wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy jest jakies dobre forum o Łomży?

Takie z galerią, z podziałem na kategorie, ze sporym ruchem? Jeśli nie, to szkoda.
Widziałem ostatnio forum Pisza - miasto sporo mniejsze od Łomży, a forum świetne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jest jakies dobre forum o Łomży?

Te forum na 4lomza.pl jest odośc oryginalne, inne niz te wszystkie typu phpBB. Ma swoj urok:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jest jakies dobre forum o Łomży?

Moim zdaniem forum 4lomzy nie jest najlepsze graficznie i funkcjonalne jednak ma zawsze ciekawe i świerze tematy dotyczące Łomży - przynajmniej dla tego warto tu zaglądać.

..:: Nomex ::..


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jest jakies dobre forum o Łomży?

Możliwe ale takie jak np jak pisz ma to też dobra sprawa. A te powini zmienić na phpBB by nie było żadnych przykrych incydentów i by się rozwijało i mogli dodać nowe działy np MP3 i td z linkami albo fotogalerią :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jest jakies dobre forum o Łomży?

Nasze forum ma podział na kategorie sądziały Ogólne i Polityla a obrazek możesz zamiescić sobie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jest jakies dobre forum o Łomży?

ptysiu ty jak bym nie wiedział *** tego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jest jakies dobre forum o Łomży?

ptysiu popieram! :) - a od mp3-ek są inne portale...

fakt, też kiedys myślałe o jakimś bardziej rozbudowanym forum... ale teraz uważam, że tak jak jest teraz jest bardzo dobrze.... po co rozdrabniać?

Swoją drogą widzę tu miejsce na wiki - żeby ludze sami mogli zrzucać informacje, ciekawostki - coś na wzór wikipedii, ale tylko o Łomży - OpenSourceowa książka, encyklopedia o historii i teraźniejszości Łomży.

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jest jakies dobre forum o Łomży?

jest OK !. Ci co chcą to piszą, Ci co nie chcą to nie piszą. Nasze forum jest NASZE i to się liczy !!. A na naszym forum piszą ludzie z całej Polski np. ryskago z Krakowa, Jantar z daleka, sporo osób z np.USA i inni. A Ty nam tu jakimś skromnym Piszem mydlisz....

Pozdrawiam Piszan bo to fajne w sumie miasteczko....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jest jakies dobre forum o Łomży?

Zapraszam na forum Łomżyńskich Miłośników Fotografii

http://members.lycos.co.uk/fotohobby/forum

chętnie posłucham uwag odnośnie działania forum, min. kategorii jakie się w nim znajdują



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jest jakies dobre forum o Łomży?

Forum jest niezłe. Ale wole te.
A swoja droga równie dobrze mogłes sie Maykel skumać z vonReuffenem żeby taki post założył abyś ty potem reklame swojego forum zrobił, co w sumie omija zasady. Sprytne:) Mi to nei przeszakdza mówei odrazu. Napiałem tylko jak to wg. mnie wyglada :P
pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jest jakies dobre forum o Łomży?

ooooo, Caramello - Wassermann z forum? :-P

Powstrzymałem się od podlinkowania mojego wpisu odnośnikiem do forum piskiego, choć powinienem dać adres, bo to by zobrazowało moje oczekiwania wobec forum dotyczącego Łomży.
A Maykel niestety ma forum o wąskiej specjalizacji, zawsze pozostanie miejscem dla kilku pasjonatów.

pozdrawiam
vR
szpieg z krainy deszczowców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jest jakies dobre forum o Łomży?

Hehe teoria spisku ;). Tak naprawdę na nic się z Panem vonReuffen`em nie umawialiśmy ;) Fakt forum które założyłem jest wąskiej specjalizacji ale to dlatego, że moim zdaniem brakowało miejsca na którym łomżyńscy pstrykacze mogli by się porozumiewać. A co do forum ogólno Łomżyńskiego to te jest chyba całkiem niezłe więc po co powielać i tym samym dzielić łomżyńską społeczność.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jest jakies dobre forum o Łomży?

Tak panowie , to mi pachnie nową aferą: MaYkelgate hehehehe.

Nie, ale tak na powaznie to twoje forum MaYkel jest niezłe, choc trzeba było zainstalwoac forum a la "by Przemo", masz tam Shoutboxa i inne bajery :D
W bliszej perspektywie mam zamiar sei zalogowac na tym forum;) Zycze duzo uzytkowników.
pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jest jakies dobre forum o Łomży?

To jest forum by Przemo ;) tylko wyłączyłem część wodotrysków żeby sprawniej działało, myślisz że warto uruchomić shoutboxa?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org