sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pożyczka

Witam!

Czy według Was pożyczki chwilówki to dobry pomysł na podratowanie budżetu domowego?

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Nie, bo trzeba później je spłacać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Jasne - zainwestuj raczej w liczydło zamiast zadawać głupie pytania. Równie dobrze możesz iśc do lombardu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

a w lombardach daja pozyczki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

tak, pod zastaw liczydła buuuuheheheheheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Nigdy żadnych chwilówek nie bierzcie. Taniej jest w LOMBARDZIE!

jedna jedyna dobra opcja z tymi pożyczkami to jak te firmy robią promocję żeby przyciągać klientów i udzielają pierwszej pożyczki za friko. W ten sposób można pożyczać 2.100 na 30 dni i oddać tylko 2.100. Taki trik z kredytami za darmo znalazłem. Tylko jak się człowiek spóźni choć minutę ze spłatą to z tych 2.100 robi się jakieś 5.000 ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

chwilówka to lipny kredyt! Nie bierzcie bo dużo stracicie!

A jak nacisnę display to co wtedy będzie ?


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Przecież bębnią w tv non stop żeby nie brać tego typu "pożyczek" bo małym druczkiem jest tam ujęte ze jak na czas nie oddasz to komornik ma prawo zająć np mieszkanie, samochód itp itd.......ostatnio pokazywali małzeństwo które wylądowało na klatce schodowej bo zgodnie z umową wywalono ich z chałupy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

O to chodzi w tym interesie :) Zajmuje się rzeczy warte setki tysięcy za dług np. 5000 zł. Mam znajomego dla takiej firmy sprzedaje nieruchomości zajęte. Są to na ogół obskórne mieszkania w kamienicach ale własnościowe i wpis w hipotekę można było zrobić. Mieszkania warte po 250 000 sprzedaje na prędce po 150 000 i mniej nawet byle szybko zarobić i działać dalej.

http://www.zumen.pl/duzy-bez-bik
tu o właśnie takich pożyczkach pod zastaw. W oprocentowaniem ponad 30 000% można zarobić :) Jedna z takich firm zarejestrowana jest w DUBAJU więc spokojną głowę mają o Polskie Prawo i ewentualne konsekwencje. Urzędy Skarbowe też nie mają co u nich szukać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Prozident toc muziul ja ci przecie.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Uważam że pożyczki to bardzo dobry sposób na ominięcie bankowych procedur. Starałam się o kredyt hipoteczny i nie chcieli mi dać. Teraz spokojnie spłacam pożyczkę pod zastaw mieszkania http://pfphermes.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Profi Credit

pozyczki do 25tys. zł

tel. 506 930 248

zapraszam !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

werq c.i.o.t.o może u ciebie w malborku to najlepsze wyjście. znajdź sobie normalną prace a nie wklejanie linków to i kredyt dostaniesz w banku.
Wszystkie te wasze chwilówki to złodziejstwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Przed wzięciem jakiejkolwiek pożyczki warto zastanowić się nad tym, czy jest ona naprawdę taka niezbędna, może lepiej się wstrzymać i poprosić o pomoc rodziców. A jeśli nie, to warto przed pożyczeniem jakichkolwiek pieniędzy co nieco poczytać, może tutaj: http://www.banki24.com.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

chwilówka to najgorsze co można wybrać, już wolałabym iść do banku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Widziałam programy w telewizji na ten temat. Poszukajcie firmy, która budzi zaufanie. Ja zawsze szperam w internecie, żeby poznać opinie i nie stracić pieniędzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

A banki to myślisz takie fajne oferty mają? Też zdarzają się jakieś dziwne, niekorzystne zapisy w umowach pożyczkowych.
Poza tym jest kilka dużych firm pożyczkowych jak Vivus, Wonga czy inne tego typu. Wbrew pozorom mają swoje standardy.
No i w przeciwieństwie do banków taki Vivus ma pierwszą pożyczkę RRSO na poziomie 0%. Czyli całkowicie za free. Sprawdź sobie chociażby tutaj https://moneystore.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

W banku wlasnie ciezko dostać niekiedy pożyczkę. Znajoma miala taka sytuacje ze ratowała ją tylko szybka pożyczka online bank nie mógł jej pomóc, po pierwsze nie chcieli jej dać takiej pożyczki a po drugie trwało by to sporo czasu. A w niektórych sytuacjach nie można sobie na to pozwolic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

ja uważam, że od chwilówek należy się trzymać z daleka bo można sobie poważnych problemów narobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Witam! Igrbsk, dziękuję za wspomnienie o ofercie naszej pożyczki. Na polskim rynku wonga.com udziela nowym Klientom pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł oraz pożyczek ratalnych do 10000 zł. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 24 miesięcy. Przykładowy koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Wysokość pożyczki, wysokość raty oraz liczba dostępnych rat są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej Klienta ustalanej min. w oparciu o dane z BIK S.A. oraz biur informacji gospodarczej.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=4lomza.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Super :) Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się one przydadzą :)

Poprawnie sformułowany problem, zawiera swoje rozwiązanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

ja uważam, że jedyne miejsce do brania jakichkolwiek pożyczek to bank. To najbezpieczniejsze i najrzetelniejsze źródło na dzisiejsze czasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org