sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najlepsze paliwo w łomży

Gdzie wg was jest najlepsze a gdzie najgorsze pb, lpg, on ?
Tankuje obecnie głównie na orlenie za torami pb i myśle że jset tam ok, słyszałem za to że na wzgsach jest tanio ale lipne pb i lpg a niby bdb ropa na lotosie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

z lpg i on nie mam doczynienia ponieważ każde auto jakie miałem i te które mam obecnie jest na pb. ze swojego doświadczenia wiem że najlepszej jakości benzyna jest w łomży na statoilu. równie dobra na bp. a zdecydowanie nagorsza na primie.

ludzie płacą podatki, a chodniki wciąż są krzywe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

Tankuję i ON i PB95 i LPG na wzgsie. ON od 3 lat, a PB i LPG od ponad pol roku. Musze przyznac, ze nie narzekam i nie stwierdzilem zadnych roznic, oprocz cenowych oczywiscie, od paliwa tankowanego np. na BP czy Orlenie. Z karta stalego klienta ostatnio wyszlo mi jeszcze 11gr taniej na litrze niz jest u nich normalnie. Przy tankowaniu calego baku jest to jakis litr gratis :)
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

lpg na statoilu i BP, na pewno nie na Orlenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

Najlepsze to nie wiem ale najtańsze to u "KIEROWCÓW W PKS" Rzną ten biedny PKS bez litości!!!

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

Oszczędności sprzedam kanał 24 proszę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

moim zdaniem najlepsze ON to orlen, verva trochę droższa, ale pomalej ucieka z baku niż eko. Dobre orleny to też Piatnica czy pierwszy na trasie na Ostrołęka (choć to już stara stacja). Na drugim miejscu stawiałbym Statoil. Najgorsze to BP (ON zamula auto), PKS (szybko ucieka z baku, coś tam kombinują) oraz Pryma (nie wiem jak ON, ale dystrybutor tam się zacinał (OMG, pierwsze raz coś takiego widziałem) i obsługa z pretensjami, że dobrze jest hehe śmieszna stacja. Dostałem instruktaż, ze trzeba pistolet do wlewania trzymać pod jakimś tam kątem.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

Nigdy ON z BP, w filtrze non stop woda i wkurzający komunikat, spalanie wyższe o prawie litr na 100km i ciągłe zmulenie auta. Teraz ON ze statoilu i jest git. Co do pb95 najczęściej tankowałem na greenie i w porównaniu z 95 z orlenu różnicy nie było, poza ceną. Gaz zawsze na wzgs.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

A jak myślicie jakie paliwo na poznańskiej ? Na PKS na pewno mają dobrą ropę bo z tego samego węża leją do autobusów , więc suma sumaru sami na nim jeżdżą prywatnymi samochodami i sprzedają dalej reszte oszczędności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

W Łomży g*wno nie paliwo i na dodatek 10-18 groszy droższe niż na innych wioskach ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

A co o Shell'u sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

Od kiedy Gosk prowadzi Shella jakoś nie mam zaufania do tej stacji :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

a ja tankowałem na Greenie na W.Polskiego i bardzo polecam :)

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

bp ma najlepsze paliwo a wzgs radzilbym omijac szerokim lukiem

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

a ja na Greenie lpg nie polecam-auto sie ksztusi i jedzie jak żaba ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

na Prymie nie jest złe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

polecam Orlen w Piątnicy mają dobry gaz dużo kilometrów się robi.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

Orlen Piątnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

zapomniałem dodać - tankowanie - czyli wlewanie benzyny (ewentualnie oleju napędowego) do baku, nie chodziło mi o nabijanie jakiejś butli gazem :)

PS: ...bo nawet dobre zapalniczki są na benzynę :)

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

alibaba,po ile płacisz za te paliwo z PKS-u ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży

suma sumarum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze paliwo w łomży


CZy jest sens szukania po czymś innym jak cena ????


"Nasze rafinerie tankują gigantów.
Tankując paliwo na wybranej stacji kierujemy się nie tylko ceną, ale przede wszystkim jej znaną i sprawdzoną marką. To szczególnie ważne w dobie tzw. chrzczonego paliwa. Dla wielu klientów, jakość ma pierwszorzędne znaczenie.

Ale czy tak naprawdę wiemy skąd pochodzi paliwo wlewane do baków? Większość kierowców nie ma o tym bladego pojęcia.

Tymczasem okazuje się, że znane zagraniczne sieci coraz chętniej kupują paliwa w polskich rafineriach. Przykładem może być spółka Statoil Polska.

Firma właśnie przedłużyła z Grupą Lotos umowę na dostawę paliw. Do końca 2013 roku szacunkowa wartość sprzedaży paliw przez Lotos dla Statoila wyniesie 9,17 mld zł.

Oznacza to, że Lotos przez najbliższe dwa lata wciąż będzie głównym dostawcą dla norweskiej sieci w Polsce. - Statoil to jeden z naszych najważniejszych partnerów handlowych - potwierdza Maciej Szozda, wiceprezes Lotosu, a zarazem dyrektor ds. handlu.

Ale nie tylko ta firma kupuje paliwa produkowane w Gdańsku. Spośród koncernów operujących na polskim rynku, Lotos dostarcza paliwa także do sieci Shell Polska, BP Polska, Lukoil oraz AS 24."

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org