wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sklep

Witam,co powiecie o sklepie z odzieza uzywana obok Biedronki na ul.Wojska Polskiego? czy jest tam ruch? Po sasiedzku z szewcem. Prosze o mądre wypowiedzi poniewaz jest to dla mnie bardzo ważne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

bardzo ważne ?

sprawa życia lub śmierci !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

nie az tak,chce odkupic dzialalnosc z wyposazeniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

nikt nie pomoze???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

Dzisiaj mam dac odp czy biore ten sklep?moze ktos dradzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

ten szmateks prawie na przeciwko biedronki? obok monopolowego? sprawdziłeś(aś) czy tam ktoś przychodzi w ciągu dnia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

niby przychodza,troche czasu tam spedziłam-wlascicielka mowi ze sie kreci,musi przyniesc przynajmniej 3000tys dochodu? mam ogromny problem. W reklame na pewno bede musiala zainwestowac bo sklep nie jest widoczny,ale nie wiam czy wchodzic w to,chociaz o prace tez teraz ciezko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

w takim punkcie i jeszcze słynna biedronka
to pies z kulawą nogą tam niezajży

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

OjciecR. ale to nie ten sklep o ktorym myslisz,ten o którym mowa jest po tej stronie co biedronka-na przeciwko Czarnego Kota-w budunku szewca i biura lemfax.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

wlasnie jest biedronka to chyba troche ludzi sie przewija a to obok biedonki,nie wiem sama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

sloneczko666



a ile ona chce od ciebie za ten sklep????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

Powim ci ze byłam tam ze 2 razy ale za dobrego towaru to tam nie było, no i by się przyadała większa reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

reklama to fakt i towar mam inny i nie w takiej cenie. Myslicie ze sie opłaca? 3000zł za wszystko,nie chce ostatnich oszczednosci zmarnowac,moze ludzie bu przychodzili....kto wie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

Wchodzic w to? niech ktos pomoze bo nie mam sie nawet kogos doradzic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

jak to mówią nie ryzykujesz nie masz:/... Zawsze warto spróbowac:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

hm...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

bedziesz miala dobry towar bierz dziewczyno i sie nie zastanawiaj...sama na siebie napewno zarobisz dobry towar i troche reklamy i sama zobaczysz...daj sobie 2 max 3 miesiace na rozruch i na to zeby ludzie sie zapoznali z towarem itd

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

dzieki wielkie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

a z drugiej strony pełno tego wszędzie, raz się otwierają, raz zamykają... To że babka chce się tego pozbyć o czymś świadczy... A sny o reklamie i lepszym towarze włożyłbym między bajki w tamtym miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

wlascicielka ma problemy rodzinne-nie moze prowadzic sklepu,poradzic sobie poradze ale boje sie wlasnie czy zarobie na zus i oplaty,lokal jest tani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

do jutra mam odp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

Jeszcze moze ktos doradzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

bierz to mowie ci serio...na siebie i swoje oplaty zarobisz tylko licz sie z tym ze pierwsze 2 max 3 miesiace sa najgorsze i najdluzsze...jak bedziesz miala dobry towar i troszke sie zareklamujesz oraz odpowiednie ceny to ci to wyjdzie nawet pomimo tego ze jest tego multum w lomzy..ale jak widac interes sie kreci bo ludzie lubia chodzic po sklepach z uzywana odzieza...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

martuchnam nie pisałas przypadkim ze mną na poczcie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

nie niestety chyba choc byc moze zalezy od twojego adresu.. zycze powodzenia w interesie..jak bedziesz miala dobry towar bede stala klietka bo wprost uwielbiam latac po takich sklepach...:)

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

pisalysmy,szukalam wspolniczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

aaaaaaaaaaa no tak...ja jeszcze sie nie zdecydowalam jakos ciezko bo mysli mi sie wyjazd znowu...ale ty sprobuj..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

wiec witam Cie na forum:) ja tez gdyby nie rodzina wyjachałabym stad,nikt nie wierzy ze uda mi sie z tym sklepem,mam nadzieje ze troche ludzi bedzie mnie odwiedzac jak nie rozmysle sie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

mowie ci napewno na siebie zarobisz.obys przetrzymala 2 3 miesiace dopoki klienci nie poznaja sklepu oraz towaru..ceny tez swoje robia ale towar bardziej...najlepiej na forum sie nie pytac bo im tu sie nic nie podoba..sama sie o tym przekonalam..otworz nie mow co jak i gdzie nastepnym razem..w lomzy za duze zacofanie i zazdrosc wiekszosci dupy zzera..nie wiesz ze polacy to najbardziej zawistny zazdrosny i nieszczesliwy narod??swoj swego w lyzce wody by utopil..jeb**c ich i ich opinie..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep


Pamiętaj , nie sprzedaje się kury znoszącej złote jajka .


życzę powodzenia ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

Dzieki,dodałas mi wiecej siły i wiary w siebie. P.s zezowaty pisałam Ci juz dlaczego kobiecina sprzedaje sklep,nie drąż wiecej. Pozdrowienia dla Martuchnam-jedna z niewielu mądrych na tym forum. Milego dnia dla wszystkich :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

takie pytanko mam, ile czynszu w takim miejscu jest za lokal ? bo mowisz ze niedrogo, tzn nie wiecej niz tysiak ?
dzieki z góry za odp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

mniej a co jestes zainteresowany...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

sloneczko i jak wyjdzie cos z tego???bo cos nowego bym odwiedzila

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

napisze Ci na priv

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

nie da się w tych czasach prowadzić biznesu bez reklamy za dużo wszystkiego żeby się wybić czasy komuny minęły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

wiem wlasnie i duzo sklepow upada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

nie bierz tego sklepu dlaczego moge ci na gg odpowiedziec jesli dalej cie interesuje naprawde szkoda 3 tys.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

napisz na poczte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

niema tam zadnego ruchu,jest za to po przeciwnej stronie i to spory.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

gdzie po przeciwnej stronie adamsxx?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

aikon1- napisz na moja poczte ok againteria1011@interia.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

?????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

i co cisza??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

zawsze najwiecj mowia ci co maja najmniej do powiedzenia..sama musisz zdecydowac..moje zdanie znasz :)

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

BYŁAM TAM KILKA RAZY,ALE TOWAR MAJĄ KIEPSKI.JEŻELI MASZ NAMIARY NA DOBRĄ HURTOWNIĘ TO BIERZ TEN SKLEP.MUSISZ GO DOBRZE ZAREKLAMOWAĆ I POSTARAĆ SIĘ O DOBRY TOWAR.POWODZENIA!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

Autor: sloneczko666 (---.177.techtel.pl)
Data: 08-03-12 07:13

mniej a co jestes zainteresowany...

kiedys prowadzilemsklepjestemciekaw jakteraz cenylokaliw Lomzy wiecejczymniej,bo z tegocowiem bardzoduzo nowych lokali powstaje, a sporo tez oddwybudowania stoi nieuzytkowane, wiecczynsze powinny spadacdramatycznie.

powodzenia w biznesie.kazdy kiedys zaczynal !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

dzieki bulwers,zobaczymy jeszcze jak to badzie-biorąc ten sklep mam na głowie sprzedaż 1,5-2 ton ubran które sa w cenie,musze je sprzedac zeby miec miejsce na nowy dlatego jestem niezdecydowana a towar szału nie robi....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

sloneczko dobra reklama ceny na miare uzywaka oraz towar ktory zacheci...ewentualnie wprowadz cos czego jeszcze nie bylo i nie ma w takich sklepach...zapewniam cie ze na siebie zarobisz...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

ten szewc to mój dobry znajomy. myslę ze nie ma znaczenia lokalizacja. masz miec dobre szmatki to jest klucz do sukcesu. za tanią i dobrą szmatka klient przyjedzie z drugiego końca łomży. wiem coś o tym. kupuje w takich sklepach czasem, mam swoje ulubione i tylko tam jeżdze. obok mnie sa ciucholandy byłam tam raz i omijam je z daleka. pomyśl o tym. przedewszystkim reklamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

te które są po złotówce sprzedaj. Lepszy rydz niż nic, i potem zaczniesz od nowa na swoim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

dzieki,tak myslałam wlasnie zrobic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

Autor: aikon1 (---.elomza.pl)
Data: 08-03-12 12:22

nie bierz tego sklepu dlaczego moge ci na gg odpowiedziec jesli dalej cie interesuje naprawde szkoda 3 tys



wytłumacz prosze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

od biedy formułowicze pójdą na zakupy, oczywiście przy otrzymaniu rabatu :D mi się wydaje, że będzie się kręcić...Szewc, biedronka, bts... zrobią sowje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

mialam w tym miejscu sklep stracilam duzo wiecej, nie zarobisz w tym miejscu na uzywaku na czynsz a gdzie jeszcze inne wydatki nie wspomne o zysku jakimkolwiek, i naprawse nawet reklama nie pomoze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

sloneczko to ze komus sie cos nie utrzymalo nie zaczy ze tobie tak wyjdzie...pamietaj liczy sie cena oraz dobry towar....na siebie napewno zarobisz..najgorsze sa pierwsze 2 max 3 miesiace zebys wyszla na swoje jako tako..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

nie pacz na biedronke ludzie do niej podjerzdzają autami robią zakupy i odjeżdzaja nie spaceruja tam. Z doswiadczenia wiem ze na początku beda znajomi przychodzic z ciekawosci i gratulowac ci jak to fajnie i tak dalej a pozniej bedzie cisza a ty nocami nie bedziesz spala bo czynsz zus prąd itp. naprawde szczerze ci radze a decyzja i tak nalezy do ciebie. Ja bym poszukala lokalu w lepszym miejscu, nieraz jest lepiej wiecej zaplacic a miec pewnosc ze bedzie sie krecilo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

Ja uważam, że teraz jest tyyyyle tych sklepów, że kolejny furory nie zrobi. Ale to jest moje skromne zdanie.

FIFFI RIFFI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

ktos napisal ze kury znoszącej złote jajka sie nie sprzedaje i ja sie pod tym podpisuje i to dużymi literami. Ta co sprzedaje mówi ze wyjezdza a ja jak myślisz sie pozbyłam tego sklepu nagły wyjazd to działa. To jest punkt moze i na zaklad szewski, jakis serwis albo inną usługę ale napewno nie na handel detaliczny zreszto kazdy robi po swojemu ja teraz bym sto razy sprawdzila zaczym znowu w byle co inwestowac powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

najlepiejsugeruj sie wlasna intuicja nie sluchaj mnie ani innych to sa tylko opinie..powinny malo znaczyc dla ciebie..po prostu zaufaj sobie

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

Dokładnie to musi być Twoja decyzja. Jak nie wyjdzie to będziesz mieć pretensje i nauczkę dla siebie. A jak wyjdzie to będziesz dumna z siebie i będziesz to zawdzięczać tylko sobie.

FIFFI RIFFI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep


Autor: aikon1

nie ma sensu dziewczyny odwodzić od tego , zapaliła się , niech spróbuje ,

ja życzę powodzenia ,

ktoś Cię posadzi o zawiść czy zazdrość ... po co ?


Nie sprzedaje się kury znoszącej złote jajka .




PS:
ludzie nie znają realiów , łatwo jest " grać " nie swoim kapitałem ,
sloneczko666 ma w sobie tyle optymizmu i to już dużo , tylko czy to wystarczy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

zezus oki..ale sugerowac sie opiniami innych nie za bardzo a juz napewno nie na tym forum pelnym zawistnych zazdrosnych ludzi...najlepiej jest sluchac samej siebie i swojej intuicji..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

zezowaty nie napaliłam sie az tak strasznie,wiem ze miejsce nie jest dobre dlatego tez cena za czynsz niska,moja rodzina tez mówi zebym nie wchodziła w to i jeszcze decyzji nie podjęlam....heh tak samo o tej "kurze znoszącej jajka..." dziekuje,ze szczerze wyrażacie swoje opinie-pomaga mi to bardzo.


-aikon jaki miałas tam sklep??? włascicielka mowi,ze ma ten sklep ponad pół roku....ale cos nie wydaje mi sie to realne,ponieważ bywałam w okolicach tego sklepu i nie widziałam go.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

jestem kobietą ktora kiedys tak jak ty chciala miec sklep bo to jakis poczatek bo moje bo jestem na swoim mowilam dam rade poczatki sa trudne rodzina tez mnie odwodzila wytrzymalam rok niech cie zastanowi dlaczego w tym miejscu tak czesto zmieniaja sie wlasciciele bo to nie wypal i nie mowie ci przez zazdrosc tylko naprawde szczerze po co na starcie odrazu sie zniechecic i to jest nie prawda ze nie powinnas sie nikogo sluchac z takich rad cos zawsze mozna wybrac ucz sie na czyis bledach po co samemu sie topic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

sklep otworz oczywiscie ale poszukaj lepszegp lokalu w lepszym punkcie naprawde dobry punk polowa sukcesu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

aikon1- moge wiedziec jaki miałas sklep? tak,lokal w dobrym punkcie to połowa sukcesu. Ona mowi,ze niby tak dobrze Jej sie kreci,ale byłam pod sklepem w aucie po pare godz i zywej duszy nie było,tylko do szewca troche się przewijało. Pózniej co ja z tymi szmatkami zrobie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

dobrze ci aikon radzi nie wchodź w to bo stracisz czas nerwy i pieniądze,na wycieczkę sobie jedź lepiej to przynajmiej jakieś miłe wspomienia pozostaną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

Tam przez wiele lat był spożywczak do chwili powstania biedronki i prosperował nieżle. Potem często się zmieniało niedawno tam też był między innymi sklep z przeterminowaną prasą.( Basia). Policz sobie niech nawet zajrzy 50 osób i każda coś kupi to masz 50x1 =50zł. a jakie masz dzienne koszty??? 50 x 24 dni to 1200 a jakie koszty miesięczne?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

Mój znajomy kiedyś handlował tym, ale jeździł po rynkach typu Nowogród, Jedwabne itp. Jeździł też do Myszyńca i tam o ten towar ludzie mało się nie zabijali. Z Myszyńca przywoził zawsze ponad 200 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

No widzisz tak się zabijali że przywoził 200zł. Na paliwo wydał 80 zł, opłata targowa z rezerwacją 30 zł. odkupienie towaru 100zł. to 100 +80+30=210. Rzeczywiscie aż mu towar wyrywali a gdzie jeszcze reszta opłat i wydatków.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

200zł najmniej zdażało się że i 400 zł przywoził. Towar miał z Niemiec, taniej go wynosił niż z Polski. Transport towaru za free.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

No to teraz dolicz stracony czas na zbieranie po niemieckich śmietnikach, dojazd do niemiec itp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

czyli nie warte zachodu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

Dobre to było 4 , 5 lat wstecz. Teraz tego przesyt.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

Dzisiaj wygląda to tak ,że jak masz chęć się pomęczyć z nowym biznesem i dobrą reklamę zrobisz to wszystko w twoich rękach niezależnie jak się kręciło poprzedniemu właścicielowi.(wierz mi z dziadostwa zrobiłem dobry interes),ale to wymaga czasu i poświęcenia.Najlepiej jak masz z czego się dzisiaj utrzymać i masz czas poczekać na pieniądze.Trzeba być na topie w mieście ,jak uważasz że nie dasz rady daj spokój.
Pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep

A jakie są najlepsze czytniki kodów kreskowych?
Jakie polecacie? Ja znalazłam takie - http://jantar.pl/branze/logistyka-i-magazynowanie/czytniki-kodow-kreskowych-terminale-tablety/ - co o nich sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org