sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Złoty Smok

Witam, chciałem się dowiedzieć czy Złoty Smok to jeszcze działa czy już nie? Stronkę zlikwidowali i nie mogę zadzwonić do nich, a nie chce mi się tam zapylać tylko po to, by pocałować klamkę. Ktoś coś wie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

zostaw, nie ma sensu tam iść. wal na giełczyńską tam lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

Podobno kucharzą teraz w Kryształowym Dworze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

a co Ty margota tak negatywnie non stop w każdym temacie wypowiadasz się o tym miejscu? masz jakiś cel w tym? nie wiesz kto tam gotuje to się nie wypowiadaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

byliśmy tam którejś niedzieli na obiedzie , jedzenie było nie smaczne , w ogóle nie podobne do chińszczyzny , a ceny też wysokie, polecam giełczyńską tam jest dobre jedzenie ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

To, że podobno kucharzą w Kryształowym Dworze uważasz za " negatyw" magdo24 ? Ja w żaden negatywny sposób nie wypowiadałam się o tym miejscu. Jestem zainteresowana tą salą i poszukuję opini jak każdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

ok, zwracam honor, ale z góry uprzedzam, że są tutaj takie osoby które mimo tego że nie wiedzą jak tam ktos gotuje, bo nie byly nawet raz beda twierdzily że jest najgorsze jedzenie, takze radze nie opierac sie na opinii co poniektorych osob tylko wsrod znajomych ktorzy naprawde tam byli
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

mi ogólnie jedzenie w złotym smoku smakowało, uważam tylko że porcje dań są za duże i powinny być o połowę mniejsze i tańsze, raz na jakiś czas można odwiedzić lokal i zasmakować dań , a nie tylko kebab mc, itp..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

tam kucharz ma owsiki .. w zyciu by mi to jego zarcie przez gardlo nie przeszlo. masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

mi tam smakuje, a nr tel do nich to 2 11 12 00

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

Hmm... jedzenie u nich jest dobre, na Giełczyńskiej też, ale tylko jedno danie :P w Złotym Smoku jedzenie mi smakuję, no i na pewno jeżeli chodzi o klimat to ma przewagę nad Chinolem na Giełczyńskiej. Ot moja opinia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

Ostatnio coś mniej na ulicach bezpańskich psów i kotów .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

Nie byłem,ale siostra mówiła,że zamiast jakiegoś sosu dostała mega rozgotowana,wymieszaną,zmieloną marchewkę o_O

...ale to tylko moje zdanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

Owsiki powiadasz ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

Żałosna restauracja. Ta stara szmata właścicielka kupuje przeterminowane surowce w Kauflandzie i produkuje z tego żałosne żarcie.Porzygać się można.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

Bardzo dobre jedzenie. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

Bartłomiej poziom Twojej wypowiedzi jest poniżej jakiegokolwiek poziomu! Nie znasz innego języka? Jeżeli ci nie smakuje jedzenie w tym lokalu, to napisz to, a nie obrażasz właścicieli. To co napisałeś świadczy tylko o jednym, jesteś ordynarnym chamem i prostakiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

Bartłomiej :)


Grozny karalne na forum? Milo milo milutko


Mam nadzieje ze wlasciciele przeczytaja Twoj post i zglosza sie do pewnej instytucji :)

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

Ja widziałem ją na zakupach w LIDL( zawsze świeżo, zawsze tanio)
To o co kaman z tym morderstwem?

Mi tam nie smakuje, atmosfera kijowa, więc nie jadam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

A ten mlon w pseudo samochodzie dalej jeździ po mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

KTO POD KIM DOŁKI KOPIE TEN SAM W NIE WPADA.
A TAK PO ZA TYM TO ONA KUPUJE STARE, PRZECENIONE ŻARCIE Z
KAUFLANDU I Z TEGO GOTUJE OBIADY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

@h0j Myślę, że właściciele nie czytają tego forum,nie wiem czy oni wogóle umieją czytać, ale jak umieją to niech złożą
donos do Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Północ ul.Jagiellońska 5

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

a cóż takiego Ci przyskrobali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

Oni wiedza co....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

Oj chyba wkurzyli ostro chłopaka skoro tak sie rozpisał....pewnie zwolnili z pracy za "lojalność" a on teraz jedzie po nich na forum,bo im bał sie cokolwiek wykrzyczeć hehe

Napisz mistrzu o co chodzi to Ci pomożemy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

Bartłomiej ty sam jesteś obrzydliwy, i rzygać to się chce czytając to co wypisujesz. Zamiast zazdrościć i obgadywać to weź się za robotę, bo ziejąc jadem nienawiści nic nie osiągniesz, a na razie reprezentujesz dno i wodorosty,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

bełty za dolary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok

poniższe wpisy zostały wysłane z mojego adresu IP, na co nie miałam wpływu. nie miało to urazić ani włascicieli ani zepsuć reputacji lokalu. Nie korzystałam z usług Złotego Smoka, tak więc ich treść jest nieprawdziwa, z powazaniem KWarchol

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org