środa, 02 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kobiety-Kierowcy

Od jakiegoś czasu z niepokojem zauważyłem,że rośnie liczba kobiet-kierowców.Dlaczego z niepokojem?Hmn,pewnie panie mnie zbesztają,ale niestety uważam,że płeć piękna nie ma za bardzo daru do kierowania pojazdami mechanicznymi.Oczywiście zdarzają się kobiety,które lepiej jeżdżą od niejednego mężczyzny,ale tak naprawdę jest to co najwyżej kilka procent.Odpowiedzią niejednej pani będzie argument,że jeździcie bezpieczniej.Czyżby naprawdę?Statystyki co do płci,robione są nie na poszczególnych grupach wiekowych,ale ogólnie.Do czego zmierzam?Zgodzę się z tym,że młodzi panowie(wiek 18-25 lat)są największym zagrożeniem na drodze(to fakt),ale odpowiedni system przyznawania prawa jazdy(taki jaki obowiązuje w USA,czy w niektórych krajach UE) mógłby ostudzić młodzieńczy zapał.Większość panów z kilkuletnią lub kilkunastoletnią praktyką to naprawdę dobrzy i rozsądni kierowcy.A panie?No cóż,nie oszukujmy się.Kobiety szybciej panikują,są bardziej podatne na stres,przez co są mniej opanowane.Panie za kółkiem są też w większości biernymi sprawcami wypadków o czym się nie mówi.
Drogie Panie to nie jest szowinistyczny post,nie uważam rodzaj męski za lepszy.W wielu dziedzinach życia to wy jesteście lepsze od nas,ale motoryzacja zawsze będzie męską domeną.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Bunio statystyki drogowe mowia, ze kobiety zazwyczaj powoduje kolizje drogowe, a nie wypadki drogowe jak sie dzieje w przypadku wiekszosci mezczyzn. Poza tym, coz zyjemy w wolnym kraju i mamy prawo do jazdy samochodami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Do xxxANGELxxx:Ja nikomu niczego nie zabraniam,tylko stwierdzam fakty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

A ja wyrazam tylko swoja opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Oki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

moze masz racje ale motoryzacja nie jest tylko meska domena,sa kobiety ktore wiedza o wiele wiecej niz nie jeden facet,ja na przyklad bardzo sie tym interesuje,wiec opinie na ten temat beda zawsze podzielone...
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Również twierdzę że większa część kobiet nie potrafi jezdzić . Uważam że należe do tych kilku procent które potrafią jezdzić i lubią jezdzić autem
Po za tym jak najbardziej interesuje się motoryzacją uwielbiam wszystko co jest z nią związane .
W większości mężczyzni zawsze byli i będą dobrymi kierowcami !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

oby wiecej takich kobiet:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Jeżeli ktoś z naprzeciwka jedzie bez włączonych świateł mijania to jest to:
1 Kobieta z komórką przy uchu
2. Starsza osoba.
3. Facet z komórką przy uchu ( jako jedyny reaguje na miganie i włącza po chwili światła, nr 1 i 2 nie wiedzą co się do uja dzieje)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Serduszko1985. Fakt, moze rzeczywiscie sie bardzo tym interesujesz, jednak czytac ze zrozumieniem nie potrafisz...
A dlaczego? przeczytaj pierwszy post Bunia i swoj komentarz...

A co do tematu. Bunio, masz racje. Jak najbardziej zgadzam sie z Toba i popieram tą wypowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Do serduszko1985:Tak zgadzam się,że są takie kobiety ale to tylko kilka "małych" procencików,a motoryzacja jest niestety naszą domeną.Jaki jest wkład pań,jeżeli chodzi o technikę?Ja nie przypominam sobie kobiety,która by coś wynalazła lub udoskonaliła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

bo spac mi sie chce
ale oczywiscie popieram to co napisal bunio,ale nie wszystkie kobiety zapominaja o swiatlach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

[IMG]http://goofygifs.com/wp-content/uploads/2010/11/funny-gifs-take-it-off.gif/IMG]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

tyku ja sama mrugam nie którym Panom bo jadą strasznie zamyśleni a potem dziękują ręką
Bunio za grube roboty się nie bierzemy ale wymiana filtrów i innych drobiazgów nie jest dla nas żadnym problemem również jak coś zaczyna wyciekać to jest kilka rodzajów płynów olejów ale my je doskonale znamy i wiemy o co chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Carl Benz opracował konstrukcję dwusuwowego silnika spalinowego
Earle'a S. MacPherson opracował i zaprojektował konstrukcję zawieszenia
Vincenzo Lancia wynalazca konstrukcji samonośnego nadwozia
Te przykłady można by mnożyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy




Bunio Masz rację chłopie... 97% "bab" należałoby wysłac na zrobienie prawa jazdy np w Warszawie !!!! Akurat dziś wracałam w "godzinach szczytu" i widziałam kilka sierot-kobiet... Z dumą stwierdzam,że do nch nie należę .... praktykę mam głownie w większych miastach i na trasach - międzynarodowych także ;)))

Kobitki więcej pewności siebie i wyluzować się ;)))

AndyC heloł ;)))

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Hej kittka701 :))
Wiedziałem że skomentujesz tego posta:)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Kittka701 rozumiem, ze Ty to zaliczasz sie do tych 3% bab - hahaha :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy


tak jest i nie mam z tym absolutnie żadnego problemu..
znam swoją wartość i mam dystans do siebie i do tego co robię... jestem szczęśliwą babą - za kierownicą też :))))
Pozdrawiam wszystkie baby :)

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy



Andy a skąd wiedzałeś???

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

kittka 701 chłopska intuicja mi podpowiedziała:) albo już na tyle Cię znam od razu pomyślałem że nie może Cię zabraknąć w temacie:))
Co sadzisz ?:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy



o intucji? o temacie? ....

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

O tym albo już na tyle Cię znam od razu pomyślałem że nie może Cię zabraknąć w temacie:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy



akurat jeszcze zajrzałam tu przed jutrzejszym wyjazdem ;)))) a tu masz ci BaBo placej - jest fajny temat :)))
- nie mogłam przemilczeć ;)

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

kilka procent kobiet takie fakty ;) a na forum chyba 100% bo niby, która z wypowiadających się Pań napisze 'przyznaję się ja również słabo radzę sobie za kółkiem" ;p heh jak narazie to wszystkie (ooooooo dziwo:)!!!) zaliczają się do tych kilku % wspaniale jeżdżących kobiet....czyżby te słabo jeżdżące kobiety nie miały dostępu do internetu??? czy może te które mają dostęp do internetu żyją w zakłamaniu???;) super, świetnie, idealnie ;) nie dość, że dobrze jeżdżą to i deklarują ogromne zainteresowanie i obycie w motoryzacji ... same nie powinnyście się chwalić bo to żaden argument:) a jedynie kpina:) to czy dobrze jeździcie czy nie niech stwierdzi ktoś inny, obiektywny ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

kittka701 oj Ty zawsze musisz być zabiegana :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy



A ja mam świadków freestylu224 : ) ha ha ha

poza tym wiem ,gdzie i jakie paliwo lać reszta należy do mojego męża i mechaników-medyków !!!!

Ale dobrze to ująłeś bo rzeczywście same dobre kerowniczki sie podpisały ;)))

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy



pewnie Andy cos tam szukasz dla mne jakieś wklejki ??? :) obejrze jutro dzis uciekam jutro musze byc w formie - a teraz to już biało na dworze :(

Pozdrowienia dla Panów kierowców tych dobrych i tych uważających się za dobrych i kulturalnych :)

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

kittka701 szukam:) Ok Paaa
Szerokiej drogi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy







ok.tylko się postarajjjj :))) juz mnie nie ma....

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

kobieta kierowca nie powie ze jest w tym slabsza.Kobiety kierowcy zaraz po otrzymaniu prawa jazdy czują się bogiem za kierownicą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Moja babcia mając 80 lat pojechała golfem do Palermo :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

nie wszystkie kobiety mają do tego talent.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Musimy się z tym pogodzić,że na drogach są też panie. Takie czasy,takie prawo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

freestyle224 - Z udowodnieniem nie ma problemu wystarczy wyskoczyć razem na miasto i zobaczyć kto sprytnie przejedzie przez miasto bez szwanku i bez długiego zastanawiania się nad manewrami .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

pipi14106
heh;)bez szwanku powiadasz? nie chodzi o to byś Ty sama cała przemknęła przez miasto:) bo to nic nie znaczy:P jeśli chociaż jedna osoba krzywo na Ciebie spojrzy to sorry ale dobrze to Ty nie jeździsz. Sęk w tym, że Wy kobiety myślicie "nie miałam dzwona ani wypadku, nawet mandatu nie mam:)więc jestem super driver'ka" heh tylko szkoda, że nie bierzecie pod uwagę tego że ktoś musiał przyhamować czy zwolnić byście nie obiły mu auta.... bo co tam :P jesteście paniami dróg i autostrad:) Oczywiście zgodzę się, że są kobiety, które mają dar prowadzenia auta :) i to każdego:) a to raczej ten mały procent:) a jeśli Ty pipi14106 zaliczasz się do niego to się ciesz:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Jeszcze nie zdazyło mi się zeby ktoś mnie obtrąbił ani krzywo sie patrzył jadąc strzelców Pani pewna(blond) wpadła na pomysł wyprzedzania na zakręcie a ze przedemną jechało auto i z naprzeciwka najechało to biedna nie wiedziała co robić to zebchneła mnie na krawężnik i wtedy to ja musiałam ją obtrąbić bo przez nią bym miała zniszczone auto
a jeszcze jedna sytuacja stoje sobie na światłach przedemną stoi pani po 30 zaczeła grzebac w schowku i najwidoczniej zapomniała trzymać hamulec lub zaciągnąć ręczny auto leciało na mnie zaczełam trąbić biedna za póżno się podniosła bo oparła mi się na zderzaku normalnie myślałam ze mnie szlak trafi To są tylko dwa przykłady na to że nie które Panie za kółkiem równa się kolizja

nie ukrywam bo mandat miałam na Stop ;) za prędkość się nie zdażyło bo CB pomaga ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

kittka 701 szybkiego i bezpiecznego powrotu do domku Tobie życzę:)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Podziwiam babeczki za kolkiem TIR`ow.Czasem sie zdarzaja.Mysle ze niektorym dziewczynom czasami brak pewnosci siebie za kierownica,facet ma chyba lepsze oko do szacowania i nie zastanawia sie np.czy zdarze czy nie zdarze... hehe:)
Co do jazdy samochodem wkurza mnie czesto (obojetnie czy to mezczyzna czy kobieta )ze niektorzy nie wlaczaja kierunkowskazow i tak czekasz zeby wyjechac z bocznej albo wjechac na rondo a oni zamiast dac znac nagle skrecaja i sie denerwujesz bo za nimi znowu cos jedzie .AAAA!!!
Pozdrawiam wszystkich kierowcow!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Popieram temat. Kobiety za bardzo panikuja w niebezpiecznych sytuacjach. Zamiast wyjsc z opresji z zimna krwia, to puszczaja kierownice i niech sie dzieje co chce. Dzisiaj pani jadaca tico okolo godz. 10, na sikorskiego (okolice Wyszynskiego), mnie zaszokowala, pozdrawiam Pania i radze wybrac sie na kurs doszkalajacy.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy



Andy C jakie słodkie :)))


wróciłam cała we mgle ;)))

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy



Hej Hej Hej Hej Hej kittka701 :)

Fajnie że wróciłaś cała i zdrowa:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

moja małżonka jak siedzi za kierownicą to ja trzymam telefon z wybitym numerem 112
jak by wszystkie kobiety jeżdziły jak moja kochana to uwieżcie nie byłoby żadnego skrzyżowania wolnego (z całym szacunkiem do kobiet potrafiących jeżdzić)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Pozdrowienia dla Pani z czarnego Volkswagena która jak zmienia pas by mogła spojrzeć w lusterka !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

codziennie jeżdzę bardzo dużo, ok 400km i widziałam wiele. facet za kółkiem? często idiota stwarzający zagrożenie. Zawodowcy też nie lepsi, jeden taki skurwys...... wyprzedzał pod górkę......pierd.....idiota zepchnąłby mnie. często ratuję życie palantowi, który idzie mi na czołówkę. ostatnio jeden taki "kierofca" facet wyskoczył mi z za zakrętu, szedł na czołowe bo palant wyprzedzał w tym miejscu. myślę że dzięki mnie żyje i nie musi klepać samochodu, bo prędkości były znaczne. na szczęście umiejętności moje też są znaczne. Takich sytuacji miałam wiele. brak kierunku to standard. hamulcowych też jest sporo, tu akurat po równo i kobiet i mężczyzn. zawsze jak ich wyprzedzam patrze co za cierepa jedzie i ruch spowalnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Temat kobieta - kierowca, mężczyzna - kierowca, zawsze będzie wzbudzał kontrowersje.
Powiem jedno, choć prawo jazdy łatwo zrobić, nie każdy ma predyspozycje by być kierowcą. Prowadzić samochód to jedno, a mądrze jeździć to drugie. Zwłaszcza teraz, gdy samochodów jest pełno, a ruch jest natężony trzeba mieć oczy dookoła głowy. Trzeba myśleć nie tylko za siebie, ale umieć również przewidywać ruchy innych uczestników ruchu, a nie zawsze się da.
Polacy mają tę przykrą tendencję, że uważają się za nieśmiertelnych. Paradoksem jest, że kierowcy wiedzą, że drogi są w fatalnym stanie, a i tak ignorują ten fakt pędząc na złamanie karku lub lekceważą przepisy lub znaki w miejscach niebezpiecznych narażając innych na nerwy, a najgorszym przypadku kalectwo lub śmierć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Panowie uwazacie siebie za wspaniałomyslnych i nieomylnych kierowcow.Otóz duze jeżdżąć widzę w jak nieporadnych znajdujecie sie sytuacjach dla mnie zdawałoby sie prostych.Nie zapominajcie o tym ze r ownież uczymy was na kursach by uzyskac prawo jazdy.Zarowno wsrod nas jak i was panowie sa osoby ktorym brak jest tej zyłki do kierowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

pewien gość białym infinity jedzie 20 na h może 126 do takiej jazdy i ti facet trzeba ścisnąc go za to jeśli wogóle coś ma

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

"Autor: patrys78 (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 09-11-11 21:18

Panowie uwazacie siebie za wspaniałomyslnych i nieomylnych kierowcow.Otóz duze jeżdżąć widzę w jak nieporadnych znajdujecie sie sytuacjach dla mnie zdawałoby sie prostych.Nie zapominajcie o tym ze r ownież uczymy was na kursach by uzyskac prawo jazdy.Zarowno wsrod nas jak i was panowie sa osoby ktorym brak jest tej zyłki do kierowania."


No ale wśród Pań ten odsetek jest znacznie wyższy.A co do pań instruktorek,to widząc kobietę-instruktora to mam wrażenie że ślepy chce kulawego prowadzić(bez obrazy).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

facet, jadący pod prąd ulicą Piłsudskiego- widok bezcenny. Na dodatek na waszych słynnych "BL"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Oj tam,oj tam czepiasz się widocznie miał za dużo estrogenu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Po za tym wyjątki nie potwierdzają reguły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

dziadek miał okulary jak denko butelki po szampanie to nie zauważył że jedzie pod prąd ,może na skrut było mu szybciej

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

skoro wyjątek nie potwierdza reguły to może Ty spotykałeś same wyjątki?


''A co do pań instruktorek,to widząc kobietę-instruktora to mam wrażenie że ślepy chce kulawego prowadzić(bez obrazy).''

Mnie uczyła jeździć kobieta, która ma praktycznie 100% zdawalności, do tego wszystko dobrze wytłumaczyła, egzamin zdałam bez zarzutu.
No ale tłumacz i tłumacz jednemu i drugiemu, którzy pojęcia nie mają :) kobiety do kuchni, tak? A mężczyźni pod prąd na dwupasmówce :) tak też można

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

lomzyniak24 radzę zajrzeć do słownika, zamiast iść na "skrut" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Ulice to nie manewry, poruszają się po nich różni ludzie i Ci co prowadzą dobrze swoje auta i Ci co prowadzą troszkę gorzej, ale jak widać z powyższych wypowiedzi żaden z tych super kierowców oprócz manewrowania autem nie manewruje tak błyskotliwie w domu, przy prostych czynnościach, a szkoda, że takiej umiejętności nie macie i liczycie na to, że ktoś inny prawidłowo wykona manewr do odkurzacza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

"Autor: pauliska993 (---.lomza.mm.pl)
Data: 09-11-11 22:41

skoro wyjątek nie potwierdza reguły to może Ty spotykałeś same wyjątki?


''A co do pań instruktorek,to widząc kobietę-instruktora to mam wrażenie że ślepy chce kulawego prowadzić(bez obrazy).''

Mnie uczyła jeździć kobieta, która ma praktycznie 100% zdawalności, do tego wszystko dobrze wytłumaczyła, egzamin zdałam bez zarzutu.
No ale tłumacz i tłumacz jednemu i drugiemu, którzy pojęcia nie mają :) kobiety do kuchni, tak? A mężczyźni pod prąd na dwupasmówce :) tak też można"

Oj dziewczyno bajki piszesz,żaden instruktor nie ma nawet 90%-wej zdawalności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

takie szkolenie to tylko u kamińskiego .ja mam prawko od 85 roku do tej pory bezwypadkowo dobra szkoła tylko tak dalej

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

pauluska moze to bylo wtedy gdy remontowali ta ulice, wtedy sie jezdzilo pod prad ;]

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

otóż nie, było to jakieś 2 tygodnie temu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Do wszystkich kobiet,które uważają się za superkierowniczki:Motoryzacja ZAWSZE będzie męską domeną,bo MOTORYZACJA to TESTOSTERON,a panie które lepiej jeżdżą najwidoczniej mają go w nadmiarze(czyli są mało kobiece).Dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

e,e, Testosteron, za odkurzacz się złap, tam też można wiele rzeczy udowodnić super samcu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Bunio zapodałeś temat, żeby obrazić kobiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

NIE MA NIC GROZNIEJSZEGO NIŻ KOBIETA ZA KÓŁKIEM!!! GŁÓWNIE IRYTUJE MNIE NIE ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW. ŻEBY JEZDZIŁY TAK SZYBKO JAK MENI TO BY WYGINĘŁY.

Pamiętam do dziś, jak elka skręcała w lewo od prawej krawędzi. Zdenerwowałem się, bo nie mogłem ominąć jej z prawej strony i musiałem dość długo czekać, okazało się, że kobieta kobietę uczyła jezdzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kobiety-Kierowcy

Panowie zazdrosni po prostu:)

pazura

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org