czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
keratynowe prostowanie włosów

gdzie w łomży? i jak najtaniej ;>

jest git ♥☻☺

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: keratynowe prostowanie włosów

Sprawdź na Wojska Polskiego 159 bodajże, to jest budynek poczty i nad nią jest salon fryzjerski. Tam podobno to wykonują, ale nie wiem ile to kosztuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: keratynowe prostowanie włosów

dzieki za info :) a znasz moze kogos kto prostował tam włosy??

jest git ♥☻☺

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: keratynowe prostowanie włosów

Witam, mam pytanie, czy któraś z Pań wykonywała ten zabieg?? Jak rezultaty?? Jaka cena i gdzie robiłyście?? Mam dość gęste, długie włosy, w jednym gabinecie Pani powiedziała że koszt u mnie to ok 600-700 zł, może znacie kogoś kto wykonuje to w domu, równie dobrze i troszkę taniej niż w gabinecie?? Czekam na odpowiedzi
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: keratynowe prostowanie włosów

A jak długo trzymają się takie włosy?? Chciałabym mieć delikatnie upięte i długie, proste włosy na swój ślub. Jednak nie rozglądałam się jeszcze za fryzjerem, a jutro chcę wysłać swoje świeżutkie zaproszenia http://www.probitus.pl/kolekcja-wiktoria3-6-wzorow-dowolna-kolorystyka-p-325.html do dalszej rodziny, i pomyślałam żeby odwiedzić kilka salonów fryzjerskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org