niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie rozliczają PITY?

czy może ktoś umie rozliczyć pity?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rozliczają PITY?

ul . Mazoweicka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rozliczają PITY?

sciągnij program Pit Pro 2011 i sam rozlicz ja rozlliczyłam i dobrze było :) po co masz płacić 20zł za rozliczenie jak sam możesz :)

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rozliczają PITY?

a gdziedokłądnie na mazowieckiej?bo ja mieszkam w tej okolicy i ile to kosztuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rozliczają PITY?

na onet.pl masz darmowy program do rozliczania, ja już pobrałam świeży, w poprzednim roku też za pomocą tego programu sama sobie wypełniłam pita, banalnuie proste, spróbuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rozliczają PITY?

sciagnij ze strony ministra finansow aplikacje do skladania pitow przez internet prosto i bez kolejek. Ludzie, co w tych pitach jest trudnego, ze wy chcecie komuś powierzac info o swoich dochodach???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rozliczają PITY?

na Mazowieckiej tam się wchodzi na góre i tam jest pokój i tam rozliczają 20-30zł Jest tabliczka na drzwiach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rozliczają PITY?

jak jest ten budynek co tam jest sklep komputerowy kantor odzieżowe to tak po środku tego budynku jest wejście i tam schodami do góry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rozliczają PITY?

też polecam e-deklaracje. Raz zainstalowany program będzie na lata. To lepiej niż "darmowe" programy bo je trzeba co roku instalować i dane z poprzedniego nie koniecznie wczyta.

a pit rozliczysz w każdym biurze rachunkowym za 20-30-40 zł
wybierajcie te, które jest najbliżej domu lub te które znacie lub te które blisko US - w razie czego szybko można coś dopisać/przepisać:)

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rozliczają PITY?

nie badz głupi rozlicz sie sam

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rozliczają PITY?

Ja rozliczam w zamian za możliwość przekazania 1% wybranej przeze mnie organizacji.

"Dziwny jest ten świat"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rozliczają PITY?

office.employee111@gmail.com

"Dziwny jest ten świat"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rozliczają PITY?

W Hospicjum p.w. Św. Ducha w Łomży , ul. Rybaki 3 rozliczają za 1% podatku.

Oliwcia13

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rozliczają PITY?

Ja rozliczam Pit-y za 20zł.Zapraszam:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rozliczają PITY?

W Hospicjum rozliczają za darmo, wystarczy przekazac 1 % swego podatku, przecież to tak nie wiele a może pomóc wielu chorym ludziom. Nie zapominajcie o drugim człowieku.

Oliwcia13

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rozliczają PITY?

niebardzo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie rozliczają PITY?

aga jestes śmieszna

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org