czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży


W najbliższych planach mam zrobienie kursu prawa jazdy kat. B.
Która ze szkół nauki jazdy w Łomży jest godna polecenia? W internecie znalazłam co najmniej kilka ośrodków szkolenia kierowców, co do których można mieć przypuszczenia , że dobrze przygotują do egzaminów. Może ktoś ostatnio był na takim kursie? Jak ocenilibyście pracujących tam instruktorów, warunki szkolenia, samochody, proponowane pomoce dydaktyczne itd.?
Z góry dzięki za podzielenie się swoimi uwagami:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

to juz bylo..

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

warunki porownywalne wszystko zalezy od ucznia
znajac zycie kazdy byl tylko w 1 szkole to jak moze ja porownac z inna
Ci co zdali powiedza ze dobra szkola ci co nie powiedza ze zla
tematow bylo juz tyle o tym
ze wystarczy poszukac
a co do egzaminu jest tak latwy i banalny ze mozna na niego isc bez zadnej smiesznej szkoly nauczania

proponowane pomoce dydaktyczne itd.?

ze co masz na mysli ?? :D:D szkielety przyklady wypadkow z twoim udzialem ?? haha ostro
nawet za drobna oplata mozesz brac udzial w wypadku straz moze cie wycinac niezapomniane przezycia
hahahah
konam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

OKS POLONEZ CUP - najlepsza L

___POLAK___TO___JA___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży


Ha ha ha
W moim rozumieniu pomoce dydaktyczne to np: programy komputerowe, makiety czy plansze...
Widać, moja wyobraźnia nie sięga tak daleko jak twoja:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

polecam ośrodek Mariusza Gruszfelda na ul. bernatowicza, uczyłam się tam ja i moja siostra, obe zdałyśmy za pierwszym razem. instruktorzy cierpliwi, konkretni, dobrze przygotowani. wykłady wyczerpujące, przyjazna atmosfera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Polecam Ferenca
na ul.Sklodowskiej

Własnie dzis zdalem egzamin :D :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Zbigniew Borkowski 606326371 zajebisty ziomek jak kumpel, drugi instruktor tez bardzo mily i konkretny zdecydowanie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

ferenc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

buehehe i sie zaczelo, kazdy bedzie polecal tate, mame, ciocie, dziadka kolege, siebie itd.!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Ja rowniez polecam Zbigniewa Borkowskiego, uczył mnie dziewięc lat temu - super gosc!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

zgadzam sie z ajwlys

moim zdaniem to najlepszy ośrodek w Łomży i naprawde wszyscy komu go polecam byli zadowoleni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

A ja polecam osrodek szkolenia na giełczyńskiej P Marek Chrostowski dobry intruktor a co ci zdali za pierwszym razem to mieli fara i tyle



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

OSK KAZIK ul. DWORNA 3
Wyklady na poziomie, pomoce dydaktyczne za free :-) Instruktorzy cierpliwi i przyjaźnie nastawieni do osoby uczącej się i duża zdawalność za pierwszym razem :-D I wcale nie tak drogo!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

no i co masz ?? wymienili ci chyba wszystkie osrodki szkolenia kierowcow w lomzy a jak nie wszystki to poczekaj jeszcze ze 2-3 dni a beda wszystkie

wogle czym moga sie roznic osrodki ??
roznica polega w uczniu bo jezeli nie ma daru do jazdy to jezeli sie uczyl tu czy tam to i tak ma problem ze zdaniem

a wedlog mnie egzamin na prawko jest banalny
teraz plac gdzie luk jest tak duzy ze mozna po nim jezdzic busem a nie malym puciakiem gorka co to za problem ??
a miasto ?? to samo co pozniej tylko ze nie bedzie instruktora ktory bedzie mogl nacisnac pefal hamulca. moim zdaniem za duza jest zdawalnosc na prawko pozniej dostana prawko i nie wiedza co sie dzieje na ulicy (a tu chodzi o zycie pozostalych ludzi) pieszych jaki i kierowcow.

kiedys egzaminy byly po 20 godzinach teraz jest 30

plac byl maly ciasny (luk byl wezszy o pol metra) wszystkie parkowania byly na placu (teraz parkujesz na miescie, wiec musisz wjecac w wieksza przestrzen by chociaz otworzyc drzwi)

wiecej godzin latwiejszy egzamin ludzie na co tu nazekac ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Tylko nie Zbyszek Szlichta, gosc niesympatyczny i gburowaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

FERENC!!!
FERENC!!!
FERENC!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

a ja polecam fajny ośrodek tel.888601967 kurs :800zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

a według mnie najlespsza szkoła jazdy w Łomży to ośrodek "Daniel" mieszczący się przy ul.Wojska Polskiego. Świetny instruktor wie na czym polega nauczenie kogoś jeździć samochdem cena też przystępna, polecam nr tel. 507164544

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

wystarczy przecież poszukać w wyszukiwarce...tyle tych tematów było;)


____
^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

"W najbliższych planach mam zrobienie kursu prawa jazdy kat. B."

polecam zrobienie kursu czytania gdyz taki watek byl zakladany niejednokrotnie, poczytaj netykiete.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

a wiecie cos o Liszewskim na Dlugiej. ktos uczyl sie u niego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

polecam Sobieskiego na pilsudskiego instruktor pan Zdzislaw Sadlowski taaaaaki gosc czlowiek zadnego stresu nie ma przy nim zdalam za pierwszym razem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

ktoś polecał Gruszfelda?Moja znajoma zdała dopiero za trzecim razem!Swoją drogą-mają rację ci,którzy twierdzą,że wszystko zależy od kursanta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

gorski na dmowskiego :D

! co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Bardzo to wszystko ciekawe :)
Chcialbym tylko zwrocic uwage na to ze to nie szkola ... owszem moze pomoc ... ale to czy zdacie ze pierwszym podejsciem czy kolejnem zalezy od Was ....
Zreszta poziom nzuczania w OSK wiekszosc kursantow i tak ocenia po tym za ktorym podejsciem zdali egzamin ... zalosne .. a opinie sa jak dziury w duu ... pie, kazdy ma swoja ...
Proponuje przestac licytowac sie ktory jest lepszy bo i tak poziom nauczania jest zblizony ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Zgadzam się z Magdą Szlichta kawał chama i prostak nie ma podejścia do ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

a ja wam polecam Zbyszka Szlichte:) wcale dobry instruktor mily kulturalny umie wytlumaczyc:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

inga i magda kazdy w sumie instruktor uczy podobnie a jesli ktos mysli o niebieskich migdalach to nigdzie sie nie nauczy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

A JAKI JEST OBECNIE KOSZT KURSU NA PRAWO JAZDY? Jak to się przedstawia w różnych ośrodkach? Bo podejrzewam, że cena jest podobna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

cena samego kursu od 900 do 1200zł mniej więcej,80 zł badanie,134zł egzamin teoria plus praktyka oczywiście no i 70zł przy odbiorze prawka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Tak, ale trzeba też wziąć pod uwagę, że tam, gdzie proponują kurs za 800 czy 900 zł, to nie mają np. swojego placu, a za każdy wjazd na inny plac trzeba płacić dodatkowo 2,50 zł. Nie ma siły, na placu trzeba trochę pośmigać.

Ciekawi mnie OSK FERENC, sporo osób go poleca. Może tam by się udać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

polecam OSK FERENC, zdałam za pierwszym razem :) instruktorzy z tego ośrodka nie tylko sami umieją, ale najważniejsze, że potrafią się się swoją wiedzą podzielić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Najwiecej osob poleca Szkole Ferenca, zatem, czy maja tam starszych (wiekowo) instruktorow?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

U Ferenca jest też kilku młodych instruktorów, ale bardzo dobrze uczą ! Też jeździłam u niego i byłam bardzo zadowolona i nawet zdałam za pierwszym razem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

No to gratulacje i dzieki za odpowiedz. Jw wolalabym starszego, po 50-tce , sa tam tacy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

są i tacy, polecam Pana Trusewicza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

a ja polecam Gruszfelda osrodek, ale nawet nie tyle osrodek co konkretnego instuktora Ryszarda. czlowiek ma cierpliwosc i potrafi nauczyc. jest mily i widac ze ma spore doswiadczenie w nauczaniu. Potrafi odstresowac nawet przed egzaminem, wyjasni wszystkie watpliwosci. co do innych instruktorow w tej szkole to nie wiem. Mam jednak porownanie bo kurs robilam w innej szkole a u niego bralam dodatkowe lekcje. Jednak podjac decyzje musisz sama. Zycze powodzenia na kursie i trafnego wyboru szkoly. P.S. nie zrob bledu i nie bierz mlodego stazem instruktora:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Ja także polecam Gruszfelda,uczył mnie ich nowy instruktor który pierwszy raz zetknął się z tą pracą,tak czy siak dobrze mnie nauczył i niedawno zdałem za pierwszym razem,pozdrawiam pana Tomka,polecam bo zależy mu na nauczeniu,z tego co słyszałem pan Rysiek także jest git.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

No jak widać w Łomzy nie ma złych instruktorów, więc może są źli kursanci? Ja myślę że jesteś tą dobrą kursantką, więc w wyborze instruktorów masz full wypas. Pozdrawiam, życzę sukcesów :-).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

siemka. ile kosztuje kurs u danieja na woj. polskiego??????

nie no taaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

FERENC,FERENC I JESZCZE RAZ FERENC

azaxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

azaxxx - pytania o "najlepszego" bylo zadane juz dawno.
aga - http://www.zumi.pl/1389997,Osrodek_Szkolenia_Kierowcow._Daniel_Witkowski,Lomza,firma.html
masz tam telefon. zadzwon, zapytaj.
ale z tego co słyszałem, to jeżeli ma sie polecenie od kogos z jego znajomych, mozna liczyc na znizke/godziny dodatkowe
--
juz pewnie bylo mówione - kazdy bedzie polecal "swoich" ludzi [rodzine, znajomych, badz gdzie sami robili]

ja przypisałem 6ciu szkołom z Łomży numerek, rzuciłem kostką.
Kamiński wygrał. Tylko odnośnie instruktora popytałem. Jestem zadowolony i wydaje mi się, że nauczyli mnie tego co powinni i byli w stanie [zimą nie jeździłem więc pewnych zachowań nie mialem "wyrobionych" ale to już trzeba samemu myśleć]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

a ja polecam Świderskiego uczyłem się u niego na kat. B, C, CE oraz D i zdalem za pierwszym razem wszystkie kat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

hym FERENC iinstruktor Marcin nie ma lepszego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Która szkoła daje darmowe karnety na siłownię , przy zapisie bo obiło mi się o uszy i czy to nie ściema?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

ja polecam OSK daniel, właśnie jestem w trakcie kursu i jestem bardzo zadowolona. 100zł i za free podręczniki i płyty do nauki. ja akurat jeżdżę z Ernestem i mogę powiedzieć żę bardzo dobre uczy, ma podejście do ludzi, u niego nauka jest bezstresowa a to też się liczy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

nauka jazdy ,,jakubek'' i to nie ściema.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

to do skecza ,nauka jazdy ,,jakubek'' i to nie ściema.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Ja również polecam OSK Daniel, moim instruktorem także jest Ernest i jestem bardzo zadowolona, jest cierpliwy i to bardzo, a przede wszystkim dobrze szkoli swoich kursantów, poważnie traktuje swoją pracę. Polecam naprawdę!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

znacie numer do szkoły jazdy u świderskiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

gruszfild ma hujowegop instruktora :(((



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

według mnie super jest Karol Rucki. widac mezczyzna zna sie na rzeczy jest naprawde wart polecenia. miałam u niego kursy i bez problemu zdałam i jezdziłam 25 min zero błedów zero poprawek.naprawde wiele nauczy...a zaleta jest to ze nieuczy zeby tylko zdac ale zeby potem byc dobrym kierowca:) polecam go naprawde:) pozdrawiam.ps POzdrowienia dla Pana Karola:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

ja tez osobiscie polecam osk daniel. instruktor Ernest jest bardzo miły i ma dobre metody nauki :D prawko zdałam za 1razem. POLECAM!!!!!

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Pamiętaj !!! zawsze masz prawo zmieni ośrodek !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

jak juz 10 godzin wyjezdzi to moze zmienic se osrodek? :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

haha jasiu nie błaznuj

24 H na forum i nie widać poprawy słownictwa

stoisz w miejscu i rdzewiejesz

co do tematu każdy ośr. w Łomży jest OK

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

amonek!!!
a ty miszczu hcesz kopa w dupe?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

dzieciaku, nom, a potem ją pocałujesz xD

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

moja szkola jest najlepsza!!!!!!!!!!!!!!!!!

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

mistrz418 to swojego taty terz muwisz "dzieciaku" ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Gdzie można dostać kupon rabatowy na szkolenie OSZ na przeciwko Farmala i ile kosztuje faktycznie kurs na B po rabacie , może ktoś już korzystał z tej promocji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Brat robił tam na wiosnę 950 zł plus opłata za plac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Od stycznia prawo jazdy będzie kosztowało trochę więcej, ośrodki szkolenia dzięki ministrowi finansów wchodzą na VAT.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Różne opinie są wyrażane ten co zdaje to chwali, ja tez mogę pochwalić,
niedawno zdałam za pierwszym razem, a chodziłam na kurs do OSK Ziko
na Mazowiecką 1/32 , starszy gość i ma doświadczenie i umiejętność wytłumaczenia nawet używa resoraka do wyjaśnienia jak zaparkować, jak się rozumie to i wykonać łatwiej , nie było miejsca żeby nie dało się zaparkować.
Ktoś się wypowiadał ze Ferenc ma dobrych i młodych instruktorów, gdzie tam jest prawda, który młody ma doświadczenie, bez przesadyzmu, jak będę chciała młodego to pójdę na dyskotekę .
A co to cen jakie są ja płaciłam 900 i gratis dostałam materiały do ćwiczenia w domu.
Jeszcze raz mogę polecić ZIKO ZIKO
Aha może ktoś telefon będzie chciał 608 504 523
I wszystkim życzę za pierwszym razem jak ja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Rudy102 - skąd ta nazwa u Ciebie w profilu "Ziko"? Czyżby najzwyklejsza w świecie koincydencja?

Piszę poprawnie po polsku.

Bierz życie, mówi Ci życia narkoman...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Najważniejsze , że Ziko resoraka ma a inni nie mają :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Hahahahahahahahaha Rysio zabiłeś mnie :D

Piszę poprawnie po polsku.

Bierz życie, mówi Ci życia narkoman...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Ja we wtorek tez zdalam za pierwszym razem i tez kurs mialam w OSK Ziko.Cena bardzo przystepna, napewno jedna z najnizszych w Łomży.Wyklady prowadzone w bardzo ciekawy sposób.Podczas jazd wszystko tłumaczone bardzo dokladnie,a co najwazniejsze z duzo cierpliwoscia:)Naprawde polecam te szkole- OSK ZIKO:)WARTO!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

To i ja od siebie polecę :) Na temat egzaminu nic nie powiem bo jeszcze śmigam. Ale jak zdam to napewno się pochwalę :) Kursik robie u Artura Bargielskiego. Nie znam chyba drugiej tak cierpliwej osoby jak on. Jezdzi się naprawdę bezstresowo :)) Zainteresowanym podaję adres jego strony: www.OSK-bargielski.pl i nr tel. 662 216 533.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

dla leniwych: http://www.OSK-bargielski.pl :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Oni wszyscy biorą kasę więc łaski nie robią że są cierpliwi itp,w każdej chwili można sobie zmienić instruktora,pamiętaj on są po to żeby cię uczyc a nie stresować,osobiście polecam p.Pawła od Ferenca............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

drzewko_szczęścia wszedłem na tę stronę i zobaczyłem reklame Ziko, czy to ta sama firma? Jeżeli nie to podaj coś bliżej bo nic z niej nie wynika:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Polecam Kamińskiego ja i brat zdawaliśmy jakieś 2-3 lata temu i zdaliśmy za 1 razem wiele osób u niego zdaje ona ma swój plac manewrowy z czego nie ciągasz się po PKSach z czego masz plus bo korzystasz kiedy chcesz ile chcesz i jaki manewr chcesz i nie płacisz oddzielnie za plac ;) po za tym obsługa miła itp mówisz że czegoś nie jesteś pewna to z tobą to ćwiczy znajomy zdawał przez 2 ośrodki !!! z czego nie zdał u żadnego jego strata bo potem zaniedbał musiał teraz od nowa wszystko załatwiać i zapisał się na kurs u Kamińskiego i za 1 podejściem zdał i żałował że odrazu tu nie przyszedł :)

Pozdrawiam i zapraszam do kamińskiego ;)

Start nie znaczy nic... Na mecie doznajesz olśnienia FREESTYLE RIDERS
(:Łomża moją weną:)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Skecz nie ta sama. Wynajmuje salę do wykładów od "Ziko" ale nie podlega pod tą firmę. Ma zarejestrowaną firmę na siebie jako OSK Artur Bargielski. Plac wynajmuje w WZGsach czy ja się to zwie. Ale chłopak ma doświadczenie. Uczy od kilku lat. I według mnie naprawdę dobrze przygotowuje do egzaminu. Mi zostało jeszcze kilka jazd i egzamin. Jak zdam na pewno się pochwalę :)))

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

drzewko_szczescia nie rób se reklamy, to nie strona reklamowa ::)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Nie robię. Skoro wszyscy polecają to i ja poleciłam od siebie. Po prostu robię u niego właśnie prawko. I myślę, że warto go polecić. To wszystko :)
A tak na marginesie... Skoro ja robię reklamę to i cała reszta osób, która wymieniła jakąś naukę jazdy ją robi.. więc w czym problem?

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Polecam Pana Świderskiego, siedzisz w domu, a prawko robi się samo :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

hahahahahaha xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

smialo moge polecic osrodek ferenca

a tak naprawde to powinno sie polecac instruktorow nie osrodki

ja zdalem za 1 razem

i przekonalem sie nie potrzeba 20 lat starzu zeby dobrze uczyc jezdzic bo jazda to zadna filozofia,

sztuka jest nie stresowac ucznia wiec dobry instruktor to wyrozumialy instruktor ktory potrafi sie dopasowac do czlowieka ktorego szkoli

a to przemawia za mlodymi.

inna sprawa ze nie kazdemu starcza podstawowe 30 godzin wiec jesli nie czujesz sie na silach po 30 godzinach to dokup wiecej a taniej ci wyjdzie niz zdawac 5 razy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

GORĄCO POLECAM !!! OSK ZIKO
Właśnie zdałem prawko, jedyny na 11 osób w grupie. Podobnie, bo jedyny na 8 osób zdał niedawno kolega z grupy, zreszto jak każdy inny z osk ziko.
Ludzie 100% zdawalności w tej szkole. Instruktor pan Zdzisław, jest kierowcą z ogromnym doświadczeniem, idealnie przedstwaia wszelkie podchwytliwe sytuacje występujące na egzaminach. Uczy niesamowitych sposobów na parkowanie, tak że każdy bez najmniejszych problemów zmieści się idealnie w każdą dziurę.

Jeszcze raz szczeże polecam. Jednak doświadczenie instruktora jest najważniejsze, jazda oczywiście bezstresowa :D.
Podaje namiary OSK "Ziko" ul. Mazowiecka 1/32

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

LOK tylko i wyłącznie LOK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Dzięki poruszonemu tematowi, poprzez osoby które jezdziły z Ernestem dostałam numer tel do niego. Spokój i opanowanie, zarazem wielkie poczucie humoru to jego atuty:)) Szczerze polecam! A to jest numer którego poszukiwałam 504- 967- 302 :)) Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Aniu, dziękujemy, że podzieliłaś się z nami swoimi doświadczeniami. Musiało być naprawdę super, skoro specjalnie po to się zarejestrowałaś, aby nam o tym powiedzieć. Czy mogłabyś napisać, jaka jest nazwa tego ośrodka, bo samo imię niewiele nam mówi:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Ja polecam FERENCA!!!! niedawno robiłem kurs i zdałem za pierwszym razem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Ernest jezdzi w Ośrodku Daniel, mieści się on na Wojska Polskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Koleżanka robi kurs w tym ośrodku, ale jazdy ma z Danielem, bo do Ernesta ciężko się dostać:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Skecz , przestan walić ścieme wszystkim Ty juz zmien loging , bo juz sie wyswiechtal od pół roku szukasz szkoly , wiec sie nie podlizuj.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

W lutym kończę lata więc muszę być na bieżąco, prawko to nie jest bilet tramwajowy! Angelika1 dziękuję, że specjalnie się zarejestrowałaś:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Ja w poniedziałek lecę zapisać się na egzamin :) Zobaczymy co z tego będzie :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

A co sadzicie o nowej szkole jazdy i o jej instruktorze- Artur Bargielski??? kloezanka, ktora u niego sie uczyla twierdzi ze uczy dobrze, ale to tylko jej zdanie. Moze ktos jeszcze z was do niego chodził? Podpowiedzcie, warto?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

No ja u niego jeżdżę. 25 listopada zdaję egzamin :))) zobaczymy jak będzie :D

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

drzewko -szczescia , i jaki wynik 25 litopada minał,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Hahaha nie pytaj ;) Nie ma to nic wspólnego z jazdą, ani nauką... Zdurniałam totalnie na testach... Ale cóż życie :)))
Tak przy okazji... Czy jeśli miałam opłacone i testy i jazdę i oblałam oczywiście testy, to kasa za jazdę mi przepada? Byłam tak wściekła na siebie, że nie pomyślałam, żeby zajść od razu zapytać.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Cóż, współczuje bywa i tak,
Chyba nie , nie przepada , powodzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Przepada połowa pieniędzy za egzamin praktyczny. Czyli teraz 22zł za testy plus 66zł za praktykę.

Piszę poprawnie po polsku.

Bierz życie, mówi Ci życia narkoman...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

zdecydowanie polecałbym Pana Ferenca, świetny człowiek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

najlepiej jak Cie ktoś nauczy jeździć na polu czy w lesie he a później do szkoly nauki jazdy bedzie latwiej ale zalezy od Ciebie czy to wszystko przyswoisz, tez wazne sa odruchy, takie jak przewidzenie co sie moze stac i wszystkie mozliwe scenariusze moga byc prawdopodobne, wiec tzreba sie ogarnac w tym wszystkim ha.
Osobiscie robilem kurs u kaminskiego i uwazam ze dobrze przygotowac potrafia ale jezdze od ok 6 lat a tez tzreba wziasc pod uwage zaangazowanie kursanta
co jest polowa sukcesu. tak uwazam! |
A jestem na %% wiec pisze prawie co mysle;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

to Świderski znowu uczy?? Widziałem blondynę z nalepkami świderski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Polecam szkołe nauki jazdy w pks Łomża na Piłsudskiego 88 kurs kosztuje 799zł.Dostajesz za darmo w ramach kursu materiały szkoleniowe plus nowe testy i fajny instrukyor od jazdy ma na imię Robert super gość konkretny i dobrze uczy zdałam za pierwszym razem POLECAM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Polecam ośrodek Mariusza Gruszfelda. Zdałam za pierwszym razem, cały kurs był dla mnie przyjemnością :)

Cenowo nie pomogę, bo od czasu kiedy zdawałam na pewno coś się zmieniło i doszły jakieś promocje, bądź koszty.

Pozdrawiam

Kukułka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Ja polecam osrodek pana Ferenca zdalem u niego wszystkie mozliwe kategorie ,oplaty za kurs mozna negocjowac a jak ktos ma niezdac to i tak niezda czy to bedzie osk kazik czy osk kaminski pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Chcesz mieć żonę szerszą w kroku , zapisz ją na kurs do LOK-u

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

najlepsza szkoła jazdy śmiech nie tylko z naszego miasta ale i reszta nie grzeszy sprawnością do nauki

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Witam, ja osobiście bardzo chwalę sobie OSK Ziko. Jestem z Wrocławia, ale przyjechałam do babci na wakacje i zdecydowałam się zdawać prawko właśnie w Łomży, mimo tego że cały kurs miałam ukończony we Wrocku. Miałam tam 2 podejścia, które nie miały pozytywnej oceny u egzaminatora... Przyjechałam do Łomży, wzięłam 10h u pana Zdzisława i udało mi się za 1razem! Pan jest wymagający, konkretny, ogólnie to osoba doskonale znająca się na rzeczy i dobrze ucząca. Po kursie we Wro nie umiałam parkować, natomiast pan Zdzislaw nauczył mnie i parkowania i opanowałam sprzęgło, żeby auto nie gasło i wiele innych rzeczy na które poprzedni instruktor nie zwracał uwagi. POLECAM OSK ZIKO! Pozdrawiam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

OSK Ziko! :) założyciel sam jest instruktorem, sam prowadzi wykłady. Pan Zdzisław nie prowadzi kursu z marszu, że np przez 2 tygdonie są wykłady dzień w dzień, zawsze przestawi tak lekcje, aby tobie KURSANTOWI pasowało. Jest prześwietna atmosfera. Nawet nie wiecie ile ważnych informacji mogłam się dowiedzieć od tego Pana:) jak już wyszłam z egzaminu to koleżanka się zdziwiła, że wiedziałam jak coś takiego zrobić bo ona u innego pana tego się nie dowiedziała... myślę, że każdy ośrodek powinien być taki jak OKS Ziko.
POLECAM!!!!!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Czy można zmienić ośrodek szkolenia, jeżeli nie rozpoczeło się jazdy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

@Gosiaczek: Nie opanować parkowania i sprzęgła w 30 godzin jazdy? To co ty robiłeś na tych jazdach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

hej, moze mi ktos podpowiedziec kiedy musze sie zapiasc na kurs jeżeli mam urodziny w październiku ? i kto zna ten osk ziko moze mi cos o nim bardziej szczegołowo napisac, sa do niego duze kolejki ? a i czy ma on własny plac ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

FERENC, który wspiera WOŚP

Paweł Dąbrowski
http://pdabrowski.art.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Gruszfeld!!!!! Każdy z instruktorow jest swietny, mili, dobrze tlumaczą, nie krzycza, maja bardzo dobre samochody, wszystko dziala jak należy :D
Szczególnie polecam instruktora Andrzeja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

@jg: "Każdy z instruktorow jest swietny, mili, dobrze tlumaczą, nie krzycza, maja bardzo dobre samochody, wszystko dziala jak należy"

a skąd ty wiesz, że KAŻDY instruktor dobrze tłumaczy i jest taki? Weź skończ z kryptoreklamą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

GRUSZFELD polecam bezstresowo profesjonalnie szybko i wygodnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

fERENC RZADZI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

GRUSZFELD!!!!!

malolat18400

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Jak wygląda ostatni ranking szkół nauki jazdy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110304/REG20/830085632

lesio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

FERENC - na youtube na kanale WOSPLomza znajdziesz filmik ktory przedstawia jak jeden z instruktorow (niestety nazwiska nie pamietam) dokladnie tlumaczy\

Paweł Dąbrowski
http://pdabrowski.art.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

a u Kamińskiego??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

@Kamiii to chyba za późno się pytasz jak tam zdajesz? ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

daję propozycję, że tam. a skad wiesz że tam zdaje??

lll

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

To nie jest propozycja.

Każdy wie gdzie zdaje Kamila ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Propozycja, bo nie żałuje, że tam poszłam.
Każdy? na pewno nie każdy mnie zna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Pytasz się, a nie proponujesz.

Nie każdy zna, ale każdy słyszał ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Al. Legionów 49 Ośrodek Szkolenia Zawodowego, nawet tam na wykłady jest sama przyjemność chodzić :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

ciekawe co o mnie każdy słyszał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Ciekawe ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

xkurwa jakie wy typy, każdy ośrodek jest dobry a kto ma troche oleju we łbie to myśle że zda bez wiekszych problemów także dziekuje dobranoc i zamykam temat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

to może powiesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Ja tam złych rzeczy nie gadam :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

ale pier... głupoty

lll

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

czyżby?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

tak to jest jak ktos zazdrosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Czego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

kazdy komus czegos zazdrosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

a zazwyczaj wtedy opowiada się różne głupoty na daną osobę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Każdy komuś? Ha, nie mam czego tobie zazdrościć, bo niby co miałbym? Teraz nie jest zazwyczaj ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

no to w wiekszosci przypadkach tak jest ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Masz złudne przekonania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Jak jest z wykładami w ,,ziko" ?? one są też tak późno? jak długo trwaja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

A jaki polecacie osrodek jesli chodzi o prawko kat A?

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

OSK Borawski Al.Legionów 32 (vis a vis Parku) mają te same Suzuki co na egz i jeżdżą po mieście trasą egz.polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

lomza1 mi się wydaję że każdy ośrodek jeździ trasą egzaminacyjną

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

No co Ty,jak szukałem ośrodka żeby zrobić A to chyba 2-3 to robią i to od nie dawna,bo nie ma takiego wymogu na kursie podobno...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Aha dzięki dobrze wiedzieć:) Ja też chodzę na kurs Moto i chyba ciężej zdać niż na samochód

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Witam,
Jeśli chodzi o kurs na kat. B to zdecydowanie nie polecam OSK ZIKO.
Pan Kopańczyk nie potrafi w sposób motywujący przekazać wiedzy. Poza tym jego techniki są krytykowane przez innych kierowców. Ogólnie bardzo niemiły, ordynarny do kursantów. Jeździłam z nim kilka dodatkowych godzin i usłyszałam, że nie zdam, bo nie mam wprawy- jak na ironię- który kursant ma od razu doskonałą wprawę? Tymczasem dziś zaliczyłam egzamin praktyczny! Z czego się bardzo cieszę. Tuż przed egzaminem wykupiłam godz. w OSK KAZIK i muszę przyznać, że podejście p. Kazimierza Polkowskiego nastawiło mnie bardzo pozytywnie do egzaminu. Pan Polkowski tłumaczy bezstresowo i konkretnie, więc szczerze polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

To co mowi Aaanna to kłamstwo.
OSK Ziko jest godne polecenie. Robię u nich kurs, i wszystko rozumiem.
Może to Aaaanna jest ordynarna i nie miła.

Paweł Dąbrowski
http://pdabrowski.art.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

CENTRUM



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Pawele Dabrowski- To jest forum na temat najlepszej szkoły jazdy w Łomży. Każdy tutaj ma prawo do wyrażenia subiektywnej opinii. Nie ma w tym nic dziwnego, że ludzie mają inne zdanie. Ty natomiast chyba pomyliłeś fora, skoro obrażasz ludzi, którzy się tu wypowiadają- nie taki jest cel tego.
Poza tym wyraz "niemiła" pisze się łącznie. Może swoją złość wyładuj na przepisaniu poprawnie tego słowa 100 razy.
Życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

uważam, że wszystkie szkoły jazdy te, w których prowadzi się wykłady są dobre. Piszecie o najlepszych, według Was instruktorach. W każdej szkole spotkamy tych lepszych i gorszych albo po prostu mniej miłych, niecierpliwych:) Powodzenia wszystkim w zdaniu egzaminów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Jakie są aktualnie ceny prawa jazdy, bo nikt się nie ogłasza ? Może gdzieś jest jakaś super promocja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Super promocja
Ośrodek Szkolenia Kierowców ALDONA
Uwaga!

Ośrodek szkolenia ponosi odpowiedzialność za przeprowadzane swoje szkolenia. Osobie, która po raz drugi otrzyma ocenę negatywną podczas egzaminu praktycznego udostępniany jest bezpłatnie plac do nauki wraz z samochodem. Ponadto instruktor prowadzący szkolenie i kierownik ośrodka szkolenia kierowców uczestniczą w kosztach opłaty kolejnego egzaminu, w wysokości ustalanej indywidualnie dla każdej osoby.

Jak się poszpera to mżna coś znaleźć ciekawego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

polecam ERNESTA CIENIEWICZA!!! egz.zd.za 1razem! dzieki i pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Rysio:
"Ośrodek szkolenia ponosi odpowiedzialność za przeprowadzane swoje szkolenia. Osobie, która po raz drugi otrzyma ocenę negatywną podczas egzaminu praktycznego udostępniany jest bezpłatnie plac do nauki wraz z samochodem. Ponadto instruktor prowadzący szkolenie i kierownik ośrodka szkolenia kierowców uczestniczą w kosztach opłaty kolejnego egzaminu, w wysokości ustalanej indywidualnie dla każdej osoby."

Aha czyli jak będe zdawał 15 razy to za każdym razem Wy opłacacie mi egzamin?Fajnie super sprawa,to rozumiem że wtedy prawko mam gratis?Super OSK :D hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Właśnie tak jest w reklamie:) Moim zdaniem jest to uczciwe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

A ja polecam R.Kamińskiego bardzo dobrze tam uczą Łomża.Al.Legionów 135 D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Kamińskiego na Al.Legionów bym nie polecał ponieważ jego plac jest tak ściśnięty (najlepiej obejzyj jak wyglada plac manewrowy na ul.zjazd w WORD i porownaj do jego placyku) Sam rozwazalem podjecie kursu na kat. C ale po zorientowaniu sie w cenach i placu nie polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

OSK Borawski polecam u nich robiłem i kolesie i zdaliśmy za 1szym razem na C - taki MAN jak w WORD,plac i materiały gratis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

kazda szkola jest dobra. ja kurs prawa jazdy robiłam u FERENCA. jestem zadowolona bo zdalam za pierwszym razem, ale to raczej nastawienie sie liczy i to w jaki sposób opanujesz naukę jazdy, ktoś napisał ze jezdzicie trasa taka jak na egzamini:) ja wracajac do domu w 90 %przejechalam poranna trasa egzaminacyjna zbieg okolicznosci czy ktos moze jest jasnowidzem ?? kazdy egzaminator jezdzi swoja wybrana trasa nie ma na to reguły.
powodzenia w wyborze szkoły i odnalezieniu swojego odpowiedniego instruktora. bo to od niego tez w duzej mierze zalezy czy zdacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Jest w czym wybierać.


http://londonay.com/LM4949 -zarabiaj,kupuj.sprzedawaj
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę-:: http://kasiorka.eu/ref-andreo
http://MixReq.com?ref=1247262 -ankiety 4$ jednawww.abantonino.blog.onet.pl- zobacz wszystko
http://www.AWSurveys.com?R=andreo -ankiety dobrze płatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

A ja OSK ZIKO jak najbardziej polecam. Egzamin zdany za pierwszym razem. Anna - gdybym ja uslyszal od instruktora ze nie zdam egzaminu, to bardziej by mnie to zmotywowalo, niz to jak bym uslyszal ze zdam. Pewnie masz jakies nadzwyczajne wymagania. Ale ok rozumiem, kazdy jest inny. Nikt nie jest idealny.
Zawsze do wszystkiego podchodze na luzie, a to jest klucz do sukcesu. Nie spinajcie sie ludziska.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Dodam jeszcze ze tez powinnas pocwiczyc pisanie bo Pawle napisalas "Pawele". Tez obrazilas kogos, w tym wypadku Pana instruktora ze jest niemily i ordynarny. Kazdy ma pisac do kogo warto isc a do kogo nie warto isc, ale nie obrazac.!

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

witam ja uczyłam sie jazdy u super gościa ma podejscie do sprawy .pan jach jest the best.ma słabości do niektórych spraw jak każdy człowiek ale nie koliduje to z wykonywaniem zawodu.wielki szacun dla niego.pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

VIVA :)

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

http://www.youtube.com/watch?v=QKUkH0SlFLg POLICJA ARESZTUJE DONALDA TUSKA. CAŁY FILM

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Kochanie początkujący kierowcy, pamiętajcie, że na mieście można rozwinąć prędkość do 50 km/h o ile znaki nie zakazują. Dlatego ogromna prośba do Was!!! Jak decydujecie się na wyjechanie na ulicę to trzymajcie się dozwolonej górnej granicy prędkości, bo jak nadal będziecie jeździć 30km/h to reszta kierowców przeklnie Was. I bardzo proszę rozglądajcie się na około, bo przez to że patrzycie w jeden punkt może być wiele wypadków. Ja już chyba zacznę spisywać nr rej tych którzy wymuszają pierwszeństwo, to i instruktorzy wykażą się większa ostrożnością.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Hej
Ja teraz kończę kurs u Gruszfelda i jest tam na prawdę bardzo fajnie, kurs jest w przystępnej cenie a instruktorzy bardzo fajni, naprawdę;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

nio .... tak tak , ryba to piękny ptak ... hi hi hi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Jest już nowy ranking szkół, za 2011 rok?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Proponuję tę oto szkołę:

http://oskdrozdowski.com/

Piszę zawsze poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

VIVA p. Monika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

ooooo nie tylko nie VIVA...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

zgadzam sie z babka... VIVA do szajs... osrodek gorski... nie narzekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Ja i moja siostra robiłyśmy kurs u Gruszfelda w ubiegłym roku.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z instruktora Pana Andrzeja S. Wszystko wytłumaczył, jazda bezstresowa i z klasą, zdaliśmy bez problemów.
Wiedza tego instruktora jest niesamowita zarówno teoretyczna jak i praktyczna. Szczerze polecamy- ten Pan naprawdę szkoli...
Pozdrawiamy Pana Andrzeja S.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

zgadzam sie z maja000... osobiscie tez nie polecam VIVY. gorski lub ferenc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

A ile kosztuje godzina jazdy doszkalającej u tego Andrzeja S od Gruszfelda? rzeczywiście taki dobry? A jak z placem manewrowym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

witam.potrzebuję namiary na pana ernesta. wczesniej pisaliście że pracował w osk daniel. aktualne to? jakis nr tel? dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Ja polecam pana Karola Ruckiego. Cierpliwy i sympatyczny facet no i dobrze tłumaczy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Ja polecam tych co trenują po leśnych i polnych drogach.
Przecież tego już zdzierżyć nie można.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Ernest 504- 967- 302

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Według mnie najlepszy OSK w Łomży to "DANIEL".A instruktor godny polecenia z tego osrodka to Wojtek.Jak ktos chce to mogę podac jego nr tel.Ale to juz na mój adres e-mail proszę pisac bo nie chcę tu robic kryptoreklamy bez jego zgody.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Według mnie najlepszy OSK w Łomży to "DANIEL".A instruktor godny polecenia z tego osrodka to Wojtek.Jak ktos chce to mogę podac jego nr tel.Ale to juz na mój adres e-mail proszę pisac bo nie chcę tu robic kryptoreklamy bez jego zgody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Mój adres e-mail: milena20140@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Ja polecam ci wejść na stronę z porównywarką kursów prawa jazdy http://autoq.pl/ i tam wybrać najlepsze szkoły pod względem ceny za godzinę lub jak wolisz pod względem zdawalności z twojej okolicy a potem wszystkie wybrane kursy omówić z dobrymi znajomymi ,którzy już prawko mają, tylko tak będziesz miał pewność że wybierasz naprawdę porządny szkołę jazdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

PIERWSZE KROKI POKAZA WAM W KAZDEJ SZKOLE!!!!!!!!!!! POTEM TYLKO WLASNA PRAKTYKA NIC WIECEJ! tO NAPRAWDE NIE JEST TRUDNE.POWODZENIA!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Dzięki za przesyłanie mi cennych rad na e-mail.Ale ja na szczęście mam juz prawko.Stres egzaminacyjny mi nie grozi .Przynajmniej jesli chodzi o prawko.Tutaj zalezy oprócz umiejętnosci egzaminowanego tez jaki samochód się trafi.Mi na ostatnim egzaminie (a było ich kilka,miałam wczesniej instruktora który duzo waznych rzeczy mi nie przekazał,moze specjalnie zebym u niego doszkolenie wzięła)trafił się samochód super ,sprzęgło chodziło jak zyleta haha.(ani razu mi nie zgasł samochód)Ja osobiscie jeszcze raz polecę OSK DANIEL w Łomży.Jezdziłam z instruktorem Wojtkiem z tego osrodka,który tę pracę traktuje powaznie,zalezy mu aby jego "uczniowie"zdawali za pierwszym razem.Pokazał mi trasy i pułapki egzaminacyjne .Dzięki niemu zdałam .Jakbym dalej jezdziła z tym instruktorem co wczesniej to raczej bym musiała jeszcze kilka razy podchodzic do egzaminu.Tutaj tez bardzo duzo zalezy jakiego mamy instruktora no i od nas samych,jak przyjmujemy tę wiedzę przekazywaną przez niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Jak ktos chce jego tel to mogę podac.Mam jeszcze nie skasowałam bo pomyslałam ze moze komus się przyda heh.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Witam serdecznie OSK ZIKO w Lomzy.Jestem bardzo szczesliwa ze wybralam wlasnie was to byl strzal w dziesiatke,polecam wszystkim,jestem bardzo pozytywnie zaskoczona,fantastyczni instruktorzy,pelna organizacja i profesjonalizm,szkolenia na wysokim poziomie,rodzinna atmosfera.I choc w moim przypadku nie bylo latwo to bylo naprawde warto, mialam swietne przygotowanie do egzaminu dzieki temu osrodkowi,i duze wparcie ze strony zespolu dzieki ktoremu zdalam kurs prawa jazdy z wynikiem pozytywnym.Poznalam fantastycznych ludzi,za ktorymi juz tesknie.Panie Zdzisiu i panie Kaziu dziekuje bardzo m.i.n za cierpliwosc i cenne wskazowki,oraz cala reszte...Pozdrawiam caly zespol i nasza ekipe:) Gosia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

No to Gosia (a raczej szef ZIKO) dał darmową reklame hehe ;) super pięknie wyszła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Ja akurat jestem szczeliwa ze wybralam OSK ZIKO w Lomzy,Ty masz prawo miec wlasne zdanie a ja mam prawo miec je w dupie:)Ten osrodek jest SUPER I GODNY ZAUFANIA!A skoro jest SUPER to musi byc SUPER reklama, aczkolwiek prawdziwa z mojej strony, jest grupa ludzi ktora podziela moje zdanie na temat tego osrodka,a Ty wcale nie musisz sie z tym zgadzac,w koncu mamy demokracje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Reklamy c.d. - super z tych zachwytów zaraz orgazmu dostaniesz - chyba o to chodzi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Ja też jestem szczęśliwy z tego, że jestem kursantem w OSK Ziko a teraz również współpracuję z OSK Ziko i Zdzisławem Kopańczykiem. Prawo jazdy co prawda robię bardzo dłuuugo ale to tylko i wyłącznie moja wina (lenistwo). Wkrótce OSK ZIKO będzie miało nową stronę internetową a na niej garśc informacji dla Kursantów, m.in. testy, tematy z przygotowania do jazdy, videoporadniki i inne.

Pozdrawiam
Paweł Dąbrowski
bloger, dziennikarz obywatelski, pdabrowski.art.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

To swietnie, serdecznie pozdrawiam panie Pawle i zycze sukcesow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Ps.do autora Lomza1,wnioskuje ze jestes bardzo nie dowartosciowna osoba i masz duzo kompleksow,wiec nie dziwi mnie Twoje prostackie zachowanie,ale coz kazdy ma wlasna osobowowosc:)Wiecej dystansu do siebie i swiata radze.Jest takie stare madre chinskie przyslowie,jesli nie wiesz co powiedziec,to powiedz stare madre chinskie przyslowie he he,nasza konwersacja nie ma sensu,z idiotami sie nie dyskutuje,tylko trzeba ich lekcewazyc,powodzenia zycze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Hehe powodzenia życze tobie i wieeeelu zadowolonych kursantów no i kasy na płatną reklamę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

A ja polecam P.Zbyszka Szlichtę z Piątnicy! Do lomza1-Ty to wszędzie się wkręcisz i coś często zdajesz za 1 razem-Panie Instruktorze A-u:)))

Wkurzasz mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

OMG!hahaha Ja tylko chcę zastrzec ze nie pracuję w OSK Daniel.Nawet z Łomży nie pochodzę.Żeby nie było :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

POLECAM FERENCA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Jakie są ceny kursów na kat B

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

ZIKO JAZDA Zdzisław Kopańczyk
ul. Mazowiecka 1/32, 608-504-523
www.ziko-jazda.pl

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Wlasnie jakie ceny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

860-1000

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Bardzo polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców F16.
Świetny instruktor, Mirosław Maciocha ( jeździł u Ferenca I Bociana ), bardzo dobrze tłumaczy, przede wszystkim uczy jeździć. Więcej o tym OSK F16 można przeczytaćna stronie OSK F16 i też na facebooku.

Pozdrawiam :)!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Obiecałam mojemu instruktorowi że jak pomyślne zdam egzamin to wystawie mu pozytywa. Egzamin zdałam bez problemów i wystawiam pozytywną opinię. Świetna szkołą bardzo dobrzy instruktorzy. Miłą i kompetentna obsługa. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Ja tez robiłam prawko w OSK Kamiński. Nauczyłam się u nich jeździć bez większego problemu. od podstaw wprowadzili mnie w tajniki kierowania samochodem. Bardzo dobrze uczą. Mają cierpliwość i wyczucie. Do tego szkolenie przebiega w spokojnej i bezstresowej atmosferze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Spokojnie polecam szkołę Kamiński. Sama tam robiłam prawo jazdy. Dobrze zorganizowany kurs z elastycznymi godzinami zajęć. Uczą bezstresowo i cierpliwi. Szczególnie przy manewrach instruktor musiała wykazać się mega cierpliwością bo na początku mi w ogóle nie szło. Ale po kilku próbach i instrukcjach instruktora wszystkie manewry robiłam perfekcyjnie. Po mieście tez dobrze wszystko objaśniał. Także egzamin zdałam bez problemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza szkoła nauki jazdy w Łomży

Jeżeli chodzi o szkołę jazdy to spokojnie mogę polecić OSK Master. Robiłem u nich kilka kursów na kat B i C i na motocykl. Zawsze solidnie i profesjonalnie podchodzą od każdego szkolenia. Mają dobrych instruktorów, dobre pojazdy. Są skuteczni. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org