niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie to że się czepiam, ale....

...ale przegladam własnie strony dotyczące budowy łomżyńskich galerii. W venedzie ma być CCC, przecież już jeden mamy. Ma być Rossman w obu galeriach. Mamy już dwa Rossmany, czy cztery to nie za dużo jak na małe miasto? Trochę bez sensu;/

http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111101/GALERIEHANDLOWE/730707870

http://www.eostroleka.pl/galeria-veneda-ruszaja-prace-budowlane-najwiekszego-obiektu-handlowego-w-regionie-wizualizacja,art26407.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to że się czepiam, ale....

co za roznica wolny rynek sam zweryfikuje

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to że się czepiam, ale....

dwie galerie to za dużo a powstają...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to że się czepiam, ale....

Wolny rynek wolnym rynkiem, ale gdzie racjonalizm?

Akurat z Tesco się cieszę - szczerze mówiąc mam dość biedronek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to że się czepiam, ale....

o to mogłby sie zapytac własiciciel i to jego sprawa

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to że się czepiam, ale....

Adamos czy ty musisz każdy temat rozpieprzać. Jest załozony w celu dyskusji o osobistych odczuciach, a nie o tym, co jest sprawą właściciela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to że się czepiam, ale....

to wlasnie moje osobiste odczucie

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to że się czepiam, ale....

Jeśli Rosmany, CCC czy inne Biedronki buduje inwestor prywatny to jego decyzja, ryzyko i jego włożona kasa. Straci to swoje a my cieszmy sie że coś się buduje.
Obawiałbym sie gdyby to Pan Czerniawski czy Sasinowski czy inny MOSiR coś budował bo wtedy na 100% deficytowe i my podatnicy bysmy do interesu dopłacali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to że się czepiam, ale....

otoz to

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to że się czepiam, ale....

cropp tez jest. ale juz raz sie przeniosl. moze i ktorys rossman sie przeprowadzi i nadal beda 2 a nie 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
___________________________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to że się czepiam, ale....

A czy nie mogli by zamiast rosmanow zrobic jeszcze jednej biedronki bo ludzie z Zeromskiego maja za daleko do tych co juzsa:p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to że się czepiam, ale....

A i polo koniecznie pare polo by sie jeszcze przydalo bo za malo polo jest,(jedno tylko chyba?).Powinni przy kazdym kosciele jedno otworzyc.Z telewizorami najlepiej zeby wyjezdzajac zza zakretu mozna by bylo patrzec promocje:PA jakby jeszcze kamery w srodku mialy i na zewnatrz mozna by bylo patrzec co sie dzieje to jeszcze fajniej byloby bo jadac samochodem moglbys patrzec czy kolejki duze albo czy zonka wlasnie nie robi zkupow.No ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to że się czepiam, ale....

do tej za kauflandem nie maja strasznie daleko
______________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to że się czepiam, ale....

dwie galerie, co budują, to nie za dużo :). Co do Rosman czy CCC wiadomo, chcielibyśmy nową sieć sklepów, których w Łomży jeszcze nie ma, ale skoro ekonomiści sądzą, że kolejny Rosman czy CCC się utrzyma, no to zobaczymy.Produkty nie stanieją, bo sieć trzyma swoje ceny, receptą jest tylko konkurencyjna sieć sklepów. W razie co zamkną i otworzą co innego :). Trzy galerie Stokrotka (dosyć droga), mini galeria 4+ oraz Veneda i Narew to moim zdaniem w sam raz na Łomżę. Przydałaby się jeszcze jakaś fabryka - Czerniawski - czekamy. Trochę po za temat, ale po co komu bulwary?

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to że się czepiam, ale....

Powinni zrobić tam careffour, real, auchan a nie w koło te badziewne i drogie sklepy w których nic niema.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org