środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
problemy z NOD32 2.7. PILNE

Witam. Mam problem z antywirusem NOD32 2.7. Chodzi o to ze pokazuje ciągle że baza wirusów jest nie zaktualizowana, gdy sprawdzam pokazuje ze ostatni aktualizacja jest z pazdziernika 2011. Próbując recznie zaktualizować pokazuje mi że jest zaktualizowana i nie wiem co z tym zrobić . ? Próbowałem usunąc go i zainstalować najnowsza wersję. Aczkolwiek jak w Panelu sterowania chcę go usunąć to pojawia mi się taki komunikat:


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/63713aa0ce27727b.html


Oraz probojąc usunąc plik poniżej ten z FIX. pojawia mi sie taki komunikat:


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/472a2807655a65e8.html


Poprzez plik UNNISTALL w folderze jest takie same komunikaty. Prosiłbym o rade co mam zrobić.? czy zmienić antywirusa a jak tak to na jakiego czy tez zostawic a jesli zostawic to co zrobic aby mi aktualizowało prawidłowo.

Dodaje ze mam Windows 7.

Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

Kiedyś coś takiego miałem - jest w necie deinstalator Noda - poszukaj . jeżeli to nie pomoże to pobierz coś do czyszczenia rejestrów i wyszukaj wszystko co jest z tym związane "ESET", "NOD" i wykasuj. ta wersja trochę starawa jak widzę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

tu masz co nieco.

http://peb.pl/bezpieczenstwo-i-anonimowosc/681050-jak-poprawnie-odinstalowac-produkty-eset-nod32.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

wlasnie jesli chodzi o usuwanie poprzez start > programy itp te same komunikaty mam ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

1. Ta wersja noda nie działa na Win7. ( nie wiem jak to zrobiłes że ona tam jest )
2. Pobierz deinstalator i wywal to z kompa.
3. Jak nie pomoże to na wyczyśc rejestr.
4 zainstaluj wersje noda min. 4

Chyba wystarczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

NOD32 2.7. to badziew ma słabego firewalla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

To nie chodzi czy to jest badziew czy zaj... program chodzi o to ze nie powinno go tam byc. A czemu badziew ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

Nie patrzylem na wersje noda dalem laptopa do naprawy do serwisu przy okazji poprosilem aby przeinstalowali system no i to bylo w sierpniu 2011 i takiego oto noda otrzymalem i dopeiro teraz problemy zaczeły mi się z tym robic. sciagnelem TOTAL UNINSTALL 5 i nie ma po nodzie ani śladu. :)) dzieki wielkie .! a mam teraz prośbę. Co polecacie bezpłątnego najlepiej na windows 7 ? czy nadal bawić się z nodem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

Aczkolwiek chyba zbyt wczesnie się ciesyzłem Sprawdziłem dokladniej i mimo usunięcia przez total uninstaller w start programy nadal jest ESET no i wiadomo na dysku C W PROGRAM FILES takżę jest i nie mogę tego usunąc.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

Ja bym polecał nadal noda pracuje na nim 7 lat i nie mam problemu - fakt że na ESET Smart Security który ma więcej funkcji od standardowego anywirusa ( który w zamyśle nie posiada firewalla i nie moze miec go słabego ). Licencja na 3 lata to jakieś 100 PLN netto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

Wyłącz go w procesach i powinien dać się wykasować .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

usuń go ręcznie, komenda to ,, regrdit'' i wyrzuć wszystkie pliki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

REGEDIT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

mam proces o nazwie: nod32krn.exe*32 i nie moge tego zamknac .. ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

po pierwsze jest za free. Słabego ma firewalla .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

Zamknij drzewo procesów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

maro ma rację, regedit

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

klikam w zamknij drzewo procesów i zniknął i znów sie pojawił dosłwonie po chwili.. wybaczcie żę was tak męcze tym ale juz tyle nad tym siedze i nie mam pojęcia co zrobić ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

proste reinstalacja systemu lub EVEREST Ultimate, RegCure. TuneUp Utilities:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

Andy C jakbys moglmi tak krotko wytlumaczyc czemu lub ? co te programy dadza ? ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

Jaka reinstalacja

wyłącz usługi związane z Nod'em żeby nie startowała przy uruchomieniu systemu, pobierz sobie z netu program do czyszczenia rejestru:

http://www.dobreprogramy.pl/Free-Registry-Cleaner,Program,Windows,12825.html

i juz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

Maroo jestem laikiem jesli chodzi o kompy i te sprawy nie ciągnie mnie do tego i jakbys mogl tak jaka krotka instrukcje dac mi do tego ;p ? jak wylaczyc aby nie startowalo sie przy uruchomieniu ? bo jesli chodiz o te procesy to ALT CTRL DEL to jest tak jak pisałem wyżej. heh zamykam proces po chwili pojawia sie znow ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

EVEREST Ultimate http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/testowanie_i_diagnostyka/EVEREST_Ultimate_Edition.html
RegCure.
http://www.programosy.pl/program,regcure.html
TuneUp Utilities
http://www.tuneup.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

znaleść potrafiłbym ;p tylko chodzi mi do czego one potrzebne ? tez do usuwania ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

Oki
Uruchom komendę : regedit
wciśnij F3 - znajdz wszystko co nazywa sie ESET i kasuj pozniej wyszukaj NOD
tylko patrz co usuwasz bo nieraz w wyrazach moze pojawić sie któreś z szukanych słów co moze nie mieć zwiazku z programem Nod Antywirus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

TuneUp Utilities TuneUp Utilities 2012 już jest!
Najpotężniejszy TuneUp Utilities wszech czasów

ponad 50% wyższe osiągi dzięki nowatorskiemu Program Deactivator 2012
Tryb Ekonomiczny TuneUp rewolucyjnie wydłuża czas pracy na akumulatorach
oszczędza do 30% więcej energii, niż opcje oszczędzania energii Windows®
ponad 30 praktycznych narzędzi zapewni najlepszą formę Twojego komputera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

Przeczytaj dokładnie ten link:

http://peb.pl/bezpieczenstwo-i-anonimowosc/681050-jak-poprawnie-odinstalowac-produkty-eset-nod32.html

Tam masz wszystko napisane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

a czemu go nie wyrzuci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

bo ma procesy odpalone które nie może wyłączyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

ile ma innych przeglądarek na komputerze oprócz windowsa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

ja tam nie pojmę jak można mieć kompa i jakiś badziewnego iSa, i jeszcze szukają na siłę za darmo, kupują komputery za kilka tysięcy, a łapią się na piratach, a potem takie kwiatki wychodzą

przecież w miarę dobry program IS to niecała 100 zł na rok, albo taniej, to jest nie całe 8 zł miesięcznie lu b też niecałe 30 gr dziennie, naprawdę poważne pieniądze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: problemy z NOD32 2.7. PILNE

NOD32, dzisiaj ESET nigdy nie był za darmo. Wersja o której piszesz była swego czasu betą i w 10.2011 jej licensja wygasła, nie jest autoryzowana na serwerkach z bazami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org