środa, 09 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
internet ul. dmowskiego

Witam,

chcialbym prosic Was o pomoc w doradzeniu uslugodawcy internetu na Dmowskiego. ktore firmy (oprocz Vectry) maja tam swoje linie?

dzieki z gory za pomoc i informacje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet ul. dmowskiego

Prawdopodobnie zostaje tylko coś na liniach TP czyli Netia albo Neostrada. I choć sam nie lubię tej firmy to wbrew powszechnemu narzekaniu Neostrada nie jest taka zła, a na pewno będzie stabilna. No i jeżeli weźmiesz sobie 20mb/s to prędkość też powinna być wystarczająca :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet ul. dmowskiego

neostrada i netia z tego co wiem, ja mam z vectry i nie narzekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet ul. dmowskiego

myslalem ze moze jakis necik z osiedlowki mozna na Dmowskiego wziac. z vectra mozna sie niezle wkopac bo jak promocja sie skonczy i sie nie dopilnuje to wrzucaja dziwne faktury i problemy z rozwiazaniem umow sa. jakby cos jeszcze Wam do glowy przyszlo to piszcie. wielkie dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: internet ul. dmowskiego

Jest osiedlowka, ale musisz miec okna od strony garazy bo antena znajduje sie na kwiatowej. na kwiatowej tez jest biuro, nazwa firmy to TECHNIK. Ja mam od kilku lat i jestem zadowolona. Nie wiem jak teraz ale kiedys zalozonie kosztowalo 200 zl a oplata miesieczna 40 zl.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org