piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wakacyjny rejs

Witam!

Kuzyn próbuje namówić mnie na wakacyjny rejs. Podesłał mi info do przejrzenia i wybrania terminu (rejsy żeglarskie 2012) i czeka na moją odpowiedź. Wygląda to ciekawie, może być fajne... Tylko że ja nigdy nie byłem na takim rejsie i nie mam pojęcia o żeglarstwie - trochę się boję, że sobie nie poradzę..... Co sądzicie o tej sytuacji? Zaryzykować i pojechać? Czy odmówić?

Pozdrawiam :)

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacyjny rejs

Oczywiście że zaryzykować i pojechać;-)Ach ta adrenalinka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacyjny rejs

a masz kartę pływacką? bo jeżeli nie to utop się w wannie na miejscu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacyjny rejs

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacyjny rejs

Żeglarstwo jest naprawdę super. Oczywiście że warto na taki rejs pojechać. Ewentualnie możesz również rozważyć opcję kursu żeglarskiego - najlepiej jako obóz żeglarski. Tak będzie masa ludzi którzy tez się dopiero tego uczą i wykwalifikowani instruktorzy od tego. Robimy w te wakacje taki fajny kurs. Zobacz szczegóły tutaj: http://na-rejs.pl/
Nawet jeśli się nie zdecydujesz, to zobaczysz jakie żagle mogą być fajne ;-)

http://na-rejs.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacyjny rejs

doskonały pomysł tylko musisz miec świadomośc ,że nie jest to bezpieczne do końca. Przypomnę ci nietypowa sytuacje na tym akwenie która miała miejsce kilka lat temu lub nawet ciut wiecej. Pojawił się tak zwany biały szkwał który doprowadził do wywrotek i zatopienia wielu jachtów znajdujących się na jeziorach . Zginęło na wskutek utopienia się wielu ludzi i to młodych.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacyjny rejs

I dwie osoby z Łomży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacyjny rejs

Pewnie, że jechać! Pytanie tylko, czy musisz się już teraz zadeklarować? Najfajniej jest jechać z marszu, jak wiadomo, ze będzie ładna pogoda i fajny wiatr. Jak na pierwszy raz np. tydzień żeglowania w deszczu raczej Cię zniechęci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacyjny rejs

dobra reklama nie jest zła, nawet fajne te rejsy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacyjny rejs

Myślę, że spędzenie wakacji na rejsie jest fenomenalnym pomysłem. Na https://podrozeirejsy.pl/ widziałem ostatnio Baśniowy Rejs Tysiąca i Jednej Nocy i poważnie zastanawiam się nad tym, czy się na niego nie zdecydować. Chyba każdy marzy o takiej wyjątkowej wyprawie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org