środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
okecie dojazd

Witam,
Jade pierwszy raz, jak najlepiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

Toruńską,przed M1 w prawo...najszybciej i najprościej- polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

Następnie wzdłuż Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i prosto aż pod terminal "A"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

a jakis autobus? bezposredni na 14

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

tak to sie nie dowiesz nigdy a jak jedziesz autem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

Jeżdzą chyba jakieś busy prywatne z przystankiem na okęciu. Kiedyś wyjeżdzały z dworca może na miejscu zapytaj.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

Powinienes sprecyzowac jak tam planujesz dojechac.Autem czy autobusem na ktora godzine masz lot itp?Z lomzy jezdza busy pod sam terminal.Rozklad dostepny na stronie Trans Avia , bilet 55 zl. Mozna autobusem , sa takie co tam dojezdzaja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

22 kwietnia na 14,00. A czym dojechac to właśnie sie zastanawiam;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

Samolot ma byc 13,40. Ile zejdzie zeby wyjsc na "czysto" z lotniska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

2 godz przed odlotem zaczyna sie odprawa, i tu zalezy jaka jest kolejka ale zazwyczaj odprawiaja na 2 stanowiskach . Oddajesz bagaz odprawiasz sie i przechodzisz na odprawe paszportowa i osobista ,potem sklepy bezclowe odwiedzasz ,jak masz takowa potrzebe i mozesz do bramki isc i i tam zaczekac na wejscie do samolotu . Szybko to wszysto idzie , napewno sie nie bedziesz nudzic. Milego lotu Ci zycze.A jakimi liniami lecisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

Bądź gościem z gestem,chociaż prowincjuszem mocno zalatujesz,daj taksówkarzowi 3 lub 3,5 stówy i zajedź pod Okęcie jak panisko.
Najlepiej 20-letnim lub starszym merolem,pospawanym i drutem poskręcanym,na łysych kapciach,bez klimy a za to z tłustym,przepoconym szoferakiem.
Jakiś czas temu,gdy śpieszyłem się do W-wy,dzień wcześniej pochlawszy,więc auto w garażu,coś takiego po mnie podjechało.
Podziękowałem przez zęby pani z której łoża wyszedłem,dałem typowi dychę za fatygę i śmignęłem ze znajomym taksiarzem.
3 stówki i za 1,5 godziny wysiadałem na w pobliżu Bristola na Krakowskim.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

busy do wawy chodzą z pod lidla, tylko trzeba wcześnie bilet kupić. Albo jak masz kogoś kumatego, niech Cię zawiezie, ale to dużo droższa opcja (diesel - w dwie strony - 100 zeta sama ropa)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

A sam autem nie dam rady. Jakimś tam kaleką to nie jestem i w miare ogarniety byłem jeżdząc po trójmiescie? Ale w Warszawie nie byłem. Gdyby tak żołnierskąi becka jechac? bo przez miasto to pewnie korki i jakies skrzyzowania skąplikowane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

co ty ja leciałem przez centrum i tylko skręty w prawo są :). Weź dobrą nawigę, bo jak dla mnie bez tego na Wawe lepiej się nie ruszać i lecisz. Tylko tam parkingi jak byłem, było dużo parkingów zamkniętych.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

do: chludek_r
ja tez szukam transportu dla mamy i też na 22 kwietnia ale lot ma juz o 6:00 rano :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

najlepiej w markach na wiadukt i na zielonkie żołnierską i za przejazdem kolejowym w prawo w ulice marsa następnie cały czas prosto aż do pomnika lotnika i w lewo to bedzie ulica żwirki wigury ona doprowadzi cię do terminala najlepsza trasa dodam że w zielonce są już znaki które poprowadzą cię na okęcie. Trasa toruńska jest trochę zakorkowana z powodu remontu.Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd


Tak jak pisze : slawek2330 z tą różnicą że polecisz przez most siekierkowskii i wypadniesz na ostatnim wiadukcie przed lotniskiem. Droga super i bardzo dobrze oznakowana na lotnisko.

http://wsad.it/gosc/lotnisko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

Ja jade jutro na lotnisko i tez jade na Zielonke. Najlepsza droga dla mnie.

Tylko Bóg moze mnie sadzic…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

Właśnie coś takiego chciałem zrobić. A jak z parkingami, pchac sie pod terminal czy lepiej cos dalej na prywatnym z transwerem, z tym ze tam sa zazwyczaj nim 1 dzien a mi potrzeba na 3-4 godziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

Ja parkowałem od razu przy lotnisku w tym budynku z parkingiem.Cen niestety już nie pamiętam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

stawka godzinowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

A może ktoś wybiera się 5 kwietnia w godzinach wieczornych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

zależy o której godzinie się wybierasz ok 7-8 zielonka (a przede wszystkim węzeł Marsa) jest zawalony i się stoi godzinę w korku. Toruńska mimo, ze remontowana nie korkuje się tak bardzo (przepustowość ronda z Łabiszyńską jest poprawiona). na lotnisko z Łomży szykuj se jakieś 3h. Jeśli lecisz sam lepszy jest parking dalej od lotniska (np. na al. Krakowskiej bądź w ogóle w Raszynie.) zaś jeśli tylko kogoś odbierasz to najlepiej i najwygodniej piętrowy pod terminalem, ceny -> http://www.lotnisko-chopina.pl/pl/pasazer/dojazd-i-parkingi/parkingi/oplaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okecie dojazd

Nie daleko lotniska jest stacja ORLEN mozna tam spoojnie postac :) Wypic kawe zjesc hot doga :) Nie trzeba pchac sie na parking :)

Tylko Bóg moze mnie sadzic…

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org