czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

j/w



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

z własnego doświadczenia wiem że nikt tak nie maluje jak Kasia Serafińska http://www.serafinski.com/makeup.html koszt makijazu to z tego co pamietam 80 zł - makijaż jest śliczny, wykonany profesjonalnymi kosmetykami, nie spływa a co najważniejsze nie wygląda jak tapeta :)

M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

hmmm....tez slyszalam ze dobrze maluje, ale z innych postow na tym forum slyszalam ze pani kasia ostatnio sporo sobie liczy, a cena makijazu siega nawet do 200 zł a nie chce za duzo placic(gora 90zł) bo mam inne istotne wydadtki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Fryzurę ślubną polecam Ci u Pani Izy w salonie na Al. Piłsudskiego vis vis solarium Sudan Sun :) A makijaz p. Małgosia w hotelu Polonez lub Cosmeo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Ja tam nie tknąłby panny z makijażem tańszym niż 150zł. Więc jakby co radzę nosić przy sobie paragon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Makijaż K Serafińska Fryzura P Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

jak chcesz miec typowa maske to nie polecam ci P. Serafinskiej...owszem ladnie maluje i ale tlyko i wylacznie pod fotografa, wiadomo, ze do sesji makijaz musi byc mocneijszy ale ja nie chcialabym miec grubej maski na swoim slubie bo na zywo nie wyglada to zbyt ladnie...
mnie malowala P. Łucja teraz ma sklep odziezowy piu piu pod filarami i bylam zadowolona, duzo ospb chwali tez Cosmeo, Pania z Poloneza jesli sie nie myle...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

a ja polecam pania Martę do makijażu i pana Grześka do włosó w Akademii Fryzur nad Marzeniem :) polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

zdecydowanie p.Serafińska,makijaż rewelacja,wytrzymał 17h bez poprawek,cena jest tego warta,przynajmniej tym sie nie bedziesz stresowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Jeśli nie chcesz wydać sporej kwoty, a mieć ładna fryzurę polecam Panią Marzenę z salonu MM na dworcu. Czesała moje znajome, mnie na imprezy, zajmuje się moimi włosami od dłuższego czasu i zawsze podobał mi sie końcowy efekt. Cena również bardzo przystępna.

Makijażystki Ci nie polecę, ale Cosmeo odradzam - mnie makijaż wieczorowy nie wytrzymał nawet 3 godzin i wyglądałam jak w masce.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

makijaż w Polonezie? odpada!!!

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

ja również polecam panią Martę do makijażu i p. Grzegorza do fryzury z Akademia fryzur nad marzeniem. rewelacja i cena przystępna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

najlepsza i najtansza w łomzy fryzjerka to pani kasia z sikorskiego k. strazy,pieknie czesze,ma rowniez album ze zdjeciami osob ktore czesala,rewelacja!!!!!

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

"jolanta" salon fryzjerski z ulicy Niemcewicza panie zawsze super doradzą :) a był ktoś może u kosmetyczki Pani Marty Białobrzewskiej i wie jak ona maluje ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Nemezis Studio Fryzur na Sybiraków 20/1 Pani Agnieszka zawsze bardzo dobrze doradzi, super uczesze a do tego przystępna cena. Gorąco polecam!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

w dópie

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Dajcie sobie na przystopowanie z P.Serafińską bo naprawdę popsuła się
17godziń Ci się trzymał gratulacje mi 2,5 z zegarkiem w ręku TRAGEDIA może nowe kosmetyki w końcu kupi bo chyba ze 100 lat mają
polecam do fryzury Panią Kasia z Sikorskiego obok straży tak jak ktoś wcześniej napisał!!Bardzo ładnie
Makijaż Butterfly na Al.Legionów 32 super naprawdę coś innego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

NEMEZIS na Sybiraków.niedrogo i zajebiście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Super makijaż robi Marta Dąbkowska na długiej. Malowałam się o godzinie 9 i trzymal się do końca wesela. Szczerze polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Dla mnie super i bardzo trwałe makijaże robi p. Ania w salonie Laura na Mazowieckiej. Wiem też że ta sama kosmetyczka maluje w Piątnicy też w salonie Laura. Naprawde ładnie i bez kosmicznych cen :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Ja też polecam tą panią z Piątnicy, malowała mnie na mój ślub. Fryzurę też tam miałam zrobioną. Byłam bardzo zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

polecam salon Nemezis, p. Agnieszka jest naprawdę super, ma pomysły i umie naprawdę dobrze doradzić. POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Tylko Pani Agnieszka Szmit

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Ja po raz kolejny robilam makijaz tym razem sylwestrowy u Pani Marty Dabkowskiej na dlugiej na przeciw banku milenium, nic dodac nic ujac makijaz sliczny, cena super. Pozdrawiam Pania Marte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Ja polecam Panią Emilię z EMStudio, maluje w domu,ale ma super kosmetyki. malowała mnie na wesele i nawet poprawiła fryzurę po fryzjerce :) Makijaz był lekki,ale i wyraźny. Robi też paznokcie. Super!!http://www.emstudio.lomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

ja wręcz przeciwnie apropo EMStudio, akryle robi jak łopaty,zdobienia kiczowate,a fryzury te,które widziałam u panien młodych-dodawały lat i młode wyglądały jak stare. makijaż-mojej znajomej po godzinie odkleiły się rzęsy i wyglądała dość przykro.
ale to tylko moje zdanie ;-)

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

makijaz to nie wiem ale na fryzure polecam udać sie do pana Mariusza na Hipokratesa- Estetica. Chłopak potrafi dioradzic, fryzurka długo sie trzyma i ceny jak na Łomze nie sa wygórowane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Na makijaż i manicure polecam p.Anię z salonu na ulicy Legionów(nad barem Smakosz).Profesjonalnie i racjonalnie jesli chodzi o ceny.Dla stalych klientek zniżki i często promocje -50%.Paznokcie p.Ania maluje naprawdę dobrymi lakierami(OPI) i ma niezwykły wybor kolorów.Do makijażu używa m.in kosmetyków MAC.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Chciałabym odświeżyć temat :)

Kogo jeszcze polecić do trwałego makijażu i fryzury?

Proszę tylko konkretnie o adresy, telefony :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Ja osobiscie polecam Pania Ewe z Amelii na legionow. Robilam makijaz i fryzure w tym studio i naprawde bylo świetnie... 86-216-29-90

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

A czy ktoś robił makijaż może w Princess na Legionów?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Makijaż w salonie Princess na Legionów robiłam 2-krotnie i bez wahania mogę polecić Panią Agnieszkę. Trzyma się naprawdę bardzo długo, jest dobrany indywidualnie, kosmetyki są bardzo dobrej jakości. Naprawdę polecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Cosmeo, niedaleko Kazanskiej jest ok. Makijaz trzyma sie cala noc i naprawde robi wrazenie:). Zachwytu co do Kasi Serafinskiej kompletnie nie rozumiem. Niezla jest tez kosmetyczka w dawnym Polonezie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

hej w princess jest super, naprawdę godny polecenia, a mam pytanie gdzie jest to em studio bo nie moge znalezc na tej mazowieckiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

A jeśli chodzi o panią z Poloneza to czy może ktoś mi podpowiedzieć jak ją znaleźć i jak się nazywa?
Czy w salonie Princess maluje tylko Pani Agnieszka? W którym miejscu jest ten salon?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

z Poloneza nie polecam :-[ na jedno kopyto maluje,spora kasa a bez rewelacji

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Moja żona robi sobie makijaż sama. Wiem, że zamawia tu sztuczne rzęsy http://noblelashes.pl/ i wydaje mi się, że nic więcej już z makijażem nie robi. Czasem tylko dorzuci jakąś szminkę. Ale może ja się nie znam. :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Moja też niestety robi sama i nie wychodzi jej to zbyt dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

Mnie makijaż na ślub przyjaciółki robiła wizażystka z Pięknej i Bestii w Białymstoku. Byłam baaardzo zadowolona, makijaż trzymał mi się całą noc, a wiadomo jak to jest podczas całonocnej imprezy!
-Izka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ggdzie najlepszy makijaz slubny i fryzura i jakie są ceny??

A ja postanowiłam sama zrobić sobie makijaż w tym roku na sylwestra. Znalazłam fajny poradnik i muszę wam powiedzieć że wyglądałam naprawdę pięknie. Czasem warto spróbować zrobić go samemu i zaoszczędzić przy tym trochę grosza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org