czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobre miejsce na biznes

stoi kilka lokali wolnych na ktorych mozna zarobic
-lokal 100 m2 na przeciwko blaszaka obok klubu miles (komis,kebab,sklep z garniturami lub auto czesci)
-na ul.krotkiej uzywak mimo ze jest duzo
-na mickiewicza nowe bloki - weterynarz
-na dworcu pks-fryzjer meski nie damski duzo chlopakow wstydzi sie zachodzic tam gdzie jest damski nie ma co ukrywac
-stoisko pod wiato na odziez damsko,dla dzieci lub garnitury
- na dlugiej-sklep komputerowy duzo osob robi zakupy na dlugiej a jak potrzeba to musza jechac dalej
-2 lokal na pks wypozyczalnia filmow obok maszyn
-2 lokal obok blaszaka dobry parking i szyld na salon slubny
z fryzjerem i sukniami itp
bez glupich komentarzy kazdy ma swoje zdanie na 99 % wypali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

To na co jeszcze czekasz ??? uderzaj do urzędu pracy i wypełnij formalności i do dzieła !!! Morze jeszcze dostaniesz parę groszy z Unii bo bo dopiero początek roku ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

koleszko ja to nie ty hehe bo ty zapierdalasz za marne 1,5 zl co ja wydaje na same paliwo tyle hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

uuu 1.5 zl to ja wydaje na pączka .. na paliwo to chlopaku bys sie za glufke zlapal ile wydaje : )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

jasiu nie watpie ze duzo wiecej ja to pikus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

bylo kilka osob co mialo troche grosza odlozone to podalem w ktorych miejscach moga dobrze zarobic i na czym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

to teraz siusiu paciorek i spac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

swietne lokale i miejsce to tylko na ul,Mazowieckiej to jest i bedzie nr1 w Lomzy,a za pare miesiecy jesli galeria powstanie bedzie rewelacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

wpm miejsce świetne jak chcesz kupić lub wybudować lokal bo jak teraz wynajmiesz i będziesz czekał aż ta rewelacja nadejdzie to wcześniej Ci kilka razy czynsze podniosą. ( i okaże się że to żadna rewelacja) Już raz rewelacja miała być jak budowali te pawilony handlowe (piętrowe) i co z tego wyszło.?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

no tak na Mazowieckiej, szczególnie te na piętrze już od kilku lat cieszą się powodzeniem i wzięciem,
nic dziwnego, że Ci tam nic nie schodzi , może towar masz kiłowy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

wpm, który to butik, ten Twojej pracodawczyni co płaci 8 zł/h brutto ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

A jak już będziesz miał miejsce to bierz się za produkcję kosmetyków: >>>>Czy to prawda, że sperma bardzo dobrze wpływa na skórę i można z niej robić sobie maseczki, a zmarszczki wtedy znikają i twarz młodnieje?
Był taki odcinek serialu "Nip Tuck" (polski tytuł "Bez skazy"), gdzie bohaterki przez przypadek odkryły rewelacyjny wpływ nasienia na cerę. Wykupywały z banku spermy nadwyżki ejakulatu i dodawały jako tajemniczy składnik do kremu własnej produkcji. Kosmetyk szybko zdobył popularność i zyskał sławę cudownego eliksiru odmładzającego.
W skład spermy wchodzą między innymi: witamina C, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witamina B12, mocznik, cynk, wapń, magnez, selen. Teoretycznie więc nasienie mogłoby odżywiać skórę. Jednak to nie sperma dobrze wpływa na wygląd, a fakt, że uprawiamy seks. W czasie zbliżenia krew krąży szybciej i rozszerzają się naczynia krwionośne. Dzięki temu cera dostaje dodatkowych porcji tlenu i składników odżywczych. Współżycie wprawia nas w dobry nastrój, a to przekłada się na atrakcyjny wygląd. Podsumowując: raczej dałabym spokój ze zbieraniem spermy partnera i smarowaniem nią sobie prawdziwych czy też wyimaginowanych zmarszczek (no chyba że wytrysk na twarz), a skupiłabym się na częstym uprawianiu seksu. Kochankowie będą od tego i ładniejsi, i szczęśliwsi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

człowieku nie otwieraj w tej Łomży biznesu --- czemu to miasto emerytów i nieudaczników którzy zarejestrowali się na tym forum i sa mądrzy ile wydaja na paczka itp a prawda jest taka ze cała rodzina 8 osobowa ma tyle zapomogi heh -- otworzysz przyjdą na forum cie zbesztają lewusy bezrobotne potem cie oleją tu żaden biznes nie przetrzyma chcą za darmo i jeszcze im drogo.. Łomża zginie taka jest prawda.co bys nie otworzył to będzie za drogo -olej łomże niech upadnie do końca heheheheheheheheheh leje na was moi byli klienci :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

Autor: mam w dupie was łomżyniaki,

A dostałeś kiedyś gołym dupskiem w twarz ?
ch ci w d i kij ci w ryj !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

zezowate szczescie,ja pracuje na ul Dlugiej ale moj szef chce sie wyprowadzic i na ul Mazowieckiej otworzyc,mowi ze jak powstanie nowa galeria Veneda to tam bedzie rewelacja,a dluga ul.bedzie przeszloscia.I ja mam takie same zdanie caly chandel bedzie na Zawadzkiej, Mazowieckiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

I tu się zgodzę z Twoim szefem, ul Długa, to niedługo będzie pustynia , tak samo jak i " starówka " ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

napewno nie upadnie jedzenie dlatego ze wokolo duzo szkol wiec jakis handel bedzie tam szedl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

chlopakkk , masz genialne pomysły na 99%,

a tak w ogóle, to czym się zajmujesz, oprócz odrabiania lekcji ?

w szkole to masz chyba sklepik z chipsami i oranżadą ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

chlopakkk , może jeszcze opracujesz nam jakieś biznesplany , jak Ci tak dobrze idzie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

Widzę, że odpowiedzi są w miarę względne, lecz bez głębszych refleksji. Tylko urząd skarbowy i ZUS czekają na kolejną owieczkę, by schrupać ją do końca i bez ryzyka (nie mylcie z Rydzykiem). Każdy biznes w tym mieście kończy się z końcem pierwszego kwartału zerem, więc podjęcie decyzji zależy wyłącznie od ciebie. Powodzenia.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

z s a wiesz ze na szkolnym sklepiku mozna najlepiej zarobic oj chyba nie wiesz bo tak gadasz glupoty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

czym ja sie zajmuje handlem a ci co gadaja ze w lomzy wszystko upada to sa w bledzie dopuki beda z okolic przyjezdzac to bedzie sie trzymalo ale tu sa powaleni ludzie szukaja jak najtanszych lokali w zlych miejscach a pozniej dlaczego tak slabo jest.. podam przyklad otworz miesny na przeciwko kauflandu myslisz ze upadnie smieszne bedzie tym lepiej bo on przyciagnie duzo osob a ci co nic nie wiedza na ten temat to bedo glupoty pisac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

konsul zus da rade oszukac np zatrudniam sie gdzies u znajomego lub na kilka godzin wieczorami otwieram dzialanosc i place zdrowotne tylko i wychodzi duzo mniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

a jeszcze ta druga osoba dostanie dofinasowanie z u p na pracownika i wszyscy sa happy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

Ja jestem przeciwny wynajomowaniu lokali, najlepsza firma jest ta jak to mówia w walizce, ale każdyma swoje zdanie.
Nie lubie dymu (tzn tego co widzą inni) lepszy jest ogień (tego co nikt nie widzi) daje energie a prawie go nie widać.
Wiekszość kocha dym tzn BMW biura lokale, i chleb ze smalcem bo rate za leasing trzeba zapłacić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

Zbychu a ja wiem gdzie jest Twój stragan.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

Zbychu i kto to mówi ?
Do wszystkiego trzeba dojrzeć, ale lepiej późno niż wcale!






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

fanka bocianka jak wiesz to kup coś u mnie :))
megan dokładnie trzeba dojrzeć i nie robić dymu :))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

Zbychu a kiedy następna dostawa???Tylko już mały wybór został.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

czytam i oczom nie wierzę................
chlopakk tworzysz nowe teorie biznesu, przytocz poparcie dla twoich kreatywnych myśli, bo to co wymieniłeś w temacie to zakrawa o absurd lub desperację...... prowadzę firmę dość długo i nie mam powodów do narzekań. Radę dam dla przyszłych biznesmenów - trzeba robić to w czym macie doświadczenie i jesteście dobrzy. Dlatego np. 80% lokali gastronomicznych upada w naszym mieście, siedzi sobie Jasiek mechanik samochodowy i dostaje olśnienia, że otworzy wyśmienity kebab,czyta w internecie przepis, zamawia w lokalnej piekarni buły, kupuje mięcho i w nadzieji na nową S-klasę kręci rożen...... góra dwa,trzy miesiące i do piachu,...... a mógłby kręcić śrubki w autach i normalnie zarabiać...
Polecam zapoznać się z lokalną konkurencją, co możecie zaoferować jako "świeżaki" a czego nie mają starzy wyjadacze itp... także autorze postu swoje dewagacje poprzyj argumentem, dlaczego kłócisz się wręcz o rację Twoich "biznesplanów". Uprzedzę, że nie mam zamiaru skorzystać z żadnej wymienionej tu opcji, a może komuś naprawdę pomożesz..??

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

chlopakkk , to handlarz na rynku i ma tyle pojęcia o biznesie, co świnia o gwiazdach,

" zatrudniam sie gdzies u znajomego lub na kilka godzin wieczorami otwieram dzialanosc i place zdrowotne tylko "
"a jeszcze ta druga osoba dostanie dofinasowanie z u p na pracownika i wszyscy sa happy"

żeby ta druga osoba dostała dofinansowanie na pracownika - stworzenie nowego miejsca pracy, to musi zatrudnić kogoś na CAŁY etat i UMOWĘ O PRACĘ, jednocześnie płaci CAŁY ZUS za pracownika , tak czy siak koszty będą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

Z S BEDA ALE MNIEJSZE BO CHYBA NIE PROWADZISZ D G TO NIE WIESZ ILE SIE PLACI DLA ZUSU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

Z S TY CHYBA NIE WIESZ ZE NA RYNKU LEPIEJ ZARABIAJA NIZ W SKLEPACH A PO ZA TYM JAK NIE WIESZ TO NIE GADAJ ZNAM TYLE OSOB CO Z RYNKU SIE DOBREJ KASY DOROBILI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

Dzieciaku, przeczytaj dokładnie mój post powyżej , i zastanów się KTO za ciebie zapłaci CAŁY ZUS ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

Defraudator- MASZ RACJE Z TYM .... BO JAK JA SIE ZAJMUJE HANDLEM TO JA NIE OTWORZE SALI WESELNEJ BO DLA MNIE TO BY BYLO COS NOWEGO W CO BYM MOGL POPLYNAC
ALE Z TYMI MIEJSCAMI CO PODALEM TO ZEBYM MIAL CZAS TO BYM SPRAWDZIL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

CALY ZUS TO MYSLISZ ZE ILE SIE PLACI??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

ZA PRACOWNIKA PLACISZ ZUS PRAWIE 500 / PRAWIE 900 JAK P D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

W KAZDY SPOSOB MOZNA CIAC KOSZTY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

Dopłać swoją składkę i wyjdzie ci na + 300 ,
to ty poważny biznesmen jesteś !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

zs czy ty jestes ulomna czy ja napisalem ze ja tak robie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

Synku, pisałem tobie , że jak jesteś taki duży " biznesmen " to dawaj biznesplany,
nie pisz bzdur dzieciaku że " na 99 % wypali" !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

ja handlowiec ty mozesz byc bizneswoman hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes


Autor: chlopakkk (---.internetia.net.pl)
Data: 13-02-12 21:14

"-stoisko pod wiato na odziez damsko,dla dzieci lub garnitury"

gdyby ten podpunkt działalności rozszerzyć jeszcze o ruski gorzał i szlugi wypali na 99%.....

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

dla mnie to moga tam i sprzedawac czolgi aby interes sie krecil a w polsce kto kombinuje ten zyje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

chlopakkk , - " handlowiec " pod " WIATO" ,

nie zimno ci chłopczyku pod to wiato ?

zobacz ile lokali " stoi kilka lokali wolnych na ktorych mozna zarobic "

" na 99 % wypali "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

cięzko z tymi interesami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

z s chyba cie cos pojebalo ze ja tam stoje ty naprawde masz cos z ta banio swoja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

w łomży chyba nic się nierozkręci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

rozkręci, rozkręci, bez obaw, niech tylko zima minie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

ale burdelu to jeszcze chyba nie ma Ha Ha Ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

Burdelu, to nie, ale wystarczą nam takie cichodajki jak ty, z blachami WPR !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

i jak tam miejsca, testował ktoś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

wspaniałe, na 99% wypali !

rezerwuj i wynajmuj ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

zima dobija wszystkie branże a w łomży to juz szkoda gadac. wiem coś o tym mam własny biznes jest słabo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

wszystkie branże?? wydaje mi się,że spożywczą i tekstylną. Jest kilka, w których zima to żniwo.....

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

jak tam? czy chłopakkk namówił kogoś na swoje zajebiste miejsca na handel?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

najlepsze teraz miejsce na handel to tylko poludnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

obojetnie jaki lokal ale zawsze poludnie,tam bedzie rewelacja za pare miesiecy,tylko poludnie Prusa,Mazowiecka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

No tak przecież na południu tylko śmietanka finansowa mieszka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

no i jak tam miejsca biznesowe? może Rysiek z Klanu coś wynajmie, bo to pewniaki na 99%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

jest jeszcze dobre miejsce na biznes

kooperacja z oczyszczalnią ścieków i pozyskiwanie energi z gówna,
to na dziś jedyna warta przemyślenia inwestycja w Łomży. Bo co jak co ale srać to ludzie muszą.
Gówno ludzkie jest ponoć mniej energetyczne jak np. świńskie, ale tego drugiego jest za to pod dostatkiem.

Chociaż znając nastawienie łomżyniaków do ludzi robiących biznes to ciekawe czy jak ktoś zacznie zarabiać na gównianej energi to czy nie zaczną ładować po krzakach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

nina26

słuszne spostrzeżenia , tylko gdyby na gó.wnie szło zarobić , to nasi rodzimi potomkowie roztrząsaczy gnoju chodziliby bez du.py

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

tylko poludnie zapamietaj,reszta miasta to zadupie,tam sie otwiera biznes gdzie jast duzo ludzi,a wiec tylko poludnie Prusa Mazowiecka to bedzie rewelacja tam za pare miesiecy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

wpm

to to i za złotówkę dałbyś sobie ogon obciąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

handlowiec chlopakkk też za zeta dałby się wyszturać, ale za to ma zajebiste miejsca na handel, na pewno się uda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

Re: dobre miejsce na biznes

Na odwiecznie religijnej ziemi Łomżyńskiej przy obecnym układzie politycznym od blisko 20lat suwerennie wzmacniającym religijnych liderów społecznych

Sakro biznes owinięty wokół kapłanów to na suwerennie religijnej Ziemi Łomżyńskiej złoty interes robiony odwiecznie tą samą sprawdzoną metodą metodą "na wnuczka" w imię Ojca i Syna i Ducha ...


Pasterze śpiewają bydlęta klękają cuda cuda ogłaszają

A tak na poważnie

Historia uczy że handel zbawieniem a w nim budowa religijnych super marketów największej sieci sprzedaży w której ...

... kwitnie handel odpustami i relikwiami nigdy nie był nierentowny...

... samych gwoździ z historycznego Krzyża Jezusa czczonych jako relikwie jest ponad 30 sztuk <<<<<<<<<<< ...

... dlaczego o tym się milczy ?
Komu i czemu to służy ?

zapewne przy tych nie oryginalnych gwoździach wydarzyły się cudowne uzdrowienia głupio byłoby gdyby się okazało że fałszywe relikwie też czynią cuda


A to dopiero czubek góry lodowej sakro biznesu za ciężką kasę sprzedającego złudę, ściemę, zmyłę, i jeszcze otrzymującego bogate złote podarunki od wierzących (?) w to.

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

to jak chlopakkk, uda się wszystkim zrobić biznes we wskazanych przez ciebie MIEJSCACH?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobre miejsce na biznes

Dobre miejsce na biznes to jedno. Przyda się też z pewnością dobrze dopasowane do branży oprogramowanie. Jego posiadanie znacznie usprawni funkcjonowanie całej firmy. Takie rozwiązania można spotkać w wielu różnych branżach. Nawet w gabinetach lekarskich korzystają z odpowiednich programów. Tam popularność zyskuje Medchart. Informacje na jego temat znajdziesz zna stronie https://medchart.pl/ . Wszystko jest zgodne z aktualnymi przepisami RODO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org