środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
allegro

jak napisać wiadomość do innego allegrowicza np. w celu spytania o produkt proszę o jakies podpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: allegro

zadaj pytanie sprzedającemu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: allegro

Prosto z profilu użytkownika [sprzedającego] także masz link "Napisz do mnie" zaraz pod nazwą użytkownika.



"19. Ludzie, którzy nie są przekonani o swej niepowtarzalności zginą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: allegro

nie chodzi mi o to tylko o innego kupującego który kupił taki sam towar przede mna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: allegro

Nie ma możliwości, chyba że też coś sprzedaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: allegro

Na górze masz ikone szukaj. wchodzisz w nią potem znajdz użytkownika. Szukasz go. A potem na górze masz napisz do mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: allegro

kiedys mi sie udało ale teraz po zmieniali te allegro i lipa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: allegro

Zrobiłeś tak ja ci napisałem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: allegro

teraz nie widac nazw jest tylko pierwsza i ostatnia litera nazwy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: allegro

Wejdź w komentarze tego sprzedawcy i zobacz kto kupował taki towar. Tam będziesz miał nazwę użytkownika i po problemie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: allegro

Jak to jakiś handlarz sprzedaje i potem to samo będzie sprzedawał. To poczekaj aż ta osoba co kupiła od niego wystawi jemu komentarz. Wtedy jest cały login w komentarzach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: allegro

no musze czekac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: allegro

jeżeli wystąpił spór to czy allegro jest w stanie go rozwiązać jak się zgłosi ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: allegro

Allegro ma w d...ie spory użytkowników.
Zrobili taką funkcjonalność tylko na odczepnego.
Co do pytania do użytkownika kupującego przedmiot to możesz tylko czekać aż wystawi komentarz. A często jest to po zakończeniu danej aukcji czyli takie rozwiązanie też nie jest idealne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: allegro

pipi14106--allegro zawsze rozwiązuje spór,ale...musi minąć 7 dni(od zakupu,bądź sprzedaży--jeśli chodzi o zwrot prowizji),aby go zacząć;/miałam dwa i zostały załatwione expresowo:)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org