czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najlepsze domowe jedzenie w mieści

Często bywam w delegacjach w Łomży. Zazwyczaj jestem w godzinach obiadowych i jadłem w wielu barach.Jestem miłośnikiem jedzenia domowego .Przedwczoraj jadłem w ,,Barze Smakosz''znajduje się on się na Aleji Legionów na przeciwko parku.Zamówiłem pierogi ruskie i dostałem świeżo ugotowane jedzenie które bardzo mi smakowało. Czy wy już tam jedliście?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze domowe jedzenie w mieści

Ja tak i to często . Warto czasami poczekać na potrawę , ale opłaca się . Mają smaczną babkę ziemniaczaną z dodatkiem surówek .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze domowe jedzenie w mieści

NIe bylismy, bo lubimy z mięsem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze domowe jedzenie w mieści

to jest na 100% reklama :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze domowe jedzenie w mieści

Nie reklamuj się cichaczem tylko normalnie ogłoś że masz tam dobre żarcie :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze domowe jedzenie w mieści

byłem tam i jedzenie nie jest najgorsze ale nie jest też wyjątkowe Raz jadłem pierogi z mięsem które były tak lekuchno kwasne co chyba świadczyło ,że nie były przygotowywane tego dnia. Ceny tez nie sa rewelacyjnie niskie ani rewelecyjnie wysokie. W sumie niezły bar.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze domowe jedzenie w mieści

Kurcze , nie wiedziałem , że tutaj niczego nie można pochwalić , bo zaraz znajdą się podejrzliwi. Hokus Pokus i Maruda , radzę wam zajść tam i coś skonsumować , wtedy i wy zmienicie zdanie .Żarcie tanie ,na waszą kieszeń też .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze domowe jedzenie w mieści

Najlepsza kawa ciasta i domowe jedzenie w mieście to jest niestety nie w barze smakosz tylko w restauracji SYTA PANNA:):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze domowe jedzenie w mieści

najlepsze pierogi z mięsem robią w barze przy stacji paliw Chojnach - nikt do tej pory ich nioe pobił . Cena nie jest niska ale te pierogo sa tak duże ,że dwie osoby mogą się tym najeść. Także to polecam. Polecam też nową restaurację na Farnej - mają doskonałego kucharza . Tam pospolite dania nabierają całkiem nowego smaku - poważnie posmakujcie.

W pijalni piwa przy legionów tam przy Farmalu polecam skrzydełka w panierce z grzankami i sosem. Najlepszy jest ten czosnkowy , skrzydełek jest dikładnie 12 tak więc można się najeśc i to czegoś dobrego. Cena jest bardzo dobra bo tylko 12 zetów i jest to tysiac razy lepsze od tego Mcdonald.

Polecam tez Cztery pory roku makaran boloneze czy jak tam , sałtka z kurczaka ze szpinakiem , makron penny z kurczakiem grzybami i serem - palce lizać wyjatkowe potrawy.

No kochani a co wy i gdzie polecacie?

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze domowe jedzenie w mieści

jak narazie najlepsze, dla mnie, obiady i ceny maja w swoiskim jadle na nowogrodzkiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze domowe jedzenie w mieści

Autor: jeden z nas (---.elomza.pl)
Data: 18-12-11 19:15

Kurcze , nie wiedziałem , że tutaj niczego nie można pochwalić , bo zaraz znajdą się podejrzliwi. Hokus Pokus i Maruda , radzę wam zajść tam i coś skonsumować , wtedy i wy zmienicie zdanie .Żarcie tanie ,na waszą kieszeń też
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

O moją kieszeń sie nie martw :):)
Ja żarcia nie jadam , jadam smaczne dania i to tam gdzie mi smakuje a nie tam, gdzie właściciel lub pracownik chwali swoje :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze domowe jedzenie w mieści

ja polecam szybkie obiady ze słoika z biedronki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze domowe jedzenie w mieści

domowe jedzenie jest tylko w domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze domowe jedzenie w mieści

bistro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze domowe jedzenie w mieści

HokusPokus czary mary moja pala twoje wary :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze domowe jedzenie w mieści

Prawdę mówiąc to świetny katering robią zazwyczaj miejscowe firmy. U nas wszelkiego rodzaju hostele i inne tego typu obiekty zamawiają wszystko od popularnej pani Zosi :P My w naszym hostelu raczej nie bawimy się w katering, a staramy się zagwarantować własne obiady. Zakupiliśmy kuchenki, maszynki do mięsa, frytownice, garnki i inne przyrządy i po prostu przygotowujemy wszystko na miejscu ;) Wydaje mi się, że to lepsze rozwiązanie, ale oczywiście gdybyśmy mieli więcej niż 15 gości, którzy chcieliby taki obiad zjeść - to leżymy i kwiczymy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze domowe jedzenie w mieści

Co za reklama hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze domowe jedzenie w mieści

Gdzie wybrać się na dobre jedzonko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org