piątek, 06 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
E-papieros

odświeżam temat e-papierosa ... chcę się dowiedzieć gdzie mogę w Łomży go kupić i który byście polecali z własnego doświadczenia ? jak wygląda to cenowo ? ......................

( temat założony na nowo ponieważ ostatni jaki wyszukałam był ze stycznia 2011.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E-papieros

Kupić można w kilku miejscach, ale ja polecam Ci firmę "Pro7smoke".
Ja u nich kupiłem "E-go tanka" i jestem bardzo zadowolony. Pan, który mi go sprzedawał, udzielił instruktażu używania oraz wielu wskazówek dotyczących dalszej eksploatacji.
Kupisz tam też wszystkie, niezbędne do palenia akcesoria.
Nie wypowiem się w kwestii cen, gdyż te się po prostu zmieniają. Najlepiej zadzwoń i zasięgnij informacji u źródła.

Nr tel.: 662 601 101, 506 556 791.

Mają też swoją ofertę na Allegro - nick: pro7smoke_pl

Polecam

Fuzzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E-papieros

Lepiej kup plastry antynikotynowe i gume do zycia mietową :)
Cenowo wyjdzie taniej i skuteczniej
Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E-papieros

E-papierosy służą delektowaniu się smakiem papierosa oraz czystą nikotyną bez substancji smolistych, dwutlenku węgla itp. substancji. Nie jest to rzucenie palenia, ale zmiana jego formy mniej szkodliwą, zarówno dla palacza jak i dla jego otoczenia.

Do całkowitego zerwania z nałogiem faktycznie lepsza może być guma i plastry. Chociaż, używanie liquidów z coraz mniejszą zawartością nikotyny może być pomocne przy zrywaniu z nałogiem.

Tu już każdy musi świadomie podjąć decyzję, do czego ma mu służyć e-papieros.

Fuzzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E-papieros

w kiosku u darka na dwornej mozna dostac takiego papierosa razem z wkladami ogolnie nie polecam palilam przez tydzien nic z tego nie wyszla wrocilam do normalnych jak sie ma zamiar rzucic palenie to sie rzuca od razu a nie przechodzac na jakies dziwne papierosy chodzi tylko o silna wole i checi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: E-papieros

Tu wcale nie chodzi u rzucanie palenia. Chodzi o mniej szkodliwe palenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org