środa, 02 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Sex to spełnienie się miłości. Nie róbmy z niego przedmiotu do używania !!! Dziękuję .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

marlen wez koło i pier dolnij się w czoło!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Janusz ,Dziękuję za przeczytanie . Może kiedyś to dotrze do Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

A ja zapytam poważnie. Czemu narzucasz swoje poglądy innym ludziom? Każdy ma swój rozum, swoje przekonania, swoją kulturę i jest zupełnie inny od Ciebie. Sądzę, że każdy forumowicz tutaj ma już swoje zdanie wyrobione na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Potrafię obronić swoją tezę . I mam prawo apelować,to moje prawo,a Twoje np.mieć ten apel w 4 literach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

"Marlen"
"Kochaj i rób co chcesz" na zasadzie Miłości wzajemnej również lubieżnie oblubieńczej bliźniego swego jak siebie samego dopóki nikomu nie czyni to krzywdy w Twoim najniższym otoczeniu.

Puki masz jeszcze siłę daj się ponieść naturalnej sile która nie jest niezgodna z tym co konstytuuje każdego dobrego człowieka na sposób Ludzki i Boski.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!



Marlen , Ty to masz problemy człowieku??? Dla Ciebie sex to pewnie smutny obowiązek wobec żony!???

To ma być zabawa!!!! i to jeszczena maxa i z obopólną satysfakcją!!!!

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Marlen nie jesteś poprawny politycznie. Wg lewusów już w przedszkolu trzeba uczyć sexu i to hardcoru - zoofilii, czy gejostwa. Sprawę niechcianych ciąż załatwia się aborcjami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

To jest narzucanie, brak jakiejkolwiek argumentacji, tylko czyste, nic nie niosące hasła ;) Bierzesz przykład od polityków? Marni idole ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

DB "Kochaj i rób co chcesz" KOCHAJ !!! a jak już kochasz,to np,nigdy nie zdradzisz swej żony,męża..nie będziesz się głupio zabawiał miłością,bo miłość to nie zabawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Kitka ,jesteś dzieckiem ,więc rozumiem tok Twojego rozumowania .. A potem dzieci mają dzieci .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Sex to jest zabawa. Ale nie dla dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Dzieci mają dzieci, bo się unika jak tylko można ich edukowania na ten temat, bo zawsze jest "za wcześnie". To dzieci same się uczą z takimi skutkami o jakich właśnie teraz mówisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

DB ,najpierw pomyśl nad tym ,a potem oceniaj,czy to pusty slogan .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Mrauuu racja :) Wyjęłaś mi to z ust :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Sex nie jest zabawą !! Ani dla młodych ani dla starych ! To jest sprawa Miłości,a z Miłością nie można się bawić . Nie dziwne ,że potem pełno zdrad i lamentów . Oczywiście ,że nie krzyczę na Ciebie Damo :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

temat był "sex to nie zabawa" a teraz Marlen piszesz : miłość to nie zabawa"... to chyba dwa różne wątki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Hej kittka701 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!



Marlen - nie doceniasz przeciwnika...! Być może mój nick podpowiada Ci ,że jestem gówniarą ... ale to Twój problem...

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Ostry i lubieżny Sex jest też częścią Miłości oblubieńczej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Marlę.. oczywiście, że nie krzyczysz.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Lecę ,papa,miłego popołudnia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Miłego.. niech Ci upłynie na zabawie :) bądź nie-zabawie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Zależy też co kto uważa za zabawę :)) Jeżeli chodzi o skakanie z kwiatka na kwiatek to NIE, ale jeśli chodzi o 'wygłupianie się', zabawę podczas sexu to czemu by nie ;) Sam sex w sobie wg mnie powinien być taki mistyczny, odpowiedzialny i cudowny. Chyba rozmarzyłam się hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Dzięki Mraucia i nawzajem . A co do tego,czy sex ma być nudny ? Nigdy w życiu . Ale ma być hm ..moralny .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

w odniesieniu jak wyżej

....i częścią miłości w ogóle jako jej owoc owocujący prokreacją na sposób Ludzki i Boski.

Kto się nie umie sexem bawić wtedy to nie jest wcale zabawna zabawa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

sex to zabawa ! milość to bzdura mija a na sex zawsze jest chęć



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

kataranka - demoralizujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

ty chyba jakis pedał jestes...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Marlen zaczynasz nastepny bezsensowny temat i znikasz....yay....
nie myl sexu z miloscia..te dwie rzeczy mozna oddzielic...
poza tym sex to jest zabawa i to dobra...
a teraz specjalnie dla ciebie Marlen..jedno z moich ulubionych powiedzen
"zeby zycie mialo smaczek raz dziewczynka raz chlopaczek"-yayks uwielbiam to....(i mam meza-on ma troche inne zdanie ale ja nic na to nie poradze :P)
a teraz czekam na lincz ze strony tych niedorozwinietych troli....

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

martuchnam szalona Ty:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Mrauuu zawsze 24/7...poza tym lubie zabawe i eksperymenty...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Martuchna ,mam swoje obowiązki,dałem temat,niech ludzie się wypowiadają. Poza tym nie zamierzam się z Tobą kłócić ,a pewnie o to Tobie chodziło ,gdy pisałaś,że daję temat i znikam. Znam Cię bardzo dobrze od każdej strony .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

nie znasz mnie wogle...tacy ludzie jak ty mnie irytuja ale klotnia???ciezko mnie wyprowadzic z rownowagi bo ja po prostu nie dbam o to co ludzie mowia i mysla na moj temat..ja jestem soba zawsze bylam i zawsze bede...mam swoje poglady i swoje zasady o ktorych ty nie masz zielonego pojecia a ja nie zamierzam ci ich przyblizac bo nie zamierzam nigdy w zyciu poznac cie osobiscie ani nic z tych rzeczy....
SEX TO ZABAWA!!!JEDNA Z NAJLEPSZYCH!!

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Znam Cię bardzo dobrze .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Jak ktoś już oddziela u ludzi sex od miłości,to jest zwierzęciem . One to robią bez miłości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

hmmmmmmmmmmmm pozostawie to bez komentarza...dla mnie dyskusja z toba nie ma najmniejszego sensu gdyz nie docieraja do ciebie nawet proste tlumaczenia i tak jak ktos wczesniej powiedzial ze probujesz narzucac innym swoje poglady.....
nie ze mna kotku

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Martuchna ,cóż . Nic :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Że z każdej strony Cię znam,tzn,ze także z tej dobrej strony :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Marlen wiesz hmmm to dla ciebie i sadze ze to zrozumiesz





Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Musisz mieć ostatnie zdanie? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

zawsze...i zawsze mowie co mysle..nawet jesli to nie jest dla kogos przyjemne i ktos tego nie lubi

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

I tak ja napiszę w tym temacie ostatnie zdanie :D kurcze ,musze to zapisać w kalendarzu obowiązków ! Hehe :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

tak pociesz sie ze bedziesz mial ostatnie zdanie....jak ci to dobrze zrobi i lepiej sie z tym poczujesz to super

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Cieszy mnie wiele rzeczy ,ta istotna kwestia także :D mężczyźni górą :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

tytul to "justify sex"

mmmmmmmmmmmmmmm love it

http://www.youtube.com/watch?v=8WSfzG7CPZI

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Martuchna o widzę że nie dajesz sobie w kasze dmuchać;)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Andy jak zawsze..i czesc slonce...jak dzionek??

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Hej Martuchna a uleci jakoś takoś tylko ostatnio się mijamy:(


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

nooooooo ale wiesz stara sie unikac tego forum...za duuuuuuuuuuuuuzo troli i za duzo nienawisci moim zdaniem....ale zawsze mozemy poczatowac na priv na facebooku or yahoo messanger or normal email...co ty na to??

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Martuchna OK ale ja rzadko używam komunikatorów z jednej tylko przy czyny tak moim zdaniem nie umiem rozwinąć swoich myśli ale serdecznie zapraszam Ciebie na pocztę subhuman5@wp.pl ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

oki napewno sie odezwe...milego wieczorku..ide ja sobie tv poogladac troszke...moze jakies redtube na necie tez :P

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Martuchna ja Tobie też życzę miłego wieczorku Pzdr;)
i to w Tobie lubię poczucie humoru i szczerość:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

martuchnam bo nam się stróż przyzwoitości łóżkowej zgorszy... ;)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions. Woody Allen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Sex jest jak nokia (connecting people),
sex jest jak nike (just do it),
sex jest jak coca-cola (enjoy !)
Sex jest jak pepsi (ask for more)
sex jest jak samsung (everybody is invited)!!!
Sex jest jak peugeot (zaprojektowany by cieszyc)
sex jest jak tpsa (laczy nas coraz wiecej)
sex jest jak philips (lets make things better)
sex jest jak plus (zmieniamy swiat na plus)
sex jest jak era (taaaak, taaaaakkk......)
Sex jest jak jogobella (rozkosz extra dużego...)
Sex jest jak prusakolep (kusi, wabi, neci)
sex jest jak o.b. (ok)
sex jest jak redbull (dodaje skrzydeł)
sex jest jak milka (daj się skusić)
sex jest jak mars (krzepi)
sex jest jak snickers (na co czekasz?)
Sex jest jak guma orbit (zmniejsza ph w ustach :))
sex jest jak margaryna kasia (pieczenie to tyle radości :)
sex jest jak bmw (radość z jazdy)
sex jest jak chupa chups (musisz je lizać!)
Sex jest jak kurs nurkowania jednego z poznańskich klubów nurkowych (wejdź głębiej)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Witam jak dla mnie to sex i miłość trzeba rozdzielać, bo czemu nie mam uprawiać sexu z kimś dla przyjemności? Czy sex musi koniecznie wiązać się tylko ze stałym związkiem itd? Jeśli ktoś nie znalazł tej całej miłości to znaczy, że nie może uprawiać sexu? Dla mnie to jest chory pogląd. Nie rozumiem po co ten temat i narzucanie swoich poglądów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Racja...gdy kazdy tak o tym mowi to nie ma to swego prawdziwego znaczenia i kazdemu kojarzy sie z kurestwem..a nie powinno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

A później lament kobiet,płacz zdradzanych żon(mężów też) ,krzywda porzuconych dzieci,rozbite rodziny ,nieodpowiedzialność małżeńska,rodzinna ..BO SEX JEST ZABAWĄ . Ciekawe ile osób zabierających głos w tym temacie ma coś na sumieniu w związku ze zdradą . Nie rozumiesz po co temat ? A w ogóle rozumiesz coś więcej jak zjeść ? Co za ludzie . Ja coś narzucam ? Najłatwiej rzucić puste ,głupie oskarżenie. Cieszę się,że temat poruszył co niektórym nerwa i mózgownicę :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Przepraszam czy ja coś napisałem o zdradzie itd? Oczywiste jest dla mnie, że jak jest się w związku to się nie skacze w bok. Tylko ja pytałem o co innego. Czytaj uważnie a nie piszesz post w ogóle nie związany z tym co ktoś napisał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Udany związek wymaga wielokrotnego zakochiwania się, ciągle w tej samej osobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

W odniesieniu jak wyżej

PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

To dlaczego Katoliccy duchowni: Katecheci, Spowiednicy, Mszalni celebransi, Akolici, Diakoni, Księża, Biskupi .... bawią się w SEX z dziećmi ? To przecież moralna siła przewodnia narodu !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!



Mr_Andrzej! Bravo!


Andy C - witaj po północy ;)))

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

kittka701 Hej:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

kittka701 mam nadzieje że już spisz ! bo jak nie to się pogniewam na Ciebie:(
za to że tak się przemęczasz:(


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!




Witaj Andy C - mój wierny przyjacielu ;)))

Chyba dzisiaj już spałam ;)))

Miłego dnia :)

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Mr Andrzej ,kolejne wcielenie maniakalnego paplika widzącego w każdej osobie duchownej zdrajcę ,sprzedawczyka,erotomana . Proponuję wizytę u psychologa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Hej kittka701 KOCHANA PRZYJACIÓŁKO ;)) Ma nadzieje że Tobie humorek dopisuje?:) nie przepracowuj się PROSZĘ...
Miłego dzionka :)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

W odniesieniu jak wyżej

Tylko takich znam osobiście. Nie piszę o tych których nie znam.
Mam takie doświadczenia w stosunkach z tymi ludźmi czy to moja wina że taka jest rzeczywistość do której trudno się otwarcie przyznać wielu Łomżanom.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Szanowny przedmówco podpisujący się " Marlen '

Napisałeś człowieku cytuję:
Autor: Marlen (---.opera-mini.net)
Data: 05-11-11 11:17

" Mr Andrzej ,kolejne wcielenie maniakalnego paplika widzącego w każdej osobie duchownej zdrajcę ,sprzedawczyka,erotomana . Proponuję wizytę u psychologa ."

Otóż odpowiadam Tobie i wszystkim innym w trwającym przekonaniu tobie podobnym:

Nie w każdej osobie duchownej ale we wszystkich których znam osobiście.

Tu nie potrzebny jest psycholog ale patolog.
Rozmiar tej patologii w Łomży jest taki że nawet Biskup S.S. przez radio kłamie w żywe oczy tak jak propaganda Urana albo Gebelsa !!!!!!!!!!!!!!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Mr Andrzej ,mów w takim otwarcie o konkretnych osobach i podpisz się własnym nazwiskiem ,a tak to jesteś oszczercą rzucającym potwarz na cały stan duchowny ,a tak to jesteś zupełnie niesprawiedliwym manipulatorem . Byłeś w tajnych służbach PRL ? I to Ty masz iść do psychologa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

xDx ,przepraszam ,tamten post był w dwóch częściach,druga część odnośnie Twojego wpisu,moje przeoczenie,gdyż nie dodałem w odpowiednim miejscu Twojego nicku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

"..mów w takim razie.."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!


Szanowny Przedmówco, człowieku podpisujący się "Marlen"

Konkretów potrzebujesz tak jak policja, sąd i prokuratura ich nie interesuje zło dokonujące się na ich oczach, ich interesuje owoc zła jako twardy dowód rzeczowy.

Tzn. twoja logika potrzebuje złapać przestępcę na gorącym uczynku a nie wtedy kiedy on kameralnie na przykład na plebanii z dzieckiem bez świadków seksualnie się bawi zabawia gwałcąc dzieciaka, dzieciaka, który ma świadomość że nikt mu nie uwierzy a jeśli nawet to jeszcze bardziej mu to zaszkodzi.

Jaki psychoanalityk, duszpasterz skaził Cie tą pokrętną logiką? Duszpasterz utrwalający arcykapłańską zdolność do ukrywania metod i owoców szatańskich podstępnych zdradliwych złodziejskich złoczynnych manipulacji prawdą która nawet po "śmierci" wdeptana po arcykapłańsku w Łomżyńską ziemię potrafi się odrodzić i jako "zmartwychwstała" przetrwać w tym bandytyzmie nieludzkiej fałszywości Kościoła w Łomży czego niezbite dowody mamy dookoła siebie i w całym nie tyko chrześcijańskim świecie. Czy ten psychoanalityk, duszpasterz nie jest w stylu tego jak ten pierwszy duchowny duszpasterz Ewy w Raju?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Mr Andrzej hahahaha co za człowiek . Mów konkretami ! Nazwiska księży ,zakonników z podpisaniem się własnym imieniem i nazwiskiem. A jak nie ,to zamilcz oszczerco .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Marlen jeszcze nie zorientowałeś się z kim masz odczynienia i z kim dyskutujesz z lokalnym natankiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Pełno jest ludzi opętanych przez diabła i mających obsesyjną manię nienawiści na widok jakiejś osoby duchownej. A nienawiść nic dobrego nie przynosi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Szanowny przedmówco "Marlen"
Mówisz masz
Biskup Juliusz Paetz vel "Dżulja" ( Julia ) oraz jemu podobni Ojcowie duchowni którzy byli blisko Jego Łomżyńskiego seminarium cudzołożnie współżyjąc ze złem płodzili w nim owoce swojej fałszywości.


Chcesz dowodów to sobie ich poszukaj ( fałszywych duszpasterzy ) może który Cię niepostrzeżenie ( w zaciszu bez świadków ) zgwałci albo zgwałci Twoje dziecko nie tylko i nie koniecznie seksualnie ?

Ja sobie nic nie potrzebuję udowadniać a Tobie też zmysłów nie brakuje żeby przed Tobą kawę na ławę jak uduszoną prawdę na tacy przedstawiać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Abp Peatzowi nic nie udowodniono,więc poraz kolejny jesteś kłamcą i oszczercą ,więc milcz !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Marlen opanujesz się trochę przestaniesz karmić dewianta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Andy,takiemu to trzeba mocno,dobitnie i najlepiej jeszcze dać mu policzka na oddrętwienie się umysłu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Arcykapłański popleczniku/przyrodniku* a co potrzebujesz dowodów jak niewierny Tomasz. Potrzebujesz prawdy podanej na tacy jak głowa Św. Jana ?
Potrzebujesz prawdy pogrzebanej jak ciało Jezusa ?
Potrzebujesz prawdy naszych czasów to szerzej otwórz oczy i uczy !

Seksowna arcykapłańska zabaw w kotka i myszką kleru i Wiernej im owcy (owiec) trwa jak zoofilia**.

* niepotrzebne skreślić. Sam zdecyduj zanim inni zdecydują za Ciebie.

**Zoofilia (gr. ζωον, zōon – "zwierzę" i φιλία, philia – "przyjaźń" lub "upodobanie") – rodzaj parafilii: stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest wykonywanie czynności seksualnych przy udziale zwierząt. ( Łomżyńskie pasterze jak pastuchy traktują swoich/nieswoich Wiernych jak bydło jak stado: owce i baranki realizując w nim seksualne popędy )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Zostaje dać mu policzka,inaczej nie zrozumie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Ukrzyżuj mnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Albo mnie spal na stosie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Ja mówię o policzku,więc nadstaw od raz drugi. Będziesz pamiętał ,że nie można kłamać,rzucać oszczerstw i manipulować . A przy okazji może nienawiść pryśnie i nabierzesz miłości oraz szacunku. Tak,czy tak,nic złego Cię nie spotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

A ja mówię idź na całość i nie rozdrabniaj się nieskończonym policzkowaniem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

A jak nie zmądrzejesz,to do łagru na Kołymę . 20 lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

ukrzyżuj mnie albo spal na stosie
skoro prawdy do siebie nie dopuszczasz to bądź konsekwentny w jej zaszczuciu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Prawda jest taka,że jesteś zakłamany ,pełen nienawiści. Często osoby psychopatyczne mają takie objawy. Więc ? Wizyta u psychologa i leczenie albo 20 lat łagru i wszystka nienawiść minie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Ty to byś nawet samego Boga ( Syna Bożego ) wysłał do psychoanalityka, psychiatry, psychologa, egzorcysty i tak dalej czyniąc Jemu takie same zarzuty co mi aby prawdy do siepie nie dopuścić i ta prawdę zaszczuć aby się dookoła Ciebie nie rozpowszechniła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Denerwuje mnie ten andrzej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

25 lat łagru . :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

lvl up w łagrach?:D:D: z 20 na 25?:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Autor: Marlen (---.opera-mini.net)
Data: 05-11-11 13:08

Abp Peatzowi nic nie udowodniono,więc poraz kolejny jesteś kłamcą i oszczercą ,więc milcz !
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

O Marlenie :):)
Zadziwiłą mnie twoja postawa jako obrońcy zboczonego tatałajstwa:)
Czyżbyś też lubił figle z chłopcami???

Bez urazy oczywiście , to tylko pytanie:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Nie bronię łajdactwa,zboczęń,gwałtów i pedofilii w żadnym możliwym stanie,ale nie można uogólniać . Jak powiem,że w Łomży są sami mordercy,to nie jest to prawda. Ale ktoś tak stwierdzi,bo było w ostatnim roku ileś tam zabójstw z głośnym ostatnio morderstwem śp.pana Choińskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Do Autor: Mrauuu

A jak myślisz kto, co i dlaczego zdenerwował zdenerwowanego na którego się zdenerwowałeś człowieku ?

Ty się na mnie nie denerwuj tylko na tych co zdenerwowali "pół" polski.
Krystyna Janda powiedziała że wkurzył ją personel naziemny czy tam przyziemny.

świat na poważne tematy dyskutuje a wy o własnej dupie marynie*


*takie powiedzenie ludowe w znaczeniu mówić o byle czym byle nie o sobie samych na wzajem w dojrzałych i godnych samokrytycznej poważnej uwagi dyskusjach publicznych w sytuacjach kluczowych dla społecznie zdrowego funkcjonowania.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Tak,25 lat łagru(ów) . A jak dalej będzie podskakiwał,to 30 . Z chamstwem i głupotą tylko taka dyskusja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Andrzej denerwujesz bo narzucasz swoje zdanie. Masz w wielu sprawach racje. W niektórych nie.
Każdy ma swoje zdanie i nie ma co dyskutowac narzucając je komuś..

a co do Krystyny J.. jakoś mało mnie ona ciekawi i to co ją denerwuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

ja tam lubie dziewczyny z kisielnicy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

i chwała Ci za to malan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

W odniesieniu jak wyżej !

ukrzyżujecie mnie od razu albo spalcie na stosie
Na krzyż.... No krzyczcie My chcemy Krzyża!!! My chcemy krzyża !!!

cytuję "Z chamstwem i głupotą tylko taka dyskusja." Na krzyż ?

prawda wdeptana w ziemie sama odrośnie nawet jak ją będziecie deptać nie dacie rady zdeptać jej do końca i jeszcze zrzucić z siebie od powiedzialnośc za jej niszczenie !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

zachowujesz sie jak ta babka co do krzyża się przywiązywała w maju czy tam czerwcu tamtego roku....
się denerwujesz na nic w zasadzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Personel naziemny przyziemny i podziemny ( Pana Boga ) zawsze pchał się ludziom do łóżka i skutki tego były opłakane dosłownie.

Ludzie brońcie swojej niepodległości nie tylko we własnej sypialni!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Mr Andrzej ,jesteś tak zaślepiony jadem nienawiści,że nic poza tym nie widzisz . Prawda jest obiektywna ,wolna od uczuć. Idź do psychologa po dalszą poradę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

w nawiązaniu jak wyżej

cytuję:

Autor: Mrauuu (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05-11-11 14:26

zachowujesz sie jak ta babka co do krzyża się przywiązywała w maju czy tam czerwcu tamtego roku....
się denerwujesz na nic w zasadzie


Z Twojego punktu widzenia to w zasadzie masz rację skoro to Ciebie nie dotyczy.

W moim przypadku jest zdecydowanie odwrotnie jest to zbyt poważne i poważnie przytłaczające mnie doświadczenie życiowe abym je przemilczał i nie dał o nim świadectwa w tym Curva* zaściankowym skorumpowanym zboczonym fałszywością duchownych Kościele Rzymskokatolickim na ziemi Łomżyńskiej.

* Curva należy czytać i rozumieć w języku tradycyjnie dyplomatycznym i liturgicznym Kościoła Rzymskokatolickiego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

co za człowiek ..odizolować,bo kogoś zamorduje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Kąsające jadem nienawiści to są zaślepione starymi grzybami z rodziny rydzyka polskie matrioszki wpatrzone w ambony które dokonały w imię solidarność z władzami Radia Maryja aborcji społecznoekonomicznej młodego pokolenia w którym wzbudziły przemoc odwetową narastającą w polskich domach w postępie geometrycznym.

Arcykapłani Rzymskokatoliccy zwarli szeregi pomnożyli zastępy swoich egzorcystów lansując teorie o działaniu złego ducha. Oglądałem film z ich rekolekcji w którym agresję szufladkują za pomocą stuły.
Jak agresywna osoba się denerwuje na symbole wiary to jest opętaną przez szatana a jak nie to jest chora psychicznie.

Z podobnych przyczyn Biskupi niedawno zastanawiali się nad przeprowadzaniem badań psychiatrycznych ludzi pragnących zawrzeć związek małżeński

Przez wieki pchali się ludziom do głów i do łóżek wielu ludziom niszcząc życie dosłownie w całości robili to niebezinteresownie realizując własne świątynne interesy. Owoce ich wychowawczej pracy są odwrotne do ich zamierzeń i zawsze cywilizacyjnie istotnie spóźnione i uwsteczniające ludzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Zamorduje kto kogo ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Kogo trzeba odizolować ?
Sprawcę czy ofiary Rzymskokatolickiej przemocy domowej (wewnątrz kościelnej)

Kogo trzeba odizolować ? ( zaszczuć - ukrzyżować )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

taka jest prawda malo jest ksiezy z powolania...reszta idzie dla kasy i pier.....i sie na potege....
poza tym nie moge sie doczekac az moj maz wroci...i bedzie SEX,SEX,SEX..........................i jeszcze wiecej SEXU,gdziekolwiek winda samochod ogrod itd...to dopiero jest zabawa :P

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Naszego Marlena zauroczyły czerwone gacie Arcybiskupa:):)
Czyżby miał z nim bliskie związki ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Dla mnie przespać się z kimś to jak splunąć:D Wiem patologia ale życie mnie tak zepsuło i ilość kobiet z którymi się kochałem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Oj Duży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!



....... ANDY C , Ty to zawsze potrafisz mnie rozśmieszyć ... :D

........ a te wklejki z odlotu revelacja ;))))

..... A jak mija Ci wieczór ???

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

........kittka701 :))) a jaka tako, mam nadzieje że wzięłaś moje rady do serca :) I nie będziesz buszować po no cach na internecie ;) PAMIĘTAJ BĘDĘ CIĘ PILNOWAŁ:)))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

.......kittka701 :))) odpiszesz czy mi nie odpiszesz bo mnie muli na sapnie:)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Większość księży jest z powołania ,ale niektórym ludziom ,którym sexmania przyćmiewa umysł wydaje się,że wszyscy chcą sexu jak i oni sami,więc tak szufladkują wszystkich,w tym księży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Jest z powołania do cudzołożnego współżycia z ojcem wszelkiego kłamstwa płodząc z nim owoce swojej Curva Wiary* nie do wiary na sposób Ludzki i Boski. Są powołani a raczej wybrani, wyselekcjonowani, i poddani, zniewoleni przez to zło którym są ograniczeni od wewnątrz i na zewnątrz.
Księża są jak duchowe dziwki (nie pisze o tych których nie znam osobiście) nastawione na robienie kasy to Curva Kościół* i burdel a nie wyprostowany godny Święty Kościół powszechny i Apostolski którego bramy piekielne nie przemogą.

* Curva słowo należy czytać i rozumieć w języku liturgicznym obrzędowym kultowym i tradycyjnym języku dyplomatycznym cywilizacji łacińskiej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

W odniesieniu jak wyżej.
Wyjątki i niedobitki oraz "cuda" potwierdzają tą zaprezentowana tu regułę Kościoła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

a co to jest??to są faceci z wywalonymi jęzorami biegający za Paniami(inne słowo tu pasuje)!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Z idiątą (głupcem) i ciężko chorym na umyśle nie ma co rozmawiać,a za takiego uważam Mr Andrzeja. Dowody na to są w jego postach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

ok Cioty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Tylko trochę mnie nie było na forum, a główny temat postu spadł na 10 innych 'ważnych' tematów!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

marlen myśle że jesteś jakimś zniewieściałym klechą lub związanym z watykańską mafią przydupasem jakiegoś dewianta w czarnej sukience i założyłeś ten temat bo zamierzasz dorabiać wykładając tępym owieczkom kursy przedmałżeńskie

ZGADŁEM ?

WIEM ŻE TAK

:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!




Hejka Andy :))))))))))


Świetnie :))))))

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Hej kittka701 :)))))
czy ja wiem czy takie świetne:(((

-----

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Denver,Nie zgadłeś. Jestem człowiekiem otwartym i wiem do czego jest sex oraz jak wielka jest to przyjemność,ale mam też rozum ponad to wszystko .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Pani,zgadzam się z Tobą,że sex powinien być mistyczny,odpowiedzialny ..dodałbym jeszcze wiele przymiotów ..może np.ten,że sex musi być porządny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Porządny w dwu znaczeniach..jako moralny i jako cudowny ,mistyczny ,w pełni satysfakcjonujący ,szalony ,namiętny , "do bólu" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,13079757,wiadomosc.html?ticaid=1d55e



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

W odniesieniu jak wyżej
Metroseksualni i inni zboczeni planiści z Episkopatu zaczynają rozbudowę (prokreację Kościoła ) od badań psychiatrycznych aby zbudować swój nowy dom jeszcze więcej domów i ołtarzów pnących się do góry pod ich kontrolą na zasadach jak w linku wcześniej i powyżej
http://ekai.pl/diecezje/warszawska/x37856/kosciol-naszym-domem-obrady-komisji-episkopatu-ds-duszpasterstwa/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Kościół jest niespójny z prawdą z której i dla której powstał.
Kościół stał się tym co zaczął głosić we własnym interesie.
Kościół realizując własne interesy stał się niespójny sam w sobie.

dzielą wierzących na wierzących im bezgranicznie i na chorych psychicznie którzy się z nimi do końca nie zgadzają nie tylko i niekoniecznie w sprawach łóżkowych od których jak zwykle zaczynają ingerować w ludzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Mr_Andrzej ma Pan racje >>>>>>>>>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

w odniesieniu jak wyżej i wcześniej

jak nie akceptujesz teorii klerykałów również dotyczących sex'u i emocjonalnie jesteś na nie oburzony ( co po ludzku jest zrozumiałe ) to jesteś opętany przez szatana albo chory psychicznie.
W Łomży jest bezkonkurencyjna mocno zaawansowana siatka klerykalnych układów również z lekarzami. Dosłownie na wszystkich szczeblach trwa osaczanie ludzi

http://www.youtube.com/watch?v=CJ5yoqw_vcc

http://www.prawapacjenta.eu/?pId=2708



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Marlen, aż buźka mi się uśmiechnęła z samego rana jak przeczytałam co napisałeś :-)
Sex jest jedną z najcudowniejszych 'rzeczy', jaką człowiek (odpowiedzialny) może darzyć drugą (odpowiedzialną) osobę.
Mr_Andrzej chyba jesteś sam opętany przez szatana :))) Po co tyle złośliwości. Życie jest za krótkie i za piękne.......

Miłego dnia :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

czyli obnażając hipokryzję i przewodnią siłę obłudnego kleru ktury zastąpił przewodnią rolę PZPR'u jestem przeznaczony do zaszczucia.
Pytanie tylko czy zostanę zaszczyty spalony na stosie jak opętany przez szatana czy jak chory psychicznie ? ( nie dam sobie zamknąć ust dopuki ludzie odpowiedzialni za fałszywa duchowość i zmaterializowane jej owoce w Łomży nie walna się publicznie w piersi nie zrobią ludziom zadość uczynienia.

Biskupi jak ogłupiali walczą z ludźmi o prawidłowo sprawowane kościelne prawo i sakramenty tak jak żydowscy arcykapłani o prawidłowo sprawowane swoje prawo z którym jedni i drudzy występują przeciw człowiekowi na sposób Ludzki i Boski.

Żeby się chociaż przynajmniej na poważnie zatroszczyli o środowisko w którym te prawo miało by być poprawnie sprawowane.

Biskupi bezrefleksyjnie żądają od ludzi tego co po ludzku staje się nie do przyjęcia z powodu sytuacji stwarzającej warunki zaporowe od tych ludzi niezależne. Jeszce bardziej kalecząc życie tymi nakazami i konsekwencjami
swoich egocentrycznych decyzji.

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,13079757,wiadomosc.html?ticaid=1d55e



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Mr_Andrzej drugi natanek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Każdy totalitaryzm zaglądał ludziom do sypialni nienaturalnie sterując prawem naturalnym wpisanym w człowieka na sposób ludzki i boski.
totalitaryzm Kościoła Rzymskiego zrobił pod tym kontem wiele złego czego dobitne przykłady są w historii nie tylko wspołczesnej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Szanowny przedmówco (człowieku) podpisujący się Mrauuu

Piszesz cytuję:
Autor: Mrauuu (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07-11-11 14:32

Mr_Andrzej drugi natanek
---------------------------------------------------------------------
Dzięki za komplement nie gniewam się ale czy zawsze trzeba dopisywać "drugi...".
Lepiej brzmi "persona non grata"

Polaków nudzi skołowana tradycja: "druga Japonia" "drugi Budapeszt" "drugie Węgry" "drugie ja"

A dlaczego nie drugi Boniecki ?
A może pójść na całość.
A dlaczego by nie powiedzieć drugi Jezus ?

A poco się chamować skoro się już używa personalnych porównań ?
Czasem trzeba iść na całość, tak powstało najdonioślejsze świadectwo dane prawdzie wszech czasów.To godny i wymowny przykład w pełni uzasadniony.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

dziękuję za owe kazanie. proszę dłuższe bo to do mnie nie do końca dotarło. szczęść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Sex to nie wszystko . Nawet to nie podstawa związku . Podstawą udanego małżeństwa zawsze jest milość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Pani ,musisz być ponadprzeciętną kobietą . Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

W nawiązaniu do "Marlen"
piszesz cytuję:
"Sex to nie wszystko . Nawet to nie podstawa związku . Podstawą udanego małżeństwa zawsze jest milość."
---------------------------------------------------------------
A biskupi twierdzą że sakrament !(?)
To jak to jest na prawdę ?

Zbyt dużo tu kontrowersji i dowodów na to że pchanie się klerykałów między dwie "dupy" do jednego łóżka w historii miało zgubny wpływ na całe życie wielu ludzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Sex--temat rzeka.Jedni go uprawiają,bo są uzależnieni,inni bo uwielbiają,jeszcze inni bo daje im spełnienie.Co by nie mówić--SEX JEST BOSKI !!!


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Oburzona mama hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Sex to piękne narzędzie miłości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

W nawiązaniu jak wyżej i zapytaniu jak wcześniej
To co z tym sakramentem ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Marlen i to powinno być puentą tego postu ("Sex to piękne narzędzie miłości". "Podstawą udanego małżeństwa zawsze jest miłość").

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Ok . Niech tak będzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Kochajmy się podczas sexu ! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Autor: Marlen (---.opera-mini.net)
Data: 09-11-11 15:25

Kochajmy się podczas sexu ! :)--- AMEN !!!-;)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

Hehehe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

hahahaha..biedak


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

dokładnie ... a ja mam tu nutkę z tym związaną ...... ;)


http://youtu.be/qwJPBdBkPng




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!

[IMG]http://i2.pinger.pl/pgr339/a019f1a7002af7d14d6f9afe/DEMOTYWATORY+RÓŻNE-PACZKA+500+SZT.+FOTO+(16).jpg[/IMG]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTESTUJĘ !! SEX TO NIE ZABAWA !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org