piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI-12 STYCZEŃ 2012

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

http://www.solidarnosc.org.pl/pl/aktualnosci/przed-euro-2012-zabraknie-strazakow.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

Przyłączam się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

to ze protestuja maja racje walcza ludzie o swoje popieram ich a przy okazji pozdrawiam cale psp lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

I

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

i co z tego jak się nie podoba to do łopaty do prywaciarza tam nie ma związków zawodowych . Jakoś nie widzę żeby innym z budzetówki podnosili ba tam nie ma związków zawodowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

moze i masz racje ale zobacz jalk prywaciarze gnebio ludzi i wyzyskuja za marna najnizsza krajowa taka prawda pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

no właśnie jak by mundurówka miała pojęcie jak się pracuje prywaciarza to by się zastanowiła czy lepsza jest podwyżka czy zrzekniecie się podwyżki na rzecz utrzymania miejsca pracy. Wiem jak jalk prywaciarze gnebio ludzi i wyzyskuja za marna najniższą krajowa dla tego wole puki mogę pracuje w budżetowce .
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

no właśnie jak by mundurówka miała pojęcie jak się pracuje prywaciarza to by się zastanowiła czy lepsza jest podwyżka czy zrzekniecie się podwyżki na rzecz utrzymania miejsca pracy. Wiem jak jak prywaciarze gnębio ludzi i wyzyskuja za marna najniższą krajowa dla tego wole puki mogę pracuje w budżetowce .
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

ludzie co wy piszecie. Osoby pracujący w służbach mundurowych codziennie narażają dla Was swoje życie... trochę więcej wyobraźni. Kto Wam bronił zostać policjantem czy strażakiem. Widać tylko do tej wspomnianej przez Was łopaty się nadajecie. Trzeba się było więcej uczyć, ale pewnie szkoła i nauczyciele też byli do d..upy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

Jak niektórych czytam, to mi ręce opadają... mamy wolny kraj i skoro mogą to niech protestują, zwłaszcza, że nie wydaje mi się, że pracujący u tzw. "prywaciarzy" narażają życie i zdrowie dla innych ludzi. Osobiście uważam, że jeśli obiecuje się podwyżki to wszystkim służbom mundurowym, a nie tylko wybranym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

Autor: chick (---.lomza.mm.pl)
Data: 08-01-12 19:42

ludzie co wy piszecie. Osoby pracujący w służbach mundurowych codziennie narażają dla Was swoje życie... trochę więcej wyobraźni. Kto Wam bronił zostać policjantem czy strażakiem. Widać tylko do tej wspomnianej przez Was łopaty się nadajecie. Trzeba się było więcej uczyć, ale pewnie szkoła i nauczyciele też byli do d..upy

DOKŁADNIE!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

cieszę się że są tu też ludzie mądrzy i logicznie myślący:)
koleżanka Bolka i Lolka POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

Ludzie posłuchajta....Wy smacznie sobie śpicie w nocy, a np strażacy zasuwają na najwyższych obrotach aby udzielić nam pomocy.Irytuje mnie to ,że gdy była powódź to politycy pokazywali się ze strażakami , każdy chciał mieć z nimi fotkę. Oni jako służba ratownicza ma największe poparcie wśród społeczeństwa. I co z tego że maja poparcie obywateli, jak naszych bohaterów nikt z RZĄDU nie szanuje!!!!!Ci funkcjonariusze PSP to są sami zapaleńcy z powołania. Szkolą się aby nieść nam profesjonalną pomoc w różnorakich zdarzeniach nic za to nie oczekują!!!! W PODZIĘCE, WESPRZYJMY ICH NA FACEBOOKU




POZDRAWIAM



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

http://www.facebook.com/events/342767539072183/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

Problemem w służbach mundurowych jest to, że jest tam kasta znajomków, synusiów i szwagrów, którzy zarabiają po 6000 za siedzenie w skórzanych fotelach i jest grupa tych, którzy wykonują brudną robotę - gaszą pożary, użerają się z bandytami i innymi pacanami i zarabiają po 2000. Średnia wychodzi 4000.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

chick & koleżanka Bolka i Lolka hahahahaha wasz realizm mnie łez:))))))

Kawa na ławe tyle wiesz o pracy w policji chyba od kolegów z pod klatki co dostali za picie alkoholu mandat w miejscu publicznym:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

Andy C - jak widzę Twoje błędy ortograficzne, to się nie dziwię, że masz taki ograniczony sposób myślenia... pochwal się swoim stanowiskiem pracy, a najlepiej podaj swój adres, to sobie straż pożarna odnotuje gdzie nie wyjeżdżać skoro uważasz, że nie mają prawa protestować. Chyba, że reprezentujesz sławny nurt JP i JSP, a gdy coś się dzieje to pierwszy lecisz z płaczem. Żal mi takich ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

O pracy policji to dużo nie wiem, ale o innych służbach sporo!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

koleżanka Bolka i Lolka nie kompromituj się .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

Kawa na ławe Porównaj prace policjanta,strażaka w wawiwe nie w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

koleżanka Bolka i Lolka nie kompromituj się ..... bo nie chce się zniżyć do Twego poziomu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

niech żadna szmata z policji przynajmniej nie pisze że jesteście razem ze strażakami itd bo pewnie co do czego by doszło to byście takie strajki tłumili. Ruda pała dała wam podwyżki żebyście zamknęli ryje i robili wszystko dla niego, jesteście zwykłymi mendami bez zasad i tyle w temacie!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

Rudy dał podwyżkę wojsku i policji i stąd ten żal strażaków.







Autor: koleżanka Bolka i Lolka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29-06-10 11:30

Wyciskanie belki nak klatę, belka trudna do ułożenia, co spowodowało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

koleżanka Bolka i Lolka dobrze Ty jesteś bez błędna.

Autor: koleżanka Bolka i Lolka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29-06-10 11:30

Wyciskanie belki nak klatę, belka trudna do ułożenia, co spowodowało


koleżanka Bolka i Lolka nie kompromituj się ..... bo nie chce się zniżyć do Twego poziomu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

Już tobie porównuje.W Łomży jest jedna JRG na tak duży obszar chroniony ,i służbe pełni co dzień 15 strażaków.A zmierzam do tego ,gdy jak są anomalie pogodowe ,oni nie moga liczyć na wsparcie tak jak w Warszawie ,wiec sami usuwaja zagrożenia własnymi siłami i środkami.Zdarzaja się też sytuacje że w ciągu doby maja 70zgłoszeń i do tych zgłoszeń jeżdża sami,co w warszawie gdzie jest 18 jednostek to napewno by jezdziła do takiej ilosci zdarzen połowa jednostek jrg..ITy mi nie pajacuj że oni nie mają co robić,a te1200zdarzeń rocznie to z czego jest !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

koleżanka Bolka i Lolka dobrze Ty jesteś bezbłędna.


Autor: koleżanka Bolka i Lolka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29-06-10 11:30

Wyciskanie belki nak klatę, belka trudna do ułożenia, co spowodowało

Poprawiam swój błąd żebyś znowu się nie przyczepiła :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

WIECIE CO PRZESTANCIE PIERDOLIC BO I TYM I TYM SIĘ NALEZY.
CO DO POLICJI, JAK W SŁUZBIE RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJ LOMZA TAKIM BANDYCKIM MIASTEM JESZCZE NIE JEST.NIE MA CO NARZEKAC
CO DO STRAZY POZARNEJ JAK W SLUZBIE RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJJAKBY NIE OSP TO DOPIERO PSP BY ZAPIERDALA .NIE MA CO NARZEKAC

K.U.R.W.A OGARNIJCIE SIE LUDZIE.PRACUJECIE W MUNDURZE WIEC MIEJCIE JAKOS SOLIDARNOSC,
JA PRACUJE W MUNDURZE I JESTEM ZA PODWYZKAMI DLA WSZYSTKICH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

Kawa na ławe chłopie się nie stresuj? ;) Nie wszyscy mogą wypłakać się w rękaw OPZZ/u czy Solidarność czy jakim tam jeszcze związkom zawodowym:)

i co z tego jak się nie podoba to do łopaty do prywaciarza tam nie ma związków zawodowych . Jakoś nie widzę żeby innym z budżetówki podnosili ba tam nie ma związków zawodowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

Andy nie siej fermentu. Rudy OBIECAŁ tym słuzbom podwyzkę a nie dał. A to subtelna roznica:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

Andy C - żyjemy w demokratycznym kraju, więc nie musimy się ze sobą zgadzać. Taka konkluzja wypływa z mojej wypowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

Rząd złamał porozumienie dotyczące zrównania płac strażaków z policjantami.Moim zdaniem strażacy zasługują na tę podwyżkę płac, gdyż oni najbardziej narażają swoje życie . Pamiętajmy o tym, gdy my uciekamy oni idą w odwrotną stronę!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

Państwowa Straż Pożarna powinna dostać podwyżkę o jakieś 2000 zł i premie za wypracowane nadgodziny czyli jakieś 25 000 zł dla każdego strażaka. Dla wojskowych z 200zł bez premii, dla policjantów 10 razy pało po plecach i niech se przypomną za jakie postępowanie oni chcą mieć podwyżkę i że ludzie nadal się boją i wszystko trwa za długo, połowa spraw nie jest zamknięta (ukradną ci rower za 1500zł bądź pewien już go nie odzyskasz tak samo z furą), straż miejską zlikwidować ich czynności oddać policji i tak za dużo mamy tych błąkających się strażników teksasu co nic nie robią, a trzynastki dostają.

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

Jutro od godz 9do 12 będzie prowadzony strajk włoski na lotnisku w Warszawie przez SG...Radzę uzbroić się w cierpliwość....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

Komuna coraz wieksza planuje wziąść białe pałki i ich spałować za to że strajkują !! Tak by zrobił Rząd Pana Donalda.

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

kawa na ławe. masz doczynienie ze straża?

za mało żeby żyć,za dużo by umierać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

miałem ...3 razy mandat mi w mieście wlepili, dla mnie osobiście to jakoś nie wiem czemu oni są, mogli być równie dobrze policjantami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogólnopolska akcja protestacyja służb mundurowych

bardziej chodzi i o PSP

za mało żeby żyć,za dużo by umierać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org