piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
meble na wymiar

jakie są ceny za metr w łomży zna ktoś może kogos kto nie bierze dużo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

właśnie również dołączam się do prosby

docenisz jeśli stracisz....stracisz jeśli nie docenisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

1kzł/mb



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

może Dominik-Meble Janowo32

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

jastzrzębski w kozikach ponoc solidnie i nie drogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

uczcie sie czytac z tego co wiem to raczej wyliczaja od roboty jaka kuchnia i jakie okucia sa użyte w styczniu taka sama kuchnia w bloku u znajomego kosztowala od 4300 do 7000 pln kilku stolarzy i rozne ceny powiem tak lepsze okucia wyzsza cena gorsze okucia nizsze ceny to normalne a plyta zawsze taka sama.

ps. jak chcecie tanie kuchnie lub szafy to IKEA istnieje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

Sprawdźcie w styl-mebel w kupiskach nowych. Produkty solidne i w przystępnych cenach. Ja jestem zadowolona z zakupu, meble mam w kuchni od kilku lat i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Powiedziałam jakie mam oczekiwania, przyjechali, wymierzyli,zrobili projekt.

Polecam

"W marzeniach i miłości nie ma rzeczy niemożliwych"
Janus Arony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

Basia akurat tą firmę to ja SZCZERZE bym odradzała... banda partaczy i tyle - widziałam co zrobili , w jakim tempie i wcale nie tak tanio....
Ja polecam DEVO.
Ceny zależą od uzytych materiałów więc trzeba pytać!

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

a czego oczekujesz od kuchni? Wtedy dobiera sie material, dodatki itd, do konca sam nie znam szczegolow. Mam sprawdzonego stolarza od paru lat i cala rodzina jest zadowolona :) kuchnia kuchni nie rowna. Kupisz marna wystawke ze sklepu za 600zl za metr, a dostaniesz pod zamowienie konkretna kuchnie za 900, albo lepiej. Zawsze warto doplacic, bo robisz to na lata i ma byc trwale.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

Kittka nie wiem czy mówimy o tej samej firmie, ale jeśli tak to grubo się mylisz. StylMebel robił meble praktycznie wszystkim w mojej rodzinie i wiem że to solidna i rzetelna firma. Pracownicy są przyjemni i uczynni, nie mogę złego słowa o nich powiedzieć. Fachowo wykonali swoją robotę.


Ceny dokładnie jak wypowiedział się kolega wyżej składają się z wielu aspektów.


Jeśli chodzi o firmę DEVO to nie miałam osobistego do czynienia, natomiast znajomy chciał u nich zamówić kuchnię i były jakieś problemy, typu że nie robią oni idealnie dopasowanych mebli a jedynie proste zwykłe szafki, nie takie jak na zdjęciach na ich stronie.

Tyle w temacie.

"W marzeniach i miłości nie ma rzeczy niemożliwych"
Janus Arony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

a podam www.olmar-meble.pl, meble jak trzeba wiec szczerze polecam. W odniesieniu do mojego poprzedniego postu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

ojwy oj wy , masakra
jeden pcha się przez drugiego to chyba na prawde bida w stolarce meblowej :):)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

Basia-nie pomyliłam się.... być może kiedyś robili dobrze a teraz jakąs kichę robią - sama napisałaś że korzystałaś z ich usług parę lat temu a ja znam temat z przed kilku miesięcy i wiem co piszę.

a oprócz devo polecam też stolarza z Kupisk - vis a vis hurtowni weterynaryjnej i to Robciu nie jest reklama !!!! ;) Akurat z tą branżą nie mam nic wspólnego :))

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

Witam!


Jestem pracownikiem firmy "Styl-Mebel".
Domniemam iż jest Pani nie zadowolona z naszych usług. Wydaje mi się, że zazwyczaj osoby, którym nie odpowiada to co robimy, dzwoni do szefa i powiadamia go o tym. Nie mieliśmy natomiast żadnych telefonów i skarg. Gdyby zgłosiła Pani że coś jest nie tak, na pewno byśmy to naprawili.

Proszę o maila z informacją co i gdzie mamy zrobić, z chęcią pomożemy.



Patrząc na Pani posty z drugiej strony, wygląda to tak jakby rzeczywiście Pani promowała producentów mebli. Polska to wolny kraj i oczywiście ma Pani do tego prawo, lecz proszę przy tym nie ubliżać firmom o których albo nic Pani nie wie, albo nie powiadomiła nikogo o rzekomych szkodach.


Pozdrawiam,
Paweł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

Witam . Ja polecam Tomasz Pachudzki . Zakład jest w Dłużniewie.Sam wszystko wykonuje jest dokładny.Co do ceny ja się dogadałam. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

Ja polecam firme reede.pl z jeziorka.sa dokladni i robia mebelki w terminie.naprawde solidna firma.tel 604666955.pozdrawiam

dex

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

a ja polecam sama siebie a dokladniej mojego meza...tyle ze hmmmmmm ze wzgledu na duzy ruch w budowlance jak na razie brak czasu na stolarke...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

bez urazy, ale jak ktos jest od wszystkiego to jest od niczego i to powiedzenie zawsze sie sprawdza..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

ahhahahahaha PA tu bys sie zdziwil/a...moj maz to stolarz z zawodu i troche robil w tym temacie...meble robil tylko drewniane bo plyta to badziewie a co do budowlanki to sam/a mozesz zobaczyc moje realizacje a stronie internetowej.... a ogolnie to byl zart z ta promocja samej siebie....to sie nazywa dystans do siebie...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

btw PA nie musze reklamowac sie na tym spadajacym na psy forum zebymiec naprawde full pracy...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

dystans powiadasz? :) jezeli nie musisz sie reklamowac i tak nisko oceniasz potencjalnych klientow z forum to na pewno bys nie napisala tego postu z reklama.. Co do badziewia plyty moznaby dyskutowac, to inny material i inna obrobka, ale daje wiele mozliwosci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

nie stosuje postu z reklama,nie podalam nazwy swojej firmy ani nazwiska ani numeru telefonu ani adresu stronki w tym poscie...a mowiac ze forum spada na psy prawda..poczytaj tylko wypowiedzi 99.9% ludzi tutaj...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

Ja też przymierzam sie do zrobienia kuchni pod wymiar i byłabym wdzięczna za jakies konkretne wypowiedzi, jak równiez i ceny takich mebli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble na wymiar

Zieliński w Kupiskach Starych po prawej stronie jadąc od Łomży jest nie do przebicia pod względem ceny i jakości. Polecam a jestem wyjątkowo kapryśnym klientem. tel. 501 173 3
31.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org