czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GDZIE KUPIĘ MONITORING

WITAM, GDZIE DOSTANĘ W ŁOMŻY KAMERY DO MONITORINGU ZEWNĘTRZNEGO POSESJI? DZIĘKUJĘ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE KUPIĘ MONITORING

http://www.elfro.pl/Home.aspx
tutaj powinienes znalesc wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE KUPIĘ MONITORING

Polecam super firmę LEMFAX Pana Lemańskiego na Woj. Polskiego koło szewca przed Biedronką za BTSem.
Firma super i ceny przyzwoite.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE KUPIĘ MONITORING

Jasne ich tez polecam Pani Ela jest debeściak. Super firma polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE KUPIĘ MONITORING

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE KUPIĘ MONITORING

Dziękuję, ale ich strona internetowa nie wskazuje na to, że znajdę tam interesujący mnie sprzęt (kamery do monitoringu posesji).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE KUPIĘ MONITORING

przejedz sie do elfro maja napewno takie kamery wiem o tym na 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE KUPIĘ MONITORING

witam mam do sprzedania uzywano kamere monitoringowo bezprzewodowo firmy digital kamera jest do urzytku zewnetrznego widzi w nocy do 15 metrow zasieg od kamery do odbiornika 200 metrow kamera uzywana przezemnie przez 1 rok i nie mam zadnych zazutow kontakt tel 518-951-449

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE KUPIĘ MONITORING

W Łomży ceny urządzeń o jakieś 30-50% wyższe niż można kupić na allegro lub w sklepach internetowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE KUPIĘ MONITORING

Tak wiem szukałam w internecie, ale chciałabym, aby ktoś mi pomógł w wyborze, ocenił i doradził. A w tych sklepach brakuje wielu informacji na temat sprzętu, a do każdego nie będę dzwonić i pytać o to czy o tamto, gwarancję też mam na uwadze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE KUPIĘ MONITORING

Znajdź osobę, która Ci to zamontuje a ona Ci już powinna doradzić co warto założyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE KUPIĘ MONITORING

Elfro,doradzą i zamontują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE KUPIĘ MONITORING

Szczerze mówiąc otwierając swój sklep szukałem sporo firm od monitoringu. Oczywiście pierwszy zaproponował mi kwotę 4800 zł za 4 kamerki podał specyfikację i okazało się że identyczne z rejestratorem kupię za 1200 zł. Reasumując koszt położenia kabla i podłączenia kosztowałby mnie 3600 zł.
Drugi krzyknął za tą samą imprezę 3600 zł. Trzeci Pan Daniel który prowadzi również swój kantor zrobił mi to za 2800 natomiast na lepszym sprzęcie chodzi o rejestrator, kamerki z podłączeniem ba instalował u mnie 4 kamery a przyniósł ich ze sobą chyba 20 szt. różnego kalibru doradził, pokazał wytłumaczył i podłączył gość po prostu zna się na rzeczy a w dodatku jest bardzo konkretny a przy tym pomocny. Jeżeli jesteś zainteresowany numer kontaktowym chetnie podam a jezeli będziesz miał taką ochotę zapraszam do siebie do sklepu zobaczysz jak to działa. Acha podgląd mam w telefonie na laptopie bez względu na miejsce gdzie się znjduję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE KUPIĘ MONITORING

tak fakt miejscowe firmy wszelkiej maści doją miejscowych klientów jak jeleni. Ten przykład z kamerami nie jest odosobniony podobne zwyczaje panują w klimatyzacji , naprawach samochodów.

niech żyje sojusz robotniczo chłopski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE KUPIĘ MONITORING

kupując sprzęt najdroższy i najbardziej w opiniach uznawanych za renomowane marki nie sPOsób ustrzec się tzw, \"Chińszczyzny\", czy innego \"Koreanizmu\"..., dotyczy to niemal wszystkich produktów i wyrobów

pieżpa

Rajskie życie stanowi ideał nawet dla ateistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE KUPIĘ MONITORING

te markowe też z chin tym samym kontenerem idą. Czyste bez naklejek dopiero w PL są przepakowywane i oklejane

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org