niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sale weselne

Witam. Moglibyście polecić sale weselne w Łomży i okolicy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

KRYSZTAŁOWY DWOR W GIELCZYNIE,PIEKNA SALA

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

a jak tam jest cenowo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

120 od pary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

od pary?! 120? to co tam serwują za dania? wow:)

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

https://apps.facebook.com/polubiszto/pages/link.php?user_id=100001570057871

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

spam!

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

to skroili z ciebie ja wytargowalem 110 od pary :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Amadeus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

karczma pod topolami w Konopkach mialam tam moze drogo ale warto. super jedzenie sala mala i duza do wyboru. swoj kupujesz tylko alkohol.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Akurat w kryształowym dworze 120 od pary, żart jakiś. Z tego co wiem to 150 od pary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Gracja w Kupiskach :d smacznie i niedrogo, sala nieduża, ale ładna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Wygoda tanio i żarcie zajebiste a sala nowa hotel w cenie.
Można jechać i zjeść obiad np. jutro swojska kuchnia normalnie szok ja smakuje.
No a poza tym bardzo uczciwi pod pustymi kartonami zostały dwa kartony Finladi i karton szampana martini zadzwonili żebym przyjechał odebrać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

no zbychu a jak do tego znasz czeslawe to wogole git:)

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

1) Perła - 2 sale większa na dole z ciekawym oświetleniem sufit, 2 mniejsza na górze (obie bardzo ładne) do wyboru 1 z trzech pakietów (chyba 145zł,150zł, 155zł/ osoby) plus to stróż, który w nocy pilnuje samochodów gości. Opinie różne, minus to brak ogródka + coś tam słyszałem o właścicielu, że niby niezbyt przyjemny bliżej daty ślubu (nie potwierdzam nie wiem).

2) Kuchnia domowa na nowogrodzkiej, cena 130zł/osoba właściciel wydawał się sympatyczny, minus sali to to że jest na piętrze trochę strach o starsze osoby i bardziej zawianych gości, cena i wystrój przystępny.

3) Biała dama na Poligonowej, cena 140zł/ osobę -brak opinii, a plus to chyba cena poprawin która obejmuje tylko stałą kwotę za obsługę nie jak w innych lokalach że liczą od osoby,

4) Wenecja - 2 sale (jedna na górze ładna ale bez rewelacji jej minus to łazienki na dole) spory ładny ogródek. Cena 150zł/osobę

5) Zajazd Ryś - 2 sale (obie dość ładne, jedzenie niezłe cena atrakcyjna 130zł/ osobę podobno max 140zł za rok, w cenie praktycznie wszystko bez alko) ciekawe atrakcje typu projektor i piłkarzyki i gierki dla dzieci, minus umiejscowienie na stacji

6) Labirynt - ceny nie pamiętam 140-150? ładna sala, brak ogródka

7) Amadeusz- sala ładna swego czasu najdroższa w Łomży teraz się nie orientuje celuje że pewnie 160zł/os., jak dla mnie teraz już trochę oklepany i przereklamowany, również brak ogródka

8) Ramp-Vip czy jakoś, nie wiem jak się teraz to zwie:) cena ok 140zł - brak info

9) Motel Zacisze w Piątnicy- dość nie wielka sala raczej na mniejsze wesele brak info

10) Dawny Baranowski- też brak info

11) Chyba Polonez- brak info (tylko że jedzenie niezbyt smaczne i nie zawsze świeże - tak słyszałem)

12) Concordia na Poznańskiej (nowa sala nie otwarta jeszcze) ładna ale i duża na 300os. podobno ma być ogródek itd zrobią to się okaże

13) Kryształowy dwór - podobno bardzo ładna myślę że cena również ok 150zł/ osobę może być niezła salka zwłaszcza na położenie

14) Jędrusiowa zagroda za Piątnicą- ładne sale teren w koło również fajnie zagospodarowany, także jacyś ochroniarze w nocy, jedzenie ok, nie wiem jak z ceną? znajomej podnieśli sporo blisko daty ślubu i zmieniła lokal na inny (jaki właściciel nie wiem)

15) Chaberek - podobno ładnie itd a cena przystępna, znajomi chwalili

16) Pod Topolami w Konopkach- fajna sala, cena 150zl/ osobę, również chwalona

17) Kasztelan w Wiźnie cena 150zł/ osobę, miejsce zjawiskowe ma swój styl i klimat :) obsługa na plus jedzenie również

19) Pasjonata i dawna panorama w Nowogrodzie - nie wiem nie byłem nic nie słyszałem ale są

20) w stronę Zambrowa są jakieś sale ale tam już chyba nie ma co się zagłębiać ....

19) bardziej ryzykownie wesele plenerowe w Olszynach (Olszynka czy jakoś tak ) również ciekawie to wygląda

więcej jakoś nie kojarzę, na większości sal byłem i bawiłem się ale zabawa uwarunkowana była również od tego jako zespół grał i czasem nawet wódka nie pomogła....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

A sala "tecza" w zbojnej?

pazura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

podobno pięknie tam

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Autor: adamosxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11-12-11 23:06

no zbychu a jak do tego znasz czeslawe to wogole git:)

----------
Znam Panią Czesię, poznałem ją jak rezerwowałem sale jest wspaniałą, bardzo pracowita kobietą i można z nią pożartować :-)
Krótko pisząc jest Git Majonez a jedzonko jak u mamy :-)
A plusem tego lokalu jest też miejsce nie krytykując lokali w mieście, ale sami wiemy ile czasu da radę utrzymać dzieciaki na krzesełku a tam jest bezpiecznie również na zewnątrz.
Na co też zwracałem uwagę :-)
Pozdrowionka dla Pani Czesi całej reszty jeśli czytają forum.
....kurcze aż zgłodniałem chyba skoczę tam dziś na smaczny obiadek :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

może ktoś ma jakieś informacje kiedy sala Concordia zostanie otwarta?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

wal na Giełczyn i nie marudz.(Zbychu wie co mówi) jak się na niego powołasz to jeszcze rabat dostaniesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

chaberek!!! ladnie wyremontowana sala oswietlenie extra i jeszcze kilka bajerow obsluga super az milo!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

freestyle224 jestem pod wrażeniem.........o.O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Hotel Zbyszko w Nowogrodzie, nie wiem ile od osoby , ale wiem ,że jedzenie jest zajebiste, pyszne i wszystko na czas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Witam,

Z pewnością nie polecam sali KRYSZTAŁOWY DWÓR w GIEŁCZYNIE. Poniżej więcej szczegółów odnośnie sali.

Właściciel Sali Kryształowy Dwór jest bardzo miły, ale tylko do momentu podpisania umowy, tak więc proszę uważać i zastanowić się kilka razy zanim podpisze się umowę. Jeżeli ktoś ma słabe nerwy, to nie polecam współpracy z tym Panem. Nie sądziliśmy z ówczesnym narzeczonym, że większość stresów będzie właśnie dotyczyła spraw organizacyjnych na sali. Było bardzo nieprzyjemnie, ponieważ właściciel nie dotrzymuje ustaleń podczas spisywania umowy, oczywiście ustalenia zawarte w umowie też zmienia przed weselem, tłumacząc się, że "rzeczywistość się zmieniła". To jego ulubione zdanie na każdy temat.

Przy podpisywaniu umowy zapewniał, że np. będzie grill na zewnątrz, natomiast przy ustaleniach menu, powiedział że nie ma grilla i że kucharki mogą na patelni w kuchni zrobić dania z grilla i podać do altanki, jakaś żenada. Usłyszeliśmy, że "rzeczywistość się zmieniła" i grilla nie ma, ale za to są samochodziki spalinowe i poduszkowiec i w trakcie wesela można zrobić sobie zdjęcia z nimi. Tylko, że nam nie zależy na samochodzikach spalinowych w dniu wesela i to my decydujemy jakie atrakcje będą na weselu, a nie osoba, która jak widać ma niewielkie pojęcie o tak dużym przyjęciu. Oczywiście przy podpisywaniu umowy nie mówi, że każda dodatkowa atrakcja jest płatna, np. puszczenie dymu na sali itd., mimo że w umowie było zapisane że korzystanie z wytwornicy dymu jest bezpłatne. Ostatecznie wytwornica dymu była postawiona, ale nie działała…

Kolejny temat to zapewnianie, że stół wiejski robiony jest w sposób tradycyjny, natomiast dowiedzieliśmy się że wędliny brane są z jednej z masarni w Łomży, tak więc czysta masówka i sklepowe wędliny, a nie tradycyjnie wędzone.

Właściciel sali to młody człowiek, który nie ma pojęcia jak załatwia się biznesy rzędu 20-25 tysięcy. Przy kilku wizytach na sali, ani razu nie zostaliśmy poczęstowani chociażby wodą. Najgorsze jest to, jak ze swoich klientów robi głupków i zmienia zdanie co chwila.

Jest to jedna z niewielu sal weselnych w Łomży i okolicach, gdzie dodatkowo trzeba płacić za nakrycia na krzesełka, za nielimitowane napoje w trakcie wesela, konkretna liczbę osób na poprawiny trzeba podać tydzień przed i nawet jednego krzesełka nie dostawią w dniu poprawin. Oczywiście jak kilka dni przed weselem potwierdzą dodatkowe np. 2 osoby, to też nie dostawi krzesła, bo to jest nasze ryzyko, możemy z góry zamówić kilka miejsc dodatkowych. Bardzo nieżyciowy człowiek, nie dbający o dobro klienta, tylko o swoje. Widocznie nie zależy mu na dobrej opinii, mimo że sala funkcjonuje dopiero niecały rok.

Sala sama w sobie jest bardzo ładna, ale przy ustalaniu szczegółów ten pozytyw niknie, bo właściciel ma niestety tendencję kłamania prosto w oczy i wmawiania, że ustalenia były inne, mimo że są zapisane na umowie, a to co nie zostało zapisane, tylko ustalone ustnie, uznaje za niebyłe (bo przecież kto mu udowodni, że taka była umowa?).

Ogromnym zaskoczeniem był fakt, że na stołach nie było kwiatków (w umowie był zapis, że będą). Przy rozliczeniu właściciel powiedział, że kwiatki zostały zakupione, tylko nie zostały postawione na stołach, tylko że nam zależało na kwiatach NA STOŁACH, a nie na zapleczu. (...) Obiecał oddać ten alkohol i nie dotrzymał słowa.

A propo kelnerów, to też pozostawia wiele do życzenia, nie są to wykwalifikowani ludzie, większość z nich nosi po dwa talerze z ciepłymi daniami. Zdarzyło się również dwukrotne upuszczenie tacy z szampanem, natomiast przed naszym pierwszym tańcem, parkiet został sprzątnięty dopiero po naszej uwadze. Kolejnym zaskoczeniem było to, że butelki z colą, spritem i fantą były pootwierane jeszcze przed postawieniem na stół. Na zakrętkach były kody z doładowaniem 2zł do play i to skusiło obsługę, i to się nazywa jakość obsługi…żenada… Oczywiście nie chodzi o te doładowania czy punkty, ale rodzi to podejrzenie o rozcieńczaniu napojów, lub rozlewaniu z większych butelek lub tańszych zamienników.

Dodatkowym minusem jest to, że umowa podpisywana jest z kimś innym, a szczegóły ustala się z kimś innym, a na rozliczenie przychodzi jeszcze inna osoba. Nie ma konkretnej osoby, która zajmowałaby się wszystkim od początku do końca. Nasza dobra rada, to proszę każdą rozmowę nagrywać i każdy szczegół dopisywać do umowy. Pomimo tego, że właściciel obraca dużą kasą, to nie odbiera i nie odpowiada na maile.

Odnośnie minusów przy organizacji wesela w Sali Kryształowy Dwór moglibyśmy jeszcze sporo napisać, ale kilka głównych aspektów poruszyliśmy i niech to da do myślenia parom, które zastanawiają się nad wyborem odpowiedniej Sali.

Wszystkich zainteresowanych zrobieniem wesela w tej sali, proszę o dobre zastanowienie się, prześledzenie forum i zebranie opinii od osób, które już organizowały tam wesele. Po weselu powinien być czas na odpoczynek i cieszenie się z tego radosnego dnia, a nie jak w przypadku organizacji wesela w Kryształowym Dworze – czas na denerwowanie się i dochodzenie swoich praw.

Pozdrawiam i bądźcie czujni!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Rys jest super pod kazdym wzgledem na rozne imprezy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Cześć, fajną atrakcją na wesele jest fotobudka :) My zamawialiśmy tutaj http://www.fun-fotobudka.pl/ Dowiozą w każde miejsce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Ja też polecam Kryształowy Dwór w Giełczynie, piięknie tam! :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Ja proponuję Anielskie Wzgórze, Stare Kupiski 99. Polecam, bo jedzenie było bardzo, bardzo pyszne i w wystarczających ilościach. Lokal ładny (ale to niech każdy oceni sam ;)), właściciele uczciwi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

apraszam przyszłe Młode Pary i usługodawców z branży weselnej do nowo utworzonej grupy na Facebooku: Ślub i wesele | Łomża i okolice (woj. podlaskie). Poszukajcie na FB :)Będziemy wymieniać się doświadczeniami, doradzać i reklamować firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Moim zdaniem Kryształowy Dwór najlepsza sala w Łomży i okolicach pod wieloma względami. Do tego bardzo profesjonalne podejście do klienta. Niestety w związku z powyższym trudno o dobry termin we sezonie.

---
http://www.geodezjalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Czesć, ja też mogę polecić fotobudke która u mnie sprawdziła się świetnie http://fotobudka-na-przyjecie.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Zerknij może to katalogu na ślubi.pl ja tam wszystko znalazłam dla siebie, bardzo pomocne miejsce przy organizowaniu wesela. Torcik wymarzony dzięki niej udało mi się zamówić https://slubi.pl/firmy/torty-weselne/ pobliskie cukiernie nie chciały się podjąć wykonania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

A jakaś sala utrzymana w klimatach rustykalnych gdzieś by się znalazła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Hej, w tym roku brała ślub i wesele robiliśmy w Jedrusiowej Zagrodzie. Z góry mówię, że nie jest to reklama, tylko moja opinia, którą chciałam się z Wami podzielić.

Jestem bardzo zadowolona z sali, ponieważ właściciele są bardzo pomocni w organizacji przyjęcia. Szczególnie Pani Beatka jest kochaną osobą, bo z każdym problemem sobie poradzi. Podpowiada jak zrobić, żeby było lepiej. Doradzi odnośnie dekoracji(mają własny zasób), menu i innych potrzebnych rzeczy.

Sala jest w bardzo dobrej lokalizacji, ponieważ blisko drogi głównej a zarazem schowana i ogrodzona piękną zielenią. Wielkim plusem jest miejsce miejsce dla dzieci, gdzie mogą hasać do woli.

I najważniejsza rzecz to jedzenie. Moi goście byli zachwyceni pysznym, świeżym jedzeniem. Nawet osoby bardzo wybredne wyszły z wesela najedzeni. A po całej zabawie obsługa szybko zapakowała resztę jedzenia na tacki i przez kolejne pare dni było co jeść w domu. Uwaga! Nawet odgrzewane było bardzo dobre.

Sala sama w sobie nie jest wykwintnym dworkiem, ale sama w sobie ma ciepły klimat Podlasia. Umieszczenie parkietu nieco niżej niż stoły jest super rozwiązaniem, bo nawet gdy zespół gra to goście przy stołach nie muszą się przekrzykiwać i mają ładny widok na resztę bawiących się osób.

Gdybym miała komuś polecić, to JEdrusiowa Zagroda spisała się na 100%

P.S. Ale sala to pół sukcesu, jeszcze dobry zespół potrzebny to świetnej zabawy:) i my taki mieliśmy:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Sala Gracja w Kupiskach. Syn miał wesele w lipcu 2016r. Super jedzenie, super obsługa, żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chodzi o noclegi dla gości, to chcieliśmy zapłacić za 3 pokoje z których korzystaliśmy. Właściciel policzył nam tylko za 2. Na pewno nie jest wyznania \"handlowego\". Wódkę kupowaliśmy sami, prosiliśmy właściciela o to, aby sam dysponował dostarczonym alkoholem. 100% uczciwości i solidności. Wszyscy goście byli zachwyceni. Po roku od podpisania wstępnej umowy (w 2015), dokonaliśmy zmian z menu. Cena po roku została ta sama, a spodziewaliśmy się dopłaty. Szkoda, że mam jedynaka. Kolejne wesele też bym tam zrobiła. W mojej sytuacji pozostaje oczekiwanie na wnuka czy wnuczkę i urządzenie kolejnej uroczystości (chrzcin) również w Gracji. Świetna sala na imprezę dla 70 do 100 osób (max.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sale weselne

Ten tekst o kryształowym dworze jest tylko przeklejany z forum na forum. Byłam tam na weselu i pytałam młodych o opinie - mówili że nie było żadnych przykrych niespodzianek. Cena na 2017 rok to 170 zł, chyba że zimą albo w swieta - wtedy 160, 150. Nas potraktowano tam NAJLEPIEJ. Oprowadzono po sali, zaproszono do stołu na rozmowę, dostaliśmy materiały aby spokojnie przemyśleć sprawę.

RYŚ niby fajny ale też 170zł/osobę. Salę oglądaliśmy przy zgaszonym świetle, nikt nas nie oprowadził, nikt nie powiedział o ofercie. Szefowa odesłała nas do obsługi, obsługa do szefowej. Sala piękna ale nie podobało mi się podejście do klienta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org