe kogo tylko chcecie.
Zmieniajcie otaczającą was rzeczywistość.

Jeśli chcesz, aby adwersarze brali Cię na poważnie, wyróżniaj się merytorycznie na tle innych, zamiast tworzyć galerie w postach.
Niektórzy mogą to źle odczytać.

Bez odbioru.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

Niestety ja tez nie zgodzę się z Tobą markac do końca.Owszem może i nie jest proste założenie własnej działalności i płacenie wysokich pensji,nie jest złe też podpisywanie umów na umowę, zlecenie itd. o ile one odzwierciedlają wykonywaną pracę,ale nie kiedy pracujesz jak osoba,która ma normalną umowę o pracę,tyle tylko,że już bez przywilejów,bo co Ci się należy.Dla pracodawcy tak jest najprościej skończy się umowa miesięczna podpisze koleją i kolejną albo Ci podziękuje bez słowa,bo nie ma wobec Ciebie żadnych zobowiązań,czasu wypowiedzenie,odpraw,urlopów,nawet najniższej pensji,bo w umowie 5zł na godzinę itd. I wcale nie jest tak,że godzimy się na to,bo nam to pasuje,tylko nie mamy innego wyjścia,nie ma pracy nawet dla tych co mają wykształcenie,bo jeśli nie masz choć odrobiny szczęścia albo dużych znajomości,to pójdziesz sprzątać jak każdy,bo nie będziesz miał co do gara włożyć albo będziesz bez pracy.Pracodawca przychodzi obcina Ci pensje usprawiedliwiając się kryzysem,a Ty się zgodzisz,a jak nie to znajdzie sobie kogoś innego,na tym polegają jego negocjacje. I nikt się nie martwi,że wszystko idzie w górę,a Twoja pensja w dół. Jak nie stać pracodawcy,żeby uczciwie zatrudniać i płacić,niech zamknie swoją firmę i nie męczy ludzi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

tygrys600, zgoda z tym co napisałeś, oprócz ostatniego zdania.
Jak zwykle punkt widzenia zależy od punku siedzenia :-)
Ja mam o tyle dobrze, że mogę postawić się po dwóch stronach barykady.

Jeśli pracodawcy zależy na Tobie, podpisze z Tobą umowę jaką tylko zechcesz, aby mieć pewność, że u niego zostaniesz. Umowa o dzieło takiej gwarancji mu nie daje, a inwestycja w pracownika (szkolenia itp.) kosztują.
Wszystko zależy od tego na kogo trafisz, o jakiej pracy mówimy i ile jest chętnych na Twoje miejsce.

Co do ostatniego Twojego zdania, przemawia przez Ciebie gorycz.
Firma jest dla właściciela formą utrzymania, Ty jesteś tylko malutką cegiełką :-)
Jak na początku sobie wynegocjujemy, tak mamy. Firma nie jest instytucją charytatywną.

Państwo okrada pracodawców i pracowników, firmy pracowników, a pracownik zostaje na samym końcu tego łańcucha i jest okradany dwukrotnie z zarobionych pieniędzy.

Wszystko sprowadza się jak zwykle do posiadanych umiejętności, wykształcenia, referencji itp. inaczej nie ma mowy o "żądaniach", ale o czym my mówimy?
Wiele lat temu z ciekawości sprawdziłem oferty w PUP, to nie było tam pracy dla ludzi z wykształceniem :D (nie liczę nauczycieli).

To może powinna powstać jakaś lista firm, które wykorzystują pracowników przedłużając umowy śmieciowe w nieskończoność? Gdzie tak jest?

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

markac tyle masz roboty ze huhuhuh a tak niedawno szukales pracy jako nauczyciel widzialem twoje ogloszenie min ze 2 razy to jak to jest dla nauczycieli jest praca w posredniaku a ty szukales jej na 4lomza???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

Boshe... kim jest ten pajac wyżej? Mylisz mnie z kimś, pewnie z makmarc bo ja nie miałem tej nieprzyjemności ciebie poznać i zaprzestań dyskusji ze mną.

Czemu tutaj nigdy moderator nie ingeruje i pozwala na takie zachowania.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

Nie pisałem tutaj przez ostatnie lata, a kiedy już coś napiszę, zawsze jakiś TROL musi zepsuć całą dyskusję.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

idz mamusi sie poskarz albo lepiej lec na stacje zatankowac za 10groszy buhahahahha biznesmen lomzynski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

Wy prości ludzie posiadający rejestracje BLM lub BKL - często BL, jeździcie do pracy do Anglii i kozaczycie w Yamie czy w innych lokalach.

Do roboty a nie mi tu o głupotach pisać. Do pracy! I szanować nasz kraj!

A pytanie kto jeździ samochodem i prosi w stacji przeglądów o zbadanie składu spalin? Mogę podkablować. no... ?!



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

Autor: markac (---.wifi-spot.pl)
Data: 26-04-12 14:11

Do Mr_Andrzej.

Nie muszę mieć pojęcia o biznesie łomżyńskim, żeby wypowiadać się na temat rodzajów umów i tego jakie relacje powinny obowiązywać między pracodawcą i pracownikiem.

Jeśli już mam wypowiedzieć się w tym temacie, to powiem, że moim znajomym dość dobrze prowadzi się biznes w Łomży. Panie w okienkach US i ZUS także są miłe i pomocne, czego sam doświadczyłem.

Są dofinansowania dla chcących założyć swój własny biznes, są zniżki na ZUS dla osób zakładających pierwszą działalność gospodarczą.
Załóżcie firmę i zatrudniajcie na umowy bezterminowe kogo tylko chcecie.
Zmieniajcie otaczającą was rzeczywistość.

Jeśli chcesz, aby adwersarze brali Cię na poważnie, wyróżniaj się merytorycznie na tle innych, zamiast tworzyć galerie w postach.
Niektórzy mogą to źle odczytać.

Bez odbioru.
___________________________________________________________


Szanowny przedmówco przedstawiający się markac (?)

Skoro już zwracasz się do mnie z nieracjonalna argumentacją ja po raz kolejny zaripostuje twoją wypowiedź "mądrą" inaczej wypowiedź.

1)
Napisałeś cyt.
"Nie muszę mieć pojęcia
o biznesie łomżyńskim, żeby wypowiadać się na temat rodzajów umów i tego jakie relacje powinny obowiązywać między pracodawcą i pracownikiem."

otóż

Wypowiadasz się jak nie zorientowana osoba albo jak chory na schizofrenię o co cie nie posądzam.

Zapamiętaj sobie że jeśli się o czymś wypowiadasz to musisz mieć pojecie o tym do czego się odnosisz swoja wypowiedzią.

Wskazujesz tu że nie musisz mieć pojęcia żeby się wypowiadać na temat umów o których nic tu nie mówisz odnosząc się do relacjo z pracownik pracodawca o których też noc nie mówisz a i umowach te relacje nie są określane ale w prawie pracy o którym nie wspominasz.

2)
Napisałeś cyt.



"Panie w okienkach US i ZUS także są miłe i pomocne, czego sam doświadczyłem."

taa...

To prawda Panie w urzędach są miłe i czasem pomocne do tego jak wypełnić kwity ale...

... Panie z US i ZUS nie prowadzą firmy za przedsiębiorcę i nie ustalają n niej prawa dżungli oraz zasad bezprawia w relacjach panujących między szefami i pracownikami czego dowodem są sprawy w Sądach i częste rotacje na etatach.

3)
Napisałeś cyt.


"Są dofinansowania dla chcących założyć swój własny biznes, są zniżki na ZUS dla osób zakładających pierwszą działalność gospodarczą.
Załóżcie firmę i zatrudniajcie na umowy bezterminowe kogo tylko chcecie.
Zmieniajcie otaczającą was rzeczywistość."


hahaha

idiota czy co ?

Gościu weź pod uwagę:

Są dotacje Twoim zdaniem "dla chcących" jednak to są dotacje dla wybranych ...

... bardzo mała ilość chętnych te dotacje otrzymuje z różnych powodów są one dla wszystkich chętnych niedostępne główny powód to bardzo mała ilości środków wspierających programy inwestycyjne na samozatrudnienie.

Proponując zmieniany Łomżyńskiej rzeczywistości w sposób na jaki tu wskazujesz jesteś tak śmieszny jak aparat fotograficzny zainstalowany na marsie w celu zmiany marsjańskiego klimatu

Tu w stosunku do Ciebie użyję Twojego słownictwa które jest dla Ciebie zrozumiałe o tyle o ile sam od siebie to napisałeś:

Cyt. "Jeśli chcesz, aby adwersarze brali Cię na poważnie, wyróżniaj się merytorycznie na tle innych,"...

... możesz nawet utworzyć galerię na co pozwala moderator i forumowy portal 4Lomaz.pl









Jesteś takim samym ignorantem, arogantem i cynikiem a może schizofrenikiem utwierdzonym w paranoi wywołanej syndromem grupowego myślenia jak ludzie na poniższych zdjęciach działający wobec życia Bożego tak samo fałszywie jak Ci którzy tak samo niebezinteresowni w obronie swoich poglądów służących własnym niespołecznym interesom doprowadzili Jezusa do Sądu i na Golgotę ...

... motywowani osiągnięciem swoich niespołecznych kolektywnych korzyści jakie czerpali fałszywie z zakłamanego (zniewolonego) również umartwionego tradycyjnie na modlitwie ogłupionego społeczeństwa na którym budowali razem z ludźmi podobnymi do Ciebie religijny kapitalizm
i cywilizacyjne strukturalne zakłamanie którego "wyznaniowych" owoców doświadcza zbyt wiele osób.

O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

@up, ahh już wszystko rozumiem...

Wiem co Tobie daje prawo uważania się za guru w temacie, mimo, że sam nic w temacie nie napisałeś...

Otóż, to nie moja wina, że pracujesz na umowie śmieciowej lub nikt nie chce Cię zatrudnić (niepotrzebne skreślić), także nie wyżywaj się na postronnych Bogu winnych osobach... ;-)

Nie narzekaj, mieszkasz w pięknym i czystym mieście, nie ma wielu powodów do narzekania na Łomżę. Problem umów śmieciowych nie jest tylko lokalny.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

Autor: markac (---.elomza.pl)
Data: 02-05-12 10:12

@up, ahh już wszystko rozumiem...

Wiem co Tobie daje prawo uważania się za guru w temacie, mimo, że sam nic w temacie nie napisałeś...

Otóż, to nie moja wina, że pracujesz na umowie śmieciowej lub nikt nie chce Cię zatrudnić (niepotrzebne skreślić), także nie wyżywaj się na postronnych Bogu winnych osobach... ;-)

Nie narzekaj, mieszkasz w pięknym i czystym mieście, nie ma wielu powodów do narzekania na Łomżę. Problem umów śmieciowych nie jest tylko lokalny.


___________________________________________________________



taa...

To prawda ...

... niema wielu powodów do narzekania ...

... wystarczy jeden konkretny powód społeczny który niema nic wspólnego z fizyczną czystością miasta.

Jak zwykle "rozumiesz" to co się Tobie tylko wydaje że dobrze rozumiesz tkwiąc w swojej subiektywnie rzecz biorąc bezrozumnej niezrozumiałości i niedojrzałości społecznej w kierunku obiektywizmu.

Za każdym razem dajesz tego dowód w tym temacie wskazując na swój schizofreniczny sposób rozumowania przez swoje bezdyskusyjne i jednoznacznie brzące stwierdzenia typu cytuję Twoje zdanie:

"Nie muszę mieć pojęcia o biznesie łomżyńskim, żeby wypowiadać się na temat..." (temat relacji pracodawców i pracowników a tym samym prowadzenia biznesu w Łomży na korzyść tych pierwszych kosztem tych drugich)

Innymi słowy parafrazując twoją wypowiedź użyję porównania.
Twoim zdaniem jak widać nie musisz umieć alfabetu żeby pisać po polsku


Kłamiesz mówiąc cyt.

"Wiem co Tobie daje prawo uważania się za guru w temacie,"

Jest to Twoje auto zakłamanie może nawet urojenie ponieważ wiesz coś co nie istnieje(?) poza Twoja głową. Skąd to wiesz ?

Ja nie powiedziałem ze jestem guru w temacie a nawet się nie uważam za takiego guru za jakiego Ty sam mnie tu tak określasz dając fałszywe świadectwo o mnie i rzeczywistości w której razem tu zaistnieliśmy ...

... określając obiektywnie naszą rzeczywistość i jak widać Twój subiektywny punkt widzenia nie dorastasz do społecznego obiektywizmu czego przejawem jest również krytyka twojego nieracjonalnego subiektywizmu podjęta obiektywnie przez innych uczestników tego forum

Szanowny przedmówco na wypadek jakbyś do tej pory nie zauważył to nie jest problem umów śmieciowych i to jest problem specyficzny również bardzo lokalny i nie dotyczy to jak mówisz życia w (cyt.) "...w pięknym i czystym mieście," za jakie uważasz wynędzniałą społecznie i nędzną pod każdym względem Łomżę ...

... w której wielu ludzi po parafiach żyje na krawędzi społeczno ekonomicznej wobec sakra mętnej niebezinteresownej kapłańskiej obojętności na to co się dzieje na tej ich Religijnej suwerennie Rzymskokatolickiej parafialnej Ziemi Łomżyńskiej gdzie wzmacnia się religijny kapitalizm i wyznaniowe zakłamanie owocujące morderczą religijnością wobec życia Bożego jak na Golgocie wobec Jezusa


Jak Tobie coś nie pasuje to sobie popraw albo od nowa napisz po swojemu wypowiedź zmieniając formę i nie zmieniając treści tak jak to uczynili Biskupi z Ewangelią i świadectwem prawdy jakie dął również wobec nich Jezus którego oryginalną naukę społeczną oni niebezinteresownie wypaczyli i zastosowali dla własnych niespołecznych korzyści tak samo jak Ci którzy w imię Boże ukrzyżowali - zaszczuli syna Bożego nic pod tym względem fałszu i zakłamania w kościele nie zmieniło się do dziś


O czym to świadczy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

Masakra 2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

Zakładać swoje firmy i nie narzekać! Zobaczycie jak to jest zajebiście . No komentare...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

Autor: Darek1638 (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 03-05-12 08:32

Zakładać swoje firmy i nie narzekać! Zobaczycie jak to jest zajebiście . No komentare...

Ferdek Kiepski mym idolem ;) !!!

___________________________________________________________

hahhahaha

Ferdek Kiepski - ikona prostego katolika ...

... parafianin swojego uczonego proboszcza Ojca Duchowego nauczania społecznego w parafialnym Kościele - mentalny produkt odwiecznego nauczania w Rzymskokatolickiej Cywilizacji Europejskiej na odwiecznie religijnej Ziemi Polskiej ...

... na której naukę społeczną i nauczanie Ludu (Bożego) sprowadzono przez kilka sakramentów do niedorozwoju społeczeństwa niebezinteresownie ograniczonego do służebnej roli wobec Kapłanów pomnażających swoje niespołeczne korzyści i majątki ...

... jakie osiągają w swoim religijnym i niespołecznym interesie - świątynnym - świętym - nietykalnym interesie kolektywu kapłańskiego, ...

... kolektywu niebezinteresownie i podstępnie postępującego wobec Ludzi jak nie tylko PRL'owskie świnie podobnie jak świnie w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark Zwierzęcy które na manipulacjach i zakłamaniu żyły kosztem społeczeństwa a raczej jego krwawicą.



taa...


Szanowny przedmówco Mr_(...) przedstawiający się Darek1638





Idąc za twoją namową można też ...

...rejestrować własne związki wyznaniowe i budować Kościoły - czerpać korzyści z budżetu


To taki sam biznes ale tu jest gwarantowany sukces finansowy wspierany przez budżet Państwa są kraje w Europie gdzie ten model bezkarnego biznesu dobrze się sprawdza tak samo dobrze jak w Łomży.


O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

Czy tu nie ma rady na tego debila z tyymi zdjęciami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

Autor: patrys78 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03-05-12 11:11

Czy tu nie ma rady na tego debila z tyymi zdjęciami.

_______________________________________________


Szanowny przedmówco prezentujący się patrys78 - patrycja.

Idź z tym pytaniem do źródła tego jak mówisz debilizmu - "religijnego debilizmu" ...

i zapytaj o rady swoich Ojców Duchownych - Ojców debilizmu jakiemu chcesz się tu przeciwstawić

Skoro Mr_Andrzej nie przeszkadza tu tym którzy są na zdjęciach to Czemu Ciebie to irytuje bardzie niż tych których to osobiście dotyczy ? (retoryczne)

Ten kto stawia pytania przed sobą wobec ludzi nie błądzi tak jak Biskupi błądzą wobec swojego Boga do którego gorliwie tylko się modlą(?) tak jak żydzi ...

... którzy są tak samo religijni pazerni i gorliwi w imię Boże i w Dobrej Wierze zdolni zaszczuć każde życie Boże a nawet swojego Boga



Szanowna Patrycjo

Może jesteś do Nich pod tym względem podobna i tu może Tobie nie przeszkadzają zdjęcia i treść tego co nazywasz debilizmem.

Być może Tobie przeszkadza tu Naga Prawda której debil nie jest w stanie dostrzec. Ty jak widać nie jesteś debilem dlaczego więc debilizmem nazywasz Prawdę którą rozumiesz - Prawdę wobec której Jezusa został zmęczony przez Kapłanów i ludzi podobnie myślących do Ciebie ...

... Prawda którą obnaża Jezus dzieląc ludzi wobec Świadectwa Prawdy rozdziela ludzi na dwie grupy - ludzi wiernych Prawdzie - uznanie za Prawdę Bożą i ludzi wiernych sobie i żyjących w religijnym strukturalnym zakłamaniu którego Ojcowie duchowni według Jezusa są poddanymi Ojca Kłamstwa -szatana - diabła.

Dla minie to nie ma znaczenia do jakiej grupy się zaliczasz to powinno mieć znaczenie dla Ciebie zanim będzie za późno na korekty dotyczące twojego życia a raczej środowiska w którym więdniesz - usychasz - pokrywasz się zmarszczkami podążając do swojej totalnej śmierci wobec tego w co być może złudnie wierzysz do swojej pierwszej komunii.



O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

Admin powinien się nimi zająć bo to już przesada i nie chodzi o osoby ze
zdjęć ale to jest po prostu nudne że w kółko te same zdjęcia!
A jeśli chodzi o biedę to pracodawcy mają w niej udział!




abantonino.blog.onet.pl -szukasz pracy zobacz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lomzynski biznes

w odniesieniu jak wyżej cytat poniżej


Autor: grubaryba (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03-05-12 13:14

Admin powinien się nimi zająć bo to już przesada i nie chodzi o osoby ze
zdjęć ale to jest po prostu nudne że w kółko te same zdjęcia!
A jeśli chodzi o biedę to pracodawcy mają w niej udział!


__________________________________________________________


taa...


Szanowny przedmówco przedstawiający się grubaryba

A nie przeszkadza Tobie nuda w Kościele od kilkunastu wieków jest wiecznie ten sam temat budowy remontu i wystroju kościoła (?)

te same paciorki i te same Słowo Boże z tego samego pisma świętego (?)

i nic na lepsze w kościele się nie zmienia a zła i jego zabytków jest coraz więcej ?


O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org