niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bardzo ważne

widziałem kilka razy ktoś wspominał o stomatologu, ale konkretnych informacji nie ma. pracuje na budowie i wiadomo zima zastoj kasy nie ma w domu, male dzieci, a zab boli jak skur... , dziura jak stodola, kanalowe bedzie na pewno , wiec prosze mowcie, gdzie tanio mozna to zrobic - licze na konkrety, nazwisko stomatologa ulica i cena.
wiem , ze sa tu jeszcze ludzie dobrej woli ktorzy chca pomoc a nie jaja sobie na forum robic.. dzieki wielkie z gory

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo ważne

za lookaj.
http://www.4lomza.pl/szukaj.php?q=stomatolog

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo ważne

w tym sek ze przeglądałem i nie ma odpowiedzi na moje pytanie;/ a jak sa to sprzed roku i cholera wie czy ceny sie nie zmienily

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo ważne

bardzo dobra i niedroga stomatolog - Barbara Telecka, śmiało polecam - nr tel znajdziesz w inf. telef., mieszka i przyjmuje rog ul. Senatorskiej i Szkolnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo ważne

dziękuję bardzo a cena za kanały mniej więcej jaka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo ważne

http://www.nowygabinet.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=488:kanasowe-w-ramach-nfz&catid=60

KANAŁOWE A NFZ
Artykuły - NFZ
Wpisany przez Piotr Szymański
wtorek, 12 stycznia 2010 14:53
Stomatolodzy nadal biorą pieniądze za leczenie kanałowe. Według NFZ od 1 stycznia mają robić to za darmo - donosi Rzeczpospolita. Oczywiście Ci, którzy mają podpisane umowy z NFZ-tem.
Rozporządzenie dot. świadczeń gwarantowanych znajdziesz tutaj

1 stycznia weszły w życie tzw. rozporządzenia koszykowe. Minister zdrowia określiła w nich, do jakiego leczenia mamy prawo za darmo, w ramach składki płaconej przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

– Nowe przepisy mówią, że mam prawo do leczenia kanałowego wszystkich zębów. Za darmo. W przychodni, która ma kontrakt z NFZ, nie muszę za nie płacić – zauważa pani Ewelina z Koszalina. – Niestety, obdzwoniłam 15 przychodni lekarzy stomatologów w moim mieście i nikt o tych uprawnieniach nie wie. Nikt bezpłatnie przyjąć mnie nie chciał – oburza się.

Stomatolodzy się bronią. – Nie mamy informacji z NFZ. A dopóki jej nie będzie, nikt nam nie zagwarantuje, że dostaniemy pieniądze za leczenie pacjenta – twierdzi Andrzej Cisło z Porozumienia Stomatologów, które działa przy samorządzie lekarskim.

I dodaje, że urzędnicy funduszu niechętnie interpretują przepisy Ministerstwa Zdrowia. – Boją się narazić – mówi Cisło.

Bezpłatnie, ale drożej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo ważne

nie wiem czy coś pomogę, ale też bałem się dentysty, ok. pół roku temu przez przypadek trafiłem do Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES" s.c. - Szosa Zambrowska 20, tel. 216 50 53 - z kanałowym ( dwa kanały) , było rewelacyjnie, prawie nic nie bolało, dentystka była delikatna i wyrozumiała na takiego pacjenta jak ja, zrobili mi to na NFZ , a dopłaciłem tylko do lepszego gatunku plomby, ile kosztowało, to nie pamiętam, było dość tanio, ( jak się zorientujesz , to napisz na Forum, tak z ciekawości ) , ale możesz zadzwonić i się zapytać ,
nazwiska dentystki nie pamiętam, a jest tam ich kilka,
młoda, brunetka, sympatyczna .... a przyjmowała w tym gabinecie po prawej stronie w końcu korytarza,

kilka dni temu wyrywałem ząb na NFZ u dr Głuszkowski B., lek. chirurg stomatolog, gabinet - Polowa 15 lok. 76 Kom.: 602 479 828, - wszystko sprawnie, szybko, bez komplikacji, bezboleśnie ...

obydwie te placówki mogę polecić !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo ważne

sorry, zapomniałem , była też chyba dopłata za kanałowe ,
zadzwoń i zapytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo ważne

dzięki wielkie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo ważne

Jesli chodzi o sprawy kanałowe to zapytaj Tadusza Norka,a póki co jesli robisz na budowie to dziurkę gipsem zaklej.Wiem,że zbytnio nie pomogłem,ale moze czytając te głupoty może ze śmiechu choć na chwilę przestanie boleć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo ważne

ja polecam dr brzózke na ul kolegialnej bardzo sympatyczny i tani wlasnie jestem wtrakcie leczenia kanałowego za 1 wizyte wzial 30 zl z 2 zastrzykami a przedemna jeszcze 2 mysle ze w 150 zl spokojnie sie zmieszcze ( niektorzy dentysci za sam zastrzyk biora 20 zł a ja dostalam dwa polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo ważne

dziękuje wszystikim raz jeszcze . Rzeczywiscie _maly_ pomogło! BL i BLM-y to dobrzy ludzie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo ważne

TY to masz jeszcze mleczne :):)
Ty się nie udzielaj bo za mleczne jest inna taryfa:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo ważne

i te zastrzyki były małe (dla dzieci) to powinny być gratis i jeszcze misia powinni dać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo ważne

i w dziób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo ważne

jesli chodzi o HIPOKRATESA - zezowate_szczęscie - 40 zl opatrunek, 150 leczenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo ważne

janusz27777, tzn kanałowe ? pytam, bo nie pamiętam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo ważne

janusz27777, napisz coś więcej, sprecyzuj ... konkretnie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo ważne

tak , umowilem sie na poniedzialek powiedziala mi pani 150 + 40 opatrunek [3 kanaly]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bardzo ważne

na kieszkowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org