sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wojsko a lekarz

witam, niedługo bede zdawał egzamin z w-fu , bo ma byc podczas poboru do wojska.... no ale żeby do niego przystąpić musze miec zaświadczenie od lekarza rodzinnego, ze jest ze mna wszystko ok (przynajmniej tak pisze) dziś poszedlem do tego rodzinnego a on powiedział mi zebym nie patrzył co mi tam mówia tylko musze jechac do bialegostoku do podlaskiego centrum medycyny sportowej i ortopedii i tam to załatwic. wiecie coś może na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko a lekarz

Czyli dała Ci do zrozumienia żebyś się leczył na nogi ,bo..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko a lekarz

musisz miec zaswiadczenie o braku przeciwskazan do wzmozonego wysilu fizycznego inaczej przyjedziesz na jednostke i nikt nie dopusci cie nawet do zdawania w-f wiem bo u nas na jednosce wielu tak sie odbija od bramy ,, nie daj sie zbyc lekarz rodzinny moze ci to wystawic tylko poprostu mu latwiej olac to wszystko bo nie bierze za ciebie wtedy zadnej odpowiedzialnosci najchetniej braliby tylko pieniadze i nic po za tym ...

z ciekawosci do jakiej jednostki sie wybierasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko a lekarz

Do wojsk rakietowych :)
Łopata -ziemia- powietrze- ziemia :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko a lekarz

nie koniecznie rakietowe ... ale jednostki przeciwlotnicze ... w rejonie jest jedna przeciwlotnicza i wlasnie prowadzi dosc spory nabor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko a lekarz

Tak jak pisze _M_L_ nie daj się zbyć. Ja swego czasu także potrzebowałem takie zaświadczenie i wydał mi je lekarz rodzinny. Nie widzę w tym żadnego problemu. Doktor zbadał mój wzrok, sprawdził czy mam prosty kregosłup, osłuchał serce, sprawdził czy utrzymuje równowagę. Wszystko w ramach "wizyty prywatnej" i kosztowało mnie to 100zł, ale z tego co się orientuje to wszystko zależy od lekarza, jedni pobierają opłatę, inni nie. W każdym bądź razie każdy lekarz rodzinny ma prawo (a nawet obowiązek jeśli nie masz przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń fizycznych) wydac Ci takie zaświadczenie.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko a lekarz

wal na Saperów do Orzysza , git wszystko ze śpiewem nawet posiłek kurw......, i w okopach

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko a lekarz

jak nie che ci wydac zmien lekarza rodzinnego na bardziej przystepnego, jesli jestes zdrowy owe zaswiadzczenie lekarz musi ci wydac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko a lekarz

Lekarz rodzinny może Ci takie zaświadczenie wystawić na 100% więc nie rozumiem po co masz leciec aż do Gejstoku

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko a lekarz

a moze w lomzy jest gdzies taki lekarz do ktorego bymmogł pojsc prywatnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko a lekarz

nie wiem bo od jakiegos czasu nie mieszkam w lomzy ale nie mozesz isc do tego swojego by ci to wystawil ? bo niby z jakiegos powodu nie wystawia tak ? z jakiego ? bierze za ciebie pieniadze z NFZ-tu to niech wypisze to co powinien ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko a lekarz

no tak... ale on nie chce i koniec...pewnie cham jeden ma jakies uklady z tym białymstokiem i podsyla im ludzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko a lekarz

nie wiem ale postaraj sie od tego zalezec moze w duzej mierze twoja przyszlosc ... to tajemnica gdzie masz zdawac te testy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko a lekarz

nie no ja pojade do tego białegostoku bo wiem ze na rodzinnego nie mam co liczyć a testy bede zdawał jak wczesniej pisAłem podczas poboru do wojska narazie wole nie mowic gdzie;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko a lekarz

lekarz rodzinny moze wystawic takie zaswiadczenie, ale gdy osoba umiera podczas wykonywania tych cwiczen nie chce miec problemow, dlatego wysylane sa osoby na specjalistyczne badanie, ktore tez specjalistycznie kosztuje;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko a lekarz

Wysłałem Ci na mail wiadomość. Może pomogę.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko a lekarz

ja brałem zaświadczenie na makowej od rodzinnego ale nawet nie sprawdzali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko a lekarz

niebieska0000 sprawdziłeś maila?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko a lekarz

tak, dziękuje bardzo, a czy pasuje wniedziele do niego zadzwonić? ;/ bo ja na wtorek muszemiec te zaswiadczenie a jak w poniedziałek bymjechał do tego białegostoku to bymmusiał bardzo rano wyjechac;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko a lekarz

mysle ze w bialymstoku tego w ciagu jednego dnia nie zalatwisz to sa badania wydolnosciowe i paru lekarzy wiec w ciagu jednego dnia nie dasz rady .. a wogole zapisales sie do tego lekarza w bialym ? bo z teo\go co wiem on tak od reki nie przyjmuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org