sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Urząd pracy w Łomży

Chodzę tam, bo muszę. Raz poprosiłem urzędniczkę o pomoc w załatwieniu prostej sprawy. Odpowiedziała: my nie od tego jestemy. Kazała wyjść. Derektor odmówił przyjęcia mojej skargi, odmówił nawet rozmowy. Wiem, że tam pracują ludzie nieżyczliwi i aroganccy.Wiem, że ten derektor zatrudnił w tym biurze swojego syna, a szwagrami obsadza stołki w okolicznych urzędach. Czy tak ma być? Od czego oni tam są????? Jednak trzeba wyjechać z tej Łomży!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

Swoich synów ,synowe itp zatrudnia nie tylko on,a ja żebym był młodszy to 5 minut nie siedziłbym w tej zakołtunionej dziurze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

Ale dyrektor PUP ma córki...;)))

A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

Do pracy trzeba isc a nie zapomoge pobierac,lub darme ubezpieczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

To prawda.. Większość ludzi chodzi tam bo musi.Innego wyjścia nie ma. Ja chodzę tam już od 3 lat i ani razu nie zaproponowano mi jakiejkolwiek pracy. Pytając o oferty pracy Pan z pośredniaka powiedział mi,że nie ma żadnych ofert i ''ma Pani pecha''.. Oferty pracy i staże rozdają miedzy swoich znajomych. Wszystkim młodym ludziom którym zależy na lepszej przyszłości radzę aby rozejrzeli się za pracą w innych większych miastach. ''nasza Łomża'' to większa wieś w której nic się nie dzieje.. KOMPLETNE ZERO!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

buhaha

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

Tak , szkoda, że ten pan nie powiedział, że wszyscy którzy tam przychodzą i nie ma dla nich pracy , że wszyscy mają pecha. A on nie ma pecha. HA, ha. a tak na marginesie to po pracę do premiera, on ponoć przyjmuje młodych wykształconych, a starszych wykształconych zwalnia, więc będą miejsca pracy. Oj będą bo kazał wracać z zielonych wysp:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

... a pamiętacie czasy kiedy to był obowiązek pracy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

Niestety we wszystkich większych zakładach:Browar.Krochmalnia.Mleczarnia , pierwszeństwo mają dzieci pracowników czyli po znajomości więc i w PUP to samo!
Wpm wiadomo że w społeczeństwie bezczynność nie mile widziana jest ale gdzie ta rzesza bezrobotnych ma pracować jak nie ma zakładów pracy!

Albo praca za 900 zl?To brak ambicji i poniżanie samego siebie!




www.abantonino.blog.onet.pl Szukasz pracy zobacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

Tam pracownicy to potrafią tylko kawę pić.A całe pokoje ludzi siedzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

bardzo dobrze pracuja i to ciezko za 1000 zl a jak zobaczyli takiego cezarka to co mieli zrobic? musieli pognac w diabły

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

dlaczego pracownicy tego bałaganu nie szukaja dla nas pracy,od czego oni tam są ,powiedziec że niema,szukaj sobie sam.nigdfy dobrze nie bedzie w tym bałaganie,niech dyrektor przemyśli te sdprawe i wypuści pierdzi stołków w plener szukac ofert,a propo czego oni tak lataja do tych kibli,co oni tam robią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

adamosxx to jest poniżej godności ludzkiej!




www.abantonino.blog.onet.pl Szukasz pracy zobacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

z pustego i salomon nie naleje

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

dziwni jestescie, oni sami sie ciesza ze maja prace a jeszcze musza wysluchiwac i szczedzyc zęby jak przyjdzie jakic cham i sie zacznie rzucac. to nie ich wina ze nie ma pracy to tez ludzie.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

oni są po to,żeby wykorzystywać fundusze unijne-oczywiście na nagrody dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

jesli juz sie ktos czepia urzednikow to tych tam na st rynku a nie tych porównajcie sobie zarobki i obijanie sie tych a tych

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

adamosxxx nie masz racji - w PUP w urzędzie wiadome ze po znajomosci robią a jak czlowiek przyjdzie z pomocą to urzędnicy robią tak zwane "odsyłanie " czy na górę czy na dół by dać cynka ze nie mają chęci ich obsługiwać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

odsyłanie , byc moze ale to wszedzie tak jest. ale ten urzad to pikus w porownaniu z innymi zarozumielcami z litosci juz nie wymienie.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

ja co prawda byłam na dwóch stażach z PUP ale to tylko dlatego że sama sobie znalazłam pracodawców. niestety panowie i panie z pośrednictwa nigdy nie mają żadnych aktualnych ofert pracy:/ ewentualnie tak zbywają ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

to ze nie maja to nie ich wina

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

On nie jest jego synem tylko jego brata rodzonego. Dlatego takie samo nazwisko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

Może i tak, ale czyżby chodziło o tego jego brata- znanego obszczymurka, pomocnika murarskiego, który na początku tego miesiąca zatrudniony został wbrew wszelki procedurom i bez żadnej rejestracji w urzędzie miejskim, pozbawiając tym samym roboty osobie przygotowanej ??? Jednak Łomża to totalna wiocha! Ładnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

jak sie znajdzie praca np w biurze czy w szkole albo jako ksiegowa to w PUP ludzie wiedza komu dac taka prace a w takich juz firmach o niskiej reputacji lub pracy na produkcji to zawsze naczepią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

Autor: Raglan
...................
No dobrze. Jest kryzys, pracy nie dla wszystkich starcza z bardzo różnych powodów, ale dlaczego ten urząd pracy nic nie robi w kierunku doradzenia, stymulacji, uaktywniania; pomocy jednym słowem!? Jeden z potencjalnych pracodawców powiedział mi wprost: bardzo niedługo będę miał nowe etaty. Dostaniesz robotę, ale ani mru-mru w urzędzie pracy gdzie i kiedy, bo dyr tego biura ma rozbudowaną rodzinę i kupę kumpli; i co ja wtedy zrobię, jeżeli kogoś innego mi skierują?
Przy okazji- znam doskonale sytuację np. w takim Piszu. Dlaczego tam, w małym miasteczku nie do pomyślenia są takie numery z kumoterstwem, jakie mają miejsce w Łomży!? Albo w Ostrołęce-żadnemu pracownikowi nie przyszłoby do głowy aby traktować jak psa petenta, który przychodzi z konkretną sugestią i prosi o pomoc w załatwieniu spraw papierkowych!? Jak więc to jest? Ano wiadomo, jeżeli pracownicy naszego biura myślą tylko o swoich psiapsiółkach i rodzonych braciszkach, łamiąc przy okazji prawo i zasady ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

kontrol trzeba naslac, jak to rodzine zatrudnia itp. dzwonie do telewizji tvn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży


Autor: diabel666 , to może mają zatrudniać takich nieuków na poziomie GIMNAZJALISTY jak ty , który nie potrafi jednego zdania napisać w miarę poprawnie po polsku ?

KONTROL !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

Urząd Pracy powinni zlikwidować !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

Zlikwidować może nie, ale mówić o tym trzeba, może wreszcie jakiś organ zainteresuje się tym i zrobi porządek? Ludzie mają poczucie krzywdy- no bo dlaczego dyrektor tej instytucji zatrudnił w jednym z urzędów administracji w Łomży alkoholika, unikającego roboty, nie zarejestrowanego -tylko dlatego, że brat? A w urzędzie pracy- pootaczał się pociotakami i mamy, co mamy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

Zlikwidować trzeba bezrobocie!




www.abantonino.blog.onet.pl Szukasz pracy zobacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

Jak obecnie wygląda sprawa z pracami zleconymi przez urząd pracy i czy nadal ten urząd ma obowiązek to finansować? Wiecie coś o tym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

Pytanie do szefa pup w Łomży:
I co, dyrektorku, zadowolony jesteś, że dziewczyna, w pełni do pracy przygotowana, wyjechała z Łomży, bo na miejsce, na które oczekiwała około trzech lat zatrudniłeś swojego rodzonego braciszka, bez kompetencji? To w pup mało już pociotaków!? Wstyd!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd pracy w Łomży

Tylko jedna pani jest tam mila. Pani Ch.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org