czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prezent na walentynki

jak w temacie, poszukuje pomocy przy kupnie prezentu dla chłopaka. dodam, że jestem z nim bardzo dlugo i kupilam juz chyba wszystko... od perfum po zegarek itd... pomocy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

wielki lizak z napisem KC , lub jakiś drobiazg nie widzę sensu żeby na walentynki kupować kosztowne prezenty , takowe można kupić na urodziny czy święta. Możesz też zrobić romantyczny wieczór przyrządź kolacje przy świecach do tego jakaś muzyczka a potem.... :D, możesz też upiec ciasto w kształcie serca ja taki dostałem w tamtym roku mniam i byłem zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

zafunduj mu dzieciaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

No to pora wymienić model, skoro nie potrafisz go już niczym zaskoczyć :).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

pamietaj jedno,perfumy sa zawsze najwspanialszym i najlepszym prezentem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

kup mu flaszkę wódki na pewno się uciesz :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

Kup ładny staniczek i majteczki . to będzie najlepszy prezent

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

przejdz sie do sklepu prezencik przy ulicy krótkiej tam coś znajdziesz może ciekawego..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

Super wyglada Antyrama.
wasze zdjecia fajne napisy itd ;)
Super bielizna to tez napewno mu sie spodoba ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

sexi stroj hehe

szogun12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

tylko tak naprawdę po co komu to święto?wymus kupowania prezentów...nie lepiej by było tak:impuls-kupię dziś coś swojej połówce.takie święta po prostu nas zobowiązują....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

przygotuj kolację w "atmosferze" wspólny dziki romantyczny wieczór ;]

Poznasz głupiego po śmiechu jego..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

Idź z nim na całość, zapal, świeczki zapachowe i zrób klimat, potem zrób zmysłowy striptiz, żeby się napalił, a potem idźcie na całość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

Jesli bardzo sie kochacie to na Allegro sa do kupienia klodki pod haslem
-KŁÓDKA GRAWER.Super prezent z waszymi imionami na niej i z milosnym
wzorem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

Najlepiej Lalkę dmuchaną z sex-szchopu.Jak będziesz miała okres to musi być jakieś zastępstwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

na walentynki to chyba najlepiej sprawdzają się jakieś kosmetyki. Zależy jakim dysponujesz budżetem. może książka lub płyta?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

12.02.2013r. godz.11.00. Otwarcie nowego sklepu Prezencik ks. Anny 6d Ciekawy towar na Walentynki i nie tylko atrakcyjne ceny oraz niespodzianki gratis. Zapraszamy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

Wszystko zależy od budżetu jakim dysponujecie. Trzymajcie namiary - https://prezentmarzen.com/flyboard-ewolucje-na-wodzie/ To tylko przykład, prezent ma być dopasowany pod daną osobę, to co ona lubi i dopiero wtedy będzie odpowiedni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

kwiaty zawsze najlepiej się sprawdzają w roli prezentu na walentynki :)

<a href=\"https://btdservices.pl/sklad-dtp.html\">skład dtp</a>

https://btdservices.pl/sklad-dtp.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

Trochę czasu do walentynek zostało :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

Moim zdaniem najlepszym prezentem walentynkowym dla chłopaka będzie romantyczna kolacja, którą przygotujesz sama i mile spędzony czas we dwoje. Kup sobie ładną bieliznę, przygotuj coś dobrego i to będzie najlepszy prezent dla niego. Zobacz na przykład tutaj jakie są fajne gorsety https://obsessive.com/pln_pl/produkty/gorsety-i-body duży wybór, ceny również przystępne. Też tu zamawiam i jestem zadowolona, mąż również ;) Zawsze wsytydziłam się kupować seksi bieliznę w sklepie, dlatego zaczęłam zamawiać przez internet, no i jest też taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

Ja nie obchodzę i mam święty spokój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

dużo miłości, dobre ciasto, seans filmowy i będzie szczęśliwy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

ja mam taki pomysł żeby pojechac do Krakowa z męzem i zabrać go na masaz tantryczny dla par, wiele dobrego słyszałam o nim a miesci się tam studio Masażu Dewi słynące właśnie z profesjonalnego masażu tantrycznego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

Agaya ty męża nie zabieraj bo cie po prostu nie stać. Co ty zarobisz na tym reklamowaniu. Całe g...o.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

Zapytałam siostrzeńca(7lat) co chce na mikołajki odpowiedział mi, że czołg taki prawdziwy. Więc może tym i tropem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

dokladnie, zapros kolezanke i bedzie chlopak szczesliwy jak dziecko w churtowni slodyczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

Zafunduj mu niezapomnianą noc w stolicy. To miejsce, w którym zawsze jest co robić, niezależnie ile masz lat. Funduszy też nie musisz mieć kosmicznych. Na fajną, walentynkową randkę polecam Bubbles Bar, gdzie dobre jedzenie podlane bąbelkami oraz Twoje towarzystwo rozgrzeją atmosferę do maksimum:)potem scenariusz na wieczór może być bardzo ciekawy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

Znalezienie pomysłu na sprawdzony prezent to może być dość trudne zadanie. Szczególnie jak weźmiemy pod uwagę wybór jaki znajdziemy chociażby w sklepach internetowych. Można się oczywiście wspomagać różnego rodzaju poradnikami zakupowymi jednak nie zawsze dobrze nam doradzą. Wszystko za sprawą tego, że pisane są bardziej pod ogół czytelników. A jak wiadomo każdy z nas jest jednostką indywidualna z własnym potrzebami :) Warto jest właśne pod tym kątem szukać czegoś co rzeczywiście będzie przydatne dla drugiej osoby. Z tego co ja się orientuję to uniwersalnym prezentem może okazać się coś związanego z aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Widać to wpisach na chociażby mediach społecznościowych gdzie ludzie się wzajemnie motywują do ćwiczeń w domu. Do podstawowych przydatne będą pompkijakie urozmaicą nasz trening. Pamiętajmy o tym szczególnie jak pracujemy zdalnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na walentynki

a może wspólny wyjazd na weekend. Niby prezent dla drugiej osoby a korzysta osoba dająca jak i obdarowywana :) Sam tak zrobiłem i pojechaliśmy na Kaszuby do Pensjonatu Mięta i Woda https://mietaiwoda.pl/. Nigdy nie byliśmy w tym rejonie Polski i zaskoczyliśmy się pozytywnie. Na pewno wrócimy aby znowu wypocząć w ciszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org