piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jakie biuro podróży ?

Szukam dobrego biura podróży na wycieczki dla grup zorganizowanych lub szkolnych, w Łomży jest ich trochę, a warto by wybrać coś co ma rekomendacje. Polecicie coś ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie biuro podróży ?

Podobno przy PKS-ie jest biuro pielgrzymkowo-turystyczne. Pani Maria Skaradzińska się tym zajmuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie biuro podróży ?

www.tomitourist.pl/index.php

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie biuro podróży ?

pani Maria z PKS to organizuje pielgrzymki i kolecxzko rozancowe, radio ojcyka pierdzyka totalnie jej namieszalo pod deklem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie biuro podróży ?

Moim zdaniem Baltica-travel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie biuro podróży ?

Tomitourist!



www.abantonino.blog.onet.pl zobacz wszystko i zarabiaj
-tu również propozycja przepis na walentynkę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie biuro podróży ?

January& vel Janka,
człowiek się pyta o wycieczki dla grup zorganizowanych lub szkolnych, a nie o pielgrzymkę dla moherowych beretów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie biuro podróży ?

Acapulco Travel polecam, sam u nich biorę wycieczki i obozy dla dzieci

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie biuro podróży ?

Przejdź się do Tomi Tourist (w budynku ABC na A. Legionów). Istnieją od wielu lat, doświadczeni, profesjonalni, żadne tam "kant i spółka". Zrobią Ci taki program, jakiego oczekujesz, i dla dzieciaków i dla dorosłych.

Będzie Pan zadowolony !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie biuro podróży ?

To zależy. Jeśli za granicę to King Travel w 4plus, a jeśli w Polsce to polecam JC Podróże

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie biuro podróży ?

Najlepiej pójść samemu i porozmawiać, podając co konkretnie biuro podróży ma zaproponować. Jeden oczekuje podstawowej oferty, a inny full wypas.
Jak zadajesz pytanie w necie, zwłaszcza na tym forum, to jest podejrzenie o kryptoreklamę. A tak samemu sprawdzisz, co kto ma do zaoferowania.

Ja mogę polecić AVIAREST na Farnej, przy Katedrze - zawsze pełna informacja i profesjonalizm, bez ściemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie biuro podróży ?

ja tez polecam Aviarest. Korzystałam kilkakrotnie z ich usług, zawsze wszystko \"dopięte na ostatni guzik\". W tym roku także wykupowałam u nich wakacje, nastąpiła zmiana godziny wylotu, zostałam powiadomiona w każdy możliwy sposób i to od razu,pomimo iż do odlotu został tydzień.
Nawet z wycieczkami zaufałabym im w ciemno!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie biuro podróży ?

Biuro podroży najlepiej dobrze prześwietnić by potem nie mieć problemów na urlopie. Chociaż w tym roku o żadnym upadku nie było słychać.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie biuro podróży ?

Od dłuższego czasu już nie jeżdżę z żadnym z biur podróży, wszystko załatwiamy we własnym zakresie i niekiedy wynosi nas to taniej, poza tym zwiedzamy znacznie więcej miejsc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie biuro podróży ?

Autor: Franio11

Namieszali to namieszali. Podają PKS gdzie od 3 lat nie ma Pani Marii nawet w kraju bo wyjechała w siną dal. Wezyr teź okradł masę ludzi i splajtował, prowadził Turek na Saskiej Kępie w W-wie. Podają też pośredników z którymi zawsze będzie drożej. Szukać trzeba takiego co ma swoje autokary to będzie bez narzutów. Podaję BP w Łomży na Włókienniczej JOANNA (Jan Dubowski) tel. 604 993 109. Ma swoje autokary i wszystko (noclegi, posiłki, przewodników, ubezpieczenie) sam załatwia. Dodam że jeździ b. sprawnie i bezpiecznie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie biuro podróży ?

najlepiej na własną rękę pojechać - można wszystko zorganizować pod siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie biuro podróży ?

A patrzyliście na nowości z biura podróży ARIM? Tutaj https://www.facebook.com/biuropodrozyarim/?locale=pl_PL mają wszystko opisane. Najbliższy termin i kierunek do Włochy w maju, gdzie macie zapewniony transport, wyżywienie, ubezpieczenie, nocleg i przewodnika. Śledźcie ich na bieżąco, bo wyjazdów można zaplanować sobie do końca roku, w doborowym towarzystwie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org