sobota, 29 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

- Już wkrótce ceny paliw mogą przekroczyć granicę 6 zł, rząd podnosi ceny paliw bez skrupułów, tłumacząc to kryzysem. W związku z podnoszeniem cen paliw, wzrastają też ceny usług i produktów, takich jak chociażby żywność. (…) Nie bądźmy marionetkami. (…) Pokażmy, że nie zgadzamy się na taką politykę! – piszą organizatorzy Damian Teperski i Paweł Klajn na stronie wydarzenia na Facebooku.

Zwolennicy akcji zbiorą się 17 grudnia o godz. 17 przed stacjami benzynowymi w prawie wszystkich największych miastach w Polsce.

W ramach protestu, kierowcy kolejno będą podjeżdżać do dystrybutora, tankować za 1 zł, płacić, znów tankować itd. Liczba tankowań zależy od pieniędzy, jakie dany kierowca chce wydać, ale cena jednorazowego tankowania powinna oscylować w granicach złotówki.

Źródło: mmlublin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

trzeba sie im bylo zebrac pod urną i zaglosowac na korwina

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

To nie rząd podnosi ceny paliw, a ich właściciele. Na każde większe święta ( zysk, bo ludzie odwiedzają bliskich) na wakacje ( zysk, bo wyjazdy wakacyjne) itp. To właśnie jest nie fair.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

Co nie zmienia faktu, że to rząd zabiera grubą część z każdego litra.
Tutaj masz wykres:
http://szczesniak.pl/files/images/Ceny_paliw_Skladniki_29-07-2011A.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

brz nie plec bzdur litr paliwa kosztuje kolo 1,8 reszta to podatki rzadowe akcyzy itd

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

mkmaster----swieta prawda!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

Tu nie chodzi tylko o podwyżkę paliwa. Rząd dobrze wie, że to będzie reakcja łańcuchowa. W wyniku wzrostu cen ON i 95 podrożeją także inne artykuły np. chleb. Przecież wszystko jakoś trzeba dowieźć do tych sklepów.


A zarobki w miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

wlasnie po to nierząd zapowiedzial podwyzki policji i innym sluzbom zeby tlumic protesty

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

Ja dzisiaj o 17 wezmę paru znajomych i pojedziemy sobie postrzelac z dystrybutorów po 1zł, a co!

Najprawdopodobniej na Orlenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

dokladnie...proponuje obrac trase STATOIL,ORLEN,BP,PRYMA...;) i po zecie na kazdej,dokladnie jak wyzej wiekszosc ceny paliwa to piep...podatki wladza łoi z nas ile moze,najgorsze w tej calej bajce jest to ze ON drozeje automatycznie drozeje wszystko!!!!! az czlowiek nie moze przemyslec ze zadzacy w tym kraju wbijaja swoim obywatelom nóż w plecy,nie chce mi sie tego obszerniej komentowac kazdy mysli podobnie jak ja...ja jade na protest...jak ogolnopolski to niech tak zostanie...pozdrawiam wszystkich forumowiczow i driverow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

ja tez!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

to co moze taki przejazd sznurkiem z jednej stacji do 2 co wy na to??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

Ja o 17 zaczynam od Orlenu, potem można jechać gdzieś indziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

Stacje w cenie paliw akurat mają gówno do gadania. Jak widać z rysunku na http://szczesniak.pl/files/images/Ceny_paliw_Skladniki_29-07-2011A.jpg udział dystrybucji w cenie to 17 do 20 groszy. Głównym Sprawcą jest Tusk i jego ferajna. Mój protest to ograniczam jazdę samochodem do minimum. Spacerkiem taniej i zdrowiej. No i satysfakcja że złodziejom nie daję zarabiać. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

wszyscy jestescie popier...leni tumany ktore nie umieja sami myslec i glosowac za tymi ktorzy chca cokolwiek zmienic w kraju a potem robia jakies protesty ktore sa na poziomie dziecka z przedszkola jak wspomnial przedmowca wczesniej zaprotestowac to byla przy urnie wyborczej i sie zainteresowac co proponuja dane partie a nie isc jak ciemne osly i glosowac na po albo pis bo tylko te partie znamy i slepo wierzymy w nie to teraz macie swoje eldarado siedziec cicho i zgrzytac zebami to moze pomyslicie przy nastepnych wyborach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

Rząd w ciągu roku nie podnosi podatków, a ceny w ciągu roku lawirują jak szalone. Trzeba byc głupcem, aby nie widzieć kiedy się je podwyższa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

1 mundry POkemon sie ujawnił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

tak gagatek masz racje takie protesty nic nie dadza mafia tuska jest winna temu trzeba zorganizowac rewolte w stolicy i w y j e b a c iich z od wladzy kryminalistow a tak to bez sensu ja sie pisze od razu choc mam dwoje dzieci ale nawet zginac jako bohater to zaszczyt bo jeszcze gorzej bedzie rzad nie ma zadnego kryzysu tylko nas tumania ,kase beda dawac na ratowanie greckich bankow ludzie obudzcie sie co nas ich banki obchodza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

wiecie na czym kryzys polega dam przyklad to ze prezes banku mial 300tys na miesiac a teraz 100tys no tragedia z czego on dzieci wyzywi 200tys w plecy to jest po chlopsku pojecie kryzysu to sie k u r wa sluchac nie chce szmaciarzy mediow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

bez obrazy, dziecinada, która nic nie da:). Liczy się jednak inicjatywa, że ktoś próbuje coś zrobić z tym syfem.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

ceny paliw wzrosną ze względu na europejskie "embargo" nałożone na baryłki sprowadzane z Iranu, a tamtejsze były najtańsze. Wasze protesty i półgłówkowate spekulacje nic nie pomogą....... mam auto V8 i radzę sobie w ten sposób - jeśli mam bardzo daleki wyjazd - pkp inercity

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

co Ty opowiadasz ludziom za glupoty paliwo nawet polowy ceny nie kosztuja ok 2zl za litr a tak prawie 6 to co ma embargo i inne jak banda zlodzieji kroi z nas podatkami ,szkoda ze ekonomisci w rzadzie nie pomysleli jak by obnizyli podatki a robia odwrotnie to sprzedaz paliw by wzrosla i przez to obrot a za tym wzrost gospodarczy mniejsze bezrobocie ale mysle ze oni dobrze o tym wiedza i robia celowo odwrotnie aby zniszczyc nas Polakom oddac szkopom do niewoli juz czynia pierwsze kroki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

kiedys stanach paliwo bylo tansze od wody mineralnej i jaka sa potega gospodarcza teraz tez duzo podrozalo ale i tak nie kosztuja nawet tyle co gas u nas ,dlaczego bo kryminalistow nie ma przy wladzy ,mialo byc tak biednie okazuje sie ze sa rezerwy budzetowe i z nich oddamy dla obcych krajow czy ktos nas pytal o pozwolenie przeciez to nasze pieniadze to jaka k u r w a demokracja albo jak mielismy wejsc niby do unii tzn niewoli to tez nz przymus a debile jeszcze sie cieszyli bylo referendum ale po co ,jak zalozenie bylo z gory ,ze nawet jaj nie zgodzimy sie to i tak nas wezma na sile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

to przyklaskujcie dalej wladzy to wiekszosc zdechnie Polska zginie bez walki gratulacje moj dziadek byl partyzantem i tlukl szkopow a teraz w grobie sie przewraca a takie protesty na stacjach benzynowych to tylko sami sobie dokuczamy tak jak rolnicy drogi blokowali a tamci maja samoloty a normalni ludzie ni mogli pracowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest przeciwko podwyżkom cen paliw (17 grudnia)

Defraudator napisał: „jeśli mam bardzo daleki wyjazd - pkp inercity”
Zastanawiam się gdzie jest dworzec PKP intercity? Może wśród tych bud za PKSm?

Wracając do tematu, czytając niektóre wypowiedzi wyciągam wniosek, że ten rząd, on za nic nie odpowiada – to ja się pytam, po co nam taki rząd? Który żre, pije, za nasze i za nic nie odpowiada.

Jeszcze się zapytam, czy rząd chociaż odpowiada za cenę gazu kupowanego od ruskich po najdroższej cenie w Europie? A swoje złoża gazu łupkowego rozdaje, za przysłowiową złotówkę.
Państwo które leży na potężnych pokładach węgla, mogłoby produkować ropę z węgla już to robili Niemcy w wojnę.
http://media.wp.pl/kat,1022939,wid,8073750,wiadomosc.html?ticaid=1d94c
Jakby to, były nasze prawdziwie polskie rządy ty bylibyśmy potęga gospodarczą, podobnie jak to było w II Rzeczpospolitej, a tak to jesteśmy pariasami Europy i pewnie tak zostanie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org