wtorek, 24 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

Kilka razy w tygodniu spaceruje po lesie i jestem zdołowany tym widokiem!? Ile trudu trzeba sobie zadać żeby wywalić śmieci do lasu. Skoro już nie chcesz płacić to czy nie łatwiej i bliżej wieczorem podjechać na śmietnik osiedlowy!? Odpady elektroniczne odbierają za darmo w MPWIK'u !!!! ZA DARMO, metale,makulaturę,szkło można oddać lub sprzedać, gruz -przyjmują na działki do utwardzenia. W czym problem ? LUDZIE NISZCZYCIE ŚWIAT KTÓRY WAS ŻYWI. Opanujcie się błagam!

Las to nie wysypisko śmieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

zamiast pisac to pospszantaj i po temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

500 € mandatu dla kazdego kto syfi i po problemie.

co się martwisz co się smucisz ze wsi jesteś na wieś wrócisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

Nie bój się rybko sprzątam :) a przede wszystkim nie śmiecę.

Las to nie wysypisko śmieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

To nie jest forum do dyskusji o takich sprawach.

Lepiej zapytaj, który kebab lepszy lub jakie felgi do golfa założyć.
Możesz też zapytać dlaczego w Łomży nic się nie dzieje. Nie używaj przy tym wielkich liter, polskich znaków itp.

Leszek Tarnowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

(((:ıɯɐƃou ʎɹoƃ op ɐıuɐsıd ɐıdǝzɔ ǝıu ǝıs ʇʞıu ǝz ǝzɹqop

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

wlasnie mnie to az do szalu doprowadza..tak ciezko smieci do kosza wyrzucic czy cos..ja pierdole jak to mozna tak syfic

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

bo to swinie jebane
brudasy, w domu maja chlew i zra gowno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

gównojady?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

Wywożą do lasu , trzymają na klatkach. Tak robią prawie wyłącznie ludzie z wiosek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

Każdy powinien mieć prawo a nawet obowiązek zastrzelić takiego przyłapanego śmieciarza na miejscu w lesie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

tak trzeba zlikwidować draństwo i tych co wyrzucają pety przez uchyloną szybę .jakie miasto tacy ludzie i ich kultura wyniesiona z domu

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

Macie racje, ale nie oceniajcie po tym że ktoś jest z wioski, tak na marginesie to od ilu pokoleń jesteście mieszczanami?? Do sedna... u nas nigdy nic się nie zmieni na lepsze jeżeli nie będziemy umieli zadbać o WSPÓLNE dobro, a zacząć trzeba od najprostszych rzeczy. Może wypowie się jakaś osoba, która wyrzuciła śmiecie do lasu i poda jakiś argument za ?? Mam dużą wyobraźnię ale żaden nie przychodzi mi do głowy...
Czas to zmienić i piętnować takie zachowania.

Las to nie wysypisko śmieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

Wracając do tematu. Ile razy zdarzylo wam się jechac za kims, isc za kims. Kto rozpakowywał cos (np fajki) i wyrzucał opakowanie przez szybę, za siebie? Dodam, ze ten idący chodnikiem zawsze zbierał to co "zgubił " po kilku słowach prawdy. Tak to prawda. To się z domu wynosi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

Odkąd pamiętam na górach Królowej Bony było pełno śmieci, kilka lat wstecz nawet postawiono tam kontener gdzie staje najwięcej niedzielnych spacerowiczów aby nie śmiecili. Jak to wszystko wyglądało? Parę razy widziałam jak panowie przyjeżdżali na łomżyńskich blachach i pakowali śmieci po remontach itp., a nawet skoszoną trawę ludzie tam przywozili bądź zostawiali pod pojemnikami. Na szczęście ktoś się ogarną i w końcu zabrał owe kontenery ale ludzie śmiecą nadal. No cóż mentalności brudasów nie zmienimy.


A co do obrażania ludzi z wiosek, chciałabym zaznaczyć że na tych wioskach co raz więcej wielkich panów z miasta mieszka, także więc pozostawiam wam refleksję, kto tak naprawdę śmieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

Jeżeli nie chcemy żyć na jednym wielkim wysypisku musimy eliminować takie zachowania! To nie trudne, dlaczego segregowanie nie może stać się modne ? W czym problem to jest duża oszczędność ale trzeba umieć liczyć żeby do zauważyć!!!


WANDALE I BRUDASY - STRZEŻCIE SIĘ !

P.S Nasi policjanci nie zbyt chętnie się tym zajmują, zresztą jak większością spraw ok. wasza sprawa.

Las to nie wysypisko śmieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

trzeba być pojebanym żeby nieść starą pralkę kilometr w głąb lasu, kilka razy już takie skarby widziałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

Cieszcie się że nie mieliście okazji oglądać padłych zwierzaków wyrzuconych do lasu!!! Jeszcze kilka lat temu to było normalka że lasy były zaścielone truchłem i jakoś rozwiązano ten problem.Nie powiem że w stu procentach ale prawie go nie ma przynajmniej w mojej okolicy.Co do śmieci to też jakoś działa prawie każdy ma mniejszy lub większy kontener który co jakiś czas odbiera firma i jest względny spokój! Ale oczywiście nic z siebie bo to nam narzucono odgórnie poprzez nakazy.Ale przyniosło to jakieś rezultaty.Po prostu mamy taka mentalność i ciężko to wytępić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

Segregacja śmieci a następnie ich recycling to ogromny biznes(oczywiście nie chodzi mi o skalę domową) ale nasi urzędnicy są ślepi i nie promują tego typu rozwiązań bo po co się starać.
Jeszczę raz pozdrawiam śmieciarzy!!!

Las to nie wysypisko śmieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

A czemu to forum ma nie być dla takich tematów, przecież skoro tylu ludzi się wypowiada to znaczy że to dla nich wazne. Po drugie co ma wieś do zaśmiecania lasów , w życiu na wsi nie mieszkałam a śmietnisko w lesie w każdym mieście jest. Po trzecie o co chodzi z tym srzątaniem, co dorośli śmiecą a dzieci w dzień ziemi pójda sprzątać to jest dopiero chore. Zgadzam się że kasry są za niskie, dlatego ludzie to robią że nie ma nieuchronności kary. A wielu syfi nie z biedy bo ich nie stać na wywóz smieci ale ze zwykłego draństwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

Jestem zdania, że trzeba to napiętnować. Można zrobić zdjęcie, dobrze jak będą tablice rejestracyjne przy tym i przekazać to władzom, które nie mają jak do tej pory czasu by się tym zajmować, a tak na marginesie to wcześniej oglądałem filmy na Youtube z takimi zajściami i jakoś nigdzie nie widziałem jak się ktoś wyżej wyraził "wieśniaków" tylko wszystko to było towarzystwo z miasta, tylko jakoś tak do końca nie jest to w porządku, bo jeśli byśmy takiemu debilowi kazali jeść w kiblu to ciekawe czy jemu by to nie przeszkadzało? Tylko że we własnym kiblu brudzi dla siebie, a w lesie czy innych miejscach to już dla wszystkich. Pozdrawiam tych biznesmenów od siedmiu boleści i życzę im odrobiny rozgarnięcia, bo jak ich ktoś złapie na takim uczynku to będzie po biznesie.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego wyrzucacie śmieci do lasu !?

Hołota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org