wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Seks od A do Z.


Temat nie dla Ptysia.

Kilka porad dla dorosłych i trochę młodszych mężczyzn jak poznać miłosne tajemnice kobiety i jak postępować przed, w czasie i po zakończeniu sexu.

Kobieta jaka jest, każdy widzi: za każdym razem inna. Zrozum prawidłowości rządzące ich światem i wykorzystaj je, by wasz seks był jeszcze lepszy. Oto ściąga w porządku alfabetycznym. Dzisiaj litery A i B.

Kiedy jesteś z kobietą, musisz być wyczulony na sygnały, jakie wysyła. Wszystkie wskazówki masz dosłownie pod nosem, trzeba tylko zwracać uwagę, na co i jak ona reaguje.

Antykoncepcja

Nie ma dziś już chyba dziewczyny na poziomie, która nie przykładałaby wagi do antykoncepcji. One oczekują, że weźmiesz czynny udział w planowaniu zabezpieczenia przed ciążą. To ich test na Twoją dojrzałość do trwałego związku.
Rada: Pierwszy zapytaj, jak będziecie się zabezpieczać. Zawsze miej w pogotowiu prezerwatywy. Jeśli zdecyduje się na jakąś inną metodę, zaoferuj częściowe jej sfinansowanie. Dobra antykoncepcja to gwarancja, że będzie kochać się z tobą częściej i chętniej.

Biust

Bywa powodem chluby, ale znacznie częściej - kompleksów i zawiści. A to za mały, a to niesymetryczny, a to obwisły, a to z rozstępami... Brodawki zawsze mogłyby być większe lub mniejsze... Znasz pewnie te teksty. Przygotuj się do tej wrażliwej kwestii, jeśli nie chcesz, by wasz seks odbywał się wyłącznie po ciemku lub pod kołdrą.
Rada: Nigdy, przenigdy nie krytykuj jej biustu i nie porównuj do innych. Lepiej też by było, żebyś przy niej nie gapił się w dekolt innej. Na podstępne pytania odpowiadaj dyplomatycznie: "Twój biust jest dokładnie w moim guście". Zawsze zatrzymaj się na nim podczas gry wstępnej i jeśli tylko przejdzie ci to przez gardło - komplementuj.

Jutro kolejne słowa: całowanie i defloracja.

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.

Za bardzo to twórczy nie jesteś. Kopiuj wklej. Lubisz interię?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.

hehe
nie kopiuj artykulow z interi tylko podaj link do tego wszytskiego to se ludzie odrazu wszytsko przeczytaja
no

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.

Maciek ale ja też bede dorosły !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.

będziesz nie jesteś

powiedz grzecznie Dowidzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.

Guard, ty to nic nie wklejasz? Nie interesuje Ciebie nie zabieraj głosu. Nad tym czuwa Admin, jeżeli nie wykasował tego tematu, to widocznie nie przeszkadza. Aż tak twórczy to nie jestem, ale przeżyłem co nie co lat i też na ten temat mógłbym wiele powiedzieć. Czekam na Twoją twórczość, bo dotychczas na forum za wiele jej nie widziałem.

Pozdrowienia





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.

hhe a co polską kamasutrę czytasz:P? a swoją drogą to ja się wychowywałem wśród 3 starszych ode mnie sióstr i cosik niecoś wiem:) no a tak naprawdę to mądrze gadasz-dać mu wódki:)

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.

Lepiej mało a mądrze. A tak temat spoko:). Pozdrawiam wszystkich i czekam na linki z interii:).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.



Kobiece oczekiwania wobec najlepszego kochanka wcale nie dotyczą jego nieustannej erekcji. Zdecydowanej większości zależy na czułości.
Miłość, to uczucie głupie, zaczyna się na ustach a kończy się.............

Całowanie

Pocałunki to gwarancja udanego seksu, szczęśliwego związku i dobrego samopoczucia. Dla kobiety są o wiele ważniejsze.To dla niej nie tylko dowód twojej miłości czy pożądania, ale też gwarancja poczucia bezpieczeństwa i psychologicznej akceptacji,która procentuje monogamią.

Rada: Całuj ją nie tylko wtedy, gdy masz ochotę na seks. Jeśli chcesz, aby cię pożądała mimo upływu czasu, całuj ją każdego poranka, na powitanie, na dobranoc. Całuj na wiele sposobów - erotycznie, czule, namiętnie i po ojcowsku.Ucz się całowania - obserwuj, jak i kiedy podoba jej się najbardziej.
Obserwuj, obserwuj, ale inne też, żeby do swego związku wnieść coś nowego dla urozmaicenia.

Defloracja - pozbawienie dziewictwa.

Nasze dziewczyny, tracą dziewictwo średnio w 19. roku życia i ten pierwszy raz ma dla nich duże znaczenie.

Rada: Jeśli przytrafi ci się dziewica, wybierz pozycję klasyczną. Boli ją najmniej i przełamuje skrępowanie. Pamiętaj, że są cztery typy budowy błony dziewiczej i często krwawienie wcale się nie pojawia. Nie rób wtedy afery, że cię okłamała. Czasami błona jest tak twarda, że wymaga interwencji chirurga.
Najlepszy chirurg to własny skalpel, póki nie przytępiony.

Jutro kolejne słowa: emancypacja i feromony.

Pozdrowienia





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.


Maciek widzę ze skończyleś kurs "Ginekologia i psychologia dla amatorów" Skończ jeszcze kurs gotowania na gazie i możesz się zenić.
A niejaki ogniomoistrz Kaleń(Łuny w Bieszczadach) mawiał -kazda baba ma w sobie taki ukryty guziczek,trzeba go znależć i nacisnąć a juz jest twoja.Spróbowałem -skutkuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.

Masz dla mnie jakąś dziewczynę, tylko tak między 50 a 60 lat, tylko jak moja rozwód mnie da. Dlaczego piszą o tym w internecie? By przypomnieć dziadkom, że jeszcze istnieje coś takiego jak sex. Nauki nigdy za dużo i Tobie radziłbym też trochę się podszkolić.

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.

"Tak, tak Gerwazy
Tak, tak Protazy" :))

pozdrawiam

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.

Tak,tak Telimenko!

Pozdrawiam





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.

Gerwazeńku,Protazenku!!Telli łap mrówki.
W STARYM PIECU ...Reszte znasz hehehe!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.

Oooo, chwilunia! Do Telimeny mi daleko! Znaczy wiek nie ten! A i za małolatami się nie oglądam! No, może tylko lubię jak ona, gdy mrówki kto inny wyłapuje:)

pozdrówko

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.

Emancypacja

Prawie każda młoda kobieta podpisuje się pod tą cechą, rozumianą jako pewien rodzaj wyzwolenia spod dominacji i kontroli samców. Emancypantka rości sobie prawo do tego, aby decydować, kiedy chce się kochać, jak długo,w jaki sposób i z kim. Ma także prawo odmawiać seksu, kiedy nie ma na niego ochoty. Zdziwiony?

Rada: Nie krytykuj jej poglądów, ale daj jej złudzenie, że to ona ma kontrolę. Pozwól jej czasami udawać szefową, nie narzucaj swojej woli i nie bądź nachalny. Kiedy odmawia, nie pokazuj tego po sobie, choć jest ci przykro lub jesteś wściekły. Ona naprawdę ma do tego prawo.
Tak pozwól jej na wszystko, to wkrótce będziesz pantoflarzem.

Feromony

Są to wonne substancje wydzielane przez różne gruczoły, po to by przyciągnąć i rozpalić osobnika płci przeciwnej. Mężczyźni wyczuwają je bardziej od kobiet (zwłaszcza w czasie ich owulacji). Jeśli oboje tak samo silnie reagujecie na sygnały zapachowe, w łóżku stworzycie duet doskonały. Zaufaj nosowi: gdy w pierwszych kontaktach jej zapach ci nie pasuje, z czasem będzie gorzej.

Rada: Zniechęcaj ją do używania silnie perfumowanych kosmetyków, bo one zabijają jej feromony, co obniża twoje zainteresowanie seksem. Mało mięsa, dużo pikantnych przypraw = więcej feromonów. Siła przyciągania słabnie na skutek długotrwałego stresu.
Najlepiej sam kupuj dla niej kosmetyki.

Jutro kolejne słowa: G i H

Autor: Antysemitex (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21-01-06 15:34

hehe
nie kopiuj artykulow z interi tylko podaj link do tego wszytskiego to se ludzie odrazu wszytsko przeczytaja
no

Może są tacy co nie chce im się szukać w internecie i wolą kawę na ławę, to raz, a dwa, jeżeli tak miałbym robić to bym wcale nie zaczynał tematu. Śpiewać każdy może, a czytać nie musi jak nie chce.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.

Maćku,
A czy te G i H to skrót od Grażynka i Heniek, czy jak..?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.

Maćku,
A czy te G i H to skrót od Grażynka i Heniek, czy jak..?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.

G - jak Gosia, punkt gdzie się znajduje wie najlepiej Kazik

O jego istnienie do dziś trwają spory: dla jednych tzw. przestrzeń Graffenberga jest wymysłem, dla drugich - najważniejszym, po łechtaczce, odkryciem. Zdania kobiet w tej kwestii też są podzielone, ale wszystkie bardzo lubią, kiedy oddajemy się długo jego poszukiwaniom.

Rada: Magiczny punkt znajduje się w odległości 3-4 centymetrów od wejścia do pochwy, na jej górnej ścianie, i jest wyczuwalny tylko podczas podniecenia (ma postać zgrubienia wielkości ziarna fasoli). Poszukaj go palcem, stosując odpowiedni nacisk. Jeśli uda ci się go znaleźć, najwięcej rozkoszy dasz jej w pozycjach,w których napierasz na górną ściankę pochwy. Pokombinuj.
Za dużo nie kombinuj, bo możesz przekombinować.

H- jak Heniek-Hormony

Jej apetyt na seks jest związany z cyklem miesięcznym. W 1.-4. dniu okresu jajniki już produkują estrogeny skłaniające do seksu, lecz zbyt intensywne krwawienie może być przeszkodą. Ale nie musi. W 5.-8. dniu cyklu ochota wzrasta, a między 9. a 14. dniem osiąga szczyt. Między 15. a 20. dniem pojawia się progesteron i żądze powoli chłodną. W 21.-28. dniu zrobiłaby może wyjątek dla Brada Pitta, a tuż przed miesiączką zaczyna się koszmar: lepiej jej wtedy nie dotykaj.

Rada: Jeśli faktycznie przez większość miesiąca nie możesz namówić jej na seks, warto pomyśleć o pigułkach lub plastrach antykoncepcyjnych: wyrównują gospodarkę hormonalną i masz jej humory z głowy.Czasami jednak permanentny brak ochoty może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Namów ją na wizytę u endokrynologa.
A czy nie może być trochę postu.

Jutro kolejne słowa: infekcja i jedzenie.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.

Oj Maciuś Maciuś... Ale edukujesz te młodzież!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.

Gosia, teraz jajko jest mądrzejsze od kury.
Dalszy ciąg tematu link poniżej:

http://facet.interia.pl/news?inf=703423





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seks od A do Z.

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Jeżeli szukacie sprawdzonej strony z ogłoszenia towarzyskie , to polecam Wam portal Samka. Uważam, że jest to największy portal tego typu w Polsce, z którego wielokrotnie sam korzystałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org