czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Restauracja Grecka


http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=27653


Co sądzicie o tym lokalu, Wasze opinie, komentarze :

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

Na tej fotce właściciel wygląda jakby miał już dosyć robienia biznesu w Łomży.

Miła blondynka ratuje sytuację.


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

Nie byłam, więc nie chcę przesądzać. Na razie obejrzałam tylko menu na facebook'u i to, co rzuciło mi się w oczy, to dużo frytek i kebabów (gyrosów)- a to jednak bardziej tureckie dania. Brakuje tych greckich- mussaki, grillowanych warzyw- papryki i bakłażanów, zapiekanki pastissio... Czyli bardziej jest ta restauracja nastawiona na fast food niż grecką tawernę. Ale może jest pysznie? Też z chęcią przeczytam opinie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

Gyros to greckie danie, nie tureckie. Kebab wywodzi się z Turcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

Tak tak a fasolka po bretońsku to francuskie. Ryby po grecku tez nie ma . Stary żart ale dalej śmieszy.


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

Jak to miło, że specjalnie dla nas dowożą zaopatrzenie ze słonecznej Grecji.
Reszta knajp w Łomży to zwykli naciągacze serwują nam kuchnię z całego świata a zaopatrują się u lokalnych dystrybutorów.
Ciekawe czy Geslerowa w swoich restauracjach wysyła gońca np do meksyku po orginalne taco.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

jeśli nie dodają do kebaba kapusty albo surówek Grześkowiaka to jestem ZA!
To chyba jakaś lokalna wariacja - kapusta wszędzie, w kebabie, w chińczyku, w Matysiakach:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

na podstawie samej karty, to nie ma co się wypowiadać , trzeba najpierw samemu spróbować , odwiedzić lokal , jeszcze nie miałem okazji, ale zawitam ,
mam tylko nadzieję, że tam ktoś ma pojęcie o kuchni greckiej , nie tak jak w Pozłacanym Smoku, będą nam próbowali wmówić, że to co dostajemy, to są dania kuchni narodowej, przyrządzane wg właściwych receptur i z odpowiednich surowców,
... ryby po grecku to chyba nie będzie ?

pozdro, dla właścicieli i życzę powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

Chciałem sprawdzic ich strone na FB, ale trzeba dodać do znajomych he, niepodoba mi się to :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

Polecam bywam tam czasem i naprawde dobre sałateczki z gyrosem z podsmażanym serem feta oraz polędwiczki i sałateczka naprawdę pyszne !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

Ja wiem czy tam warto chodzić?Byłem z ciekawości i więcej nie pójdę drogo jest i nie można się najeść nie polecam.Lepiej zajść na obiad do starej waciarni na nowogrodzkiej albo do sytej panny jedzenie dobre i nie drogie o wiele lepsze niż w greckiej knajpce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

ja pamietam jak przed dwoma laty czy jakos tak bylo glosno o pozlacanym smoku hehehe wlasciciel sie dopytywal co bysmy chcieli i takie tam pierdoly bylem tam 2 razy i juz nigdy nie pójdę a tu do greckiej zajrze i tez sie przekonam czego jest warta oby nie bylo jak z pozlacanym smokiem pozdrawiam!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

sądzę ze bardziej powinni dogotowywać gryczaną

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

adamosxx , a Tobie to tylko sieczka w głowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

podbijam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

odświeżam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

Bylem nie polecam.Drożyzna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

A ja byłam 2 razy i polecam :-D Wiadomo różni ludzie, różne upodobania i smaki. Jednemu posmakuje, drugiemu nie.. Wystrój magiczny! Ceny nie są wygórowane. Musisz sam/sama spawdzić :-)

..easy come
easy go..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

I bardzo dobrze, że w Łomży powstają nowe knajpy, a nie same lumpeksy! Nie samym ciuchlandem i kebabem człowiek żyje. Z pewnością zawitam do Greckiej na małe co nieco :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

Najchętniej to byłoby zapłacić 10zł i jeść do oporu hm? :|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

chcemy czegoś lepszego w łomży a już krzyczą że za drogo,restauracja to nie kebab bar i nie ma żarcia za 10zł i robisz z siebie śmietnik,za dobre jedzenie przygotowywane więcej niż 5minut trzeba trochę zapłacić,a my tylko narzekamy,lokal zniknie i znów będzie marudzenie ze nie ma gdzie iść i dobrze zjeść,naród Polski tylko lubi narzekać,pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

majkowska23 - popieram w 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

Nie wiem dlaczego, ale moje serce nie bije zbyt intensywnie dla kuchni greckiej. Wolę naszą rodzimą, włoską (ale prawdziwą włoską nie byle co) i hiszpańską. Każdej z nich mogłam spróbować jadając w lokalu Bubbles Bar Warszawa .. Cudowne to miejsce jak dla mnie, chętnie jeszcze wrócę dla tych bąbelków, jak i wystroju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja Grecka

Moim zdaniem to najlepsze miejsce w Warszawie na posiłek rodzinny lub wśród znajomych. W Restauracji Akademia panuje niepowtarzalna atmosfera, a wnętrza urządzone są bardzo gustownie. Już za 39 zł można skosztować wyśmienite risotto z kurkami i płatkami parmezanu. Jeśli marzycie o kulinarnych doznaniach na najwyższym poziomie, to koniecznie odwiedźcie ten słynny lokal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org