niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
brak dyżurnej apteki w dniu 25.03.2012

dziś około 19 musiałem (sytuacja awaryjna) zakupić pewien lek podjechałem pod pierwszą aptekę jaką miałem spojrzałem na wykaz aptek dyżurujących i znalazłem na wykazie że dziś ma dyżur apteka na ulicy Moniuszki 14 - apteka widmo - bo ona z nowym rokiem się zamknęła.
i teraz pytanie do przewodniczącego rady miejskiej bo on podpisał się pod lista aptek dyżurnych: ciężko to ruszyć swoje cztery literki na których się siedzi i sprawdzić które apteki zawiesiły działalność a które działają,bp to już jest paranoja brać kasę podpisywać coś w ciemno a potem się tłumaczyć bo nie wiedziałem, a wystarczyło by tylko przejść się do pokoju w którym prowadzona jest ewidencja firm i co miesiąc uaktualniać te dane a nie od początku roku nic pod tym względem nie robić
typowe lekceważenie mieszkańców Łomży totalny wstyd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak dyżurnej apteki w dniu 25.03.2012

Witam to juz nie pierwsza taka sytuacja tez tak mialem ze potrzebowalem pilnie lek i jezdzilem szukalem apteki po calej Łomzy i nic nie znalazlem , wszystkiege byly zamkniete nawet ta co powinna miec dyzur , podjechalem do szpitala z zapytaniem czy oni moga mi sprzedac ten lek , i na pogotowie wszyscy stwierdzili ze to nie apteka i nie sprzedadza mi tego to pojechalem do Zambrowa gdzie oczywiscie bez problemu znalazlem apteke i uprzejma pani sprzedala mi lek ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak dyżurnej apteki w dniu 25.03.2012

A na stronie www. naszego UM "informator" o dyżuach aptek kończy się 31.12.2011r. Słabo płacą adminowi albo ma nadmiar obowiązków ....

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak dyżurnej apteki w dniu 25.03.2012

adminowi może słabo nie płacą ale w urzędzie co nie którym pracownikom ciężko ruszyć swoje cztery litery i na czas adminowi przekazać odpowiednie informację najłatwiej kasę brać i udawać ze się na nią zasługuje lenistwem teraz najlepiej trzeba by było pójść do pana prezydenta i powiedzieć ze za zaniedbania pana przewodniczącego lub całej rady czy tam czy tam którejś komisji niech miasto zwróci za paliwo nam mieszkańcom i za zmarnowany czas w poszukiwaniu aptek dyżurnych na wykazie aptek dyżurnych są jeszcze chyba dwie jak się nie mylę których już nie ma apteka na dwornej i apteka na południu która jest zamknięta do odwołania
ogólnie mówiąc to nasi włodarze miasta i rada miejska to kwitnąca na dobre .....lipa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak dyżurnej apteki w dniu 25.03.2012

Potwierdzam,tez szukałam dziś dyżurnej apteki.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak dyżurnej apteki w dniu 25.03.2012

Potwierdzam,tez szukałam dziś dyżurnej apteki.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak dyżurnej apteki w dniu 25.03.2012

Najlepiej w takim razie bezpośrednio zwracać się do przewodniczącego RM lub bezpośrednio prezydenta bez wzgledu na porę dnia czy nocy.
Takie pytanie napewno szybko rozwiąże problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak dyżurnej apteki w dniu 25.03.2012

Dziadek zarabiający 12.000 tys. rozwiąże problem, chyba żart. Ma inne zadanie: trzymanie stołka i pobieranie kasy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak dyżurnej apteki w dniu 25.03.2012

wczoraj rowniez szukalem apteki... pojechalem do Zambrowa i bez problemu kupilem leki... dziwny jest ten swiat... tylko u nas sa ze wszystkim takie problemy tam jakos idzie wszystko z gorki. otworzyli nowa fabryke jedzenia... obiad kosztuje 8.50 zl. .. gdzie w lomzy zjemy za taka cene obiad? mozna---? a jednak mozna. ..!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak dyżurnej apteki w dniu 25.03.2012

A kto wam broni przenieść się do Zambrowa??
Będziecie mieli Apteki otwarte i jedzenie za 8.50zł no i latem coś się będzie działo :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak dyżurnej apteki w dniu 25.03.2012

nikt nam nie broni jechac do zambrowa ale jezeli cos jest pilnie potrzebne nie kupisz tego na stacji paliw tylko musisz jezdzic po to do innej miejscowosci chociaz w swojej masz ok 20 aptek wiec przestan zadawac glupie i tandetne pytania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak dyżurnej apteki w dniu 25.03.2012

Głupie i tandetne to są wasze żale na forum :):)
w ratuszu sa odpowiednie osoby do przyjmowania waszych lamentów , tam okażcie swoje niezadowolenie.
:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak dyżurnej apteki w dniu 25.03.2012

jakie głupie żale wypierdku ,mamuta?. Urzędniki biora za to kase więc niech pilnuja tego. To kolejny raz dowodzi faktu jaki mamy profesjonalizmw ratuszu i jakie to było pseudo wietrzenia dokonane przez Czerniawskiego ,ze takich nierobów nie wymiotło.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak dyżurnej apteki w dniu 25.03.2012

Tępa pała typu santroe jak zwykle swoje żale potrafi wylewac tylko na forum :):)
WIĘC JESZCZE RAZ DLA ŁATWIEJSZEGO WBICIA DO PUSTEJ MAKÓWKI :):)

Santreo :):)

DO RATYSZA Z ŻALAMI A NIE TUTAJ , NIE POTRAFIŁ CZERNIAWSKI PRZEWIETRZYC , ZRÓB TO TY MIĘKKI ĆWIECZKU :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak dyżurnej apteki w dniu 25.03.2012

ty maruda ty palcem zrobiony? ojciec chyba rąk nie mył

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
brak dyżurnej apteki w dniu 25.03.2012

ja też szukałam apteki ok. 19-tej 25.marca by kupić małemu dziecku antybiotyk, szukałam jeździłam by znaleźć czynną, w końcu dotarłam do apteki w Kauflandzie, jeśli ktoś potrzebuje do dobrze wiedzieć gdzie się udać TAM była czynna!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org